انتقال نوه رهبر حماس به بیمارستانی در اسراییل

انتقال نوه رهبر حماس به بیمارستانی در اسراییل

امال فرزند دختر " عبدالسلام" پسر ارشد اسماعیل هنیه است که پس از گذشت 14 سال از ازدواجش به دنیا آمده است.

خانواده اسماعیل هنیه نخست وزیر دولت حماس در غزه ، مجبور شدند نوه اسماعیل هنیه را به دلیل کمبود امکانات در بیمارستان های غزه روز دوشنبه هفته جاری به بیمارستانی در اسراییل بفرستند.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه پس از بسته شدن مرز رفح از سوی دولت مصر و عدم امکان انتقال  " امال هنیه" نوه اسماعیل هنیه به بیمارستان های مصر، خانواده هنیه مجبور شدند وی را به بیمارستانی در اسراییل منتقل کنند.

وی پس از انجام آزمایش ها و مراقبت های پزشکی لازم در بیمارستان " شنایدر" در منطقه "بتاح تکفا " در شرق شهر تل آویو به مدت کمتر از یک روز ، بار دیگر به بیمارستان کودکان در غزه منتقل شد.

امال فرزند دختر " عبدالسلام" پسر ارشد اسماعیل هنیه است که پس از گذشت 14 سال از ازدواجش به دنیا آمده است.

عبدالسلام روز سه شنبه با انتشار خبر بستری شدن چند ساعته فرزندش در بیمارستانی در اسراییل در صفحه فیسبوک خود، افزود پس از اینکه در نتیجه آزمایش ها متوجه شدند نمی توانند تاثیر چندانی در بهبود سلامت امال بدهند وی را روز سه شنبه به بیمارستان کودکان غزه بازگرداندند.

نوه اسماعیل هنیه در اثر بیماری در دستگاه گوارش مرگ مغزی شده است و باید برای زنده ماندن به دستگاه های ویژه متصل شود.

مقامات اسراییلی برای مداوای بیماران غزه ای تنها به زنان مسن و کودکان اجازه بستری شدن در بیمارستان های اسراییل را می دهند و هماهنگی برای بستری در بیمارستان های اسراییل باید از سوی وزیر بهداشت کابینه تشکیلات خودگردان فلسطین در رام الله صورت پذیرد.

در ماه های گذشته و پس از بسته شدن مرز رفح بسیاری از بیماران بد حال در غزه به دلیل کمبود امکانات در بیمارستان های غزه، مجبور به بستری شدن در بیمارستان های اسراییل می شوند.

انتقال نوه رهبر حماس به بیمارستانی در اسراییل

اسماعیل هنیه در حال عیادت از نوه اش در بیمارستان کودکان غزه

انتقال نوه رهبر حماس به بیمارستانی در اسراییل

اسماعیل هنیه در حال عیادت از نوه اش در بیمارستان کودکان غزه

انتقال نوه رهبر حماس به بیمارستانی در اسراییل

  نوه دیگر هنیه که نام او " اردوغان" گذاشته شده است

+37
رأی دهید
-23

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
پولش از حق ماست ، بعد اسم بچه رو گذاشتن اردوغان . خوشا به غیرتمون
جمعه 1 آذر 1392 - 11:48
فاطی قاطی - موگادیشو - سومالی
واقعا که .روزی 100 تا جوان رو میکشن عین خیالشون نیست الان که نوه خودشون مریضه دست به دامان اسرائیل شدن.عربن دیگه چه انتظار دیگه میشد داشت.خاک هر دو عالم تو اون کله پر از گچشون.
جمعه 1 آذر 1392 - 15:15
dook - دبي - امارات
خدا همه مریضا را شفاء بده
جمعه 1 آذر 1392 - 17:46
عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
فدای رهبر کجایی که ببینی‌ رهبر حماس که ۳۴ سال هر ماه بیش از ۲۰ میلیون دلار پول فقط به یک گروه از این عرب‌های کثافت پرداخت میشود میگیرن چجور سر از اسرائیل در میارن (۲۰ ملیون را در ۱۲ ضرب کنید و حاصل ضرب را در ۳۴ دوباره ضرب کنید) پولی‌ که فقط به یکی‌ از بیشمار گروه‌های عربی و فلسطینی و لبنانی تعلق میگیره و علنا هم اعلام میکنند و غذا و دارو و سلاح و مهمّات و ساخت مدرسه و خانه و جاده و بیمارستان و غیره نیز بماند. جان فدای رهبر این همان اسرائیل غاصب و وحشی است اما بیمارستان‌ها و مرکز پزشکی‌ آن برای سران مزدور گروه‌های فلسطینی و لبنانی و دیگر اعراب آزاد و حلا‌ل می‌باشد،اما مردم عادی و بچه‌های فقیر و گرسنه را با سنگ میفرستن جلوی تانک و سربازان اسراییلی تا کاری کنند که کشته و زخمی بشوند و این جانی‌ها هم خون این کودکان سنگ پران و بیگناه را بهانه‌ای برای مشروع جلوه دادن مبارزه خود با اسرائیل کنند و اسرائیل را جانی و آدمکش جا بزنند اما خود و فامیلشان در همین اسرائیل غاصب و یا کشور‌های اروپایی با پول و هزینه ملت ایران به مداوا و یا عشق و حال مشغولند
جمعه 1 آذر 1392 - 17:41
نازک بین - شفیلد - انگلستان
بشر دوستی و مساعدت مرز نمی شناسد.لاکن این سیاستمدار ها هستند که با احساسات مردم بازی کرده و آنها را بجان هم میندازند و مرز بین انسانها ایجاد میکنند.
جمعه 1 آذر 1392 - 18:32
petrick - اشدود - اسراییل
در هر صورت اون یک بچه هست . حتی اگر نوه هنیه باشه بازم کودک هست. امیدوارم هر چی زودتر شفا پیدا کنه
جمعه 1 آذر 1392 - 20:00
Ben 15 münchen - مونيخ - المان
قیافه دوماد تروریست جنیتکار باش !! نمکنشناسی کثیف من بودم جای اسرائیل همشون مینداختم تو دریا.
جمعه 1 آذر 1392 - 22:01
سرسره - اهواز - ایران
رو که نیست فرصت طلبهای مفت خور خدا نسلتونو از رو زمین پاک کنه که جز ترور وادمکشی هنر دیکه ای ندارید
شنبه 2 آذر 1392 - 03:03
goosfand - نیویورک - آمریکا
دمشون گرم؛ حال می‌کنم: پول رو از ایران میگیره، اما نام بچه‌اش رو اردوغان میذاره!‌ای جان! کاش اینها درسی‌ باشه واسه ایرانیها که یکم تعصب ملی‌ داشته باشند تا دیگه بیگانه‌زده‌هایی‌ چون ابومسلم خراسانی، سلمان فارسی، ابن سینا، و .. تو این خاک پرورش پیدا نکنند، و اگه دوباره قدرتی‌ چون کوروش پیدا شد، اینقدر بفهمه که باید کاری رو بکنه که عربها، فرانسویها، انگلیسیها، آمریکاییها، و ترک‌ها کردند؛ یاد بگیره که در دنیای واقعی‌ منشور حقوق بشر بابل پشگل هم ارزش نداره؛ کاش انسان وجود داشت، اما وقتی‌ نیست، چرا ما ادای انسانها رو در بیاریم؟! توی دنیای وحشی، ادای انسان بودن، این تاریخ رو از ما ساخت
شنبه 2 آذر 1392 - 19:13
goosfand - نیویورک - آمریکا
ای خدا یعنی روزی میشه انتقام قادسیه رو از عرعرها بگیریم؟ ما که 1400 سال زجر کشیدیم، کی روز ما میشه؟ به عربها پول، واژه برای پر کردن زبان، دانشمند، کارهای دیوانی، حروف الفبا، .. دادیم، و همه چیمون رو هم به باد دادیم .. مفهوم جهان بعد از مرگ، پل صراط، پنجتن آل عبا، فرشته، .. از دین زرتشتی گرفته شده، حالا 1400 ساله ما ایرانیها با همین مفاهیم برای عربها سینه میزنیم و جون میدیم؛ ای کاش پیامبر اسلام ایرانی، و زرتشت ما عرب بود.
یکشنبه 3 آذر 1392 - 04:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.