جاسوسی دختر اوکراینی از مقتدی صدر!

رسانه های عربی و به ویژه عراقی با انتشار تصویر "مقتدی صدر"‌ رهبر جنبش صدر عراق در حالی که در کنارش سه زن ناشناس ایستاده اند، مدعی شدند که یکی از این سه زن، جاسوس اوکراینی است.

به گزارش شیعه آنلاین، این رسانه ها در ادامه افزودند: این جاسوس اوکراینی از سوی سازمان اطلاعات و امنیت رژیم آل سعود به خدمت گرفته شده تا با سفر به عراق، در دفتر "مقتدی صدر" در نجف أشرف استخدام شود و به جاسوسی برای عربستان سعودی بپردازد.

به نوشته این رسانه های عراقی، هدف سازمان اطلاعات و امنیت سعودی از ارسال این جاسوس به دفتر "مقتدی صدر" دریافت اطلاعات مهم و حساس است تا بتواند بر اساس این اطلاعات بر ایجاد تفرقه و شکاف میان شیعیان برنامه ریزی کند.

این رسانه های عرب زبان در ادامه افزودند:‌ سازمان اطلاعات سعودی به دستور مستقیم شاهزاده "بندر بن سلطان بن عبدالعزیز آل سعود" رئیس این سازمان، این جاسوس اوکراینی که به خوبی عربی صحبت می کند را به استخدام در آورده و بعد از سه سال گذراندن دوره آموزشی در عربستان، او را دبی کردند تا با افتتاح یک شرکت اقتصادی، راهی را برای نزدیک شدن به اطرافیان "مقتدی صدر" و راه یافتن به دفتر وی بیابد.

به نوشته این رسانه های عراقی، او بعد از آشنا شدن با نزدیکان "مقتدی صدر"، ادعا کرد که به مذهب تشیع گرویده و شیفته اندیشه ها و سخنرانی های "مقتدی صدر" شده است و از این راه توانست به او نزدیک شود و به دفتر وی راه یابد. البته او ابتدا از اطرافیان "مقتدی" درخواست کرد که راه را برای سفر وی به نجف برای پیوستن به حوزه علمیه زنانه جنبش صدر هموار کنند. در مدت زمان کوتاهی این امر صورت گرفت و بعد او خود را به دفتر "مقتدی صدر"‌ رساند.

+98
رأی دهید
-12

قهوه تلخ - منجستر - انکلستان
مبارک باشه ،،زن ٤رمش ،،،
یکشنبه 17 آذر 1392 - 23:12
dkdk - اسلیس - دانمارک
خاک بر سر زنی‌ که برای عربستان سعودی جاسوسی کند.برای اینکه عربستان سعودی کوچکترین مقام و احترامی برای زنان قائل نیست.نظر مردهای سعودی درباره زن..اول بچه به دنیا آورد آن هم از جنس نر.بپزد.بشوید.کلفتی کند.دوخت دوز کند.خلاصه ‌یک کلفت تمام عیار باشد و کوچکترین اعتراضی نکند.در اخر کتک خوردنش خوب باشد.پس ببینید این عربها چقدر ....هستند.
دوشنبه 18 آذر 1392 - 01:47
بی خیال - کرمان - ایران
نه آقا این کنیزشه
دوشنبه 18 آذر 1392 - 05:34
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
برادران عزیز عربستانی نمیخواد برای شکاف در میان تشیع اقدامی بکنید چون شیعیان تیکه تیکه و متفرق هستند و به نا به فرموده قرانانها را یکی میبینی در حالی که از درون متفرق هستند این بدان سبب هست که قومی هستند که خرد نمیورزتداما اینکه خواستید از این راه جاسوسی بکنید کار پسندیده ایست . اصالتا اخوندان رافضی هوس باز هستند وگر نه قانون صیغه و جایز دانستن لواط رو در فقه خود نمیگنجاندند
دوشنبه 18 آذر 1392 - 11:53
باور عمیق - قم - ایران
امان از این عربهای نفرت انگیز وهابی و سنی رافضی.. خب از کسایی که فتوای فحشا میدن (جهاد نکاح) و نشستن زنان رو بر روی صندلی حرام میدونن چه انتظاری میشه داشت؟ از شدت سرخوردگی دست به دامن جریان رسوا شده و سراسر دروغ یه بابایی به اسم مرتضی رادمهر شدن...دوستان جریان این بابا رو سرچ کنید و بخونید..بعد هم یه سرچ کنید تا دروغاشونو متوجه بشید
دوشنبه 18 آذر 1392 - 17:16
کبالت3 - کرج - ایران
مقتدی من توئی.
دوشنبه 18 آذر 1392 - 18:33
m.n.s - کرج - ایران
اونم که بدش نیامده صیغش کرده . حالا که ازش خواسته صیغه را تمدید کنیم قبول نکرده و دید چکار کنم جاسوس معرفیش کرد
دوشنبه 18 آذر 1392 - 19:16
Parsi6 - نیویورک - آمریکا
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی. مذهب شیعه با هوش و ذکاوت خاصی‌ بنا شد. از بطن اسلام اومد بر علیه اسلام. و این برای ایرانیها بهترین مذهبه واسه از بین بردن دینی که توسط خون خوار‌ترین و وحشی‌ترین رهبر عرب یعنی‌ عمر ابن خطاب با چپاول و غارت و خونریزی و به بردگی گرفتن مردم ایران به ایران و ایرانی‌ تحمیل شد. نکته اینجاست علی‌ رغم شعار مساوات و برابری انسانها. مسلمانان بازاری رو در مدینه بر پا کردند که تا مدت‌ها مرکز برده فروشی و خریدو فروش غلامان و کنیزان قرار گرفت.تفخیذ یا سکس لا پایی با دختر بچه ۷ ساله نزد اهل سنت جایز می‌باشد تا در ۹ سالگی به عنوان همسر رسمی‌، دختر آمادگی دخول را داشته باشد. این ننگ هرگز با هیچ توجیهی‌ از دامان اهل سنت پاک نمی‌شود.
دوشنبه 18 آذر 1392 - 19:13
Parsi6 - نیویورک - آمریکا
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی. قبل از اینکه احمدی‌ نژاد بره دانشگاه کلمبیا سخنرانی‌ کنه، دو همجنسگرا یا به قول شما عرب پرست‌ها لواط کار در ایران اعدام شدند. که دانشجوهای دانشگاه کلمبیا نیو یورک به این مساله اعتراض شدید داشتند. آخه مرد حسابی‌ کجا تو مذهب شیعه لواط حلا‌ل بوده ؟ اتفاقا همین چند وقت پیش یه مطلبی رو خوندم راجع به عربستان سعودی (جائی‌ که خورشید اسلام اونجا طلوع کرده) راجع به گسترش لواط در اون کشور. علی‌ رغم اینکه بیشتر مردمش امکانات مالی‌ برای ازدواج بر خوردارند. خودت در بار یه این خبر اعدام کامنت دادی و معترض بودی. یادت رفته؟!
دوشنبه 18 آذر 1392 - 19:29
دبل چاکلت - شیراز - ایران
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی. اینو معنی بفرمایید: فَمَا اسْتَمْتَعْتُمْ بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ.. قرآن سورة النساء. مورد بعدی اینکه الان اساساً مشکل شما شیعه است؟ شما که ادعای خردورزی دارید! اسرائیل 24 ساعته عنایت ویژه به برادرانتون داره! اونوقت حضرات وهابی و سلفی شدن متحد اسرائیل! پیداست که همه چیز بر سر لحاف ملاست! بیخود تز عقیدتی سیاسی ندید که دورانش اکسپایر شده.
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 12:50
دبل چاکلت - شیراز - ایران
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی. اینو هم داشته باشید فاز میده! : به گزارش روزنامه انگلیسی دیلی میل ، دادگاه انگلیس اعلام کرد که سعود عبدالعزیز بن‌‌‌ناصر نوه پادشاه عربستان بعد از یک هفته آزار جسمی و جنسی بندار عبدالعزیز مستخدم خود، وی را به قتل رساند. دادگاه همچنین اعلام کرد که این شاهزاده عربستانی بعد از تجاوز جنسی به مستخدم خود با ضربات مشت به سر وی زده و دندان های وی را شکست و او را رها کر
‌سه شنبه 19 آذر 1392 - 12:57
احسان 2182 - شهرضا - ایران
آخوند حتما صیغه اش کرده دیگه
جمعه 22 آذر 1392 - 19:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.