یک پلیس آلمانی 'دوست خود را کشت و خورد'

محل وقوع قتل تاجر آلمانی

پلیس شهر "درسدن" آلمان،بعد از کشف جسد یک مرد در کوهستان‌های "ارتس" در شرق آلمان، یک مامور پلیس ۵۵ ساله را به اتهام کشتن و خوردن بعضی از اعضای بدن مقتول بازداشت کرده است.

به گفته پلیس شهر درسدن نشانه‌هایی به دست آمده حاکی از آن که این مامور پلیس بخش‌هایی از بدن قربانی خود را خورده است.

مقتول در شهر هانوور زندگی می‌کرده و گزارش شده بود که مفقود الاثر شده است.

پلیس معتقد است که مقتول و مامور پلیس از طریق یک سایت اینترنتی برای افراد علاقمند به سکس توام با شکنجه،باهم آشنا شده بودند.

به گفته پلیس در جسد مثله شده قربانی که در یک قطعه زمین متعلق به این مامور پلیس دفن شده بود،آثار شکنجه به چشم می‌خورد.

فرد بازداشت شده کارشناس اداره تحقیقات جنایی منطقه بوده و بنا به گزارش روزنامه‌های درسدن در زمینه کاری خود مهارت زیادی داشته است.

دیترکرول رئیس پلیس درسدن دریک کنفرانس خبری گفت: "مقتول از دوران جوانی همیشه می‌خواسته که کسی او را بکشد و بخورد."

در پی گزارش‌های مربوط به مفقودالاثر شدن این فرد، پلیس از طریق اینترنت رد پای قاتل را پیدا کرد و از اعترافات او پی برد که بخش‌هایی از بدن قربانی خود را خورده است.

پیشتر در سال ۲۰۰۱ هم در شهر رتنبرگ واقع در غرب آلمان،یک مرد هم به دلیل کشتن و خوردن اعضای بدن دوست خود که با توافق قربانی صورت گرفته بود، به حبس ابد محکوم شد

به گزارش استفان اوانز خبرنگار بی‌بی‌سی در برلین هنوز معلوم نشده است که آیا این قتل عمدا صورت گرفته و یا حین سکس توام با شکنجه در اثر اشتباه روی داده است.

+44
رأی دهید
-76

ukang - لندن - انگلستان
مقتول از دوران جوانی همیشه می خواسته که کسی او را بکشد و بخورد!!! -- خوب چشمش چهارتا! حالا به ارزوش رسید! دیگه مشکل چیه?!
شنبه 9 آذر 1392 - 00:24
ukang - لندن - انگلستان
تازه فرد بازداشت شده خودش هم کارشناس هم بوده و در زمینه کاری خودش مهارت هم داشته??! به به . ای وللاه! لابد تاحالا بیشتر جنایت ها رو خودش انجام میداده که زود زود و با مهارت هم کشفشون میکرده! :-)
شنبه 9 آذر 1392 - 00:29
اینترنت ندیده - کرمان - ایران
سلام به همه . این کارها از اعمال شیطان پرستیست؟ میپرسم دوستان هرکی جنبه بحث نداره میتونه جواب نده
شنبه 9 آذر 1392 - 04:35
yashainiran - ایران - ایران
عجب آدمهایی پیدا می شوند! طرف راضی هست او را بکشند و بخورندش!!!!!!!1
شنبه 9 آذر 1392 - 06:11
دنیای وحشی - تهران - ایران
معلوم نیست دنیا با این کارهای شوک کننده ما حیوانات دوپا به کجا می رود .
شنبه 9 آذر 1392 - 06:41
دنياي بي ارزش - مریوان - ایران
نمیدونم چرا الان حس خاصی ندارم ولی فکر میکنم اگه تو ایرا ن بود چی میگفتم و چی مینوشتم؟؟؟؟؟؟
شنبه 9 آذر 1392 - 07:18
mafshar - دبی - امارات
سکس توام با شکنجه !!!!!! این مدلی جه جوره ؟؟؟؟
شنبه 9 آذر 1392 - 07:40
raha1984 - هامبورگ - المان
هر دو مورد هم همجنسباز بوده اند !! یادمه مورذ سال ۲۰۰۱ حتی خود مقتول زمانی میخواسته کشته بشه دوربین فیلمبرداری اش رو روشن کرده بوده و فیلم گرفته شده بوده و خود مقتول درحواست کرده بوده که کشته بشه و خورده بشه !! دیوانه های زنجیری !!
شنبه 9 آذر 1392 - 08:20
siavash2111 - ویسبادن - آلمان
باور نکردنی هست که انسان یک انسان دیگه را بخوره .پیش آمده که فرضا هواپیمای جایی‌ سقوط کرده و آنهایی که زنده موندن برای زنده ماندنشان مسافرهای مرده را خوردند شاید من هم اون وضعیت برام پیش بیاد چنین کاری را انجام بدم ولی‌ در شرایط معمولی‌ آدم دیگرو بکشم و بخورم هرگز.
شنبه 9 آذر 1392 - 09:03
HAMID71 - ابهر - زنجان - ایران
اینم از تمدن غربی ها!!!
شنبه 9 آذر 1392 - 09:45
sayeh tars - لندن - بریتانیا
این همه اتفاقت وحشتناک از اروپا یعنی‌ خوشی‌ زیادی زده زیر دلم مردمان اینجا زیادی لوس شدن باید یه حکومت مذهبی‌ و دیکتاتوری میخوان
شنبه 9 آذر 1392 - 11:26
samira joon - مشهد - ایران
هی وای من....
شنبه 9 آذر 1392 - 11:46
mina minavand - هانور - آلمان
اینها هر دو تاشون مریض هستند.هم مقتول هم قاتل.
شنبه 9 آذر 1392 - 11:56
Boogie Nights - لندن - انگلیس
HAMID71 - ابهر - زنجان - ایران. آدم بهتر هست جای اینکه فوری دهانش رو باز کنه و مزخرف بگه کمی فکر کنه.کاری که دو بیمار روانی و جانی انجام دادن چه ربطی به تمدن غرب داره.مثلا هر روز اینکار داره انجام میشه؟ اصلا چه ربطی به ملیت و کشور اونها داره.تو همین ایران یادمه یک زن که روانی بود شوهر معتادش رو کشته بود و بعد با گوشت اون غذا درست کرده و به خورد فامیلهای شوهرش داده بود،یا تو پاکستان همین چند وقت پیش خبرش بود که چند نفر روانی احساد رو میخوردن.آدم روانی همه جا هست ربطی به غرب و شرق نداره.
شنبه 9 آذر 1392 - 17:10
کبالت3 - کرج - ایران
اخمخ وقتی کشته شدی دیگه لذت خورده شدن رو نمیبری که کبلائی.
شنبه 9 آذر 1392 - 18:39
mr. black - جاکرتا - اندونزی
Boogei nights لندن انگلستان. قربون آدم چیز فهم. این قبیل اتفاقات ربطی به ملیت و اعتقادات اون کشور و مردم نداره. خدا کنه که از اینجور اتفاقات هیچ جای دنیا نیفته. ولی اگر امثال این اتفاقات در کشورهای اسلامی اتفاق میافتاد و یا نام اسلام و مسلمان در آن بود بدون شک شاهد دهها کامنت محتوی فحش و ناسزاگویی اون هم بدون دلیل و مدرک از بسیاری از اعضای این سایت بودیم. ولی وقتی این اتفاقات تو کشورهای اورپایی و یا آمریکایی اتفاق میافته این اشخاص ککشون هم نمیگزه. واقعا چرا کسانی که دم از پیشرفت و برابری میزنند این قدر کورکورانه عقاید و باورهای دیگران را به باد فحش و ناسزاگویی میگیرند. جای تأمل و فکر کردن داره....!
یکشنبه 10 آذر 1392 - 01:44
mr.black - جاکارتا - اندونزی
Boogei nights لندن انگلستان. قربون آدم چیز فهم. این قبیل اتفاقات ربطی به ملیت و اعتقادات اون کشور و مردم نداره. خدا کنه که از اینجور اتفاقات هیچ جای دنیا نیفته. ولی اگر امثال این اتفاقات در کشورهای اسلامی اتفاق میافتاد و یا نام اسلام و مسلمان در آن بود بدون شک شاهد دهها کامنت محتوی فحش و ناسزاگویی اون هم بدون دلیل و مدرک از بسیاری از اعضای این سایت بودیم. ولی وقتی این اتفاقات تو کشورهای اورپایی و یا آمریکایی اتفاق میافته این اشخاص ککشون هم نمیگزه. واقعا چرا کسانی که دم از پیشرفت و برابری میزنند این قدر کورکورانه عقاید و باورهای دیگران را به باد فحش و ناسزاگویی میگیرند. جای تأمل و فکر کردن داره
یکشنبه 10 آذر 1392 - 01:44
shady_sho - تهران - ایران
اینا هم از خوشی چت زدن بابا
یکشنبه 10 آذر 1392 - 20:41
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.