رویانیان: پرسپولیس همیشه خانه کریمی است/ به احساس مسئولیت دایی آفرین می‌گویم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد بازی پرسپولیس و ستارگان میلان صحبت‌های‌ تازه‌ای مطرح کرد.

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص تعامل با صدا و سیما برای برگزاری بازی پرسپولیس و ستارگان میلان در روز پنج‌شنبه اظهار داشت: به لطف خدا صدا و سیما رویکرد بسیار خوبی به بازی پرسپولیس و ستارگان میلان دارد و این برای ما بسیار جالب و مثال‌زدنی است.

وی افزود: طبق جلساتی که با مسئولین صدا و سیما داشتیم آنها بازی پرسپولیس و ستارگان میلان را یک رویکرد فرهنگی، اجتماعی و سیاسی می‌دانند و این را حرکت شایسته و احیای پیشکسوتان و بزرگان فوتبال دانستند.

رویانیان ادامه داد: خیلی خوشحالم که صدا و سیما با قدرت برای کمک و الگوسازی به ما آماده‌باش داد تا در این کار بزرگ مثل همیشه سهم بزرگی به گردن فوتبال داشته باشد. بالاخره این بازی در روحیه مردم تأثیر زیادی دارد و خیلی‌ها آرزو دارند یک بار دیگر موسفیدان و بزرگان پرسپولیس را در زمین ببینند که زیبایی‌ها را صد چندان می‌کند. خدا را شکر صدا و سیما به ما اعلام کرد با تمام توان برنامه‌هایش را برای کمک به ما آماده می‌کند. جا دارد از تمام بزرگوارانی که در این کار ملی یار باشگاه پرسپولیس بودند تقدیر و تشکر ویژه‌ای کنم.

وی در خصوص احتمال عدم حضور برخی بزرگان نیز در این بازی گفت: اولین بزرگی که دوست دارم در این بازی باشد، احمدرضا عابدزاده است. پروین با او صحبت کرده و من هم با عابدزاده صحبت می‌کنم تا عقاب آسیا سایه‌اش دوباره بر روی ورزشگاه آزادی بیفتد البته ما بزرگانی مثل کریم باقری و برخی بازیکنان با مرام، با معرفت و بزرگی دیگر را داریم که قطعا سعی می‌کنیم با حضور آنان در زمین بازی خاطرات گذشته زنده شود. کریم باقری همان بازیکن بی‌ادعایی است که سالها برای پرسپولیس و تیم ملی جنگید و به این تیم کمک کرد. باور کنید آرزو داشتم تا یک طوری از زحمات باقری، مهدوی‌کیا و تمام مو سفیدان پرسپولیس تقدیر کنم که امیدوارم بازی پنج‌شنبه بستری برای این اتفاق باشد.

رویانیان خاطر نشان کرد: خداحافظی مهدوی‌کیا نیز در این بازی می‌تواند بسیار جالب باشد. مهدی با انگیزه و با غیرت قطعا در یک روز باشکوه از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند و هواداران می‌توانند با حضور در آن بازی یک بار دیگر بزرگان پرسپولیس را تشویق کنند و آنها را بدرقه کنند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت علیرضا حقیقی نیز گفت: قرار است ظرف یکی دو روز آینده با حقیقی دیداری داشته باشم و تکلیف او را روشن خواهم کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که کریمی اعلام کرده در این بازی نمی‌تواند حضور داشته باشد، یادآور شد: پرسپولیس همیشه خانه کریمی است و امثال او. من از همه مخالف یا موافقانم می‌خواهم پنج‌شنبه یک خانواده باشند آن هم پرسپولیس. ما همه اعضای یک خانواده‌ایم البته من فقط خدمتگزار هستم. اینها سرمایه‌های پرسپولیس‌اند که مردم آنها را دوست دارند. من باز هم می‌گویم از هر کسی که با من مخالف یا موافق است می‌خواهم به ما در این راه کمک کند. هر کس با من قهر است و حتی من را قبول ندارد در این صحنه ورود پیدا کند و ستارگان پرسپولیس را تنها نگذارد. پرسپولیس مال رویانیان نیست همه باید همکاری و حمایت کنند و من هم یک خدمتگزارم که نیازمند همدلی و کمک همه بزرگان هستم چه آنهایی که با من خوبند و یا از من خوششان نمی‌آید.

مدیرعامل قرمزپوشان ضمن تقدیر از علی دایی نیز گفت: باور کنید هر دفعه که با دایی دیدار می‌کنم روحیه‌ام چند برابر بالا می‌رود. من از دایی و پروین روحیه زیادی گرفتم مخصوصا از پروین که مردانه قبول کرد فرمانده مو سفیدان پرسپولیس شود و همه را از دهه‌های مختلف جمع کرد تا مردم یک بار دیگر ستارگانی درخشان در آسمان پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی ببینند. از پروین تشکر می‌کنم و به او خسته نباشید می‌گویم و همچنین برای چندمین بار از بزرگانی مثل پیروانی، شاهرودی، پیوس و همه بزرگان دیگر می‌خواهم که در این بین ورود کنند و به ما کمک کنند.

وی افزود: البته هر چند علی دایی در این بازی حضور ندارد اما مهم این است که او هم با تمام وجود به این بازی فکر می‌کند و باید مراقب تیم خود در تبریز باشد. من به این احساس مسئولیت او واقعا آفرین می‌گویم و امیدوارم که روز جمعه دست پر زمین را ترک کند و به جای او به نظرم کریم باقری که سالها در این فوتبال و پرسپولیس زحمت کشیده به نمایندگی از کادر فنی حضور پیدا خواهد کرد تا انشاء‌الله از شوت‌های 40 متری که تور دروازه‌ها را به لرزه درمی‌آورد استفاده کنیم.

رویانیان در پایان خطاب به هواداران پرسپولیس نیز گفت: خود هواداران می‌دانند که مو سفیدانی که قرار است پنج شنبه مقابل ستارگان میلان قرار بگیرند چه حق آب و گلی نسبت به باشگاه دارند. توقع داریم هواداران بیایند تا ایتالیایی‌ها به ابهت پرسپولیس پی ببرند. توقع داریم هواداران بیایند و با فریادهای بلندشان عقاب آسیا، مالدینی ایران، سلطان و خیلی از لقب‌های بزرگان پرسپولیس را فریاد بزنند و با موشک فوتبال ایران خداحافظی کنند که من امیدوارم این اتفاق بیفتد چون انشاء‌الله باز هم برای آینده برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

+29
رأی دهید
-38

dark night - تهران - ایران
آمین.
یکشنبه 3 آذر 1392 - 18:30
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.