پشیمانی بازیگر سینما از انجام عمل زیبایی

برنامه «کافه سوال» شب گذشته با حضور شراره رخام و اجرای مژده لواسانی از شبکه دو سیما پخش شد که حواشی جالبی داشت.

در بخش ابتدایی این برنامه، رخام در پاسخ به این سوال که شما جزو آن دسته از افراد هستید که زیبایی طبیعی را می‌پسندید یا معتقدید برای زیباتر شدن می توان از جراحی های زیبایی استفاده کرد، گفت: من هم زیبایی طبیعی را می پسندم و هم معتقدم اگر کسی در صورت خودش نقصی را احساس می کند که فکر می‌کند می‌تواند آن را با جراحی زیبایی رفع کند، استفاده از جراحی زیبایی ایرادی ندارد اما مشروط بر اینکه فرد به سراغ پزشکی برود که از تخصص او مطمئن است و می‌داند که آن پزشک حداقل در حوزه کاری خود، شخص کلاهبرداری نیست.

وی ادامه داد: خیلی‌ها هستند که از جهل مردم سوء استفاده می‌کنند و علی رغم اینکه در زمینه جراحی زیبایی تخصص ندارند، روی تابلوی مطب خود می زنند دارای برد تخصصی زیبایی.

شراره رخام همچنین گفت: در نهایت باید بگویم تا جایی که می‌شود نباید از جراحی های زیبایی استفاده کرد و به شخصه تا جایی که می شود با این نوع جراحی ها مخالفم.

در این بخش از برنامه لواسانی از رخام پرسید اگر مخالف جراحی های زیبایی هستید چی شد که خودتان از این جراحی ها استفاده کردید که رخام پاسخ داد: من تزریق ژل لب داشتم که الان از این کار پشیمان هستم و اگر زمان به عقب برگردد به احتمال ۹۵ درصد این کار را تکرار نمی‌کنم و اگر هم این کار را انجام دهم، به پزشکی مراجعه می کنم که متخصص جراحی پزشکی باشد. پزشکی که من به او مراجعه کردم دارای برد تخصصی زیبایی بود و من به اشتباه فکر کردم منظور از این اصطلاح تخصص جراجی زیبایی است که در نهایت باعث پشیمانی‌ام شد.

وی ادامه داد: این موضوع قابل جبران است و برای شخص من اتفاق ترسناک و غیرقابل جبرانی نیفتاده است اما اگر امروز یک نفر بیاید و از من بپرسد تزریق ژل انجام دهم یا نه، من به او پیشنهاد می کنم که این کار را انجام ندهد.

رخام همچنین در واکنش به این صحبت لواسانی که گفت پس از این کار پشیمان هستید، گفت: از این جهت که اتفاق عجیب یا ترسناکی برایم افتاده باشد، پشیمان نیستم اما گاهی انسان دوست دارد به طبیعت خودش برگردد.شراره رخام در بخش دیگری از «کافه سوال» در پاسخ به این سوال مجری که آیا برای دیده شدن مضاعف تصمیم به تزریق لب کردید گفت: این کار یک هوس آنی یا یک نوع سلیقه شخصی بود. فکر می کنم من باید کمی بیشتر روی این موضوع فکر می کردم و تامل بیشتری این کار را انجام می دادم چون این موضوع تاثیر منفی هم روی کارم گذاشت. بعد از این عمل بود که سریال های تاریخی عملاً به من پیشنهاد نمی شد، یا یک بار نقش پلیس نیروی انتظامی پیشنهاد شد که بعد از مدتی کنسل شد.

وی ادامه داد: من این کار را در جهت تقویت حرفه ام انجام ندادم. واقعیتش این است که خانمی را دیدم که فرم لب‌هایش به نظرم جالب بودم و از آن خوشم آمد و به همین دلیل تصمیم گرفتم شبیه او شوم. فکر می‌کنم این کار فقط یک هوس بود.

وی همچنین گفت: من برای تخلیه این ژل اقدام کرده ام و انشالله تا چند ماه دیگر این ژل به صورت کامل از لب هایم تخلیه خواهد شد.

شراره رخام در پایان برنامه هم گفت:بعد از این اگر بخواهم در زمینه جراحی های زیبایی کاری انجام دهم یا کسی از دوستانم این کار را انجام دهد، از دکتر می خواهم که چند تا از بیمارانش را معرفی کند تا با آن ها صحبت کنیم و نظرشان را در مورد تجربه‌ای که با آن پزشک داشته اند، بدانیم.

ضمن اینکه نفیسه روشن مهمان امشب «کافه سوال» خواهد بود و این بحث را ادامه خواهد داد.

کافه سوال برنامه گفت و گو محوری است که جمعه، شنبه و یک شنبه هر هفته ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما پخش می شود. تهیه این برنامه که در فصل اول به موضوع زیبایی و عمل های زیبایی می پرازد، به عهده سهیل سلیمانی است و مژده لواسانی اجرای آن را برعهده دارد. مبین رسایی نیز خواننده تیتراژ ابتدایی این برنامه تلویزیونی است. 

+64
رأی دهید
-26

raha1984 - هامبورگ - المان
واقعا بازیش به طرز فجیعی وحشتناک افتضاحه !! کلا خشک و مصنوعیه !! بینیش رو هم باید بهش یاداوری میکردنند که عملیه !!
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 12:52
هستیا - شیراز - ایران
وای وای وای از تزریق ژل وعمل زیبایی بدم میاد شاید به خاطر این بوده که وقتی بچه بودم از این جور خانما میترسیدم هنوزم بدم میاد چون اعتقاد دارم هیچ نقاشی چیره دست تر از خدا نیست . این تلویزیونم یه مدته افتاده دنبال برنامه هی عمل زیبایی و این حرفا!
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 13:13
بت شکن - مونترال - کانادا
شما خانوم‌ها برای خرید یک جفت کفش و یا یک کیف ۵ تا مال و شاپینگ سنتر را سر می‌زنید ولی‌ برای یک کار مهم از هیچ کس مشورت نمیخواهید چون به قول خودتان میخواهید (سورپریز) کرده باشید؟؟؟!!!
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 13:30
hamid ganji - اشتوتکارت - المان
hamid ganji - اشتوتکارت - المان هم بازیش خوبه وهم خوشتیپه
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 13:33
agha_ehsan - تهران - ایران
وقتی بازیگرا مجبورن که فقط صورتشون رو به نمایش بذارن دیگه چکار کنن.
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 14:19
be_pa.khaste - هارلم - هلند
به خدا خیلی‌ از مردم روانی‌ شدن
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 14:32
mehrnoosh - اهواز - ایران
لباش وحشتناکه
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 16:01
iranPowerful - ایران - ایران قدرتمند
بفرما تحویل بگیر....اینم از زنان بی و بند بار...لختی و آزاد بودن زنان و عمل جراحی زیبایی و کوفت و زهر مار...ببین چه بلایی سر زنان ایرانی آوردند به خاطر تقلیل از زنان اروپایی.....کاش زنان ایرانی ساده بودند و آنقدر به این چیزهای بی مصرف دل نبندن....
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 17:53
asemanabi1 - اتن - یونان
یا حضرت فیل...چه ترسناک این بابا
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 20:22
باور عمیق - قم - ایران
iranPowerful - ایران - ایران قدرتمند. دوست عزیز حیا در صحبت کردن چیز خوبیه..رو چه حسابی میگی بی بند و بار؟ لختی؟ به خاطر تزریق ژل؟
‌چهارشنبه 6 آذر 1392 - 20:35
ario barzan - ويرجينيا - امريكا
کلا اینارو می‌شه بعد از فوتشون ریسایکل کرد دوباره ....
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 02:33
dorood bar shah - نمور - بلژیک
حسودی موقوف
‌پنجشنبه 7 آذر 1392 - 13:11
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.