راز قتل یک زن جوان فاش شد

راز قتل یک زن جوان که با بسته شدن یک طناب به گردنش به قتل رسیده بود با دستگیری یک مرد میانسال فاش شد.

به گزارش خبرنگاز حوادث خبرگزاری فارس،‌ در ساعت 2 بعد از ظهر روز 8 آذرماه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک فقره کشف جسد متعلق به یک زن جوان در خیابان اتحاد به کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری و تیم بررسی صحنه قتل اداره دهم پلیس آگاهی در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد جسد متعلق است به زنی حدوداً 38 ساله که هر دو پا و دستانش با طناب بسته شده و آثار خفگی نیز در گردن او مشهود است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمد» و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در شرایطی که در مراحل اولیه تحقیقات و در بازرسی از وسایل همراه مقتوله هیچ‌گونه مدارک شناسایی وجود نداشت، کارآگاهان با بهره‌گیری از بانک اطلاعات مجرمین سابقه‌دار موفق به شناسایی هویت مقتوله به عنوان یکی از مجرمین سابقه‌دار شدند که در سال‌های 80، 87 و 90 به اتهام نگهداری و مصرف موادمخدر دستگیر و روانه زندان شده بود، بررسی پزشکی قانونی نیز تأیید کرد که متهم تا زمان مرگ به مصرف موادمخدر اعتیاد داشته است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بررسی میدانی از محل کشف جسد ( خیابان اتحاد ) و بررسی تصاویر به دست آمده از برخی مراکز تجاری موفق به شناسایی فردی حدوداً 40 ساله شدند که با یک دستگاه خودرو سواری ال90 اقدام به انتقال جسد به محل کشف آن کرده است.همزمان با اقدامات پلیسی جهت شناسایی فرد داخل تصاویر دوربین‌های مداربسته، یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و با ارائه اطلاعاتی به پلیس اعلام کرد که یکی از همسایگان محل سکونتش در یک مجتمع مسکونی واقع در خیابان سراج را در هنگام انتقال بسته‌ای مشکوک به داخل پارکینگ مشاهده کرده که تصور می‌کند در داخل آن یک جسد بوده است.

بلافاصله فرد تماس گیرنده به اداره دهم پلیس آگاهی دعوت و تصاویر دوربین‌های مداربسته به وی نشان داده شد که او نیز به محض مشاهده تصاویر، همسایه خود به نام میلاد را مورد شناسایی قرار داد.

با شناسایی هویت قاتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بلافاصله در تاریخ 16 آذرماه اقدام به دستگیری میلاد کردند اما وی در مراحل اولیه منکر هرگونه ارتکاب جنایت شد.

در شرایطی که میلاد به شدت منکر هرگونه ارتکاب جنایت شده بود تصویر لحظه انتقال جسد به وی نشان داده شد که او نیز پس از مشاهده تصویر به ناچار لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

متهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: به همراه مقتوله در داخل خانه در حال مصرف شیشه بودیم که متوجه شدم وی در وضعیت مناسبی قرار ندارد و قصد دارد با رشته‌ای که از داخل کیفش درآورده مرا خفه کند.

در حالیکه با یکدیگر درگیر شده بودیم، مقتوله قصد داشت تا با ایجاد سر و صدا از خانه خارج شود که از ترس آنکه همسایگان و نهایتا همسرم که آن‌زمان در منزل پدرش حضور داشت متوجه حضور مقتوله در داخل خانه نشوند همان رشته را به دور گردنش انداخته و آنقدر فشار دادم تا مقتوله از حرکت افتاد.

پس از آن جسد را با آسانسور به پارکینگ منتقل کردم، جسد را در صندوق عقب ماشین قرار دادم و نهایتا به خیابان اتحاد بردم و بدون آنکه متوجه دوربین‌های مداربسته واحدهای تجاری منطقه باشم دقیقا در برابر دوربین‌های مداربسته جسد را از ماشین خارج و بر روی زمین قرار دادم.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام  قضایی صادر شد و در حال حاضر متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

+27
رأی دهید
-9

دنیای وحشی - تهران - ایران
تمام این بدبختی ها که روز به روز هم بیشتروبیشتر میشود از سیستم مملکت داری بد ملایان بی سواد و چپاولگر و از خود راضی و حرام لقمه است و بس . درست است که هیچ جای دنیا دراین کره خاکی بهشت نیست و امنیتش کامل نیست ولی ایران درحال حاضر یکی از ناامن ترینهای کره زمین است .
دوشنبه 18 آذر 1392 - 02:06
siavash2111 - ویسبادن - آلمان
مثل اینکه شیشه را وقتی‌ کسی‌ مصرف کنه فقط باید آدم بکشی.پس دم بنگ گرم
دوشنبه 18 آذر 1392 - 03:53
بت شکن - مونترال - کانادا
خوب با افشای این اعترافات هولناک قاتلان آینده سعی میکنند جلو دوربین‌های مدار بسته ظاهر نشوند!!!
دوشنبه 18 آذر 1392 - 10:53
دوستدار - استهکلم - سوئد
خاک بر سرش برای مردانگی و مهمان نوازیش! در نبود همسر و فرزندش , این زن بدبخت را راضی کرده که شب را در منزل خودش با هم به سر کنند و زهر مار را با هم بکشن و عمل جنسی انجام دهند و شب را با هم به پایان ببرند و در نهایت مرد بزدل برای اینکه هیچکس بوئی از ماجرا نبرد جان زن نگون بخت را گرفته و لاشه اش را در داخل شهر راه کرده. این چنین انسانهای جنایت کار را باید به میدانی برد و کم کم روی بدنشان نفت ریخت و اتش زد تا از سوزش اتش در داخل میدان به دور خود بدود و فریاد بزند غلط کردم چیز خوردم تا هلاک شود و به درک واصل شود. اخر کجای انسانیت اجازه میدهد که کسی به همسرش خیانت کند و با کسی بی چاره و بدبخت تجاوز کند و اخرکار اورا بکشد و جنازه اش را در داخل شهر راه کند؟
دوشنبه 18 آذر 1392 - 11:16
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.