سکس و دوستی در دنیای مجازی فارسی‌زبان.

+51
رأی دهید
-39

هستیا - شیراز - ایران
البته باید بگم خاله زنک تر سایت ها و شبکه های اجتماعی تو ایران هیچ جای دیگه دنیا پیدا میشه
دوشنبه 4 آذر 1392 - 15:07
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان
دویچه وله تمام تلاشش اینه که جامعهِ ایرانی‌ رو هم از لحاظه اخلاقی‌ مثل آلمان به گند بکشه .برخی از گردشگران خارجی ادعا می​کنند در مهمانی​هایی در ایران بوده​اند که سکس دسته​جمعی و روابط جنسی آزاد، بخشی از آنها بوده است. از این حرف بی‌ اساس تر وجود نداره . ایرانی‌‌هایی‌ که من میشناسم هیچوقت به این حقارت تن‌ درنمیدن،جز اونهایی‌ که فاحشه یا هرزه هستند
دوشنبه 4 آذر 1392 - 16:54
مراد درشوری - ویله - دانمارک
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان. چند درصد ازدواج‌ها در ایران از روی عشق هست؟ چند درصد ازدواج‌ها از روی مجبوری، ثروت و مقام؟ فساد یعنی‌ این که زن یا مرد مجبور باشند با هم زندگی‌ بکنند! تجاوز به کودکان در آلمان بیشتر هست یا ایران ؟
دوشنبه 4 آذر 1392 - 17:58
perser68 - فلوریدا - امریکا
شیعه ولایتمدار - آلمان. پس تو چرا تو این به قول خودت گند داری زندگی‌ میکنی‌؟پاشو برو خونت که دوستانت اونو به بهشت تبدیل کردن و یا بشین سره جات و تو کار دیگران فضولی نکن!!!ننگ به مذهب از هر مدلش که دنیا رو داره به گند میکشه!!!ننگ به مذهب که طبیعت رو داره تبدیل به لجن میکنه!!!ننگ به مذهب که هر چیز طبیعی رو داره از انسانها میگیره و به جاش قوانین ارتجاعی،قرون وسطایی نژاد پرستی‌ رو به انسان‌ها تحمیل میکنه!!!هر کسی‌،هر موجود زنده‌ای حق داره از زندگیش لذت ببره،تا زمانی‌ که مزاحم دیگران نشه!!!
دوشنبه 4 آذر 1392 - 18:48
فاطی قاطی - موگادیشو - سومالی
باور کنید این دویچه وله هر چی بگه راسته .چرا چشماتونو رو حقیقت می بندید.بی بندو باریهایی که ایرانیها اینجا راه انداختن رو نمیبیند.ما ایرانیها روی اروپایی ها رو سفید کردیم .کم از غیرت و کشک بادمجون حرف بزنید.
‌سه شنبه 5 آذر 1392 - 00:58
elief - ایذه - ایران
صادق هدایت نیز عباراتی در این زمینه دارد فاحشه را خدا فاحشه نیافرید؛ آنان که در شهر نان قسمت می کنند، او را لنگ نان گذاشته اند، تا هر زمان لنگ هماغوشی ماندند، او را به نانی بخرند.
‌سه شنبه 5 آذر 1392 - 12:28
مهم - بروكسل - بلزيك
بابا چرا حرص می‌خورید مال خودش می‌خواد بده یا نده و بهرکس دوست داره بده
‌سه شنبه 5 آذر 1392 - 22:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.