"ماجرای مسی در این ابعاد فقط می‌توانست در ایران اتفاق بیفتد".

+39
رأی دهید
-9

Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
این مهمان برنامه کاملا زیبا وضع حال ملت ایران و مملکت ایران رو شرح داد. نه فقط مملکت تعطیل است، بلکه کول ملت هم تعطیل است..... افسوس افسوس...یادمه وقتی‌ من تو خیلی‌ از کامنت‌ها ناقص فرهنگی‌ و برخورد ملت ایران رو انتقاد آمیز می‌دیدم، خیلی‌‌ها مهر این که تو اصلا ضدّ ایرانی‌ هستی‌ رو به پیشونی ما کوبوندن. البته این افراد هیچ ارزشی ندارند. ولی‌ لازم است که ما فرهنگ و شعور ملت و بافت اجتماعی و سوادی که تو اون مملکت آموخته میشه و تدریس میشه را زیر سوال ببریم و انتقاد آمیز به این نکات بنگریم، تا شاید تونستیم به خودمون بیایم و چاره‌ای پیدا کنیم. من تو حتا قشر تحصیل‌کرده در ایران، کسی‌ را ندیدم که منطقی‌ باشه و آری از هرگونه خود بزرگ بینی‌. حال این خودبزرگ‌بینی یا در مورد خودش بوده یا ملت ایران و فرهنگ و این حرف‌ها که هزاران فرسنگ از آن دورند.
دوشنبه 18 آذر 1392 - 16:10
yas abi - ببرسل - لز
این آقای خود فروش از کجا می‌داند که این اتفاقت تنها تو ایران رخ میدهد؟ فوتبال در همه جای دنیا پر از فحاشی ، حقه بازی، کلاه برداری باند بازی، فساد مالی و جنسی است. شما تو انگلیس تو ورزشگاه بودید؟ کار اونهایی‌ که فحش دادند بعد است ولی‌ جک و رو کم کنی‌ رایج است. آقای رستم پور، امری نون اونجا رو خوردی، حالا معلم اخلاق شودی خود فروش؟
دوشنبه 18 آذر 1392 - 19:00
*پسر شجاع* - تهران - ایران
بابا جمع کنید کاسه کوزه اتون رو ..همین امروز تماشاگران فوتبال تو برزیل به جون هم افتادن همدیگه رو جر دادن .کسی نگفت مردم برزیل وحشی هستن ..حالا تعدادی ایرانی رفتن تو فیسبوک مسی پیام گذاشتن هر آدم 2 زاری از راه میرسه انگ بی فرهنگی و بی تمدنی به همه مردم ایران میزنه!..والا! تا جایی هم که من دیدم خیلی از پیامها محترمانه بود یا اظهار علاقه به مسی بود یا معذرت خواهی بخاطر بی احترامی تعداد کمی از کسانیکه پیام گذاشته بودن..نمیدونم چرا از این رستم پور خوشم نمیاد به نظر من نمونه کامل یه آدم فرصت طلب هست تا کمی معروف شد پناهنده شد فکر کرد خبریه!..در حالیکه اگه عرضه داشت میتونست مثل فردوسی پور تبدیل به یه مجری ورزشی معروف بشه ..چقدر هم تو تلویزیون تحویلش میگرفتن!
دوشنبه 18 آذر 1392 - 22:29
uk.ali - لیورپول - انگلیستان
دیروز فحش با هموطن ترک و عرب و امروز خا رجی ! فرهنگ غنی همینه !
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 02:16
esfanie - اسن - آلمان
بهترین حکومت برایه این ملت همین حکومته و بهترین رئیس جمهور برایه این ملت همون مموتی بود.خلایق هر چه لایق.
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 17:07
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.