ادامه مدیریت همسر حسین شریعتمداری در دولت جدید

آینده نیوز می نویسد : در حالی که رسانه های اصولگرا و به ویژه کیهان، با بزرگنمایی، فضاسازی های گسترده ای درباره تغییر و تحولات در دولت روحانی انجام می دهند، خانم دکتر عصمت باروتی، همسر حسین شریعتمداری همچنان در مسوولیت خود در حوزه وزارتی وزارت بهداشت ادامه می دهد.

به گزارش آینده، دکتر عصمت باروتی هم مشاور وزیر و سرپرست دفتر امور زنان این وزارتخانه است و هم مدیر پیگیری طرح های جامع سلامت زنان است.

اکنون پرسش اینجاست که خانم دکتر باروتی توانمندترین پزشکی است که می تواند وظیفه خطیر "پیگیری طرح های جامع سلامت زنان" را مدیریت کند، یا رهایی وزارت بهداشت از حملات همسر ایشان نیز در ادامه فعالیت ایشان موثر بوده است؟

+10
رأی دهید
-77

gerard - تهران - ایران
باجگیرها
دوشنبه 11 آذر 1392 - 22:32
compatriot - تورنتو - کانادا
فقط ‌یه سیبیل کم داره ! شاید هم داشته این اواخر تراشیده! جاش که خیلی‌ سفید میزنه!
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 00:44
mamaly_amir - بندرعباس - ایران
همسر شریعتمداری . کجا بود دیگه . اینها باس از ریشه زده بشن . حسین شریعتمداری بی سواد معتاد
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 05:54
amir-amir - تورنتو - كانادا
ایشان باید با یکدست چادر و چاقچور را محکم نگه دارد که نیفتد و با یک دست فقط کار کند حالا هر کارى است بهداشت و مدیکال و طبابت که نمى تواند باشد این سمت را هم احمدى نژاد برایش داده بود که در دهن گشاد شوهرش را ببندد
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 06:38
مهم - بروكسل - بلزيك
باعث تاسف آدم وقتی‌ همچین تیپها میشن مشاور وزیر و وزیر و مثل اون سخنگوی دولت جدید روحانی با تیپش میاد جلو خبرنگارا آدم ننگش است بگه اینها هموطن هستن یه‌مشت اشغال بشن هموطن آدم خیلی‌ زور داره کشور پرژن تیپا عربی‌ لعنت بر همتون و لعنت بر هرکس که ترویج این تیپا رو می‌کنه به امید روزی که اینجور تیپا به اشغال دونی تاریخ سپرده شود
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 12:08
kimiaa - تهران - ایران
باروت خانم هم از خودشونه...بابا اینا همه با همن.
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 14:19
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.