فقر غذایی در بریتانیا 'مشکل‌ساز' شده است

سال گذشته 'تعداد دریافت کنندگان کمک غذایی سه برابر شد'

بی بی سی : گروهی از متخصصان بهداشتی گفته‌اند که فقر غذایی در بریتانیا به مشکلی جدی تبدیل شده که باید به آن به عنوان یک وضعیت اضطراری در زمینه سلامت همگانی نگریست.

شش چهره شاخص در زمینه بهداشت و سلامت عمومی بریتانیا در نامه‌ای به هفته نامه پزشکی بی ام جی (بریتیش مدیکال جورنال) هشدار داده‌اند که تغذیه نامناسب می‌تواند زمینه‌ساز مشکلات بهداشتی جدی شود.

این نامه همزمان با گزارش‌هایی منتشر شده که در آن به مشکلات برخی افراد در بریتانیا برای فراهم کردن خورد و خوراک اشاره شده است.

صلیب سرخ بریتانیا برای اولین بار از زمان جنگ جهانی دوم، از مردم خواسته است تا کمک‌های غذایی خود را به این نهاد بفرستند تا میان نیازمندان توزیع شود.

اکتبر امسال، بنیاد تراسل که چهارصد مرکز خیریه دریافت غذا را اداره می‌کند، گفت که تعداد افرادی که سال گذشته به آنها کمک کرده، سه برابر شده و به ۳۵۰ هزار نفر رسیده است.

در نامه ارسالی به بریتیش مدیکال جورنال گفته شده که بر اساس تحقیقات انجام شده، مقدار پولی که خانواده‌ها برای تهیه غذا خرج می‌کنند، طی پنج سال هشت درصد کاهش یافته است.

خانواده‌هایی که دارای بچه هستند، با بیشترین مشکل رو به رو هستند.

تحقیقات نشان می‌دهد که بیشترین بخش از پس‌انداز خانواده‌ها ناشی از تصمیم آنها به خرید مواد غذایی ارزان‌تر و فرآوری شده، بوده است.

این نامه می‌افزاید که سوء تغذیه در دوران کودکی، عوارض بلندمدتی برای سلامت افراد خواهد داشت.

+41
رأی دهید
-16

be_pa.khaste - هارلم - هلند
به امید نابودی انگلیس کثیف و هرکی‌ که از این کثافت‌ها پشتی‌ بانی‌ می‌کنه .دنیارو به لجن کشیدن
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 18:40
MartinT - هایدلبرگ - آلمان
فکر کنم گرسنها بیشتر عربهای مفتخور و پررو هستن که میخوان بلاد کفر رو مسلمان کنن
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 19:40
perser68 - فلوریدا - امریکا
be - pa.khaste - هارلم - هلند. تو حالت اصلا خوب نیست و به نظر میاد غربت داره کار دستت میده با کامنت‌های نژادپرستانه یی که می‌‌فرستی،به یه متخصص روان شناس مراجعه کن((:
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 21:37
ukguy4u - لندن - بریتانیا
از بس اینجا مالیات میگیرن دزدها!
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 21:46
ali1111 - تهران - ایران
از زندگی‌ خسته -هارلم-هلند. باز اراجیف گفتی‌؟!!! ، اون قشر ضعیف(بعضا خارجی‌) دارند ضعیف تر میشوند و قویترها قویتر!!!! ثروت اونهایی که دارند مملکت را میگردونند چندین برابر شده...به عبارتی این موضوع قوی‌ها را تقویت میکنه و خودشون این شکاف را ایجاد کرده اند...حالا تو میگی‌ اون بدبختره محو بشه؟!! میدونم این بحث‌ها از حد مغزت فراتره!! باز تو حرف زدی؟!!
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 21:20
iSam - لندن - انگلستان
be_pa.khaste - هارلم - هلند. کسی که آرزوی نابودی کسی رو میکنه مطمئنا بیماری روانی داره وگرنه آدم سالم دنبال کشتار و نابودی نیست. ضمنا هارلم تو نیویورک است و نه در هلند ساندیسی عزیز، بنویس، تهران، خیابان پاستور و اصلا هم نترس مرد باش.
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 22:03
be_pa.khaste - هارلم - هلند
ایسم جان لندن اگه یه ذره سواد داشته باشی‌ و فقط حقوق بیکاری از دولت نگیری یه ذره هم مطالعه کنی‌ میبینی‌ که هارلم تو هلند هم هست . گوگل مپ نگاه کن بی‌ سواد .البته هرچند همه کشای که اینجا عالیه من مینویسن هماشون دست نشونده آخوندان شکی نیست .
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 00:15
Danilprimmer - لندن - انگلستان
اگه انگلیس پر إز گشنه هم بأشه باز هم إز هلند گدا خانه بهتره
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 01:32
armin parsi - منچستر - انگلستان
متاسفانه حرف مفت بعضیها اعصاب آدم رو خراب میکنه مثل همین be_pa.khaste - هارلم - هلند.. بنفیت و تکس کردیتی که انگیس به همه میده ۳۰ برابر ایران و مواد غذیی گوشت٬ماهی٬لبنیات ارزانر از ایران است
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 00:02
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
ما ایرانیان مقیم انگلیس هم آرزو می‌کنیم که شما هرچه زود تر سقط بشی‌ یا خودتو به یه روانپزشک نشون بدی چون وضع شما خیلی‌ وخیمه,
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 11:10
azadeh11 - آمستردام - هلند
به_پا.خسته - هارلم - هلند . چه مشکی با ملت انگلیس داری، اینها درباره ملت انگلیس میگن نه سیاست انگلیس.
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 11:29
azadeh11 - آمستردام - هلند
به_پا.خسته - هارلم - هلند . چه مشکی با ملت انگلیس داری، اینها درباره ملت انگلیس میگن نه سیاست انگلیس.
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 11:29
bolton - بولتون - انگلستان
حالا این بدبخت فلک زده یه چیزی نوشته . ولش کنید دیگه اشتباه کرد
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 16:00
فرشاد1020 - لندن - انگلستان
سلام عزیزان تا کی جنگ و دعوا- این یک بررسی آماری و دقیق در یکی از معتبرترین. جورنال های دنیاست. خوب درست هم میگه توی کل دنیا ثروتمندان و دولتمردان دارند. خون مردم خود و اگر زورشان برسد خون بقیه مردم دنیا رو بکنن تو شیشه مثل زالو!. البته صد رحمت به زالو. چون بزاق زالو حداقل هزاران فایده طبی داره.
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 17:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.