فتح الله زاده: بیچاره قلعه نویی چوب دل رحمی اش را می خورد

علی فتح الله زاده می گوید با شنیدن آنچه لاوره در رسانه های کشورش علیه قلعه نویی و استقلال گفته ، تنها افسوس خورده است.

علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال می گوید آنچه بر زبان بازیکن صربستانی استقلال جاری شده تنها باعث شرمساری است. بازیکنی که پولش را امیر قلعه نویی در دل نداری های باشگاه از سر دل رحمی سرمربی گرفته و رفته اما اینگونه ناسپاسانه پاسخ محبت های قلعه نویی را داده است. او در این باره می گوید:« از ابتدا هم قلعه نویی روی توانایی های این بازیکن تردید  داشت اما هرچه بود به احترام اینکه رزومه قبل از مصدومیتش خوب بوده ، این بازیکن را خواست. من چون این انتخاب ، انتخاب سرمربی تیم بود ، تصمیمش را پذیرفتم و او به جمع مان اضافه شد. ولی این بازیکن همان طور که فکرش را می کردیم نتوانست به شرایط بازی برسد. او به رغم همه اعتمادی که کادرفنی برایش هزینه کرد ، چیزی نشد که باید می شد و اصلا کارایی نداشت.»

فتح الله زاده درباره این حرف ها که بازیکن سابق تیمش به رسانه های صربستانی گفته ، می گوید:« این آقا خیلی خوب مزد زحمات قلعه نویی را داد. باشگاه اوضاع مالی خوبی نداشت اما قلعه نویی دلش به حال این بازیکن که اینجا غریب بود سوخت و خودش این پول را جور کرد و به او داد. ما هنوز هم شرمنده قلعه نویی هستیم که نتوانستیم این پول را برگردانیم بعد لاوره می رود و اینچنین مزد قلعه نویی را می دهد.به هر حال امیرخان خیلی دلرحم است و گاهی تاوان این کارش را می دهد.»

مدیر استقلال درباره اینکه چرا پاسپورت این بازیکن به او داده شد هم می گوید:« ما به او گفتیم بیاید تا ببینیم حساب و کتاب مان به چه شکل است و بعد پاسپورتش را بدهیم که برود . حالا هم مهم نیست. اتفاقا حرف هایی که زده خیلی خوب است. قراردادمان هست . بگذار برود در فیفا شکایت کند. اتفاقا ما هم از همان طریق از او شکایت می کنیم تا متوجه شود اخلاق خیلی چیز مهمی است. این هم درسی برای ما می شود تا در خریدهای خارجی مان بیشتر دقت کنیم.»

+36
رأی دهید
-21

asemanabi1 - اتن - یونان
زنده باد امیر ایران.....سلار همه مربی های ایرانی.......زنده باد استقلال و استقلالی
یکشنبه 10 آذر 1392 - 19:45
ارش کمانگیر - مشهد - ایران
خیلی بی خود کردی مرتیکه چاخان با اون مربی اشغال و مافیای.....همین مردک کلی از بازیکنان ملی و استقلالی هارو به فنا داد....اخه اقای فتل الله زاده تا کی الکی واز ترس طرفتاری این مرتیکه قلعه نوعی رو میکنی...یه روزی گنده این گوه کاری هاش در میاد وتو هم گرفتار میشی...
یکشنبه 10 آذر 1392 - 22:53
nirvana_s - تهران - ایران
ارش کمانگیر - مشهد - ایران الان تو چرا اتیش گرفتی سعی کن از موفقیت دیگران اینقدر داغ نکنی واسه سلامتی خوب نیست !!!!!!
دوشنبه 11 آذر 1392 - 01:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.