زینی‌زاده: پرسپولیسی‌ها حرمت میزبان را حفظ نکردند

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: اتفاقا از طرف پرسپولیسی‌ها صحبت‌های نامربوطی در مورد ما می‌شد و آنها حرمت میزبان را حفظ نکردند.

حمید زینی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: روز گذشته بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم به پیروزی برسیم. برخلاف نیم فصل اول که مقابل پرسپولیس ناعادلانه شکست خوردیم، نشان دادیم که می‌توانیم بدون پنالتی نیز پیروز شد. بازیکنان همت خوبی نشان دادند و از قرار گرفتن در صدر جدول خرسندیم.

وی با اشاره به رفتار خوب هواداران تراکتورسازی اظهار داشت: قرار نیست در ورزشگاه مشکلی به وجود بیاید. حدود  50 تا 60 هزار هوادار در هر مسابقه ما به میدان می‌آیند و شاید 10 -20 نفر مشکل‌ساز شوند. خدا را شکر دیروز هیچ اتفاق بدی نیفتاد و غلامرضا بهروان که به عنوان ناظر ویژه در ورزشگاه یادگار امام حضور داشت این مسئله را تأیید کرد.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد اینکه آیا پاداشی برای بازیکنان خود در نظر گرفته‌اند، تصریح کرد: معمولا قبل از بازی این مسئله را اعلام نمی‌کنیم چرا که بازیکنان اعتقاد دارند بهترین پاداش شادی هواداران است اما به دلیل این پیروزی و حضور در صدر جدول اعلام کردیم به بازیکنان برتر زمین 5 میلیون تومان و به سایر بازیکنان به نسبت عملکردشان پاداش ویژه‌ای خواهیم داد.

زینی‌زاده در مورد اعتراض علی دایی به یکی از اعضای تدارکات تراکتورسازی که می‌گفتند او در راهروی ورزشگاه به پرسپولیسی‌ها فحاشی کرده است، عنوان کرد: اتفاقاً چه در زمین مسابقه و چه در راهروی ورزشگاه اعضای پرسپولیس بودند که به اعضای تراکتورسازی حرف‌های نامربوط می‌زدند. ما در تهران ناعادلانه باختیم اما دیروز مردانه پیروز شدیم. تبریز اولین شهری است که از یک مربی دو بار تقدیر می‌کنند و ما این کار را انجام دادیم. هر وقت در تهران بازی داریم علیه ما شعار می‌دهند ولی عکس‌العملی نشان نمی‌دهیم. در دیدار اول نیم فصل پرسپولیس با یک پنالتی ما را شکست داد اما دیروز میهمان‌نوازی کردیم و انتظار داشتیم حرمت میزبان را حفظ کنند.

وی در مورد درگیری مرتضی اسدی و سید جلال حسینی گفت: این برخوردها درون میدان اتفاق می‌افتد اما در نظر بگیرید که همیشه اعتراض‌ها از طرف پرسپولیس بود. علی کریمی در جریان مسابقه بازیکنان هر دو تیم را به آرامش دعوت می‌کرد. این بازی حساسیت زیادی داشت و برنده می‌توانست به صدر جدول برسد به همین خاطر بازیکنان محکم بازی می‌کردند.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد عملکرد داور مسابقه و اینکه پرسپولیسی‌ها اعتقاد به نگرفتن دو پنالتی به سود آنها داشتند، گفت: ما همین اعتراض را در بازی اول داشتیم که آنها با پنالتی نادرست مقابل ما پیروز شدند.

وی در پاسخ به این سؤال که پنالتی پرسپولیس در آن مسابقه به گل تبدیل نشد، عنوان کرد: به هر حال آنها با پنالتی نادرست و گلی که با پنالتی زدند ما را شکست دادند، اگر پنالتی غلط بود چطور داور مسابقه 4 جلسه به محرومیت رسید. ما در آن دیدار مظلوم واقع شدیم و دیروز مشکل خاصی نبود.

زینی‌زاده در مورد اینکه فرشید طالبی با سر شکسته یک نیمه برای تراکتورسازی بازی کرد، اظهار داشت: فرشید طالبی ایثار کرد و در طول مسابقه با وجود مصدمیت هر چه داشت به معرض نمایش گذاشت. واقعا تلاش او قابل تقدیر است.

زینی‌زاده در پایان در مورد اینکه حفظ صدرنشینی بسیار سخت است، عنوان کرد: 8 بازی داخل خانه و در  6 مسابقه باید در زمین حریفمان به میدان برویم. تیمی که ادعای قهرمانی دارد باید هر مسابقه را مثل فینال نگاه کند. مدیریت، کادر فنی و بازیکنان هدف خود را به خوبی مشخص کردند و قصد دارند هر طور شده امسال نتیجه مورد پسند هواداران را کسب کنند.

+28
رأی دهید
-22

benetton - لندن - بریتانیا
حرمت میزبان جدیده؟؟شما‌ها که خیر سرتون خیلی‌ خوب مهمون داری کردید،مخصوصاً بازیکنتون که زد تو گوش سید جلال.
شنبه 9 آذر 1392 - 13:59
dark night - تهران - ایران
این مرتیکه از اونا شه،واقعا که حیفه که تورو با جانوری مقایسه کرد آچه کودن مگه بازی رفت رو پرسپولیس با پنالتی برد. همه می‌دونن که تماشا چی‌‌های تراکتور چه فرهنگی‌ دارن.
شنبه 9 آذر 1392 - 18:53
Uk.ali - لیورپول - انگلیستان
کم اش ٥ تیم فارس ، هرکدام با بیش از ده هزار نفر در بازی با تراکتور همصدا فحش ترک خ.. حتی ناموسی به ملت ترک می دهند ، متاسفانه بوی اختلاف داخلی خواسته یا نا خواسته از فارسستان می اید ! گویا ما ترکها موقع جنگ با فارس و هر چه اریای از لر تا کرد،هموطنیم ! بنازم فرهنگ ملت ترک که در هیچ بازی فارس خ...نگفتند ، فقط به شخص مربی فحش دادند ! این هم که در تمام دنیا عادی هست !
شنبه 9 آذر 1392 - 20:24
رجب علی - تگزاس - امریکا
البته ترک ها به خودشون فحش دادن چون دایی خودش ترکه البته از ترکهای با معرفت با غیرت وبا شرف که هیچگاه خودش رو از ایران و ایرانی جدا ندونسته یاشاسین علی دایی .ببخشید ایشان آذری هستن نه ترک ترکیه یادم رفت اینو بگم . جان منی علی آقاد این بی معرفتای ترک بودن که فحش دادن نه آذری های با غیرت و معرفت
شنبه 9 آذر 1392 - 23:30
مرداس-دانمارک-آغوس - کپنهاک - دانمارک
..این آدم عوضی و خود خواه و پول پرست رو داخل آدم حساب نکن که حال هر چی ورزشکار و ورزشدوسته حتی از شنیدن اسم علی دایی به هم میخوره خیانتش به فوتبال خیلی بیشتر از مل های ارزون قیمتشه .
یکشنبه 10 آذر 1392 - 01:52
Uk.ali - لیورپول - انگلیستان
رجب علی ...بدبخت ! عوام خودت هستی ما همه ترک هستیم ، یک عدد ازری زبان تو دنیا وجود ندارد ! ما خود را بهتر می شناسیم تا دیگر ان ! درضمن بنظر تو یک نفر شخص داور مهمم نیست فارس هست یا ترک ، مسئله اینجاست که فقط یک آدم کودن می تواند یک ملت را به یک شخص می فروشد ! در ضمن ترکیه و اذربایجان و دیگر کشورهای ترک زبان برادر خونی ما هستند ،اگر نبودند هم صورت مسئله عوض نمی شد ما ایرانی هستیم و ترک ،همچن در أکثریت ! چنانچه أفغانستان و تاجیکستان برادر فارسهای ایران هستند .
یکشنبه 10 آذر 1392 - 10:22
Mazani Tiger - کوالالامپور - مالزی
یوکی علی‌. پانترک ...، چیزی ندارم که نثار واژهای زشتت کنم، شما به قول خودتون همون ترک زده هستید و همینرو دارید جار می‌زنید، راستی‌ می‌دونی که تو همون ترکیه که تو سنگشو به سینه میزنی به شماها چی‌ میگن؟؟؟!!! برو یخورده تحقیق کن. آدم‌هایی‌ مثل شماها ایرانو ویران کردند. آذربایجان همیشه مال ایران بوده و هست و خواهد بود.
یکشنبه 10 آذر 1392 - 15:54
Uk.ali - لیورپول - انگلیستان
...کوالالامپو-مالزی . قرص هایت را بموقع مصرف کن ! ایران مال ما ترک ها هم هست ، بدون من ترک شما یک هفته نمی توانید سر حکومت دوام بیاورید ، کنده ترین شما هم رضا پالانی بود که بدون جنگ بحرین را تقدیم عربهای دست خالی کرد ! از زاغه های تاریخ بیا بیرون هموطن آدم با نه ...t ! تو پان اریای تندروی کنی به تاجیکستان دیپورت می شوی همه إنسان های داخل ایران با هر قوم برادرند ولی نژادپرستان مغز کوچک امسال تو جای شان در زندان های کوالالامپو سر مواد مخدر هست ! پیشرفت کشور همسایه ایران های عاقل را خوشحال کرده ولی ایرانیهای بیمار ضد ترک ، بیمارتر شده اند !
دوشنبه 11 آذر 1392 - 02:04
Uk.ali - لیورپول - انگلیستان
...کوالالامپو - مالزی ! کی و که گفته ما ترک زده هستیم بدبخت عوام دست از عوام فریبی ، تحقیر، توهین و تهدید بردار، این خاصیت شخصیت یک فاشیست و نژادپرست مغز کوچک هست ! شاید تو مازنی زده شدی ! ٣٠سال در ایران و ٥ سال در ترکیه بودم که ما را ازری تورک قارداش صدا می کنند ولی در مناطق غیر ترک ایران افراطی های سادیسمی ضد ترک ما را ترک خ...صدا می کنند ، در ضمن همان قدر که اذربایجان مال ایران هست ، ایران هم مال اذربایجان هست ! از به بعد بجای نفرت هرجا تورک دیدی بجای نفرت ، سجده کن که بدون ترک ایرانی هم نیست ! و نخواهد بود چون ایران را ما ساختیم شما فقط شاهنامه را خوب بغل کردید
دوشنبه 11 آذر 1392 - 09:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.