فراخوان حامیان احمدی نژاد برای حضور در "دادگاه تاریخی دکتر"

به گزارش پارسینه، حامیان محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور سابق در فراخوانی که در صفحات اینترنتی و شبکه های اجتماعی داده اند قصد دارند سه شنبه 5آذر ساعت 10 صبح در حمایت از احمدی نژاد در مقابل ساختمان دادگاه حاضر شوند.

حامیان احمدی نژاد که از این دادگاه با عنوان "دادگاه تاریخی دکتر" یاد می کنند از همفکران خود خواسته اند که در این تجمع شرکت کنند.

تحرکات سیاسی احمدی نژاد در ماه اخیر مجددا افزایش یافته است، برپایی جشن تولد، تاسیس هیات مذهبی منتظران بهار و ..از جمله این تحرکات است.

تحلیل حامیان احمدی نژاد مبتنی بر ناکامی زودهنگام دولت روحانی از یکسو  و  از سوی دیگر، عدم توانایی اصولگرایان در جذب مردم است که بر این اساس، معتقد هستند محمود احمدی نژاد به صحنه سیاست "رجعت" خواهد کرد که این تلاشهای فوق الذکر را می توان قرائنی از این رویکرد دانست.

 

احمدی‌نژاد ۹ شاکی دارد / ٥ آذر تشکیل دادگاه

مدیرکل امورکارشناسی نظارت مجلس با بیان اینکه احمدی‌نژاد ۹شاکی دارد، گفت:۵آذر دادگاه تشکیل جلسه می‌دهد.

مجتبی ملک افضلی در گفت وگو با خانه ملت، درباره رسیدگی به پرونده شکایت از محمود احمدی نژاد، گفت: این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی بوده و درماده ۱۹ قانون تعیین حدود وظایف سیاست جمهوری اسلامی ایران به این نکته اشاره شده است که رسیدگی به جرائم رئیس جمهور باید مستقیم به دادگاه ارجاع شده ودادسرا دخالتی دراین موضوع ندارد، بنابراین این جلسه تنها رسیدگی به تحقیقات مقدماتی است.

مدیرکل امورکارشناسی نظارت مجلس با بیان اینکه احمدی نژاد ۹ شاکی دارد، ادامه داد: کمیسیون اصل نودم مجلس شاکی حقوقی این پرونده است و دیگر شاکیان حقیقی هستند.

وی با بیان اینکه دادگاه احمدی‌نژاد ۵ آذر ودر شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران برگزار می‌شود، تصریح کرد:از حضور احمدی نژاد دراین دادگاه اطلاعی ندارم.

ملک افضلی افزود: کمیسیون اصل نودم مجلس در دو موضوع تاخیر در معرفی وزیر ورزش وجوانان از طرف رئیس جمهور و عدم ارائه اساسنامه شرکت ملی نفت از احمدی نژاد شکایت داشته که من به عنوان نماینده حقوقی مجلس در این دادگاه حضور دارم.

+15
رأی دهید
-78

مانفرد - ایران - ایران
سه شنبه 5 آذر ساعت 10 صبح به راحتی میشه یه فیلم حیات وحش در راسته حیوانات دوپا و تهی مغز گرایش توهم تولید کرد و برای پخش در ناشنال ژئوگرافی فرستاد
جمعه 1 آذر 1392 - 13:22
alberto51 - میدلزبرو - انگاستان
عنتری نژاد 70 ملیون نفر شاکی دارد نه 9 نفر.
جمعه 1 آذر 1392 - 13:40
m_r - سیدنی - استرالیا
با درود. از این که تمام سیستم و حکومت ضد انسانی‌ بود و هست شک و تردیدی نیست ولی‌ جنایت و خسارت اقتصادی اجتماعی سیاسی و و که این مردک احمقی نژاد به کشور ایران وارد کرد مغولها نکردند کمی‌ بیشتر صبر تا دزیدیها و دست بردن‌ها در ارقام و آمار و بی‌ لیاقتی این مردک که ۸ سال مخصوصا در ۴ سال آخر که با پیدا کردن نسخه از ته چاه آب و گفتن این که مشکلات اقتصادی یک شبه حل شد و هزاران مزخرفات دیگر روشن‌تر و آشکار شود.
جمعه 1 آذر 1392 - 15:09
pasargad2 - شیراز - ایران
وقتی خر زیاد بشه خر سوار هم زیاد میشه. واقعا واسه ایرانیا متاسفم. هم واسه اونای که خره اینا شدن و نشستن به این فیلم بازیای گروه خامنه ای تماشا میکنن و تازه لذت هم میبرن. و هم واسه اونای که به پای این احمق ها دارن میسوزن. فقط زرنگ بودن واسه شاه قیافه بیان. اخی اخی ....ی ی ی ی ی
جمعه 1 آذر 1392 - 15:42
dark night - تهران - ایران
عجب، چه چیزها که نمیشنویم؛ دکترررررر، حامیان، فراخوان. واقعا این مموتی چه موجود جالبیه.
جمعه 1 آذر 1392 - 16:01
نازک بین - شفیلد - انگلستان
من شک دارم که این مردک حتی تا سوم راهنما هم درس نخوانده تا چه رسد به دکتری . او فقط بدرد سیرک بازی میخورد که چند لحظه ای مردم را بخنداند.
جمعه 1 آذر 1392 - 17:34
هستیا - شیراز - ایران
مطمئنی گفت 7تا شاید منظورش70میلیون بوده
جمعه 1 آذر 1392 - 18:21
omidvaran - نورکل - امریکا
مگه این ابله طرفدار هم داره ؟ اگه داره اونا واقعا یک طویله خرند - این احمدی رو باید تو گونی کنن وببرن دادگاه اونجا یک محاکمه عادلانه با حضور هیئت منصفه و سپس مجازات قانونی - این مردک ابله و بی شعور مرده راه ورش او هم مرده حوبه دیگه اسم ویاد اوهم درخاطره ها بمیره
شنبه 2 آذر 1392 - 06:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.