«من عاشق شده‌ام، پس هم‌جنس‌گرا هستم».

+81
رأی دهید
-85

شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان
همجنسبازی واژه‌ای است که افرادی که هیچگونه مرز اخلاقی‌ ندارند برای خود قائل هستند.این کثافت‌کاری تحفه غرب به همه است .کسانی‌ که از لحاظ روانی‌ مشکل دارند و نمیتونند برای خود شریکی از جنس مخالف پیدا کند و یا میخواهند روابط دیگری خارج از محدوده‌ی اخلاق داشته باشند این راه را پیش میگیرند .از لحاظ علمی‌ مردود است .فقط تبلیغات در موردش می‌شه که جنبه سیاسی داره.
شنبه 2 آذر 1392 - 13:31
perser68 - فلوریدا - امریکا
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان. نمیدونم شما چه اصراری دارید که با توجه به تکرار مکررات و همین طور تو این خبر همجنس گرایی رو همجنس بازی خطاب کنید!؟پس اگه شما با دوستانت فوتبال و والیبال و بسکتبال بازی کنی‌ اسمش رو چی‌ میگذاری!؟سوال بعدی من اینه که این اطلاعات رو که شما ارائه دادید از تحصیلات تون تو حوزه علمیه بدست آوردید؟سوال سوم من،لطفا جنبه سیاسی این مساله رو بیشتر توضیح بدید تا من آگاه شم!!!چهار،چرا شما تو کثافت غرب زندگی‌ میکنی‌؟ البته اینجا قصدم حمایت از از همجنس گرا‌ها نیست بلکه ر د خشونت و محکوم کردن خشونت!!!مگه بهائی‌ها همجنس گرا بودن که هست و نیستی‌ شون به با د رفت؟مگه نویسنده‌های ما همجنسگرا بودند که با سیم خاردار خفه شدن و تو بیابون‌های اطراف تهران پیدا شدند!؟مگه زنان ما همه همجنس گرا هستند که زیر خشونت اسلام طالبانی دارند خورد میشن!؟مگه سگهای ما همجنس گرا هستند که کسی‌ حق نگهداری و آوردن به شهر و خیابون رو نداره و با یه گلوله جونشون رو میگیرند!!!خشونت در هر شکلش محکومه!
شنبه 2 آذر 1392 - 16:44
Bidad - اتلانتا - امريكا
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان, یه سری به فیضیه‌ها بزن تا باتمام وجود به واقعیت‌ها پی ببری! بعد هم وقت کردی... یوقت نچأیی!
شنبه 2 آذر 1392 - 16:57
iSam - لندن - انگلستان
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان. ببین قوم لوت هم تحفه غرب بود!؟ علم پزشکی هم ثابت کرده که مشکلاتی پزشکی باعث این پدیده است و باز امثال تو که مغزشون فقط به اندازه فیضیه است، هنوز اندر خم یک کوچه اند.
شنبه 2 آذر 1392 - 21:34
Ahmad_Esfahani - اصفهان - ایران
این باید حق هر کسی باشد که با هر کس که مایل بودند زندگی کنند و به ما مربوط نیست که در خلوت خود چه میکنند اما این که بروند و یه بچه معصوم را از پرورشگاه بردارند بیارند و بین خودشان بزرگ کنند وتربیت کنند این یه نامردی و ظلم در حق کودک است هر کودکی باید به طور طبیعی بزرگ شود نمیشود که یه کودک را مثلا به 2 مرد غول پیکر سپرد و با شیشه و شیر گاو و شیر خشک بزرگش کنند آنهم مرد که از بچه داری سردر نمیاورد در صورتی که میتوان آن کودک را به یه پدر و مادر درست حسابی سپرد و از مادر محرومش نکرد.
شنبه 2 آذر 1392 - 23:17
mashady - منچستر - انگليس
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان ، چه زیبا گفتی‌ دوست من ،حیف از کلمه زیبای عشق که این ها به لجنش کشیدند ، موجودات منفوری که هیچ دین و آئینی تأیید شون نمی‌کنه ، پدر و مادر و نزدیکان و دوستداران شون هم دو دستی‌ تو سر خودشون میکوبند ، مایه ننگ اند
شنبه 2 آذر 1392 - 21:41
santilana - کرج - ایران
یکبار نظر یک روانشناس را دررد کردن و عدم تایید ازدواج همجنسبازی خواندم و خیلی به دلم نشست دو استدلال بسیار جالب کرده بود اول اینکه در ازدواج معمولی بین یک مرد وزن زن چون دارای احساس و عاطفه است عصبانیت شوهررا کنترل می کند مثلا شما تجسم کنید مرد بیرون از خانه دعوایش می شود وزد و خورد می کند لذا کینه به دل می گیر به خانه می رورد و زن از او سوال می کند که
یکشنبه 3 آذر 1392 - 08:39
santilana - کرج - ایران
زن به او می گوید که آیا اتفاقی برایت رخ داده شوهر می گوید آره دعوام شده اومدم چاقو خنجرم رابردارم و بروم شکم یارو رو سفره کنم ولی زن چون کنترلش قوی تراست مردرا دعوت به صبر و بردباری می کند و میگوید بیخیال شو ممکنه عواقب خطرناکی برایت داشته باشه لذا از یک جنایت جلوگیری می شود حالا تجسم کنید دو مرد زمخت و خشن زیر یک سقف زندگی کنند یکیشون به عنوان نون آور خونه بیرون کتک کاری می کنه میاد خونه به اون یکی مرده که نقش زنشو بازی می کنه میگه اون چاقوی منو بده میخام برم دعوا مرد داخل خونه میگه
یکشنبه 3 آذر 1392 - 08:43
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
مطمئنی تحفه غرب است .... یه سری به حوضیه های علمیه بزنید مطمئن هستم حرفتون رو پس می گیرید ..... بعد هم شما که در شرایط اونها نیستید نباید قضاوت کنید ...
یکشنبه 3 آذر 1392 - 08:44
santilana - کرج - ایران
3- صبر کن منم چاقومو بردارم بیام باهم دیگه دهن یارو رو صاف کنیم لذا باعث یک جنایت و به قول آخونده مفسده و شر بزرگتری ایجاد میکندچون هردو اهل دعوا غیر بردبار هستند--استدلال دوم هم این بود که ذاتا یک مرد بیرون زحمت میکشد پدر خودشو درمیاره که پول دربیاره خرج یک جنس لطیف و نرم مانند یک زن را بدهد ولی خیلی چندش آوره که یک مرد زمخت خودش کله و وبال خرج و مخارج یک مرد دیه بکنه و کلا ازدواج زیر یک سقف رفتن دو مرد و یا دوزن خیلی مغایر طبیعت زندگیه و نوعی بی نظمی محسوب میشه
یکشنبه 3 آذر 1392 - 08:47
dr ebrahimi - کیف - اکراین
با سلام به همه.همجنسگرایی مقوله ای است که همه جای دنیا تعریف شده است.فاحشگی و هرزگی هست که تعریف نشده است.سطح اگاهی خود را نسبت به هجنسگرایی بالا ببرید.
یکشنبه 3 آذر 1392 - 10:30
akhoond shepeshoo - ورونا - ایتالیا
شیعه ولایتمدار - مونیخ - آلمان. با اینکه در موارد دیگر اختلاف عقیده داریم در این مورد انصافا نظرت راتایید میکنم. کاری به این ندارم که همجنسگرایی بیماری است یا انحراف مشکل در اینجا است که بشدت در مورد ان تبلیغ میشود, مرتب این افراد را بیشتر هم جنس مذکررا در برنامه های تلویزیونی با لباس زنانه و ارایشهای چندش اور نشان میدهند از طرفی ازدواج انهارا بطور قانونی به رسمیت میشناسند, ای کاش این پدیده غیر اخلاقی حداقل به شکل پنهان باقی میماند و اینقدر به ان پروبال نمیدادند.
یکشنبه 3 آذر 1392 - 10:00
kiyanoush - زاربروخن - آلمان
باز حرف از گی‌ شد تا یه سری بیان و عقاید پوچشون بگن....آره من یک هنجنسگرا هستم جوابتون هم تنها جمله‌ای از فروغ فرخزاد:. تن های هرزه راسنگسار میکنند غافل از اینکه شهر پر از فاحشه های مغزی است و کس نمیداند که مغزهای هرزه ویرانگرترند تا تن های هرزه !
یکشنبه 3 آذر 1392 - 16:28
iranj - تورکو - فنلاند
santilana-کرج‌-ایران:کلی‌ خندیدم واسه این داستان،ببینم اگه ۱ مرد بیرون از خونه دعواش بشه بعد بیاد به پدر یا برادرش بگه چی‌؟بازم خونریزی می‌شه؟
دوشنبه 4 آذر 1392 - 17:17
Ahmad_Esfahani - اصفهان - ایران
کاش این بنده خداها این را زیر بار میرفتند و قبول میکردند که باید خودشان را به دکتر نشان بدهند شاید برای این مشکلشان یه راه حلی پیدا میشد و آنها را به مسیر طبیعی خود برمیگرداندند شاید اما مشکل اینجاست که به هیچ وجه زیر بار نمیروند که غیر نرمال هستند.
دوشنبه 4 آذر 1392 - 22:49
Ukguy4u - لندن - بریتانیا
گرایش جنسی به جنس و موافق یا مخالف یک مساله کاملا خصوصی و شخصیه که دو ادم عاقل بالای ١٨ سال تصمیم میگیرند و تنها سکس نیست. تشکیل خانواده و عشق و محبته. شما از همجنسگرایی فقط به اتفاقات توی اتاق خواب فکر میکنید. دست بردارید هر جای دنیا که باشید فقط بلدید فرهنگ جهان سومی خودتون رو نشون بدید! یکم مطالعه بد نیست. اگر هم حالشو ندارید حرف نزنید، بخدا کسی نمیگه لال هستید!
‌سه شنبه 5 آذر 1392 - 03:21
Ahmad_Esfahani - اصفهان - ایران
هر ناهنجاری و یا هنجار یه مسیله شخصیه و درست میگید اما به شرطی که به کسی آسیب نرسد به چه حقی بچه مردم را میخواند بردارند بزرگ کنند؟ این ظلم به کودک نیست که بین این 2 تا لنده عور مرد بزرگ شود؟و گرنه خودشان به قول Ukguy4u - لندن - بریتانیا هر کاری میخواهند بکنند به خودشان مربوطه.
‌سه شنبه 5 آذر 1392 - 19:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.