حمایت رفسنجانی از منشور حقوق شهروندی روحانی.

+56
رأی دهید
-32

compatriot - تورنتو - کانادا
بابا این اکبر کوسه ول نمیکنه! ما رو باش عقلمونو دادیم دست این ناکس. بابا برو بتمرگ تو خونت. امامت که گفته بود جنگ نعمت است و اقتصاد مال خر! حالا واسه ما حساب ۲*۲ ۴ تا میکنه‌!
دوشنبه 11 آذر 1392 - 14:54
birmingham - شیراز - ایران
این اکبر کوسه رئیس همه این شیتونهاست یعنی‌ هر کاری بخواد بکنه از دستش بر میاد خامنه‌ای رو رهبر کرد و روحانی رو رئیس جمهور و حالا می‌خواد مملکت رو به‌‌ سوی عرب پرستی پیشتر حمایت کنه .این کوسه اولین دشمن مردم ایران هست هم به فرهنگ ایران لطمه بزرگی‌ زده و هم به ملت ایرانی‌ بی‌ احترامی کرده
دوشنبه 11 آذر 1392 - 16:22
iran e azad - هورتن - نروژ
این هم از سیاست جدید! بی‌ نیازی و خود کفایی در زمینه حقوق شهروندی، پس از خود کفایی در زمینه تولید باتوم و سایر وسایل مبارزه با حقوق شهر!!! وندی (حتی صادرات آن و ایجاد نمایشگاه لوازم پلیس/ برای صادرات بین المللی در این زمینه در نمایشگاه تهران). حالا دیگر از خود وطن ادعای حقوق بشر میشود. دیگر نیاز به واردات نیست! صادر هم می‌کنیم!!!! نیاز داخلی‌ به شنیدن این جور چیز‌ها دیگر برآورده میشه!!!) همین روز‌ها نمایش گاه بین المللی در این زمینه با حضور آقایان و خواهران پر سابقه در این زمینه ،برگزار میشه!)
دوشنبه 11 آذر 1392 - 18:21
کبالت3 - کرج - ایران
حالا کی میخواد این حقوق رو پرداخت کنه .تو کشوری که یه نفر یا یه گروه تمام قوا رو در اختیار دارن و به کسی جوابگو نیستن حقوق شهروندی در حد جوکه فرقی هم نمیکنه حکومت اسلامی کمونیستی پادشاهی یا از این جمهوریهای در پیت پدر و فرزندی مثل اون اوف و یف و تف یا اسدی صدامی و بقیه آشغالها باشه کبلائی.
دوشنبه 11 آذر 1392 - 18:49
perser68 - فلوریدا - امریکا
مملکت دست یه مشت آخوند بیمار متحجّر دزد آدمخور افتاده!!!گاهی وقتا فکر می‌کنم با همه مشکلاتی که غربت داره،جزو یکی‌ از خوشبخت‌های کره زمینم!!!گوش شیطون ک ر ((:آدم ظرفشویی کنه تو غربت،اما زیر دست این جونوران ضّد انسان نباشه!!!
دوشنبه 11 آذر 1392 - 21:22
سرسره - اهواز - ایران
به همین قدرم این رژیم تن نمیده تا وقتی ولی فقیه هست وشریعتمداریها نظرشون اعمال میشه
دوشنبه 11 آذر 1392 - 23:45
dara20 - تهران - ايران
فقط مرگ شماها و نابودی کامل رژیم کثیف اسلامی کشور و ایرانی را از این بلای جانسوز نجات میدهد. در حکومتی که قوانین ضمانت آجرایی ندارند و در گوشه و کنار مملکت هر سگ و ناسگی قدرت فرا قانونی دارد قانون تکه کاغذی بیش نیست و فاقد ارزش است.
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 11:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.