ناگفته هایی در باره قتل نوارنده های راک ایرانی در نیویورک

بی بی سی : جمعی از ایرانی ها و آمریکایی ها دیشب در مراسم یادیود ۲ برادر جوان ایرانی عضو یک گروه راک و یک خواننده و ترانه سرا که هفته پیش در نیویورک به قتل رسیدند، شرکت کردند. ضارب ایرانی که خود عضو یک گروه راک دیگر بود هفته پیش دقایقی پس از این کشتار خودکشی کرد. این حادثه بازتاب گسترده رسانه ای در آمریکا داشت. بهمن کلباسی از این مراسم و پرسشهای بی پاسخ این قتل گزارش می دهد.

ناگفته هایی در باره قتل نوارنده های راک ایرانی در نیویورک

+9
رأی دهید
-4

shady_sho - تهران - ایران
دلم واقعا واسش سوخت بیچاره از تنهایی دیوونه شده من یکیو میشناختم از اقوام که خارج ا زکشور که از تنهایی و افسردگی هیمن حرفا رو میزنه که من رو میخوان بکشن و دنبالم هستن اخرش هم گفتن تصادف کرده که بعدا معلوم شد خودشو انداخته زیر ماشینو مرده....
‌چهارشنبه 29 آبان 1392 - 02:12
Freedomforiran - لندن - انگلستان
روحشان شاد و یادشان گرامى باد. لعنت بر جمهورى کثیف اسلامى که مصوب اصلى این اتفاق ناگوار است. امیدوارم که زنده باشم و نابودى این حکومت غیر ایرانى و نامردمى را ببینم.
‌چهارشنبه 29 آبان 1392 - 04:14
karena112000 - گلندل - امريكا
تسلیت به خانواده این عزیزان . در مورد دلیل این توهم به احتمال زیاد افسردگی و اضطراب و عوارض مواد بوده البته شاید هم واقعا چیزی غیر از این باشه ولی‌ بنظرم ۹۹% همین
‌چهارشنبه 29 آبان 1392 - 04:47
Boogie Nights - لندن - انگلیس
بنده خدا کاملا مشخص بوده که دچار بیماری روحی شدید بوده.تنهایی و افسردگی شدید و اسکیزوفرنی.افرادی که مبتلا به اسکیزوفرنی میشن در ظاهر ممکنه حتی سالم به نظر بیان و خودشون هم دومی از بیمار بودنشون ندارند.اغلب فکر میکنن فرد یا افرادی با اونها صحبت میکنه و اونها رو وادار به کاری و حتی تشویق و تنبیه میکنه.برای مثال میگن کسی از توی تلویزیون باهاشون حرف میزنه یا پیغامی از توی یک آهنگ موسیقی میشنوند،این بیچاره هم که توی گزارش هست گفته کامپیوترش باهاش صحبت میکنه.اونوقت خواهر ایشون اینجور نشانه واضح از این بیماری رو نادیده گرفته و بشوخی گفته : حتما موادی که مصرف کردی جنسش خوب بوده. بعد نشسته گفته گروهکهای صهیونیستی! مجبور به اینکارش کردند.یک عده بیسواد هم توی خبر مرتبط قبلی کامنت میزنن که این کار صهیونیسته! و از این مزخرفات.زمانهای قدیم مردم بدلیل جهل و نادانی بیماریهای روحی رو جن زده شده و نفوذ شیطان و ارواح در بدن بیمار تصور میکردن،امروز هم بعضی کم سواد و متوهم و بسیجیها و خل مشنگهای دیگه این قضیه رو مربوط به گروه های صهیونیستی ! (که اصلا وجود خارجی ندارن ) میدونن.
‌چهارشنبه 29 آبان 1392 - 13:51
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.