دریافت 116 میلیونی خانم مجری برای 3 برنامه تامین اجتماعی

خانم فریبا علومی یزدی، مجری برخی همایشها که در گزارش تامین اجتماعی آمده که 116 میلیون تومان برای سه برنامه دریافت کرده است، توضیحاتی ارائه داده که ماجرای فساد در این سازمان را پیچیده تر می کند.

به گزارش سیتنا، در بخشی از گزارش تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلمی از سازمان تامین اجتماعی آمده است:

آقای ناصر ناظم مدیرعامل شرکت «ایران مجری» به همراه همسر خویش «خانم فریبا علومی یزدی» جهت برگزاری 3 برنامه (مراسم افطاری سالن اجلاس سران، مراسم افطاری هتل هما و مراسم کلنگ زنی بیمارستان شهید لواسانی) و بابت ساخت انیمیشن و برخی خدمات صوتی و تصویری و پذیرایی مجموعاً مبلغ یک میلیارد و یکصد و سصت و دو میلیون ریال دریافت نموده اند که دلایل همکاری با ایشان برغم وجود مشاور حقوق بگیر در سازمان جهت اجرای برنامه ها (آقای هوشنگ بختیاری) و همچنین مبالغ قراردادهای منعقد شده، محل تأمل جدی است.

این بخش از گزارش تامین اجتماعی، با واکنش خانم علومی مواجه شد و وی ادعا کرد:

البته که این گزارش خیلی مغرضانه است ولی جهت اطلاع مخاطبان ایران مجری و قبل از ارائه گزارش کامل به اطلاع می رساند که تعداد هنرمندان و افرادی که درگیر این مراسم بوده اند، بالغ بر 200 نفر بوده است . از جمله یک قلم ارکستر سمفونی ایران با 50 نوازنده ملی . حالا چگونه آقای  بختیاری می خواستند ان کارها را انجام دهند جای تامل است. در ضمن بعد از گذشت 4 ماه هنوز ایران مجری یک ریال مزد دریافت نکرده است.

در ضمن کل فاکتور ارائه شده 96 میلیون تومان است. مشخص نیست فاکتور چه عزیزی را با ایران مجری جمع بسته اند.

به گزارش آینده، اگر این امر واقعیت داشته باشد، موضوع پیچیده تر می شود و این که صرف نظر از یک شرکت برای اجرای برنامه در جشن، چگونه فاکتور آنها بیشتر زده شده و نیز چطور پول آنان پرداخت نشده است؟

+102
رأی دهید
-17

compatriot - تورنتو - کانادا
چه مملکت خر تو خری!؟ علت؟ نظر علی‌ بابا و ۴۰۰ دزدش به نظر مموتی در تلکه کردن مردم نزدیک‌تره! ای‌ تف به شرفتون! پس این بود اسلام و جمهوری اسلامی!
شنبه 16 آذر 1392 - 02:04
paksan - آمریکا - آمریکا
دامنه خامنه ای همیشه ام الفساد بودن و هستند و مرتضوی هم از معتمدان شخصی خامنه ای از وزارت اطلاعاتی هست که خودش ایجاد کرد زمان رئیس جمهوریش و این آدمها رو بعد از رهبر شدنش گذاشت مراکزی که خودش دوست داره و خوردند و بردند و حالا دست روزگار اینطوری دست یک گردن کلفتش رو رو کرد و این مشت نمونه خروار هستش .چوب خدا صدا نداره.
شنبه 16 آذر 1392 - 04:24
sama128 - شیراز - ایران
چند روز پیش داشتم یه سرچی در اینترنت می کردم مطالب جالبی در همین رابطه دیدم که بد نیست همه دوستان هم بدونند : توی گوگل بزنید انتصاب هایی از جنس دوستی در شستا کلی مطلب میاره که جالب میتونید بخونید و کلی بخندید به این تشکیلات بی در و بی پیکر و بی حساب و کتاب دوستان عزیزم اگر اسم مدیر عامل مرتبط با اونو پیدا کنید و سرچ کنید مطالب خنده دار جالبی را می بینید که از خنده روده بر میشد و کلی میخندید تازه می فهمید تامین اجتماعی چه جای باحالی برای این افراد. ++++++ لطفا مثبت بدید تا همـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه ببینند و فیض ببرند از این گلی که به سر تامین اجتماعی زده شده است ++++++++++++++++++++++یادتون نره - زیاد هم کششششششششششش ندید مثل 3000 میلیارد کش میاد.
شنبه 16 آذر 1392 - 05:20
srdash - تبریز - ایران
هردم ازاین باغ بری میرسد#تازه ترازتازه تری میرسد#
شنبه 16 آذر 1392 - 06:04
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
چه جالب. من این خانم رو توی فیسبوک دنبال می کردم و همیشه فکر میکردم که یه مجری ساده است. نگو خانم چه زودبندائی داره.
شنبه 16 آذر 1392 - 06:49
هستیا - شیراز - ایران
خدالعنتشون کنه ببین چطور پول مملکتو حیف و میل کردن
شنبه 16 آذر 1392 - 09:29
sasan1309 - رفسنجان - ایران
پاک ترین دولت تاریخ!!
شنبه 16 آذر 1392 - 12:47
بت شکن - مونترال - کانادا
مثلاً روز‌ها را گرسنگی میکشند و روزه میگیرند تا مثلا وعده نهار نخورده شده را به یک مستمند بدهند، آنوقت در مراسم افطاری ارکستر سمفونی مینوازند تا جوجه کباب و چلو کباب سلطانی و بختیاری و زعفرانی و لازانی و حلیم و شعله زرد و البته مقداری هم نا‌ن و ماست و خرما آن هم به یاد امام شیعیان بهتر جسمشان بنشیند!!این اسلام چه دین عزیزی است و ما نمی‌فهمیم!!!؟؟
شنبه 16 آذر 1392 - 11:55
adamat - خارکف - اکراین
ما که خب سالهاست ایران نیستیم و تنها از راه اینترنت، در جریان مسایل فرهنگی‌-هنری زادگاهمان قرار میگیریم. راستش این خانم مجری را تابحال در هیچ فایل تصویری و یا صوتی ندیده و نشنیده بودم برای همین با یک جستجوی ساده، به ویدیو‌های نه‌ چندان کمی‌ از ایشان رسیدم، و چون برایم جالب بود بدانم کیفیت صدایشان چگونه است، چون در آنها با تیترهای آنچنانی درباره ی او گفته بودند، دیدم و شنیدم .اما در کمال ناباوری و در خوشبینانه‌ ترین حالت باید بگویم، یک صدای متوسط رو به پائین بود که همه آنرا دارند. بگذریم مهم نیست. اما همیشه از قدیم تا بوده چنین هست، که خوش صدا‌ترین گویندگان، در رادیو بودند و بس. در اکراین و یا روسیه نیز چنین است. خیلیهایشان هم گمنام هستند، اما تا صدایشان را بشنویم برایمان یادآور خاطرات هستند. آری، فروغ فرخزاد چه بیاد ماندنی گفت، .. تنها صداست که می‌ماند.
شنبه 16 آذر 1392 - 12:45
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.