فوتبال ایران و لبنان بدون تماشاگر در بیروت

ایران و لبنان در چارچوب مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا استرالیا قرار است روبروی هم قرار بگیرند

بازی لبنان و ایران در چارچوب مقدماتی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ استرالیا پس از انفجار مقابل سفارت ایران در بیروت بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

خبرگزاری دانشجویان ایران گزارش داده که در جلسه‌ای با حضور نمایندگان سازمان امنیت لبنان، مسوولان فدراسیون فدراسیون لبنان و نماینده فدراسیون فوتبال ایران و ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا ، تصمیم گرفته شده تا بازی مطابق برنامه قبلی اما بدون تماشاگر برگزار شود.

جهاد الشحف رئیس فدراسیون فوتبال لبنان در گفتگو با ایسنا گفته تصمیم برگزاری بازی با درخواست ایران بوده است: "پس از انفجار صبح امروز (سه‌شنبه) در کنار سفارت ایران در لبنان مسئولان کاروان ایران از ما خواستند که مسابقه امشب را تحت شدیدترین تدابیر امنیتی برگزار کنیم. بر همین اساس جلسه‌ای با ناظر کنفدراسیون آسیا داشتیم و او با توجه به خواسته ایران تصمیم گرفت بازی امشب بدون حضور حتی یک تماشاگر برگزار شود."

قرار است بازی ایران و لبنان در ورزشگاه کمیل شمعون شهر بیروت برگزار شود و بر اساس گزارش‌ها نیروهای امنیتی قرار است در خیابان‌های منتهی به این ورزشگاه مستقر شوند و از ورود تماشاگران جلوگیری کنند.

پیش از این علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران در گفتگویی با سایت این فدراسیون گفته بود که حال تمام اعضای تیم ملی خوب است و تیم ملی ایران در حفاظت کامل پلیس لبنان قرار دارند. او گفته بود:

"با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا تماس گرفتیم و مراتب نگرانی‌مان را اعلام کردیم؛ درباره این ناامنی به کنفدراسیون فوتبال آسیا و ناظر بازی تذکر دادیم و وضعیت کامل بیروت را گزارش کردیم که اگر امکان برگزاری بازی نیست این بازی را عقب بیندازند و یا به کشور ثالث یا به ایران منتقل کنند و یا اگر می خواهند بازی امروز برگزار شود امنیت کامل را در ورزشگاه برقرار کنند."

+43
رأی دهید
-5

taghebostan - فرانکفورت - آلمان
بی‌ آبرویی از این بیشتر آخوند جماعت ابرو حیثیت حالیش نیست چند ساله دیگه هیچ کشوری ایرانیها را راه نمی‌دهند
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 18:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.