گروه‌بندی جام جهانی ۲۰۱۴، ایران رقیب آرژانتین، نیجریه و بوسنی‌هرزگوین

قرعه‌کشی گروه‌بندی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با حضور نمایندگان کشورهای شرکت‌کننده و شماری از بازیکنان مطرح فعلی و سابق فوتبال انجام شد. مطابق این قرعه‌کشی ایران در گروه ششم بازی‌ها با آرژانتین، نیجریه و بوسنی‌هرزگوین رقابت خواهد کرد.

مراسم قرعه‌کشی گروه‌بندی جام جهانی تحت تاثیر درگذشت نلسون ماندلا، رهبر جنبش مبارزه با آپارتاید در آفریقای جنوبی، قرار گرفت و با ادای احترام به او آغاز شد.

در آغاز مراسم سپ بلاتر، رئیس فیفات و دیلما روسف، رئیس جمهور برزیل حاضران را به یک دقیقه سکوت به احترام نلسون ماندلا دعوت کردند.

پس از سخنرانی برگزارکنندگان جام جهانی قرعه‌کشی توسط چند تن از بازیکنان مطرح تاریخ فوتبال چون زین‌الدین زیدان و کافوی برزیلی برگزار شد.

مطابق قرعه گروه اول شامل برزیل، کرواسی، مکزیک و کامرون است.

در گروه دوم اسپانیا، شیلی، استرالیا و هلند با هم رقابت می‌کنند.

کلمبیا، ساحل عاج، ژاپن و یونان در گروه سوم هستند.

در یکی از سخت‌ترین گروه‌ها یعنی گروه چهارم اروگوئه، کاستاریکا، ایتالیا و انگلستان با هم رقابت می‌کنند.

گروه پنجم یکی از ساده‌ترین گروه‌های جام جهانی باشد که سوئیس، فرانسه، هندوراس و اکوادور در آن بازی می‌کنند.

ایران هم در گروه ششم با آرژانتین، نیجریه و بوسنی‌هرزگوین رقابت خواهد کرد.

گروه هفتم شامل آلمان، پرتفال،غنا و آمریکا است و سرانجام در

گروه هشتم را هم برخی ساده‌ترین گروه خوانده‌اند و در آن بلژیک، کره جنوبی، روسیه و الجزایر گروه هشتم را تشکیل می‌دهند.

+75
رأی دهید
-4

paksan - آمریکا - آمریکا
کره جنوبی بهترین شانس رو داشت واقعاً شانس به این میگن و از همین الان مشخصه کره جنوبی می ره مرحله بعد . ژاپن هم بعد نیست ولی کلمبیا قوی هستش ولی به نظرم ژاپن هم بعنوان تیم دوم بالا خواهد رفت و توی گروه ایران هم آرژانتین و نیجریه بالا خواهند رفت و ایران حریف این تیمها نخواهد شد و اگر بتونه بسنی رو ببره خیلی کار کرده
جمعه 15 آذر 1392 - 19:11
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
از گروه خودمون میریم بالا . روحانی مچکرند
جمعه 15 آذر 1392 - 19:11
atila1111 - هیلرود - دانمارک
ایران حذف شد.
جمعه 15 آذر 1392 - 19:22
Alard - اِدینبرو - اسکاتلند
شانس شیران پارسی‌ برای صعود به‌‌‌ دور بعد پنجا پنجاه است. کشورهای همسایه بشینن تو خونه فوتبال ایران را تماشا کنن و حسرت بخورند...
جمعه 15 آذر 1392 - 19:38
*Fanoos* - ایران - ایران
من فک می کنم حداقل ۴ امتیاز رو می تونیم بگیریم.اونم یه مساوی روبه رو نیجریه و یه برد از بوسنی.حالا این احتمال رو هم بدیم که نیجریه هم ۴ امتیاز می گیره با برد رو به رو بوسنی و مساوی از ما.بنابراین بازی ایران و ارژانتین و نیجریه با ارژانتین می تونه خیلی حساس باشه واسi ایران و نیجریه.چون باید تفاضل گل رو مد نظر قرار بدیم
جمعه 15 آذر 1392 - 20:45
روشنگر - تهران - ایران
بهترین قرعه برای ایران : هم بازی با یکی از قدرتمندترین و محبوبترین تیمهای فوتبال جهان همراه با افسانه ای ترین بازیکن سالهای اخیر (آرژانتین - لیونل مسی ) هم ترتیب مناسب بازی های ایران (نیجریه بعد آرژانتین و در آخر بوسنی ) و هم شانس صعود . هرچند که بازی در گروه مرگ (ایتالیا - اروگوئه و انگلیس ) می توانست گزینه جذابتری باشد .
جمعه 15 آذر 1392 - 19:25
ir2013 - کرج - ایران
کی روش باید هشام بیگ زاده رو بازیکن انتحاری قرار بده تا هم مسی مجروح بشه و خودش هم اخراج بشه
جمعه 15 آذر 1392 - 20:50
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
شانس کشورهای همسایه بر اساس سنت خوردن خرما، در مسابقات جهانی راگبی بمراتب بیشتر خواهد بود.
جمعه 15 آذر 1392 - 20:57
Boogie Nights - لندن - انگلیس
amir-amir - تورنتو - کانادا. کره جنوبی شانس آورده؟ روسیه تیم فوتبالش نسبتا قویه حداقل در همون حد کره هستش.بلژیک هم نسبت به کره قویتره و همیشه جزو تیمهای خوب اروپا همیشه بوده.الجزایر هم همیشه قویتر از کره و بقیه تیمهای آسیایی بوده.خود کره همکه شاید تیم دوم یا سوم آسیا باشه،حالا چطور شما میگی خیلی شانس آورد و حتما صعود میکنه خیلی عجیبه! باز وضع ژاپن بهتره چون هم قدر تر از کره هست هم جز کامبیا که اونم زیاد قوی نیست تو اون گروه میشه گفت نسبتا سرتره.
جمعه 15 آذر 1392 - 21:58
javadrezazadeh - ارومیه - ایران
شانس صعود ایران از گروهش به نظر من 10 درصد بیشتر نیست. (البته به نظر من)
جمعه 15 آذر 1392 - 22:15
ariobarzan 22 - ﺗﻬﺮاﻥ - اﻳﺮاﻥ
خوب اگه یه کم شانس همراهمان باشه میتونیم از آرژانتین یک امتیاز بگیریم. اگه باز همون شانسه یه کمی بیشتر یارمون بشه نیجریه رو 1-0 ببریم دیگه نونمون تو روغنه بوسنی رو هلو بردیم. البته یکی باید صدامون کنه : گوفییییییی !. اما خودمونیم کره و ژاپن چقدر خوش شانسن.
جمعه 15 آذر 1392 - 22:44
سرسره - اهواز - ایران
مگه اینکه اون روز مسی سرما بخوره وای
شنبه 16 آذر 1392 - 01:16
habibollah - تهران - ايران
ای باباشانس بیاریم ۶تاازآرژانتین نخوریم کافیه.
شنبه 16 آذر 1392 - 02:13
potatis - مالمو - سوئد
تحلیل همه دوستان جالب بود, اما من فقط به این فکر میکنم که کاش جلو آرژانتین کمتر از ٨ تا بخوریم تا رکورد عربستان جلوی آلمان رو نشکنیم! امیدوارم روز بد مسی باشه اون روز!
شنبه 16 آذر 1392 - 04:12
amonbede - تهران - ایران
از الان خودمونو بازنده ندونیم اگه بازی اول رو با برد شروع کنیم شانس زیادی داریم که به مرحله بعد بریم
شنبه 16 آذر 1392 - 05:15
saeidbaman - بانکوک - تایلند
یعنی‌ یه ایرانی‌ پیدا نمی‌شه یه پونسی، میخی‌،چیزی، ۱۰ دقیقه قبل بازی ایران آرژانتین بزاره رو صندلی‌ مسی!!!!
شنبه 16 آذر 1392 - 06:11
hamilore - انتورپن - بلژیک
خوب اگه اونا مسی رو دارن ما هم قوچی رو داریم. در زمن اینقدر تو سر مال هم نزنید.بازیکناشون فقط مسی هستند، ولی ما بازیکنهای فولادی داریم.
شنبه 16 آذر 1392 - 07:49
esfahani90 - اصفهان - ایران
با سلام. شاید ایران فقط مقابل نیجریه مساوی ولی‌ مقابل دو تیم دیگر هیچ شانسی‌ نداره یادمان نره بیشتر بازیکنهای بوسنی در بوندسلیگا آلمان وزنه مهمی‌ هستند واسه تیمشان. بوسی تیمی بود که مستقیم و نه مثلا مثل پرتغال یا یونان یا فرانسه مجبور به بازی‌های پلی اوف باشه.
شنبه 16 آذر 1392 - 08:37
harfe hesab - آنتورپن - بلژیک
این گروه عالیه و اگه با برنامه وتمرکز خودمونو آماده کنیم ٱرژانتینم میبریم درست مثل والیبال.ما زنگ تفریح نیستیم.
شنبه 16 آذر 1392 - 12:33
hamilore - انتورپن - بلژیک
یادتون نره با تیم نصفه نیممون دو بار بوسنی رو با تیم کاملشون تمیز بردیم اونم اونم یه بار ۳ بر ۲ و یه بار ۴بر۳. حالا با کیروش هستیم هم دفاعمون خوبه حملمون نسبتأ و بهترم میشه با بازیهای تدارکاتی. اگه بذارن!
شنبه 16 آذر 1392 - 14:54
عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
با همه احترام به نظرات دوستان اگر خیلی‌ شانس بیاریم یک امتیاز میتونیم بگیریم،حالا یا از بوسنی یا نیجیریه،فقط این شانس و افتخار را داریم که در برابر بهترین بازیکن دنیا و تیم دنیا می‌خواهیم بازی کنیم.نیجری‌ها از لحاظ قدرت بدنی بسیار عالی‌ و قدر هستن و بازیکنهایی در چلسی و آلمان و اروپا دارند و بوسنی هم که فکر نکنم به ما باج بده یکی‌ از بازیکنهایش هم فورورد منچستر سیتی است و در ضمن آنها هم بوسنی ده بیست سال پیش نیستن و شاید بتونیم یک امتیاز بگیریم که آنهم چون بازی آخر هست به احتمال زیاد مصدوم و محروم هم شاید داشته باشیم(البته اتفاقات فوتبالی و شانس را هم نباید نادیده بگیریم)منهم آرزوی صعود برای تیم آریائی ایران عزیزمان را خواستارم،اما.....!
شنبه 16 آذر 1392 - 17:18
hamilore - انتورپن - بلژیک
نگاه کنید ببینید چند سال پیش همین تیم بوسنی رو ۵ بر ۲ نابودش کردیم.تیم کاملشو.با بازیکن منچسترش و بوندسلیگاییهاش.درسثه که باید کار کنیم .ولی خودزنی هم نکنید.میتونی امیدوار باشیم . خواهشن با هم یکی باشیم.اینقدر ارزش خودمونو پایین نیارید با بعضی نظرها.
شنبه 16 آذر 1392 - 19:17
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.