پایان وحشتناک جشن عروسی در یمن

حین برگزاری مراسم عروسی در یمن یکی از مهمانان با اسلحه خود سرگرم رقص محلی بود که با شلیک اتفاقی سه تن از میهمانان را به خواب ابدی فرو برد.

آسو‌شیتد پرس نوشت:  جشن عروسی در یمن با پایانی فاجعه آمیز میهمانان را در سوگ قربانیان نشاند.

بر اساس تصاویر گرفته شده توسط دوربین های تلفن همراه، یک گروه از مردان و پسران با برگزاری پایکوبی در یک جشن عروسی مشغول شادی بودند که پس از شلیک شدن اشتباهی گلوله به سمت میهمانان، سه تن از افراد حاضر نقش بر زمین شده و جشن آنها به عزا تبدیل شد.

گفتنی است تیر اندازی در تعطیلات و مراسم های جشن و سرور در یمن بسیار مرسوم بوده و حتی اتفاقاتی نظیر حادثه فوق نیز بسیار رخ می‌دهد.

  

+24
رأی دهید
-43

Anarchist - دبلين - ايرلند
این فرهنگ غلط یا درست (؟)، در بسیاری از کشورها منجمله ایران ،افغانستان، پاکستان ، ترکیه و کشورهای منطقه بالکان وجود داره. در ایران این رسم بیشتردر مناطق لرستان،کرمانشاه، ایلام، کردستان، بلوچستان دیده میشه..!
جمعه 8 آذر 1392 - 08:38
*پسر شجاع* - تهران - ایران
واقعا آدمهای بیشعوری هستن اسلحه رو با اسباب بازی اشتباه گرفتن.خوبه گفته از این اتفاقها زیاد می افته اونقدر احمق هستن که باز تکرار میکنن!
جمعه 8 آذر 1392 - 09:10
دنیای وحشی - تهران - ایران
وحشی های روانی .حیف انسان که به شما ها بگویند .این چه رسم ابلهانه ای است که دارید.؟!
جمعه 8 آذر 1392 - 09:07
*پسر شجاع* - تهران - ایران
واقعا آدمهای بیشعوری هستن اسلحه رو با اسباب بازی اشتباه گرفتن.خوبه گفته از این اتفاقها زیاد می افته اونقدر احمق هستن که باز تکرار میکنن!
جمعه 8 آذر 1392 - 09:10
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
امیدوارم که دیگه از این اتفاقات پیش نیاد،، یه کلیپ هست که در لرستان همین اتفاق میفته،،دقیقا همین جوری یه دستی‌ کلاش رو گرفته بعد از شلیک اسلحه رو به چپش اومد به سمت پایین و داماد خدا بیامرز ( پسر خودش) رو ناکام گذاشت.
جمعه 8 آذر 1392 - 09:30
مانفرد - ایران - ایران
سگ کشی/
جمعه 8 آذر 1392 - 10:54
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
عرب یعنی‌ وحشی
جمعه 8 آذر 1392 - 11:43
فراز_نروژ - تونسبرگ - نروژ
اگه لپ تیرانداز را دقت کنید می بینید که قات زده!! از همون قات ها که تو همین سایت معرفی شد!
جمعه 8 آذر 1392 - 11:58
dkdk - اسلیس - دانمارک
کلاه‌قرمزی - ونکوور - کانادا کاربر عزیز متاسفانه منم این تراژدی ناراحت کننده را دیدم.چیزی که این مجلس عروسی را خیلی‌ داغون کرد این بود که داماد خوش چهره و جوان با ناتوانی‌ پدر دختر در تیر اندازی و برخورد تیر کلاشیکف به سر این داماد نگون بخت اصابت کرد و در دم جان داد.باشد که دگر هیچ انسانی‌ در عروسی‌ها دست به اسلحه نبرد.حتی برای شادی.
جمعه 8 آذر 1392 - 11:56
berahneh - پاریس - فرانسه
Anarchist- دبلین - ایرلند چرا اطلاعات غلط میدین به مردم ؟ من خودم کردم و هیچ وقت نه تو کرمنشه نه کردستان اصلاح به چشم ندیدم چه برسه به این که ازش چنین استفاده هایی بشه !!
جمعه 8 آذر 1392 - 12:25
f3rsh - آمستردام - هلند
دقیقا در لرستان ایران هم چند وقت پیش شاهد چنین اتفاقی‌ بودیم، استفاده از سلاح کلنشینکف روسی بدون قنداق حماقت محض است، و این احمق‌ها این رو هنوز نمیدونن، چون سلاح کلش لگد نمیزنه حرکت میکنه، مثل سلاح ج۳ نیست.
جمعه 8 آذر 1392 - 11:50
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
آنارشیست ایرلند - بله، شما حق دارید. این اماکنی که شما قید کردید، مناطق عمری ما هستند. شیعیان با پرتاب نقل همدیگر را پذیرا میشوند.
جمعه 8 آذر 1392 - 21:30
سبز باشيد - اكلند - نيوزيلند
pare_iran وحشی یعنی تو .
جمعه 8 آذر 1392 - 23:09
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.