تنبیه عجیب دانش‌آموز روستایی از سوی خانم مدیر

 دعوای همکلاسی‌ها در یک مدرسه روستایی جنجال‌ساز و پسربچه‌ای در انباری زندانی شد.
دعوای کودکانه پسران 9 ساله در مدرسه باعث شد یکی از دانش‌آموزان با وجود تعطیلی مدرسه دو ساعت در انباری زندانی باشد و وحشت کند.
مدیر مدرسه که چنین مجازاتی را برای تنبیه این دانش‌آموز در نظر گرفته بود از سمت خود عزل شد.
روز سه‌شنبه گذشته بود که پسربچه‌های بازیگوش روستای پناه‌بندان در زنگ ورزش به جان هم افتادند و با هم درگیر شدند.
خانم مدیر با دیدن این صحنه خود را به حیاط رساند و با در نظر گرفتن تنبیه حبس در انبار مدرسه برای یکی از دانش‌آموزان، به دعوای بچه‌ها پایان داد.
حمیدرضا 9 ساله جلوی چشم معلم ورزش به انباری انتقال یافت و همانجا ماند به این امید که معلم ورزش واسطه می‌شود و او را از این انباری که حالا به نظرش سیاه‌تر و ترسناک‌تر از همیشه شده بود درمی آورد اما هرچه گذشت خبری نشد حتی زنگ تعطیلی مدرسه به‌صدا درآمد و همه رفتند و فقط حمیدرضای کوچک ماند و مدرسه‌ای که انگار در نظرش وحشتناک‌ترین جای دنیا بود.
حمیدرضا خود را به در و دیوار کوبید تا از این زندان رهایی یابد و سرانجام با شکستن قفل در انباری به راهروی مدرسه دوید و در حالی که بشدت ترسیده بود خود را به پنجره‌های مدرسه رساند و از پشت نرده‌های پنجره شروع به فریاد زدن کرد تا رهگذران صدایش را بشنوند و به او کمک کنند.
گروهی مرد که در آن حوالی مشغول کار بودند با شنیدن فریادهای کمک‌خواهی این پسربچه به پایین پنجره مدرسه آمدند و موضوع را به یکی از همسایگان حمیدرضا که در حال عبور از آن اطراف بود خبر دادند و با پدر پسر بچه روستایی تماس گرفتند تا خودش را برساند.
علی‌آذرخش پدر حمیدرضا که رئیس انجمن اولیا و مربیان این مدرسه نیز است به شوک گفت: وقتی خودم را به مدرسه رساندم با تماس‌های پی‌درپی کلید در مدرسه را پیدا کردم و پسرم را بیرون آوردم. او بشدت گریه می‌کرد و وحشتزده بود به‌طوری که دهان بچه ‌از ترس کف کرده بود و آرام نمی‌شد تا این که زنان همسایه آمدند و با نوازش حمیدرضا، وی را آرام کردند.
وی ادامه داد: عصر همان روز بدون آن‌که به جایی شکایتی کنم و اطلاعی داشته باشم مدیر مدرسه از سوی آموزش و پرورش عوض شد و بازرسان خودشان به محل آمده و صورتجلسه را تهیه کرده بودند، این در حالی است که من راضی به این تغییر نبودم و معتقدم معلم حمیدرضا که پس از مدیر، مدرسه را ترک کرده موظف بود بچه را از انبار درآورد اما با اطلاع از این‌که بچه هنوز حبس است با خیال راحت مدرسه را ترک می‌کند و می‌رود.
وی ادامه داد: به هر حال خدا را شکر می‌کنم که اتفاق بدی نیفتاد زیرا اگر حمیدرضا نمی‌توانست از انبار خارج شود و کمک بخواهد معلوم نیست چه بلایی به سرش می‌آمد و الآن چه اتفاقی رخ داده بود.

+92
رأی دهید
-7

hossein+87 - ایران - ایران
احتمالا مدیر نفهم یادش رفته بوده وگرنه هیچ خری این کار رو نمیکنه!
یکشنبه 3 آذر 1392 - 12:06
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
عچب معلم پست و چه دوستای نامردی ؟ بعد این پدرمادر نباید نگران بچه باشند که چرا هنوز نیومده خونه؟
یکشنبه 3 آذر 1392 - 12:50
بت شکن - مونترال - کانادا
۹۹ درصد از مدیران و معلمان مدارس ایران دوره آموزشی و پرورشی را نگذرانده اند، فقط به صرف داشتن مدرک لیسانس از به اصطلاح دانشگاه‌های آزاد که معلوم نیست چطوری گرفته‌اند اول قراردادی بعد هم پیمانی و استخدام !!
یکشنبه 3 آذر 1392 - 13:49
هستیا - شیراز - ایران
16سال پیش وقتی باهزار زوق و شوق رفتم مدرسه وحشی گری همین خانم مدیر لعنتی و معلم کلاس اول باعث شد مسیر زندگیم عوض بشه چندسالیه میرم پیشه روانشناس و روناپزشک و کوفت و زهرمار ولی میدونم دیگه هیچوقت مثل روز اول نمیشم. یادم نمیره چطور دوستامو تو انباری زندانی میکردن با شلنگ به جون بچه ها میفتادن یا موقعی که معلم به دوستم گفت کفشتو در بیار وقتی در اورد پاشنه ی کفشش رو گذاشت رو انگشت شصتش همچین فشار داد که ازش خون اومد اون موقع 7/6سال بیشتر نداشتیم . من هنوزم که هنوزه کابوس اون شبا رو میبینم ای کاش تو همون سال اول تموم میشد 12سال تو اون مدرسه های لعنتی رنج کشیدم
یکشنبه 3 آذر 1392 - 14:14
شاهپور شاهرخی - تهران - ایران
در اینکه این مدیر مسئول و مقصره که ، سهوآ و یا عمدآ فراموش کرده پسرک را بعد از اتمام وقت از انبار خارج کنه شکی نیست . مقصر و مسئول اصلی مدیره . ولی خداییش تو مدارس مسئولین و مدیران نمی تونن با قربون صدقه بعضی از دانش آموزان را کنترل کنن . تا کمی ترس نباشه اداره مدارس غیر ممکن و بعضی از این دانش آموزان ... بماند . به هر حال برای بعضیا ، تا نباشد چوب تر فرمان ..........
یکشنبه 3 آذر 1392 - 15:51
کوین پارسی - تورنتو - کانادا
تنبیه بچه 9 ساله؟ اوونهم زندانی توی انباری؟ از الان میخوان به بچه های مظلوم بفهموونند که جمهوری اسلامی یعنی زندان و تنبیه.
یکشنبه 3 آذر 1392 - 16:16
ttehrani22 - تهران - ایران
آن مدیر ومعلم کثافت را باید اعدام کرد.
یکشنبه 3 آذر 1392 - 17:15
دایی جان - والنسیا - اسپانیا
طبق قانون ایران فردا یک شغل بهتر به مدیر میدن.آقای مدیر البته
یکشنبه 3 آذر 1392 - 17:15
ttehrani22 - تهران - ایران
آن مدیر ومعلم کثافت را باید اعدام کرد.
یکشنبه 3 آذر 1392 - 17:14
goosfand - نیویورک - آمریکا
فقط اخراج؟! فرض کنید که این کار این مدیر الدنگ باعث بشه که مشکلات روانی و ترس تا مدتی این بچه رو ول نکنه؛ فقط فرض کنیم، اونوقت فقط اخراج برای این مدیر کافیه؟ اخراج در صورتی کافیه که تا چند ماه این بچه رو پیگیری کنند که مشکلی نداشته باشه، در غیر اینصورت باید مدیر رو بیشتر تنبیه کنند. حیوون که دستش ندادند؛ نوکرش هم نیست؛ بچه خودش هم که نیست، پس بیخود میکنه این کار رو میکنه
یکشنبه 3 آذر 1392 - 18:17
farzad power - لوس انجلس - امریکا
این که چیزی نیست من چند بار فلک شدم. البته بعدش پدرم کتک مفصلی به مدیر و معلم‌ها زد که باعث شد هیچ مدرسهٔ‌ای در تهران من را قبول نکنند، ولی‌ در آمریکا تحصیل کردم.
یکشنبه 3 آذر 1392 - 19:58
Sappho - اصفهان - ایران
میگم تصور کنید کسی که تو مدرسه و محل کار چنان رفتاری رو با دانش آموزاش داره تو خونه چه جور پدری می تونه واسه بچه هاش باشه !!عزل ایشون از سمت مدیریت کار درستیه !! ولی وقتی یه پدر یا مادر چنان شکنجه هایی رو یا حتی بدترشو با بچه انجام می دند ، چه پاسخی بهش داده میشه !! اصلا چه میشه کرد ! صداش درمیاد یا نه !! بابا که بچه رو کشتم باباست !!
دوشنبه 4 آذر 1392 - 01:13
AryanBrotherhood - منچستر - انگلستان
بت شکن - مونترال - کانادا,lotfan در مورد چیزی که اطلاع نداری نظر چرت نده،،،کسی‌ می‌خواد تو ایران معلم بشه باید بره دانشسرای تربیت معلم دوره ببینه
دوشنبه 4 آذر 1392 - 03:37
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
farzad power - لوس انجلس - امریکا. دم پدرت گرم. من هم بخاطر دست چپ بودنم هرروز یا باید گوشه کلاس سطل آشغال بالای سرم با یک لنگه پا بالا . مداد لابلای انگشتام فشار و از دستشویی منع. من هم سرجام ......بله. آخر هم دست معلم رو طوری گاز گرفتم که ازش خون اومد . و فرار کردم از مدرسه .. ولی همیشه می ترسیدم
دوشنبه 4 آذر 1392 - 07:20
mir1976 - واشنگتن - آمریکا
یادش به بدی (البته میگن یادش به خیر) ولی یاد دوران تحصیل خودم افتادم. مدرسه ها شکنجه گاه بودند یک طرف فلک میکردند یا طرف شلاق میزدند یک طرف خودکار لای انگشت میگذاشتند و .... بچه های الان سوسولند . اون موقع بچه ها آرزو داشتند حداقل زندانی بشوند.
دوشنبه 4 آذر 1392 - 08:24
SEILENT - برن - سویئس
در این رزیم هر معلمی که این خصوصیات را داشته باشه فردا ریسش میکنند چون خوی وحشیگری در مرام هر که باشه سری به ان قدرت میدن و اکثر معلم ومدیران بچههای خود وحشیهای مثل خودشان هستند
دوشنبه 4 آذر 1392 - 09:38
اینترنت ندیده - کرمان - ایران
من خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی از معلما نفرت دارم به طوری که بعضیاشونو میبینم سلام نمیکنم به بعضیا هم متلک میگم بعضیا هم ترجیح میدن منو نبینین. ولی بعضی معلما رو واقعا احترام میزارم.
دوشنبه 4 آذر 1392 - 15:26
دنیای وحشی - تهران - ایران
خوب بخاطر دارم زمانی که دبستانی بودم صحبت از خبری نظیر به این خبری که نوشتید بود وتنهابااین فرق که کودک زندانی شده درانبارمتروکه مدرسه قدیمی توسط حیوان خزنده ای دریده و کشته شده بود و حتی از جسد کودک بخت برگشته نیز چیزی زیادی نمانده بود به جز پیراهن خونین او .خدانکند که تنابندهای گیر آدم عقده ای بیفتد ومتاسفانه انسانهای روانی و عقده ای میتوانند درهرلباسی اعم از معلم و مدیر مدرسه تا دکتر داخلی و جراح و دکان دار و عطار و قصاب و عضوی از اعضای خانواده باشد بی آنکه ما به موقع پی به روانی وعقده ای بودنشان ببریم.
دوشنبه 4 آذر 1392 - 23:35
hovakhshatare - تهران - ایران
زندانی کردن توی انباری که چیزی نیست، چند سال پیش مدیر یه مدرسه دخترانه توی کرج به خاطر این که یه دختر بچه 9 ساله تکالیفش رو انجام نداده بود ناخن بچه رو با انبردست کشید!! فکرش رو بکنید، ناخن یک بچه 9 ساله رو با انبردست کشید!! بعد هم که رفته بودند سراغش گفته بود من تعجب می‌کنم که چرا به من ایراد می‌گیرید، خُب درسش رو انجام نداده بود من هم تنبیهش کردم!! این‌ها همش از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامیه. - در ایران تا بود ملا و مفتی / به روز بدتر از این هم می‌افتی
‌سه شنبه 5 آذر 1392 - 00:25
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.