قلعه‌نویی: ترور شخصیت در ۸ سال گذشته باب شده بود

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ترور شخصیت در فوتبال و بخشی از کشور باب شده بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل ملوان در نشست خبری گفت: بازی خوبی بود اما آن چیزی که مد نظرم بود پیاده نشد. طبیعی است تیم ما به چهار قسمت تقسیم شده بود، تمرین و مسابقه خوب نداشتیم. هفته گذشته بازی دوستانه می‌خواستیم انجام بدهیم به 11 نفر نرسیدیم و با شرایط فعلی خدا را شکر که به صدر جدول نزدیک شدیم. این همه بازیکن مصدوم داشتیم و خدا ما را دوست داشت که تا الان رقابت کردیم و ما هیچ‌وقت با هم نیستیم، یا مصدوم داریم یا بازیکنان در اختیار تیم ملی هستند و برخی اوقات اصلا بازیکنانم را نمی‌بینم. خدا ما را دوست داشت که اینجای جدول هستیم. ملوان نیمه دوم ما را اذیت کرد البته موقعیت نداشت به جز یک صحنه و بازیکنان ما خسته بودند ولی ملوان هم می‌توانست یک گل بزند.

وی در مورد آفساید بودن گل استقلال گفت: آنطور که دیدم گل درست بود ولی باید فیلم را ببینیم.

سرمربی استقلال در مورد نیم‌فصل دوم گفت: قول حل مشکلات را داده‌اند و بازیکنانی خوبی گرفته‌اند اما باید به شرایط تیمی می‌رسیدند و ما 11 نفر نشدیم که بازی دوستانه انجام بدهیم و بازی را لغو کردیم و امیدوارم ملی‌پوشان در اختیار ما باشند تا تیم به هماهنگی برسیم.

قلعه‌نویی در مورد مدافع راست و بازیکن جدید استقلال گفت: چهار پنج هفته دیگر بازیکنان خارجی می‌آیند، دفاع راست فردا پس فردا می‌آید.

وی در مورد دیدارش با وزیر ورزش و امیدواری برای حل مشکلات، گفت: خوشحالم در دولت جدید ورزش و جوانان صاحب وزیر شد. جلسه من در رابطه با مسایل کلان ورزش بود و شاید فقط قسمت آخرش مربوط به استقلال بود، نگاه ایشان اجرایی و دانشگاهی است و گودرزی گفت نگاهش ورزش معرفتی است و در 8 سال گذشته ترور شخصیت باب شد و برای آبروی آدم ارزش قائل نشدند. این را همه جا می‌شد دید. با حرف‌هایی که وزیر ورزش زد این نشان می‌دهد نگاه گودرزی به ورزش خوب است و آن رویه را دنبال نمی‌کند، او در نهایت قول داد به استقلال و پرسپولیس به عنوان سرمایه ملی نگاه ویژه داشته باشد و مشکل این دو تیم را حل کند.

+50
رأی دهید
-10

khalkobi - فرانکفورت - آلمان
آخه اشتباه تو این که خودتو با شخصیت میدونی‌.
یکشنبه 3 آذر 1392 - 21:42
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.