مجازات اعدام برای خداناباوران در ۱۳ کشور مسلمان جهان.

+26
رأی دهید
-90

aram.01 - کردستان - ایران
اینجا باید بگویی خداوند زندگی را آفرید و بشر اعدام را...
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 20:43
کبالت3 - کرج - ایران
جای شکرش باقیه که اسلام دین منطقه .کبلائی
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 21:02
hamidla - هامبورگ - المان
آن مردک مالدیوی که مأمور حقوق بشر ایران است قبلاً وزیر خارجه مالدیو بوده است. کشوری که برای خدا ناباوری حکم اعدام هست. این آقا بهتر است در خانه خودشان را بیل بزنند. مدافعان حقوق مارا ببینید.!
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 21:08
raha1984 - هامبورگ - المان
۱۳ کشور نحص و شوم
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 21:54
perser68 - فلوریدا - امریکا
aram.01 - کردستان - ایران. یعنی‌ چه که خداوند زندگی‌ را آفرید؟
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 22:27
keyvan_1 - مالمو - سوئد
حقیقت قربانی مصلحت میشود،،،،خدا نا باوری حقیقت است که قربانی مصلحت خدا باوران میشود ,,
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 22:11
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
بشر خداوند را آفرید تا برای تمام ضعف ها، ناتوانی ها و سؤالات بی جواب جواب پیدا کنه. در ضمن قابل توجه اونهایی که تا میگی بالآی چشمتون ابروست، میگن به عقاید احترام بذارید!!. پاسخ یک عقیده رو با إعدام میدن!!
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 22:39
agha-javad - تهران - ایران
در هزاران سال پیش ، رهبران و جلادان هر سرزمین کسانی‌ که به خدایانشان باور نداشت، به مرگ محکوم میکردند، هنوز نیز این قانون بشر ابتدائی در کشور‌های اسلامی اجرا میگردد و شاید هم در مذاهب دیگر . زیاد بشر پیشرفتی نداشته، داشته؟؟؟
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 21:54
goosfand - نیویورک - آمریکا
دو دیدگاه: 1) از دید مردم: باورها باید آزاد باشه، 2) از دید حکومت دینی: کم شدن مومنها = سخت-تر شدن حکومت کردن؛ هر یه نفر مسلمون برای پیامبر اسلام یه عضو سیاهی لشگر برای گسترش اسلام بود، حتی اگه اون مسلمون یه مسلمون الکی چون ابوسفیان بود! - و شاید بدون زور نمیشد جماعت رو گرد یه بیرقی جمع کرد! - هر دو دیدگاه هم، به چشم طرف مربوطه، منطقیه! فرض کنیم اگه خروج از اسلام آزاد بود، آیا واقعا این همه مسلمون داشتیم؟!
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 22:54
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
هر چی نکبت و خشونت و کشت و کشتار است از این دینهای تقلبی و مزخرف است ........... متنفرم از این روش حکومت کردن این کشورهای اسلامی
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 01:03
perser68 - فلوریدا - امریکا
جامعه ایرانی‌،چه تو خارج و چه تو ایران خیلی‌ به خدا اعتقاد دارند و کلی‌ هم در راه خدا خرج میکنند،اما این روز و حال ایران و ایرانیه!!!شاید اینجوری خوشبختند! خامنه‌ای و دوستانش هم ناخوشبخت!حالا کی‌ اینجا به خدا پشت کرده،مردم ایران و یا خامنه‌ای نمیدونم!!!
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 01:12
دنیای وحشی - تهران - ایران
حداقل نودونه درصد کسانی که خود را خدا باور می دانند جز هرزگی و عیاشی و پدرسوخته بازی و مال حرام خواری و حرام زادگی کاردیگری بلد نیستند .لعنت برهمگی این خدا نا باوران قلابی .
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 23:44
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
مرده شور خودتون، خداتون و اون دین آدم خور تون را ببرد.امین
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 00:18
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان
هرکسی باید در انتخاب آزاد باشد
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 04:05
agha_ehsan - تهران - ایران
درسته قانون ایران اینجوریه ولی واقعیتش اینه که ما صبح تا شب میبینیم کساییکه به کل اسلام و خدا فحش میدن و کسی هم کارشون نداره. تو ایران نباید با ولی فقیه کاری داشته باشی. بقیه اش همه چی آزاده . سکس و مواد و مشروب و فحش و ..
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 07:38
aram.01 - کردستان - ایران
یعنی خداوند حق زندگی کردن را به همه آفریده هایش داده اما بشر این حق را از بعضی آفریده های خداوند میگیرد.سخت بود؟
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 08:46
aram.01 - کردستان - ایران
البته اگه خدایی باشه ما که ندیدیم...
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 08:52
akhoond shepeshoo - ورونا - ایتالیا
دین باوری انسانها بطور کلی فقط جنبه تقلیددارد فقط به انچه که از دیگران شنیده اند و از گذشته مرسوم بوده است استناد میکنند و هیچگونه منطقی پشت ان وجود ندارد. دین سازان چنان پیوند عمیقی بین تراوشات ذهن بشر و خدای مجهول زده اند که راه رسیدن به خدا فقط از دکانها انها میگذرد. به نام دین تا توانستند ذهن انسانهارا شتشوی مغزی دادند, قدرت اندیشیدن را از انها گرفتند و انها را استثمار کردند هر زمان هم که احساس خطر کردنداز ابزار خشونت بهترین استفاده ممکن را بردند و میبرند. منکر وجود افریدگار نیستم ولی تا زمانیکه بحث وجود خدا به شکل کاملا علمی از دین های ساخت بشر تفکیک نشود هرگز به نتجه مثبتی نخواهیم رسید.
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 09:07
دوستدار - استهکلم - سوئد
من نمی دانم این خدا چرا انقدر ضعیف است که باید موجودوداتی مثل اخوندهای ایران در روی زمین داشته باشد که حافط و مواظب نام ونشانش باشند. جمله خدا به همه رحم کند! برای چی میگویند, زمانی که خدا خودش احتیاج به رحم و مواظبت دارد نباید کسی بر زبان میاورد. باز خدا رحم به ما نا خدایان کند!
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 10:13
victory835 - تهران - ایران
انگل دین و مذهب فقط و فقط در ذهن و فکر انسان جاهل و تهی از دانش و خردورزی جای میگیرد و تمام عمر فرد را، در ژرفنای تاریکی و واپسگرایی به هدر میدهد. به گفته حکیم دانا فردوسی :خردمند کاین داستان بشنود به دانش گراید ز دین بگسلد.
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 12:16
بت شکن - مونترال - کانادا
اگر در بلاد اسلامی مثل ایران خدا ناباوری و دین گریزی رواج یابد اونوقت آخوند‌ها از کجا بیاورند و بخورند! من خمس و زکات و سهم امامم را به کی‌ بدهم که مرا با سابقه هزار دزدی و کلاه برداری و تجاوز به نوامیس مردم و آدم کشی‌ یک راست به بهشت ببرد؟؟!!
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 14:05
odin - انتورپن - بلژيك
بنده شخصآ بخاطر همین یک مسئله ( فقط همین مسئله) از رژیم جمهوری اسلامی و خمینی و خامنه ای و اقایون اخوندها واقعآ متشکر و ممنونم. بقول بعضیها «روحانی مچکریم» چون هیچکس دیگر نه استیون هاوکینگ، نه کسروی، نه ریچارد داوکینز و داروین و اینشتاین و هیچ دانشمند دیگه ای در تاریخ بشریت نمیتونست اینطور که اخوندها به مردم ایران و دنیا نشون دادن که این دین و دیانت و بازیها تنها برای مفت خوری و ثروت بدون زحمت و نشستن روی گرده مردم فقیره. از دوران ارسطو تا الان متفکرین و دانشمندهای بشری گفته بودن و مردم عامی قبول نمیکردن و فریب خرافات و حقه بازها و شعبده بازها رو میخوردن. اخوند و ملای ایرانی با حماقت و مال پرستی و مغالطات مسخره و خنده دار بلایی سر دین اورد که هیچ اتئیستی نتونسته بود بیاره. « روحانیون مچکریم» تو زباله دان تاریخ میبینمتون.
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 15:09
علیرضا خان - لندن - انگلستان
بسیار جای تاسف داره که هر چیزی رو با هم مخلوط میکنید.اگر در کشوری قانونی اشتباه وضع بشه همه به دین اون کشور و خدا حمله میکنند!!!. جنایات رژیم فاسد آخوندی چه ربطی به خدا و دین و این چیزها داره؟. مگه زمان پادشاه فقید ایران دین رسمی اسلام نبود؟مگه این جنایتها انجام میشد؟عرق فروشی بود مسجد بود کاباره بود شهرنو بود اماکن مذهبی هم بود.پیروان همه ادیان هم در کنار هم بودن. اشکال استفاده ابزاری از دین هست که الان داره انجام میشه.
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 18:57
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
علیرضا خان - لندن - انگلستان. اتفاقا مشکل تمام بشریت با همین دین و خدای خیالی است عزیز برادر! موجودی موهومی که وجود خارجی ندارد توسط عده ای شارلاتان اختراع شده و عده ای شارلاتان تر در طول تاریخ ادعا کرده اند که نماینده خدا روی زمین و پیامبر هستند و برای خودشان جزوه و کتاب هم داده اند که اگر بچه کلاس پنجمی امروز این کتابها را بخواند نمیتواند خنده اش را کنترل کند! آنوقت همین کتابها مرجع بزرگترین جنایتها و فسادها و جنگهای کل تاریخ شده اند! باز هم سکوت کنیم؟! بلاهت تا چه حد؟ مطالب مندرج در این دروغنامه های آسمانی مرغ پخته را هم به خنده وا میدارد انوقت بر اساس آن جان انسانهایی را که به این خزعبلات و چرندیات باور ندارند میگیرند!!! بقول آرتور سی کلارک: یکی از بزرگترین تراژدیهای بشری آنست که اخلاقیات توسط ادیان به گروگان گرفته شده است!
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 16:30
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
جالب است که این 13 کشور جهان جزو عقب مانده ترین کشورها و جهان دهمی هستند! هر کجا نادانی و فقر و جهالت هست مذهب هم هست. هیچ سرزمین و کشوری در دنیا نبوده که پای دین و بخصوص اسلام به آن رسیده باشد و آن سرزمین به انواع جنونها و بیماریها و جنگها و نابسامانیها دچار نشده باشد. حتی یک کشور یا ناحیه را نمیتوان بر روی زمین یافت که مذهب آنرا به آبادانی و پیشرفت رسانده باشد چون ستون مذاهب بر جهل و عقب ماندگی انسانها استوار شده و مردم خردمند و عاقل چنین مهملاتی را باور ندارند.
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 16:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.