دختر جوان زندگی جدید خود را با مرگ آغاز کرد

دختر جوان زمانی که برای ازدواج با پسر مورد علاقه اش اصرار می کرد، نمی دانست قربانی خشم برادرش خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هفتم مهر امسال از طریق تیم پزشکی بیمارستان سینا یک فقره "فوت مشکوک" به کلانتری 109 بهارستان اعلام شد .

با حضور مأموران کلانتری در محل و تحقیقات اولیه مشخص شد دختر 22 ساله ای ساکن خیابان اول نیروی هوایی 21 شهریور و براساس اظهارات اعضای خانواده اش به علت لیز خوردن بر روی سرامیک و برخورد سر به زمین ، به بیمارستان منتقل و و هفتم مهر فوت می کند. تیم پزشکی بیمارستان در همان آغاز اقدامات درمانی خود با آثار ضرب و جرح بر روی بدن متوفی برخورد کرده و موضوع را به پلیس اطلاع دادند .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "فوت مشکوک" و به دستور قاضی قریشی زاده ، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده برای انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

تحقیقات از سوی کارآگاهان اداره دهم در خصوص مرگ دختر جوان در شرایطی آغاز شد که اعضای خانواده متوفی با وجود اطلاع از اعلام نظریه تیم پزشکی در خصوص فوت مشکوک دختر جوان اصرار بر عدم طرح شکایت و بسته شدن پرونده در دادسرا و پلیس آگاهی را داشتند . همین موضوع فرضیه وقوع "جنایت خانوادگی" را در کارآگاهان قوت بخشید .

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی که در تحقیقات از اعضای خانواده متوفی با همان اظهارات مشابه در خصوص "برخورد سر به سرامیک حمام" روبه رو بودند ، به تحقیقات میدانی از محل سکونت متوفی و خانواده اش پرداخته و متوجه شدند که از چند روز قبل از انتقال متوفی به بیمارستان چندین بار صدای درگیری میان اعضای خانواده و دختر جوان شنیده شده است .

با توجه به اطلاعات به دست آمده، کارآگاهان تحقیقات جامع از اعضای خانواده متوفی را در دستور کار خود قرار داده و سرانجام با بهره گیری از برخی تناقضات به دست آمده از اظهارات آنها موفق به شناسایی یکی از برادران دختر به عنوان عامل درگیری 21 شهریور شدند .

برادر متوفی که چاره ای جز اعتراف نداشت ، سرانجام در 13 آذر لب به اعتراف گشود و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از چندی پیش متوجه شدم که خواهرم قصد دارد با جوانی که مدتی با او آشنا شده ازدواج کند و به همین علت به تحقیقات از این جوان و خانواده اش پرداختیم و پی بردیم که این شخص به دلایل مختلف نمی تواند موردی مناسب برای ازدواج خواهرمان باشد. با وجود بیان دلایل خود خواهرم کماکان اصرار بر ازدواج با این جوان داشت تا اینکه روز حادثه اعلام کرد خانه را ترک خواهد کرد و مشغول جمع کردن وسایل خود شد . لحظه ای کنترل خود را از دست داده و او را مورد ضرب و شتم قرار دادم که ناگهان سر خواهرم به شدت با ستون داخل خانه برخورد کرد و به حالت بیهوش بر روی زمین افتاد و ....  " .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر عنوان داشت: با توجه به اعترافات صریح متهم در خصوص ضرب و شتم منجر به مرگ مقتول قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

+60
رأی دهید
-13

واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
تعصب احمقانه .همراه با تفکر احمقانه تر .(فکرکردم ان مرد فرد مناسبی برای خواهرم نیست) من این کلمه مناسب را نمی قهمم. حتما ان پسر پولدار نبوده. برادر بی شعور احمق
شنبه 16 آذر 1392 - 15:30
azadeh11 - آمستردام - هلند
چه بدبختی داریم که خواهر می‌خواد ازدواج کنه، برادر باید اجازه بده. کی‌ این دخالتهای خانواد‌گی می‌خواد تمام بشه . تازه پدر و مادر احمق از پسرشان حمایت می‌کنن.
شنبه 16 آذر 1392 - 16:48
تیردادسورنا - ایران - ایران
پدر و مادر صاحبان دم رضایت میدن برادره یکی دوسال زندانی رای باز میره پرونده جان یک انسان بیگناه که خواسته ای جز برای زندگی آینده اش نداشته به همین سادگی بسته میشه!
شنبه 16 آذر 1392 - 18:06
farzad power - لوس انجلس - امریکا
دوران قیصر بازی و افکار قرون وسطائی و دخالت در حریم دیگران گذشته. احمقهأی که هنوز بیدار نشدید وقتشه که این طرز فکر‌ها رو بریزید توی توالت و یه آفتابه هم روش. آخه حیوان هم این کارو نمی‌کنه.
شنبه 16 آذر 1392 - 20:57
*Fanoos* - ایران - ایران
با کامنت شما 3 تا دوستان عزیز کاملا موافقم خاک بر سر چنین برادری !
شنبه 16 آذر 1392 - 22:21
amonbede - تهران - ایران
بدبخت دختره ، حتما کلی تلاش کرده بود تا پسر مورد علاقه ی خودش رو بدست آورده بود آخرین مرحله رو نتونس رد کنه
یکشنبه 17 آذر 1392 - 03:49
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.