سنای آمریکا: در صورت شکست مذاکرات ژنو تحریم‌هایی شدیدتر در راه است.

+62
رأی دهید
-20

tt_hesam - تهران - ایران
همانطور که امام خامنه ای فرمودند الان هر کس که تعلق خاطری به کشور داره حتی به دلایل غیر اسلامی باید از کشور حمایت کنه. آمریکا و غرب هدفشون نژاد آریاییه! باز بگید مردم نگویند مرگ بر آمریکا!!
جمعه 1 آذر 1392 - 12:19
aram.01 - کردستان - ایران
آخه پفیوزها با تحریم چی میشه مثلا؟ هیچی نمیشه فقط فشار به مردم عادی میاد. تازه وقتی به مردم فشار بیاد این مقامات دولت اسلامی راحتتر دزدی میکنند. پفیوزها یک فکر اساسی بکنید.این افکار و کردار احمقانه ست.
جمعه 1 آذر 1392 - 21:22
مدین ایران - تهران - ایران
درود بر کورش کبیر، سلام بر همه ایرانیان عزیز ، ایران پیروز است با هم دیگر دراین شرایط فعلی خوب باشیم در شرایطی که اعراب هم به سمت غرب رفته اند
جمعه 1 آذر 1392 - 21:37
iSam - لندن - انگلستان
tt_hesam - تهران - ایران. برو یه آب به صورتت بزن بابا حال نداری. کی به نژاد آریایی کار داره عمو، نکنه فکر میکنی بعد این همه سال و حمله اعراب بی هویت و حکومتشون بر مملکت آریایی، هنوز آریایی هستی. آدم دلش میسوزه، یکسریتون اصلا نمیدونین تو دنیا چه خبره و کی به کیه.
جمعه 1 آذر 1392 - 22:19
سرسره - اهواز - ایران
در نظام جمهوری اسلامی هروقت منافعش اقتظا کنه پای میهن و ملیت ایرانی وتاریخ پراتخار ایرانو میارن وسط تا مردم به هوای اینا هم که شده پشت نظامو خالی نکنن ولی در مواقعی که احساس قدرت کنن دیگه ایران بی ایران فقط فلسطین ولبنان واسلام ومردم عرب ای تف به این همه پستی وعوامفریبی وریاکاری
شنبه 2 آذر 1392 - 02:29
Omidjaber - سایتاماکن - ژاپن
این حرفها همه بیشتر به تهدید شبیه است تا دلسوزی ارزو دارم روزی روزگاری ایران یک قدرت بزرگی بشه که تمام این گشورهایی که اینقدر مردم ایران را اذیت کردن مثل ما ملت ایران به این درد دچار بشن (افسانه های درونی) ولی با تمام اینها مطمعن باشید ذره ای از حق مان کوتاه نخواهیم امد کاری به جمهوری إسلامی ایران ندارم که تمام مردم و گشور را با ندونم کاری و لجبازی های بی جا به نابودی کشیدند ما ملت خودمان مبارزه خواهیم کرد. مرک بر زورگو و استکبار.
شنبه 2 آذر 1392 - 03:21
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
tt_hesam - تهران - ایران,,, امام خامنه ای!!!!???,,,دوست عزیز از انتخاب اسم آی دی که برای کامنت گذاشتن انتخاب کردی معلوم که چقدر آریایی هستی‌!! کدوم آریایی بنده خدا!!؟؟؟
شنبه 2 آذر 1392 - 08:59
mamaly_amir - بندرعباس - ایران
امیدوارم این مذاکرات موفق نشه . و امیدوارم تحریمها شدید تر بشه شاید این حاکمان ارازل اوباش دزد این کشور . درست از سر مردم بکشن. ایران چی به سلاح اتمی . اینها به خودی رحم نمیکنن چی برسه به غیر خودی . اگه این حکومت فاسد به سلاح اتمی دست پیدا کنه جهان با خاک یکسان میکنن
شنبه 2 آذر 1392 - 08:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.