مردی که پاپ او را در آغوش گرفت که بود؟

"اورسته تورنانی" مرد ایتالیایی ساکن فلورانس که از 20 نوامبر سال جاری(کمتر از 20 روز پیش)ناگهان توجه جهانی را به خود جلب کرد و این اتفاق پس از آن بود که وی در مراسمی در واتیکان در آغوش پاپ جا گرفت.

به گزارش عصر ایران چهره به شدت آسیب دیده این مرد ایتالیایی که ماجرایی عشقی دارد ، پس از مصافحه او با پاپ، مورد توجه رسانه های ایتالیایی قرار گرفت.

وی ظاهرا 20 سال پیش به دختری عشق می ورزیده است و به دلیل مخالفت خانواده دختر، یکی از برادران دختر مورد علاقه اش به صورت او شلیک می کند.
از آن زمان تا کنون وی عمل های جراحی زیادی روی صورت خود انجام داده است ولی ظاهرا بازسازی چهره اش میسر نشده است.

با عکسی که کمتر از 20 روز پیش از این مرد ایتالیایی به همراه پاپ منتشر شد، این کاتولیک دو آتشه ناگهان در کانون توجهات رسانه ها قرار گرفت. رسانه های ایتالیایی گزارش دادند وی بر خلاف تخریب صورتش در اثر حادثه شلیک گلوله، روحیه خوبی دارد.

در تصویر زیر او در خیابان محل زندگی اش ایستاده است.

+96
رأی دهید
-1
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟