راز زوج خوشبخت در سالگرد ازدواج

روزی یک زوج، بیست و پنجمین سالگرد ازداوجشان را جشن گرفتند. آنها در شهر مشهور شده بودند به خاطر اینکه در طول 25 سال حتی کوچکترین اختلافی با هم نداشتند. تو این مراسم سردبیرهای روزنامه های محلی هم جمع شده بودند تا علت مشهور بودنشون (راز خوشبختیشونو) بفهمن.

سردبیر میگه: آقا واقعا باور کردنی نیست؟ یه همچین چیزی چطور ممکنه؟

مرد روزای ماه عسل رو بیاد میاره و میگه: بعد از ازدواج برای ماه عسل به شمیلا رفتیم. اونجا برای اسب سواری، دو تا اسب مختلف انتخاب کردیم. اسبی که من انتخاب کرده بودم خوب بود. ولی اسب همسرم به نظر یه کم سرکش بود.

سر راهمون اسب ناگهان پرید و همسرم رو از زین انداخت. همسرم خودشو جمع و جور کرد و به پشت اسب زد و گفت :"این بار اولته" بعد از چند دقیقه دوباره همون اتفاق افتاد. این بار همسرم نگاهی با آرامش به اسب کرد و گفت : " این بار دومته "‌و بعد سوار اسب شد و راه افتادیم.

وقتی که اسب برای سومین بار همسرم رو انداخت؛ همسرم  خیلی با آرامش تفنگشو از کیف در آورد و با آرامش شلیک کرد و اون اسب رو کشت. سر همسرم داد کشیدم و گفتم : " چیکار کردی روانی؟دیوونه شدی؟ حیوون بیچاره رو چرا کشتی؟"

همسرم یه نگاهی به من کرد و گفت: " این بار اولته"!

+141
رأی دهید
-13

artemis- usa - هریسبرگ - امریکا
اقایون عزیز مراقب رفتارتون با خانومهای مهترم باشید.
دوشنبه 18 آذر 1392 - 01:48
compatriot - تورنتو - کانادا
جالب بود! ایرانیان یوکی این با اولته!؟
دوشنبه 18 آذر 1392 - 04:01
کیانپور - تهران - ایران
پس اون خانم زن نبوده، گانگستر بوده!
دوشنبه 18 آذر 1392 - 06:03
دوستدار - استهکلم - سوئد
واقعا جالب بود و معنی تمام را دارد. اگر از اول اقایان سواری به همسرانشان بدهند دیگر در اینده هم دچار اختلاف نخواهند شد و زندگی بدون جنگ و درگیری, اختلاف با همسر نازانینتشان پیش خواهد رفت. دوران مرد سالاری به سر امده و دوران دوران خانم سالاریست!
دوشنبه 18 آذر 1392 - 10:57
m.n.s - کرج - ایران
مرد بد بخت از ترس بار دومی هم نداشت چه رسد به مرتبه سوم . اینم مثل همون گربه دم حجله
دوشنبه 18 آذر 1392 - 19:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.