رزمایش جدید آمریکا و اسرائیل، پیامی آشکار به ایران.

+84
رأی دهید
-88

Ramin-cph - کپنهاگ - دانمارک
سیاستمدارانی که همانند بچهگان برای هم برو بازو نشان میدهند. اگه قرار بود جواب بده که تا الان میداد. یک کلام، دارید هم از اخوندا میدوشید هم پیر مارو در اوردید.بدبختی عرضه حمله هم ندارید...
جمعه 8 آذر 1392 - 08:47
ir2013 - کرج - ایران
امتحانش برای اسرائیل و متحدانش مجانی است تا ببینند چه بلائی سرشام می آید.
جمعه 8 آذر 1392 - 09:10
Xavii - لندن - بریتانیا
امریکا قدرت این چنین کارى رو مطمعنن داره ولى همه مى دونن که امریکا و اسراییل جرءت چنین کارى رو ندارن ، در اولین حمله فقط ٥٠٠٠ سرباز امریکایی تو بحرین مى ره رو هوا بعد ایران به راحتى مى تونه اسراییل رو شخم بزنه.
جمعه 8 آذر 1392 - 08:53
marka - گرگان - ایران
ایران نه عراق است نه افغانستان و نه هیچ جای دیگه که کشوری مثل اسراییل بخواد چپ بهش نگاه کنه و کافیه به آسمان ایران تجاوز کنن انوقت میبینن نسلی از صهیونیسم باقی نمیمونه .اونموقعه ای که با بیست قدرت جهان میجنگیدیم همین امریکا و اسراییل با کمکهای نظامیشون نتونستن هیچ غلطی کنن الان که کشور عزیزمون از نظر تسلیحات نظامی خیلی پیشرفت کرده .خواهشا الکی بد به گلو ندین ما با تمام وجود از خاک میهنمون دفاع میکنیم و از دادن جان هیچ ابایی هم ندارم مرگ بر اسراییل
جمعه 8 آذر 1392 - 11:33
birmingham - شیراز - ایران
چه ایرانی‌ ایران واسه ما ایرانیها ایران ولی‌ واسه آمریکا و هم پیمانانش اسباب بازی است .کشوری که تا حالا قدرت درست کردن تفنگ بعدی رو نداره چرا بخودی گندش می‌کنه .هر چیز داره یا سخت چین است یا روسیه .من می‌تونم بگم ایران از عراق یا افغانستان راحتر است برای آمریکا .ولی‌ آمریکا هر گزا به ایران حمل نخواهد کرد چون فعلا ایران رو لازم داره ولی‌ به موقع خودش حرکت خودش رو می‌کنه آمریکا ابر قدرت جهانی‌ است حالا یه کشور مثل ایران می‌خواد با آمریکا طرف بشه واقعا هههههههه
جمعه 8 آذر 1392 - 13:54
iSam - لندن - انگلستان
ir2013 - کرج - ایران. Xavii - لندن - بریتانیا. marka - گرگان - ایران. و امثالهم. با سادگی تمام، سینه ندرید که خدایی نکرده اون روز فرا برسد، به دقیقه ای ایران عزیز ویران میشود و امثالتان در سوراخ ها قایم. آخه یکی نیست بگه شما ها که برای دنیا کری موخونید، ۱۰ میلیون تا گلوله کلاش دارید؟ یارو تو خزانه اش فقط ۴۰ میلیارد گلوله M16,4A داره و حالا بگیر برو تا باقی ماجرا. بیخود سینه پاره نکنید که اینها دارن به دنیا باج میدن و روزش هم برسه یک جوری میبرنشون که هیچکس نفهمه چی شد. شما ها هم دنبال یک لقمه روزی باشید که عقب بمونید، همون هم بهتون تو اون مملکت نمیرسه. خط و نشان کشیدن را بگذارید برای تخته نرد آخر هفته تان.
جمعه 8 آذر 1392 - 14:44
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
اسراییل تنها قدرتی که ازش هراس دارد ایران است و تهدیداتش در حد رجز خوانی هست ولی تا به حال همه تهدیداتش را در مورد عربهای بی غیرت عملی کرده است.
جمعه 8 آذر 1392 - 15:17
tony_3344 - بوخارست - رومانیا
حدود ۱۰ ماه گذشته با تهدید‌های پیدرپی.( گزینه‌ها از روی میز رفتند زیر میز) تمام دنیا متوجه شدند ایرانیان خیلی‌ با شجاع هستند و اجازه نمیدهند کشوری به آب و خاکشان تجاوز کنند این رزمایش‌ها جدید نیستند .امیدوارم تهدیدها خاتمه پیدا کند
جمعه 8 آذر 1392 - 15:49
kambizy - الست - هلند
اگر خلیج فارس و نفت و گاز نبود اره یه غلطی میکردند.ولی الان هیچی کارساز نیست بجز تحریم و نمایبش و رزمایش.
جمعه 8 آذر 1392 - 19:41
shirdel - لندن - انگلیس
ما هم از این پیام‌های آشکار زیاد به اسرائیل و متحدانش دادیم گستردگی منطقه رزمایش و برگزاری آن در یکصد هزار مایل دریایی در خلیج فارس و دریای عمان را از یادمان نرفته آزمایش موشک زیر دریای جدید به نام حوت و یک قایق پرنده یادمان نرفته آزمایش موشک رادار گریز فجر۳ یادمان نرفته به نقل از واشنگتن پست سرعت اژدر جدید ایرانی سه الی چهار برابر بیشتر از سرعت اژدرهای معمولی و سریعترین اژدر جهان به نام و-۱۱۱ شکول که ساخت روسیه است بوده و باعث برتری نظامی ایران بر تمام کشتی‌های جنگی وزیر دریائی‌های مستقر در خلیج فارس می شود هنوز هم بگم ایرانیان هم وطن یآبس؟
جمعه 8 آذر 1392 - 22:23
سرسره - اهواز - ایران
چه حالی میده امریکا وسراییل گله گله ازاین بسیجیها بکشند هرچی حرام خوری کردند پس بدن اهی امین
شنبه 9 آذر 1392 - 04:53
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
عنوان خنده داری بود ! رزمایش جدید آمریکا و اسرائیل، پیامی آشکار به ایران!!هاهاها .. /// خب پیامی آشکار که مثلا چی ؟! قراره که آنطرف بطور ملموس کاری بکنه یا اینطرف به آن اهمیت بده !!؟؟ اولا اگر قرار بود ایران این پیامها را بگیرد که وضع کشور اینگونه نبود! ثانیا اگر همه کشورهای دنیا هم بیآیند و در همین خلیج فارس و در بغل گوش ما و در سواحل جزایر ما و در تنگه هرمز و دریای عمان هم مانور مشترک بگذارند آخوندها و پاسداران پررو می گویند که این رزمایشها مهم نیست و شوخی است! ما امام زمان عج را داریم !! حالا بنده خدا امام زمان عج هم از موضوع اصلا خبر نداره !! اما اگر نتیجه این رزمایشها این باشه که دو تا موشک درست و حسابی بیخ گوش خامنه ای در پاستور یا در قم فرود بیآد ، آنوقت می فهمند که خیلی هم گویا شوخی نبود !! این رزمایشها تاثیرات ملموس برای ایران نداره و اصلا نمی فهمند که یعنی چی !! البته متاسفانه !!
شنبه 9 آذر 1392 - 10:10
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
ir2013 - کرج - ایران , Xavii - لندن - بریتانیا, shirdel - لندن - انگلیس. آهای ساندیس خوران ! شماها جوجه بسیجی ها و جیره خوران رژیم اولین کسانی هستید که با شلیک اولین موشک کروز پوشک لازم میشوید. عر و تیز کردن و نفس کش طلبیدن که کاری نداره. شما مزدوران اگر ذره ای حب وطن داشتید و ایران غم شما بود یقه آن ارباب فاسدتان سید علی گدا را میگرفتید نه اینکه برای اسراییل و آمریکا رجز خوانی کنید که بله همان اول کار 5000 نفر را رو هوا میفرستیم! غلطهای زیادی! فکر میکنید با دسته کورها یا آسیاب بادی طرفید؟! شیردل بزدل! با این آمارهای احمقانه و قایقهای پرنده و زیردریایی های زمان جنگ دوم جهانی داری بچه خر میکنی یا کله پوکت رو زیر برف کردی و جایی رو نمی بینی؟! تو بسیجی مشنگ هنوز فرق تکنولوژی آمریکا با لول هنگهای ساخت ایران رو نمیدونی داری اظهار نظر نظامی میکنی؟! برتری نظامی ایران یعنی یک جوک مسخره!!! یک چیزی بگو که عقل خودت رو زیر سوال نبری!
شنبه 9 آذر 1392 - 11:45
سرسره - اهواز - ایران
یاعلی مدد-منچستر- انقدر بخند که جونت بالا بیاد چون بزودی رو اب میخندی مزدور
شنبه 9 آذر 1392 - 22:50
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
یا علی مدد - منچستر - انگلستان. بسیجی عرب زاده سر و کله اش پیدا شد. رو آب بخندی! یکی به نعل بزن یکی به میخ اما در واقع پاچه آقا رو بمال که جیره مواجب بهت برسه! وقتش که برسه میفهمید یک من ماست چقدر کره میده! فعلا آقا میخواد وقت بخره و خبر نداره که اگر سر سوزنی زیر آبی از اربابت ببینند اونوقته که اون اخویت شیردل بزدل که مدام عر و تیز میکنه و موشکها و زیردریایی های اسقاطی و پی سوز رژیم رو به رخ ابر قدرت دنیا میکشه و تو بسیجی باید دنبال سوراخ موش بگردید!
یکشنبه 10 آذر 1392 - 03:23
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
سرسره - اهواز - بقول مولوی: آن یکی پرسید اشتر را که هی، از کجا می‌آیی ای اقبال پی. گفت از حمام گرم کوی تو ، گفت خود پیداست در زانوی تو! با این اظهار نظرتون معلوم شد که مزدور کیه ؟! اتفاقا اونائیکه از اون وری افتادن هم همینو بهم میگن! یعنی تو فرهنگ ایرانی اینجوریه که هر کس باب میل ما حرف نزد ، سریع متهمش می کنیم و نتیجه اش هم میشه: احمدی نژادها ، جنتی ها و نقدیها و سعیدی ها و شریعتمداریها .. برای کشور تصمیم می گیرند و کشور را می برند به سمت پرتگاه ! به نحویکه الآن نتانیاهو کلی ناراحته که چرا احمدی نژاد از قدرت کنار رفته! و یا اون دوست متوهمش یعنی مشائی، چرا رئیس جمهور نشد؟! البته همه اینها از بی بصیرتی آقای خامنه ای نشات میگیره، چون متاسفانه بقای اسلام را در ماندن خودش خلاصه کرده است! و در ادامه افرادی مثل شما کور کورانه لبیک میگین! و در تداوم این مسیر غلط همکاری می کنید ! ای صد لعنت بر این تقلید باد ! مولوی ره در باب تقلید کورکورانه و مقلد می فرماید: بلک تقلیدست آن ایمان او ، روی ایمان را ندیده جان او. پس خطر باشد مقلد را عظیم، از ره و ره‌زن ز شیطان رجیم.
یکشنبه 10 آذر 1392 - 13:08
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا > باز هم شما سر و کله تون پیدا شد ؟! اصلا خوندی من چی نوشتم !؟ هاهاهاها .. واقعا که !! نکنه ترجمه متن فارسی را تو گوگل سرچ می کنید ؟! زبل جان گوگل سرچ نمی تونه خوب مفاهیمو ترجمه کنه لذا باید زحمت بکشی و کمی فارسی یاد بگیری و بعدش بنویسی !! هاهاها .. الله اکبر از دست این خلق الله !! اون شعر مولوی را برای تو نمی خوام بنویسم پس برو اون شعری که برای سرسره - اهواز - ایران، نوشتم بخون ! آخه اون شعر کمی به وصف و حال روز شما هم می خوره !! چون تو بر عکس سرسره از اون وری افتادی و دری وری می گی !! مثل اینکه مست کردی عزیزم !! دیوونه ای واقعا !!
یکشنبه 10 آذر 1392 - 15:31
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا ، زبل جان کج فهمی تو از متن کامنت بالا منو به فکر فرو برد ! نکنه که سرسره - اهواز - ایران هم مثل تو اصلا موضوع را نفهمیده !! و شما دو نفر یه ور هستید و کلا متن کامنت مرا نفهمیدید و همینجوری ( زر ) زدید ؟! احتمالا اینگونه باشه !! هاهاها ... همه چیزها را همینجوری می خونید ؟!
یکشنبه 10 آذر 1392 - 15:44
سرسره - اهواز - ایران
مثل اینکه تو مستی داداش اخه هی تکرار میکنی هاهاها بابا یه بار بسه ......درضمن دراین مورد حق با تو بود من کامنت رو تا اخر نخوندم ولی در مورد خ.ر. باید بگم کارش بی بصیرتی نبود عین خیانت بود این zebelkhan هم مثل من مزدور نیست نفرت ونا امیدی زیاد گاهی ترمز میبره دست خودمون نیست لعنت به رژیم ابران برانداز جمهوری اسلامی وشرکا
یکشنبه 10 آذر 1392 - 21:14
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
یا علی مدد - منچستر - انگلستان. هاها رو به آب بخندی! خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی؟! بسیجی ! با رنگ عوض کردن نمیتونی از نظام نکبت بار اسلامی دفاع کنی و خودت رو ظاهرا مخالف جا بزنی! همه تو بسیجی جیره خور رژیم رو توی این وب سایت میشناسند. تو بارها و بارها از کلیت نظام اسلامی و ولایت وقیح دفاع کردی و به ظاهر با فلان مقام و بهمان کس در نظام اسلامی مخالفت میکنی اما هرگز نوکری و وفاداری به نظام نکبت بار اسلامی را فراموش نکردی. مشکل ما با اسلام این دین سراسر دروغ و جنایت و فریب و نظام نکبت بار اسلامی و اعوان و انصارش است. ایران آریایی پیش از اسلام تمدنی درخشان بود و مثل عربها دخترهای خودمان را زنده بگور نمیکردیدم و قانون اساسی و منشور حقوق بشر داشتیم. اسلام هر جا قدم گذاشته با خودش فقر و جنگ و نکبت به ارمغان آورده. به خودت بخند بسیجی مزدور!
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 13:00
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
سرسره - اهواز - ایران. دوست عزیزم. من هم ترمز دارم و هم این بسیجی یا علی مدد رو مدتهاست میشناسم. ایشان از عوامل شناخته شده رژیم و از حامیان پر و پا قرص ولایت وقیح است. گول ترفندهای ایشان را نخورید! بارها در همین وب سایت دوستان با ایشان به جدل پرداخته اند. این شخص هر بار با یک ترفند و با مکر و حیله که ویژگی مسلمانان است به صحنه میاید و یکی به نعل و یکی به میخ میزند و در نهایت ماله کشی بر نظام اسلامی در دستور کار این شخص قرار دارد. کسی که از یک فردی به نام علی مدد میگیرد وضع و حالش معلوم است. علی جنایتی نبوده که نکرده باشد و فرمانهایی در قتل عام ایرانیان مخالف صادر کرده که در تاریخ آمده است. یا علی مدد یعنی جوک!! این به گونه ای حرف میزند و رفتار میکند که من و شما پیش ایشان میشویم مزدور! هفت خط عالم اسلام است!
‌سه شنبه 12 آذر 1392 - 13:06
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
zebelkhan - لوس آنجلس - .. آخه بیچاره زبل خام! آدم دلش براتون کباب میشه! آخه آدم چقدر باید برای اثبات صداقت نداشته اش هی بال بال بزنه ؟! چکار کنم که تو با سرسره - اهوازیت کمی گیج تشریف دارید و مطالب را کج می فهمید؟! دنیا از نظر شما یا سیاهست یا سفید! کور رنگی دارید. البته این مشکلتون به من ربطی نداره اما فقط کمی نزاکت داشته باشید و اهانت نکنید چون این روند برای خودتان هم خوب نیست. الان دم خروستان دیگه خیلی ضایع است! آقای نسبتا محترم من مستقل می نویسم و شما نمی توانید برای من تصمیم بگیرید که چگونه فکر کنم .من فقط از شما خواستم که کامنتها را تا آخر بخوانید و بعد مثل آدم نقد کنید همین! شما اینقدر بی حوصله و عصبی هستید که حتی بدون مطالعه کامل متنی راجع به اون موضع می گیرید! درجه نادونی تون خیلی بالاست! اون دفعه هم بهت گفتم سعی کن کم بنویسی تا کمتر رسوا بشی! اما گوش که نمی کنی هیچ ، لااقل مواظب باش که سکته آخرتو نزنی! چون اونوقت یه عالمه عنوان های کاربری باطل میشه ! هاها...
‌چهارشنبه 13 آذر 1392 - 14:32
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
سرسره - اهواز . ممنونم که پذیرفتین مطلب مرا تا آخر نخوندین و خیلی زود قضاوت کردید و ممنون از اینکه مثل زبل جرزنی نکردید و در توجیه فرار به جلو نداشتید! اما دوست عزیز یاس و نو امیدی و نفرت و بد و بیراه گفتن مال آدمهای فرهیخته ای مانند شما که کامنت میذارید، نیست! کسانیکه خودشان را صاحب نظر می دانند نباید ناامید و مایوس باشند و نباید نفرت داشته باشند و نباید به دیگران بد و بیراه بگن . آخه نفرت از کی و برای چی !؟ آیا فکر می کنید که اگر شما مثلا در راس قدرت بودید بهتر عمل می کردید !؟ من بعید می دانم بهتر بودید چون همین گلابیهائیکه الان در راس حاکمیت ایران هستند زمانی که خارج از گود بودند همین تصورات غلط را داشتند اما شیرنی قدرت و فرهنگ جامعه چیزی است که خیلی چیزها و معادلات را در عمل تغییر میده! ما در ایران مشکل فرهنگی داریم.خب بگذریم ، اما در خصص زبل باور کنید که وی یا دیونه است یا اینکه مشکلات اساسی دیگه ای داره، چون از نظر وی مرغ فقط یه پا داره ! دیدید که بجای عذرخواهی از کامنتش دوباره اهانت کرد.
‌پنجشنبه 14 آذر 1392 - 04:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.