درگیری خونین مادر و دختر با مامور گاز قلابی

روزنامه ایران : مادر و دختری آبادانی وقتی مورد حمله مرد خشنی در چهاردیواری خانه‌شان قرار گرفتند وحشت‌زده با او دوئل کردند.مرد مرموز در نقش مأمور اداره گاز توانسته بود به خانه طعمه‌هایش نفوذ کند.
عقربه‌ها ساعت 11 صبح چهارشنبه 6 آذرماه سال جاری را نشان می‌داد، زنگ خانه به صدا درآمد و مأمور گاز خواست تا برای بررسی مشکل گاز وارد خانه شود.

همه چیز عادی به نظر می‌رسید، زن جوان با دختر جوانش در خانه تنها بودند و هنوز دقایقی از ورود مأمور گاز به خانه نگذشته بود که دختر 19 ساله با چهره‌ای مضطرب از خانه خارج شد و با جیغ و فریاد از ورود مردی قمه‌کش به خانه‌شان خبر داد.
همین سر و صداها کافی بود تا پسر همسایه که از شانس آنها پلیس بود از خانه خارج شده و به کمک مادر و دختر برود. صحنه هولناکی بود، زن جوان در حالی که صورتش غرق خون بود با دو دست محکم مرد خشن را گرفته بود تا نگذارد فرار کند و مأمور قلابی، زن را روی زمین می‌کشاند تا بتواند از دستش رها شود که در این لحظه پلیس جوان با کمک دیگر همسایه‌ها وارد عمل شدند و مرد قمه‌کش را دستگیر کردند.
ماجرای حمله خونین مأمور قلابی گاز به مادر و دختر به پلیس 110 مخابره شد و خیلی زود مأموران کلانتری 15 آبادان به محله کارون رفته و «رضا» 49 ساله را که روی زمین نشسته بود و سیگار می‌کشید تحویل گرفتند.
زن جوان با سر و صورتی خونین برای درمان به بیمارستان منتقل شد و «رضا» که چاره‌ای جز اعتراف نداشت به مأموران گفت: وقتی به عنوان مأمور گاز وارد خانه شدم فکر کردم مادر خانواده تنها است. تصمیم گرفتم با تهدید قمه طلا و پول‌های داخل خانه را به سرقت ببرم که دختر جوانش از اتاق خارج شد و با دیدن من و صورت خونی مادرش پا به فرار گذاشت. با جیغ و فریاد در کوچه باعث شد تصمیم بگیرم فرار کنم اما نتوانستم چرا که همسایه‌ها محاصره‌ام کردند.


مادر خانواده که چهره‌ای کبود دارد و روی بینی‌‌اش چسب‌زده در حالی که هنوز با یادآوری روز حادثه صدایش از ترس می‌لرزد به روزنامه ایران گفت: ساعت 11 صبح بود که زنگ خانه به صدا درآمد و مأمور گاز خواست در را باز کنم. در خانه قفل بود به همین خاطر جلو در رفتم و مأمور گاز با چهره‌ای فریبنده و در حالی که یک کارت شناسایی به گردنش انداخته بود و مرا خواهرم صدا می‌زد ادعا کرد در این منطقه چند خانه با افت فشار گاز روبه‌رو هستند و باید شیرآلات و مسیر لوله‌های گاز را بررسی کند.
زن 39 ساله در ادامه گفت: در حالی که مأمور گاز مردی مطمئن به نظر می‌رسید وارد خانه شد و به سمت آشپزخانه رفت و خواست برایش مقداری کف صابون درست کنم و بعد از آن خواست دستمالی جلوی دهانم بگیرم تا مسموم نشوم، از آن زمان به بعد رفتارهایش مرموز شد و چندباری پرسید که جز من کسی در خانه است یا نه که گفتم دخترم در خانه است اما وقتی دخترم را ندید فکر کرد دروغ گفته‌ام و در خانه تنها هستم.
وی که با یادآوردن آن صحنه وحشت در چشمانش موج می‌زد، افزود: مأمور گاز، ناگهان به سمت من حمله کرد و با مشت ضرباتی به صورتم زد، شوکه شده بودم و خواست طلا و پول در اختیارش قرار دهم وگرنه مرا تحت شکنجه قرار می‌دهد. ترسیده بودم و گفتم طلا و پول طبقه بالای خانه است که در همین لحظه ناگهان قمه‌ای از زیر لباسش بیرون کشید و روی گردنم گذاشت و ادعا کرد اگر سروصدا کنم مرا خواهد کشت.
بشــدت ترسیده بودم، همان وقت نگار از اتاقش بیرون آمد و وقتی دید قمه زیر گلویم است شوکه شد، در همین لحظه بود که مرد خشن به سمت دخترم حمله کرد و نگار را در میان دستانش گرفت تا فرار نکند.وی ادامه داد: می‌ترسیدم برای دخترم اتفاقی بیفتد، دستان مرد را گرفتم تا این‌که دخترم توانست فرار کند و به کوچه برود.
وقتی نگار از خانه خارج شد این مرد با آرنج ضربه‌ای به صورتم زد و خواست فرار کند که با وی درگیر شدم و ناگهان با قمه‌ای که در دست داشت ضربه‌ای به بینی‌ام زد و صورتم غرق خون شد.
نمی‌خواستم این دزد از خانه فرار کند و با هر زحمتی بود دستان وی را گرفته بودم اما وی دست‌بردار نبود و در حالی که مرا روی زمین می‌کشاند قصد داشت از خانه خارج شود که همسایه‌ها به کمکم آمدند.
زن جوان در پایان گفت: بعد از این ماجرا از لحاظ روحی به هم ریخته‌ام و چند شب است کابوس می‌بینم و قرص‌های آرامبخش که مرا آرام می‌کند و نمی‌دانم چرا قاضی پرونده با وثیقه 130 میلیونی این دزد خشن را آزاد کرده است ، آزادی «رضا» باعث شده من و خانواده‌ام بیشتر بترسیم و تصور می‌کنیم دوباره مورد حمله مأمور قلابی قرار بگیریم.
بنابر این گزارش، در حالی که «رضا» در زندان بود، قاضی پرونده با قرار وثیقه 130 میلیونی دستور آزادی وی را صادر کرده است.

+111
رأی دهید
-7

alborzi - کرج - ایران
فامیل داشته عادیه مسئله مهمی نیست قاتل زنجیره ای هم باشه پارتی بدادش میرسه این بنده خدا که چیز مهمی نیست . قانون مال ما پارتی نداراس .
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 13:56
albalooo - لندن - انگلستان
ممکلت ما دزدها ازادند و نویسنده ها و متفکرین در زندان
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 14:38
Freedom-is-not-free doom - ملبرن - استرالیا
مردم به اخوند ها میدون میدن، اخوند ها هم به دزد ها و اراذل! این ها همه زنجیر وار به هم وصلن!
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 16:59
birmingham - شیراز - ایران
یا خانواده شهید بود یا داداشش سپاهی بود یا دامادش قاضی یا پسر خالش در دفتر رهبری کار می‌کرده یه پارتی گردن کلفت داشته وگرنه توی اون خراب شده اگه پارتی نداشته باشی‌ به امسال ایشون سریعا برچسب عرازی اوباش میچسبونن و فرداد صبح توی خیابون اعدام می‌کنن پدر این پارتی بازی بسوزه .
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 16:29
خرچنگ - دبی - امارات متحده عربی
خیلی از همین ارازل و اوباش زمان احمدی نژاد سال 88 برای ایجاد وحشت بین مردم آزاد شده بودند.
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 18:30
داماهی - بندرعباس - ایران
وقتی خودقاضی ها یک عده ای آخوند دزد وبیشرف هستند معلوم است نتیجه همین میشود.
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 18:55
farzad H - کپنهاگ - دانمارک
معمولا دزدی مال کسایی هست که پول و پله تو حساب ندران ،میگن واسه سیر کردن شکم اهل عیال و بچها‌‌م مجبور به دزدی شدم .ولی‌ یارو که ۱۳۰ میلیون داره که وثیقه بذاره دیگه چرا،، به نظرم زن حق داره که بترسه
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 18:17
cantona - شاهین شهر - ایران
یعنی چی آزادش کردن ؟ مگه میشه ؟ یعنی تا این حد خر تو خره ؟!
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 19:26
farzad power - لوس انجلس - امریکا
اول دماغشو ببرید بد اعدامش کنید تا درس عبرتی برای اراذل باشد.
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 19:59
hossein+87 - ایران - ایران
تف به ذاتش و دم تو شیر زن جنوبی گرم.
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 19:13
sharafYabi - بیمبه - انگولا
تو زندانها جا نیست، زندانیها را اخراج میکنند. مدیریت جهانی‌ تمام وقت ما را گرفته. وقتی‌ اون تکمیل شد، کشوری باقی‌ نخواهد ماند تا افتخار این همه تلاش را به نام آن ثبت کنند!
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 20:54
paksan - آمریکا - آمریکا
به این می گن دختر یعنی باید همچین جیغ بزنه که سه تا خونه اونطرف تر بفهمند خبریه .آفرین .به همه توصیه می کنم به دخترانتون نگید جیغ یا فریاد نکنید این یک وسیله دفاعی است برای زنان و باید ازش استفاده کنند
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 21:41
goosfand - نیویورک - آمریکا
..به این مملکت؛ یارو وارد خونه شده و قمه کشیده، با وثیقه آزاد میشه؛ و اون قاضی آشغال فکر نمیکنه که ممکنه این دزد عقده-ای شده باشه و بره انتقام بگیره؛ کسی که قمه میکشه، باید آزاد شه؟ فرضو بذارید با قمه زده بود طرف رو؛ این فرد با یه قاتل بالقوه است. بابا ای سد علی چلاغ اگه نمیتونی کشور رو اداره کنی، د بکش بیرون لامصب، .. به کشور رفت آشغال
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 22:23
bamiyan - استکهلم - سوئد
paksan - آمریکا - آمریکا. واقعا قشنگ نظراتتو می‌نویسی راست میگی‌ جیغ زدن خانم‌ها یکی‌ از ابزار‌های دفاعی زن محسوب میشود سلامت باشی‌ همیشه دوست عزیز
جمعه 15 آذر 1392 - 16:17
mohammadarmian - ملبورن - استرالیا
Paksan امریکا وbamian سوئد :اگر در هر جامعه ای ده نفر مثل شما دوتا وجود داشته باشند که برای خبر ناگواری مثل این خبر همچین نظراتی رو بدن مملکت میشه همین چیزی که الان هست ..
شنبه 16 آذر 1392 - 06:01
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.