بیهوشی با آبمیوه مسموم شگرد سارق برای سرقت از زنان

سارقی که با آبمیوه مسموم اقدام به بیهوش کردن زنان و دختران و سپس سرقت از آن‌ها می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری فارس، 12 آبان‌ماه سال جاری یک زن با مراجعه به کلانتری 103 گاندی به مأموران اعلام کرد که طلا و جواهرات و وجوه نقد همراهش توسط جوانی که به خواستگاری دخترش آمده، در پارک طالقانی و به شیوه بیهوشی سرقت شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «زورگیری به شیوه بیهوشی» و به دستور شعبه هشتم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت انجام تحقیقات در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکیه پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چندی پیش به همراه دخترم در میدان خراسان در حال تردد بودیم که جوانی به ما مراجعه و عنوان کرد که قصد دارد تا برای ازدواج از دخترم خواستگاری کند.

بلافاصله با این موضوع مخالفت کرده و از وی خواستم تا دیگر مزاحم ما نشود اما زمانی‌که به در خانه رسیدیم، متوجه شدم که وی ما را تعقیب و خانه را یاد گرفته است.

این جوان چندین بار به در منزل مراجعه و هر بار درخواست خود را تکرار کرد تا اینکه تصمیم گرفتم جواب نهایی دخترم در خصوص نداشتن قصد ازدواج را با او مطرح و از او به صورت دوستانه درخواست کنم که دیگر مزاحم دخترم نشود، به همین علت قبل از آنکه این شخص مجددا به در خانه مراجعه کند با او تماس گرفته و به پیشنهاد وی با او در پارک طالقانی قرار گذاشتم.

شاکیه در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: 11 آبان ماه ساعت 16:00 با این جوان ملاقات کردم، یش از آنکه صحبت اصلی در خصوص خواستگاری از دخترم آغاز شود، این جوان که خود را به نام بهزاد معرفی کرده بود دو نوشیدنی خرید و یکی از آنها را در حالیکه در آنرا باز کرده بود به من داد.

هنوز صحبت اصلی را آغاز نکرده بودم که به درخواست وی مقداری از آبمیوه را نوشیدم که پس از آن دیگر متوجه هیچ چیزی نشدم و تنها زمانیکه به هوش آمدم متوجه شدم که تمامی وجوه نقد و طلا و جواهرات همراهم شامل گردنبند، پلاک، چند حلقه النگو، انگشتر ازدواج و گوشی تلفن همراهم همگی سرقت شده است.

با آغاز رسیدگی به این پرونده و با توجه به احتمال سرقت‌های مشابه به شیوه بیهوشی از زنان، کارآگاهان با بررسی پرونده مشابه موفق به شناسایی زن جوانی شدند که به همین شیوه و شگرد و این بار به بهانه استخدام بیهوش شده و طلا و جواهراتش به سرقت رفته است.

شاکیه پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چندی پیش به دنبال پیدا کردن کار به خیابان سهروردی رفته بودم، برای پیدا کردن آگهی استخدام درج شده در داخل نیازمندی روزنامه، از جوانی نشانی آگهی داخل نیازمندی‌ها را پرسیدم.

این شخص که خود را بعداً به نام احسان اصغری معرفی کرد، زمانیکه متوجه شد من به دنبال کار هستم مدعی شد که قصد دارد تا دفتری را برای شرکت پخش مواد غذایی ( محصولات دریایی ) در منطقه سهروردی اجاره کند و حاضر است مرا به عنوان منشی شرکت و با حقوق ماهیانه یک میلیون تومان استخدام کند.

پس از آنکه با پیشنهاد استخدام در شرکت پخش مواد غذایی موافقت کردم، به درخواست این شخص و برای کرایه دفتر شرکت به چندین دفتر بنگاه املاک در خیابان سهروردی مراجعه کردیم.

این فرد به مدیران بنگاه‌های املاک عنوان می‌کرد که قصد رهن کامل یک دفتر تجاری به مبلغ 80 میلیون تومان را دارد و قرار شد تا بعداز ظهر همان روز برای مشاهده چند دفتر کاری مجددا به بنگاه‌ها مراجعه کنیم.

در مسیر بازگشت از بنگاه‌ها بودیم که ایشان دو عدد آبمیوه خرید و یکی از آنها را به من تعارف کرد، پس از نوشیدن مقداری از آبمیوه دیگر هیچ چیزی را به یاد ندارم تا اینکه فردای آن روز، زمانی که به هوش آمدم خود را در ساختمانی مشاهده کردم که چند نفر آقا و خانم در حال مصرف مواد در آن بودند.

در حالیکه بسیار ترسیده بودم از آنها سؤال کردم که من کجا هستم و آنها در پاسخ عنوان داشتند که من در منطقه نعمت آباد هستم، به سرعت از آن خانه خارج و با یک دستگاه تاکسی دربست خود را به منزل رساندم.

در تاریخ 12 آذرماه اولین شاکیه پرونده در میدان ونک و به صورت کاملا اتفاقی متهم را مشاهده کرد که در حال سوار شدن به یک دستگاه خودرو مسافرکش بود.

این خانم به سرعت خود را به گشت انتظامی مستقر در میدان ونک رساند و با طرح موضوع به مأموران از آنها درخواست کمک کرد.

مأموران گشت کلانتری 103 گاندی بلافاصله با کمک مالباخته به تعقیب خودرو پرداخته و در چهارراه جهان کودک و در پشت چراغ قرمز موفق به شناسایی و دستگیری متهم شدند.

در بازرسی اولیه از متهم مبلغ 4 میلیون تومان وجه نقد، 3 رشته زنجیر طلای زنانه و 2 دستگاه گوش تلفن همراه کشف و متهم به کلانتری منتقل شد.

با انتقال متهم محمد . د ( 20 ساله ) به پایگاه سوم آگاهی، دومین مالباخته نیز به پایگاه دعوت و متهم را مورد شناسایی قرار داد، متهم که چاره‌ای جز اعتراف نداشت به سرقت از دو مالباخته به شیوه بیهوش کردن آنها اعتراف کرد.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم علاوه بر سرقت به شیوه بیهوشی و به اسامی مختلف بهزاد، احسان و بهرام  با زنان و دختران جوان طرح دوستی ریخته و علاوه بر شیوه بیهوش کردن، به شیوه بدل اندازی نیز اقدام به سرقت طلا و جواهرات از آنها کرده است.

سرهنگ کارآگاه حسین خان بابایی، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: رسیدگی به این پرونده در مراحل اولیه قرار داشته و متهم در مراحل اولیه تحقیقات به چندین فقره سرقت به شیوه بیهوشی و بدل اندازی اعتراف کرده است.

به همین جهت از کلیه مالبختگان و شکات که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفته‌اند دعوت می‌شود تا جهت شناسایی متهم و پیگیری شکایات خود به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در سیدخندان، خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر،‌ میدان نیلوفر مراجعه کنند.

+22
رأی دهید
-1

amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا
یه جای داستان می‌‌لنگه، یا این زن‌ها از پخمه‌ترین نوع زن بودن یا یه قسمتایی از داستان سانسور شده / در غیر این صورت باید به حال این مملکت که مردمش به همین سادگی‌ فریب میخورن از صمیم قالب گریست
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 12:21
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.