وزیرخارجه ایران: تحریم‌های تازه توافق ژنو را نابود می‌کند.

+74
رأی دهید
-16

ari jojeh - تهران - ایران
حسین الاوباما دارد به این جنایت کاران فرصت و پول میدهد در صورتی‌ که باید تحریم‌ها را ده برابر کرد تا این رژیم مجبور شود ته پروژه‌های اتمی‌ را هم بلیسد و جمع کند، ملت ایران هم که صد رحمت به لبو‌، صد پله جلو تر از آخوند تو مکّه و مدینه گیر کرده و اگر هم دنیا بخواهد که درشان بیاورد خودشان دو دستی‌ ضریح امامان باقالی را میچسبند، غافل از آنکه اگر آخوند به بمب اتم دست پیدا کند روزی هزار نفر را دار خواهد زد.
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 11:24
kamran631 - لیون - فرانسه
ari jojeh - تهران - ایران - کاملا درست نوشتید، درود ٔبر شما.
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 12:34
tony_3344 - بوخارست - رومانیا
کشورها یی که ایران را تحریم کرده‌اند فقط مردم طبقه سه شکنجه میشوند اشخاصی‌ که طرفدار تحریم هستند (طرفداری از شکنجه گران) میکنند ‌یک انسان واقعی‌ نبا یستی انسانیت خود را از دست بدهد به امید صلح و عدالت و دوستی‌
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 14:03
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
ari jojeh - تهران - ایران , kamran631 - لیون - فرانسه....امید که آن روزی بیاید که وطن فروشان دسته دسته معدوم شوند..
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 14:35
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
ari jojeh - تهران - ایران , kamran631 - لیون - فرانسه....امید که آن روزی بیاید که وطن فروشان دسته دسته معدوم شوند..
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 14:40
sayeh tars - لندن - بریتانیا
بهتر که تحریم بشه تا همه از شر این حکومت دزد‌ و آدمکش راحت بشند کلا ریشه همه چی‌ تمدن فرهنگ مذهب همه ارزشها رو تو ایران اینها خشکاندند همه چی‌ رو خراب کردند دزد‌‌ترین حکومتی که ایران به خودش دیده اینهان
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 17:23
sayeh tars - لندن - بریتانیا
بهتر که تحریم بشه تا همه از شر این حکومت دزد‌ و آدمکش راحت بشند کلا ریشه همه چی‌ تمدن فرهنگ مذهب همه ارزشها رو تو ایران اینها خشکاندند همه چی‌ رو خراب کردند دزد‌‌ترین حکومتی که ایران به خودش دیده اینهان
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 17:24
compatriot - تورنتو - کانادا
من هم موافقم. تحریمهای جدید یعنی‌ ابطال قرارداد! ایران بایستی برای اجازه بازدید از نیروگاه اراک همزمان دریافت قطعات ارباس را درخواست میکرد. تا در صورت لغو قرارداد ایران متضرر نشود!
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 17:38
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
بزرگترین اشتباه و بزرگترین خیانت به ملت ایران، همین فرصتى است که ١+٥ به این حکومت داده. دسترسى حکومت به چند میلیارد دلار بلوکه شده براى انجام مرحله بعدى بازى ملا در برابر بقیه. ملت هم که دیگه پاک تعطیل دلشونو خوش کردن که یه خورده تحریم ها کم بشه تو رو خدا خواهش میکنم لطفا پلیییییییز. بجاى اینکه فریاد بزنن که اى خامنه اى . این انرژى هسته اى انقدر براى ملت مهم و الزامیست که از نون شب هم اجبارش بیشتر است؟ ولى با کى حرف بزنیم؟ با این ملت؟ نه مرسى. روز به روز بدبختتر بشید و از نظر روحى و مغزى معیوب تر.
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 21:09
biparva-jan - تهران - ایران
ای خاک بر سر اینهایی که خواهان تحریم بیشتر هستند. ای مزدوران وطن فروش خاک بر سر این مردم عادی ایران هستند که زند گیشون داره تباه میشه. ari jojeh یا از دار و دسته دزدان ثروت این مملکتی و تحریم ها اثر منفی رو زندگیت نداره هیچ، به زندگیت رونق میده یا ساکن ایران نیستی.
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 22:50
khyar - اوپسالا - سوئد
پستی تا این حد که بعضی‌ها خواستار تحریم کردن بیشتر کشورشون و هم وطن خود شوند.
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 08:08
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
biparva-jan - تهران - ایران/. خاک بر سر آنهائی که به یک زندگی خفت باربا یه لقمه نان راضی هستند٬حاضرند هر بلائی سرشون بیاد ولی حاضر نیستند که چند سال سختی بکشند تا از این زندگی نکبت بار خلاص بشوند همین تحریمها باعث شد که خامنه ای نرمش قهرمانانه بکند اگر ملت ایران به روحانی رای نداده بودنند و باعث تلطیف نظام نمیشدند الان خیلی به سقوط این نظام نزدیکتر بودنند٬ فقط فکر منافع خودتون هستنید و نمیدانید که از اول ریاست جمهوری روحانی تا امروز بیشتر از ۳۵۰ نفر اعدام شدند و همه رای دهنده گان روحانی مچکریم در این جنایت شریک هستند.
‌چهارشنبه 20 آذر 1392 - 23:07
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
دقیقا Royan از کالیفرنیا. با نظرتون کاملا موافقم. دقیقا همینطور است که شما در کامنتتون نوشتید. ولى متأسفانه کو درک و شعور که بخواد بفهمه؟! این ملت همه دنیا رو بخاطر بدبختیش مقصر میداند، غیر از خودش و رژیم جمهورى اسلامى را.
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 08:58
biparva-jan - تهران - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا بد جوری توهم زدی. 10 سال دیگه هم بگذره هیچ اتفاقی نمیفته. 20 سال دیگه هم هیچ اتفاقی نمی افته جز اینکه مردم بدبخت ذره ذره نابود میشوند. جنایت رو اونهایی میکنند که خودشون هزاران بمب هسته ای دارند و تنها کسانی هستند که از بمب هسته ای بر علیه غیر نظامیان استفاده کردند و امروز ایرانی ها رو برای کاری که هیچ مدرکی وجود نداره انجام داده اند مجازات میکنند. طوری حرف میزنی که اون افرادی که اعدام میکنند بی گناه هستند. مگر غیر از اینه که یا قاچاقچی مواد مخدر هستند یا متجاوز و قاتل؟ بر فرض هم که همه بی گناه بوده اند. گناه این مردم فلک زده چیست که از ترس مبتلا شدن به سرنوشت شوم سوریه و عراق و مصر جرئت هیچ اعتراضی ندارند؟
‌پنجشنبه 21 آذر 1392 - 11:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.