حسن روحانی بار دیگر ایرانیان خارج از کشور را به بازگشت دعوت کرد .

+66
رأی دهید
-105

richard - کلن - آلمان
بیشتر جوانان اینجا آمدند(خارج) برای یک کشوری آزاد و یک آینده روشن،آقای روحانی کجا در ایران یک آینده روشن و یک آزادی برای جوانان وجود دارد.
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 19:50
iSam - لندن - انگلستان
آره ارواح ننت. برگرد ابی نبوی احمق تا .. بدن بفهمی چه خبره.
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 20:05
siliconvalley - مالمو - سوئد
باه باه ! آقا همه بیاید برگردیم پس!! مرد حسابی‌ پایه ملت تو فرودگاه نرسیده درجا همه می‌رن هتل اوین ! چه حرفا!
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 20:20
nikiniki12 - ماینز - المان
شما به مغزهای داخل کشور ارزش بدهید، خارج از کشوریها پیشکش!
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 21:02
vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
آمدم!
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 21:05
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
زرشک روحانی گوریل قاتل ملت ایران اره ما بر گردیم واقازاده ها در خارج جولان بدهند نه روحانی بنفش ما اینجا هستیم وخانواده های شما را شناسائی می کنیم وبه محض اینکه اخوندها فرار کردن وامدهاند خارج واز دادگاه خلق در رفتن را به دادگاهایران ویا لاهه تحویل داده تا مجازات شوند اقای بنفش قاتل تازه مگه چی کار کردی که ایرانیان بر گردند ایران اگر تولیئد بمب است فعلان جام زهر را سر کشیدهاید واگر پولهای ایران از طرف 5+1 ازاد شد واز ان پولها فقط باید جنس بونجول چین وهند وروسیه واز امریکا یدکی هواپیماهای فرسوده بخرید وگندم پولی بدست شماها داده نمی شود ای دزدان سر گردنه ویاغی های وحشی
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 23:07
shaboruz - پاریس - فرانسه
نمی ترسم من از شــیر و پلنگ و حملـه گرگان. از آن گرگی کـه می پوشد لباس میش می ترسم!!!!!!!!
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 23:21
perser68 - فلوریدا - امریکا
اصلا کاری هم باهاتون نداشته باشن،تعفن از در و دیوار شهر داره می‌ریزه!!!منی که اینجا دارم میبینم دو طرف خیابون شهر رو برای ماشین‌ها می‌بندن تا یه اردک ماده و جوجه هاش با خیال راحت از اینور خیابون به اونطرف خیابون که آب و دریا هست برن و پلیس نظاره‌گر صحنه میمونه!!!اونوقت تو اون مملکت جذام زده از خط عبور پیاده میگذری و کشته میشی‌!!!
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 23:34
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
تا فرش قرمز رو جمع نکردند من که دارم بر می‌گردم . حسنی جون اومدم .
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 00:06
perser68 - فلوریدا - امریکا
محل خط‌کشی تو خیابون برای عابر پیاده
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 00:49
birmingham - شیراز - ایران
آخ چون من می‌خوام برگردم ولی‌ ولایت فقه را قبول ندارم و اسلام رو مایه ننگ بشریت می‌دونم آیا به عقیدهٔ من احترام میگذرند یا در سنّ ۶۵ سالگی من به من تجاوز می‌کنن ؟ ایرانیهای خارج از کشور اکسریتن هیچ مشکلی‌ ندران ولی‌ تعدادی هستن که بعد از برگشتن شاید با خودشون مشکل پیدا مثلا با طرز رفتار جامعه که با بی‌ احترامی بهات رفتار می‌کنن چون هر کس خارج از کشور بوده معنی‌ احترام را خوب میدونه جامعه ایرانی‌ احتیاج به باز سازی از ریشه داره ،رفتار مردم .پلیس.راننده
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 00:44
golagha - منچستر - انگلستان
اینم انگار خبر از جای نداره زرشککککککککک
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 01:19
iSam - لندن - انگلستان
perser68 - فلوریدا - امریکا. تشکر میکنم از پست با ارزشت. متاسفانه واقعا تعفن داره از در و دیوار اون مملکت میباره و بسیاری از ملت هم با استفاده از این تعفن و با خوشحالی سپری میکنند. ما که کاری نکردیم که نتونیم بیایم و گاها برای دیدار عزیزان میایم ولی تا شما و امثالتان در اون مملکت نفس میکشند، فکر تحمل بیش از یک ماه مسافرت به آن کشور کابوسی بیش نیست.
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 01:14
smart292 - ونکوور - کانادا
در این ۱۰۰ روز از دوران رئیس جمهوری روحانی فقط آمار اعلام شده اعدامی‌ها نزدیک ۳۰۰ نفر میرسد، پس دست روحانی به خون مردم آلوده است .پس چطوری به این رژیم میشود اعتماد کرد. تا موقعی که حکومت دینی ، و آن دادگاه انقلاب که بدون دلیل به اعدام مردم ایران دست میزند و به هر کسی که از خارج آمده است تهمت علیه جمهوری اسلام میزنند ، و به مصادره اموال مردم دست میزند ، به همان خیال خوش باشید تا ایرانی‌های با سواد و پولدار به ایران برگردند ،برای چی‌ بروند به ایران که با آن قوانین اسلامی عصر حجر ایران دست و پنجه نرم کنند در مرحله اول گذرنامه ‌اش را در فرودگاه میگیرند ، مرحله دوم حدود ۷ سال تا ۸ سال طول خواهد کشید تا گذرنامه ‌اش را پس بگیرد به اضافه کلی‌ دوندگی ،تازه اگر با جانت کاری نداشته باشند.و به زندان نیفتی تا زمانی که اسلام و این حکومت استبدادی دینی در ایران باشد، سیر مهاجرت‌ها از ایران به خارج زیاد تر خواهد شد .نه آخوند نه اسلام ، آزادی دمکراسی ایران .
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 04:26
paksan - آمریکا - آمریکا
بعضیا درست میگن دیگه. آخه این دیکتاتور که مسئولیت هیچی رو به گردن نمیگیره چرا باید همه چیز به تاییدش برسه؟دوران خاتمی پرونده هسته ای زیر نظرش بود ولی موقعی که به نفعش نبود انداخت گردن دولت و در دوره احمدی نژاد همه خودش همه کاره بود و اقتصاد رو هم دست خودش گرفت ولی الان هیچکدوم رو گردن نمیگیره نه 8سال مذاکره بی خود و تحریمهای خودخواسته رو به گردن میگیره نه فساد مالی دولت رو الان هم نشسته ببینه چی میشه اگر خوب شد بگه ما بودیم و دولت کاره ای نبود و اگر بد شد بگه ما که گفتیم؟! این آدم بیشتر به همون معاویه زمان بهش می خوره و بس .آیت الله یک شبه همین میشه دیگه
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 04:50
MartinT - هایدلبرگ - آلمان
چرا رو ایرانی‌های خارج از کشور تمرکز کردید آقای روحانی،جوانان داخل کشور رو دریاب
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 07:49
babuneh - شیراز - ایران
اقتصاد شده منفی ۶. این در ۵۰ سال گذشته سابقه نداشته. چرا بر نمیگردین؟ این روباه بنفش داره چیزا رو جوری جلوه میده انگار اقتصاد منفی به خاطر احمدی نژاد هست. اقتصاد منفی به خاطر سیاست های غلط شخص خامنهای هست و تا جمهوری اسلامی هست این پا بر جا خواهد بود.
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 07:51
rashin 83 - تورنتو - کانادا
هر وقت دیهٔ من شد مساوی ،هر دوتا....تون (با عرضه معذرت البته) شاید به برگشتن فکر کنم آقای رئیس جمهور .
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 08:09
نوادا - تهران - ایران
حالا چرا کاربران سایت به خودشون گرفتن؟منظور روحانی آدم های مخ یا پولدار یا کلا بدردبخور بوده وگرنه پناهنده چه به کار میاد؟ همون بهتر همون جا بمونه و سرماه سوسیالشو بخوره
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 08:46
Hojati 47 - استکهلم‌-سوئد - استکهلم‌-سوئد
این رو می‌خواستم بهتون گوشزد کنم که به قول خودتون هر چند دفعه یک بر میرین و عزیزانتون رو تو همون تهفن که میگین زندگی‌ می‌کنن می‌بینین و مثل بقیه هم خوشحالن::این که خودتون میگین...که من رو یاد فیلم سامآاوآاد انداخته بود که رفته بود تهران و میون آپارتمانها داد میزم آب حوض می‌کشیم و از دهات عمده بود تو شهر:::این رو گفتم که یادتون نره از کجا آمدین..زم این که شما که مثل اردک رو زدین همه ما میدونیم که آمریکا و اروپا چه خبره ..پس لاف الکی‌ نیاین.... پرسر۶۸ - فلوریدا - امریکا ایسم - لندن - انگلستان
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 09:48
shaboruz - پاریس - فرانسه
نوادا - تهران - ایران اگر واقعأ ایرانی هستی باید بدونی که هیچ ایرانی بدرد نخوری نه تو ایران نه تو هیچ کجای دنیا وجود نداره مگر اینکه با با ت عرب باشه!!!!!!!
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 15:09
perser68 - فلوریدا - امریکا
نوادا - تهران -ایران. ظرفشویی شرف داره به دلالی جمهوری کثافت اسلامی!!!پس شما اعتقاد داری که آدم‌های مخ و پولدار و بدردبخور اومدن خارج و بنجول‌ها اون جا موندن،یکی‌ مثل خودت!؟دقیقا!!!
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 17:47
perser68 - فلوریدا - امریکا
iSam - لندن - انگلیس. منظورت از اون مملکت فلوریدا هست!؟چرا هل شدی؟دو تا جمله درست هم نمیتونی بنویسی‌ از ذوق زدگی؟شما احتمالا تو لونه فساد جمهوری مرگ اسلامی کار میکنی‌ و نباید هم مشکلی‌ داشته باشی‌!!!
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 17:40
bineshaan - لندن - انگلیس
perser68 - فلوریدا - امریکا: با طرز نگاهت کاملا موافقم. نوادا - تهران - ایران: همین طور با طرز فکر شما. تو اروپا مخصوصا ،از هر ۱۰۰ ایرانی شاید ۵-۴ نفری بیشتر نباشن که واقعا ارزشی برای ایران برای برگشت داشته باشند. اون عده هم اکثرا قانونی وارد اروپا شدن.
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 23:10
perser68 - فلوریدا - امریکا
hojati47 - استهکلم - سوئد. یا من متوجه کامنتت نشدم یا تو کامنت منو نگرفتی‌!!!من تو این۱۵سالی‌ که تو خارج هستم،فقط یکبار و اونهم۷سال پیش به خاطر بیماری پدرم به ایران رفتم و دست از پا دراز تر و افسرده برگشتم!!!بله همه ما میدونیم که آمریکا و اروپا چه خبره،کمترین چیز تو غرب احترام به شخصیت و روان یک انسان هست و همون قدر که سالم و صادق باشی‌،همون قدر قابل احترامی!!!
جمعه 8 آذر 1392 - 01:38
iSam - لندن - انگلستان
perser68 - فلوریدا - امریکا. نه برادر، کاملا برعکس منظورم رو گرفتی و داری بهم توهین میکنی. من حرفت را تایید کردم و منظورم از اون مملکت که متاسفانه متعفن شده، ایران بود و است. اگر نوشته های من را اینجا دنبال کرده باشی با تفکر من آشنا میشی و میبینی که حرف من رو کاملا برعکس گرفته ای. موفق باشی.
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 23:59
iSam - لندن - انگلستان
دوست من کاملا منظور من را اشتباهی متوجه شدی. من حرف شما رو تایید کردم و گفتم متاسفانه ایران متعفن شده و .. امیدوارم که رفع سوء تفاهم شده باشه. موفق باشی.
جمعه 8 آذر 1392 - 02:32
shaboruz - پاریس - فرانسه
bineshaan - لندن - انگلیس خیلی از مرحله پرتی عزیز!!!!!!!!!!!
جمعه 8 آذر 1392 - 14:22
perser68 - فلوریدا - امریکا
لندن انگلیس. اتفاقا من کامنت‌های چند روز قبلت رو خونده بودم و با خوندن این یکی‌ تعجب کردم که چرا چنین نوشتی‌ و قبل از اینکه جوابت رو بدم گشتم دنبال کامنت‌های قبلیت تا مطمئن بشم که اشتباه نمیکنم و پیدا نکردم و دوباره کامنتت رو خوندم،اما جمله شما و امثال شما رو به خودم گرفتم و چنین جوابی‌ برات نوشتم،پس اگه چنین هست که شما میگی‌ بهت یه معذرت خواهی‌ و پوزش بده کارم.زنده باشی‌ و به امید روز‌های بهتر((:
جمعه 8 آذر 1392 - 15:28
کبالت3 - کرج - ایران
منظور پول و سرمایه ایرانیان محترم خارجستانه تخصص فعلا نیازی نیست (مورد برادران پزشک و دانشمند علائی رو بخاطر دارید شاید) سرمایه ایرانیان آمریکا حدود 600 میلیارد دلار تخمین زده شده که حتی بخش کوچکی از اون میتونه محرک خوبی برای اقتصاد باشه این با توجه به فرار عظیم سرمایه از ایران به خارج مخصوصا دبی و ترکیه برای حکومت خیلی وسوسه بر انگیزه اما هر سرمایه گذاری اول به ثبات سیاسی و قوانین محل سرمایه گذاری فکر میکنه که ایران فعلا یه کشور سرمایه گریزه و فقط سرمایه گذاری با واسطه وحمایت بانکها ودولتهای خارجی امنیت داره نه شخصی و خصوصی که صد سال سیاه حریف سیستم مافیائی رانتی و فاسد اقتصادی ما نمیشن موضوع فقط همینه حالا میخوای بیا میخوای نیا کبلائی
جمعه 8 آذر 1392 - 18:23
iSam - لندن - انگلستان
perser68 - فلوریدا - امریکا. خواهش میکنم. موفق باشید.
شنبه 9 آذر 1392 - 21:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.