پرونده قتل عمد ستار بهشتی بسته شد.

+50
رأی دهید
-16

بت شکن - مونترال - کانادا
باز خدا را شکر که پرونده‌ای باز شد تا با هزار ترفند و فریب بسته شود، برای آقایانی همچون محمود‌رضا خاوری که اصلا پرونده‌ای باز نشد، برای پسر علی‌ فلاحیان که با کلت زد یک نفر را کشت اصلا پرونده‌ای باز نشد!!!
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 11:32
compatriot - تورنتو - کانادا
اینها یه مشت جانی تبهکارند که هوای هم را دارن. بزودی زود همه‌شون در پیشگاه ملت مجازات خواهند شّد. دیر و زود داره ولی‌ سوخت و سوز نداره!
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 12:21
shahab46 - هانوفر - المان
اگر غیر از این بود جای تعجب داشت. بر روح خمینی لعنت
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 11:04
alberto51 - میدلزبرو - انگلستان
فینیتو. خون او مثل خون هزاران جوان دیگر پایمال شد. مگر می شد غیر از این انتظار داشت؟
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 12:39
کبالت3 - کرج - ایران
البته بهتره بگی ماستمال شد کبلائی.
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 18:26
invincible - مینستا - آمریکا
درود به ستارها و نداها دوستان رژیم کثیف آخوندی در سیستان و بلوچستان گفت که سپاه پاسداران با سلاح سنگین مورد هدف قرار گرفته شده تبریک و صد تبریک به مردم ایران!! این جواب اعدام هموطنان بلوچ بیگناه مردم ایران بود موفق باشید!!
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 19:23
agha_ehsan - تهران - ایران
عجیبه در مورد ستار بهشتی من یکی بعنوان هموطن خیلی ازش گله دارم. این آقا راننده تاکسی بوده و هیچ تخصصی در زمینه سیاست نداشته جز اینکه بیاد یه وبلاگ باز کنه و به رهبر و اطرافیانش فحش بده. جالبه کلی هم بهش تذکر میدن که اگه دست از فحش دادن بر نداری حسابتو میرسیم و ستار عزیز هم بدتر نوشت و هم تهدیدهای بسیجی ها رو هم تو وبلاگش ذکر کرد. اونها هم اومدن گرفتن و بردنش و چنان زدنش که مرد. همونطور که انتظار میرفت. من ازین ناراحتم که الان مادر و خواهر این احمق علاف دارن غصه کشته شدنشو میخورن. بابا اگه تنتون واسه مرگ میخاره خاهشا به فکر خانوادتون باشین. اگه کسی هست که فردا قراره بیاد رو قبر نکبتتون گریه کنه خاهشا خودتونو اینجوری به دست کشتن ندین.ستار جان از نظر من تو یه احمق یه خودخواه و یه خائن به مادر و خواهرتی وگرنه توئه راننده تاکسی رو چه به در افتادن با یک رژیمی که اصلیتش صفویه و دوباره بعد قاجار و پهلوی تونسته با تز جدید ولایت فقیه سر کار بیاد.
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 20:04
perser68 - فلوریدا - امریکا
agha_ehsan - تهران - ایران. چیزی ندارم که برات بنویسم،فقط می‌تونم بگم که به زودی خشونت و نژاد پرستی‌ این رژیم قرون وسطایی یقه تو رو هم خواهد گرفت و اونوقته که متوجه میشی‌ در اشتباهی!!!
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 22:19
ناچار - شیراز - ایران
agha_ehsan - تهران - ایران , برات متاسفم که ملاک شما شغل یا تحصیلات یک انسانه . مگر فرق میکنه که شغل , میزان تحصیلات یا پول یک نفرچقدر باشه که مسائل کشورش براش مهم باشن یا نه !!!!!!!!!! ستار بهشتی یک انسانه که در ایران زندگی میکرده همین کافیه برای دخالت در سیاست و سرنوشت خودش و هموطنانش.
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 02:23
senator x - تهران - ایران
perser68-فلوریدا-آمریکا کدام اشتباه؟31 سال پیش رفیق خودمنو بعداز دستگیری,72 ساعت بعد اعدام کردند. درطی این35سال ده ها هزار جوان را اعدام و تیرباران کردند آب از آب هم تکان نخورد.بله کار ستار بهشتی اشتباه بود.واقعا با تمام وجود برای مادر داغدارش ناراحتم . خب با کشته شدن ستار چه چیز عوض شد.باید مبارزه بدون تعصب باشه نه احساساتی.کوی دانشگاه چندسال پیش یادت هست؟چقدر دانشجورا از پشت بام پرت کردن و میگفتند(انشاله امام حسین قبول کنه) دنیا چکار کرد؟بازاریها چکار کردند؟ هیچ.برادر, راه مبارزه را یاد ما ندادند و نمیدهند.مسئله چیز دیگریست
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 09:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.