پروین: نوه‌ام استقلالی دوآتیشه است / با جرزنی و کمک داور هم شده میلان را شکست می‌دهیم

فارس نوشت: علی پروین پس از آخرین تمرین پیشکسوتان اظهار داشت: اگر کاری انجام شده به صورت گروهی است، همه نسل‌های مختلف فوتبال ایران و پرسپولیس به کارگران آمدند و یاد و خاطره گذشته را زنده کردند. مطمئن باشید حالا که 2 هزار نفر را به کارگران کشانده‌ایم 100 هزار نفر را هم به آزادی می‌کشانیم.
وی افزود: افتخار من این است که این مردم من را پروین کردند و من همیشه به این پیشکسوتان افتخار می‌کنم. چند روز بسیار خوب را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم که این روزها ادامه‌دار باشد. همه اینها از بزرگان پرسپولیس هستند و من افتخارم این بود که همه اینها را دور یکدیگر جمع کردم.
وی ادامه داد: ما باید میلان را با مالدینی، بدون مالدینی، با جرزنی و کمک داور شکست دهیم. ما هم از جوانان استفاده می‌کنیم و هم از بزرگان. من حتی با کریمی و دایی هم گفت‌وگو کردم اما دایی چون بازی حساس و سرنوشت‌سازی را پیش رو داشت نمی‌توانست به این بازی بیاید. البته کریمی هم دلش با پرسپولیس است و ان‌شاءالله همه این بزرگان از این به بعد هم دور هم جمع باشند و کدورت‌ها را کنار بگذارند.
پروین خاطرنشان کرد: شما می‌دانید نوه من استقلالی دو آتیشه است اما روز پنجشنبه قرمز و آبی ندارد چون همه برای حمایت پیشکسوتان فوتبال ایران باید به ورزشگاه بیایند، ما از میلان نمی‌ترسیم چون همیشه ما پرسپولیس هستیم و آسیا را به لرزه درآورده‌ایم. ان‌شاءالله اگر خدا بخواهد روز پنجشنبه نیز بچه‌ها سربلند می‌شوند و با یک بازی خوب ستارگان را شکست می‌دهیم. هم جوان می‌بریم هم پیرمرد، هر جا که گیر کردیم تصمیم جدید می‌گیریم.
پروین در پاسخ به سؤالی که چه زمانی لیست نهایی بازیکنان را اعلام خواهید کرد،‌ گفت: ان‌شاءالله اگر خدا بخواهد فردا صبح لیست نهایی را اعلام خواهیم کرد. هر کس با ما جزو 18 نفر بود به هتل می‌آید هرکس هم نبود دعوتش می‌کنیم و قدمش روی چشم. همین که بچه‌ها با این سن و سال دور همدیگر جمع شدند و با یکدیگر گفتند و خندیدند و صحنه‌های قشنگی در ورزشگاه کارگران به وجود آوردند خودش کلی بود. ان‌شاءالله از این به بعد هیچکدام از پیشکسوتان پرسپولیس با یکدیگر قهر نباشند و همه در صلح و صفا با همدیگر زندگی کنند.

+61
رأی دهید
-6

هستیا - شیراز - ایران
نوه ی ناخلف
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 13:22
esfahani90 - اصفهان - ایران
با سلام. اگه چنین بازی‌ها و مراسمی واسه چند دقیقه هم که شده خنده و کمی‌ فراموشی از مشکلات کمر شکر روزمره باشه که خوب اگه نه حیف یک ریال که خرج چنین مراسمی شود این دوستان پیشکسوت میلان تا یورو‌ها را نگرفتند حاضر به تکان خوردن نبودند. در ضمن این حاجی پروین چنین از آسیا حرف که انگار تیم‌های ایرانی‌ سال‌ها است در آسیا مقام و اول میشوند اگه اشتباه نکنم تیم استقلال تا به حال ۲ بار و پاس سابق و سپاهان اصفهان تیم‌های بودند که توانستند در آسیا مقام اول و قهرمان شوند که آن هم بر میگرده به سال‌ها قبل. در هر حال شاد با سر بلند باشید.
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 13:14
ab shangooli - لندن - انگلند
خوب مدیر اجرائی تبانی هایی فوتبال ایران مشخص شد ، علی‌ پروین
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 13:30
mordan - سیدنی - استرالیا
آها با اون ۵بر قهرمانی آسیا رو به لرزه در آوردی پاس ما یادمون نبود
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 14:27
sasi1360 - لندن - انگلستان
پروین جان اگر اشتباه نکنم هیچ کدام ار پنجاه بازیکنی که دعوت کردی طعم قهرمانی آسیا را نچشیده اند،سر فراز و دو ستاره باشید!!!
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 17:21
asemanabi1 - اتن - یونان
ارا بابا الغرافه 5 تا زده خودش زلزله 8 ریشتری....اگه سرورت استقلال((امیر))نبود که ابروی ایران ایرانو تو اسیا برده بودین...جم کن بابا
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 20:18
atena10 - تهران - ایران
میلانیها آماده ،و اما پرسپولیسی‌ها توی این مدت ۲ تا توپ هم نزدند بغیر از چندتاشون
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 00:22
AryanBrotherhood - منچستر - انگلستان
آااااااااا..این علی‌ دمبه نییسس؟؟؟ این کی‌ از رو میره من نمیدونم.
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 03:49
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.