ربودن همسر مالباخته با خودرویش

 رییس کلانتری 150 تهرانسر از دستگیری سارقی خبر داد که خودروی 206 را به همراه همسر مالباخته ربوده بود.سرگرد قاسم‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در تشریح این خبر گفت: در ساعت 15، دهم آذرماه امسال فردی به نام «غلامعلی» با مراجعه به کلانتری اعلام کرد که در ساعت 6 روزگذشته با خودروی 206 به همراه همسرش به سمت شمال حرکت کرده اما در پل کلارک کرج برای صرف چای از ماشین پیاده شده تا اینکه یک سارق مسلح با کلت‌کمری سوار ماشین شده و خودرو را به همراه همسرم ربود.

وی با بیان اینکه مالباخته در اظهارات خود عنوان کرد که پس از مدتی سارق خودرو همسرم را در محدوده احمدآباد مستوفی از خودرو پیاده کرده بود، گفت: با توجه به حساسیت موضوع، پرونده‌ای در کلانتری اسلامشهر تشکیل شد، اما مالباخته در ادامه اظهاراتش عنوان کرد که سارق ظهر امروز با وی تماس گرفته و عنوان داشته در ازای تحویل خودرو، مبلغ دو میلیون تومان وجه‌نقد می‌خواهد که بلافاصله هماهنگی‌های قضایی در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

قاسم‌آبادی با بیان اینکه ماموران به همراه شاکی برای رفتن به سر قرار با سارق به پمپ‌بنزین شهرک استقلال رفتند، گفت: در ساعت 16 پس از مشاهده سارق خودرو که سوار بر خودروی مسروقه بود، ماموران نسبت به دستگیری این فرد اقدام کردند که سارق اقدام به کشیدن سلاح‌کمری به سمت مالباخته کرده و در کشاکش درون خودرو، ماشین منحرف و به زیر یک دستگاه اتوبوس پارک شده می‌رود.

وی با بیان اینکه پس از این تصادف، سارق مسلح از خودروی مسروقه پیاده شده و با پای پیاده اقدام به فرار می‌کند، گفت: ماموران این یگان ضمن رعایت بکارگیری سلاح، اقدام به شلیک دو تیر کرده که متهم از ناحیه ران هر دو پا مجروح و دستگیر می‌شود.

رییس کلانتری 150 تهرانسر با بیان اینکه پس از دستگیری متهم، مشخص شد که نام این فرد «قادر» است، گفت: از وی یک قبضه اسلحه‌کمری بدون خشاب به همراه یک فشنگ و مقادیری شیشه کشف و ضبط شد که این فرد تحت‌الحفظ به بیمارستان منتقل و خودروی مسروقه نیز به پارکینگ منتقل شد.

قاسم‌آبادی با بیان اینکه در این مورد پرونده‌ای تشکیل شده است، گفت: همسر شاکی نیز، با حضور در محل، سارق را مورد شناسایی قرار داده و پرونده برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت.

+41
رأی دهید
-4

senator x - تهران - ایران
واقعا هوای تهرون رومغز مردم اثر گذاشته. آخه کدوم آدم عاقل زنشو تنها میزاره تو ماشین, بعد خودش میره تو قهوه خونه چای بخوره؟!!! جدا که ای ول
جمعه 15 آذر 1392 - 20:37
Queen Queen - انتاریو کالیفرنیا - امریکا
دو میلیون میداد ماشینو سالم تحویل میگرفت نه حالا که به لطف پلیسهای ایران هیچی ازش نمونده
جمعه 15 آذر 1392 - 20:43
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.