دروغ‌های مرگبار زن متاهل

روزنامه شرق: مردی که متهم است زن متاهلی به نام یاسمن را بعد از برقراری رابطه به قتل رسانده در زندان در انتظار برگزاری دادگاه به سر می‌برد. این مرد که حسن نام دارد در گفت‌وگو با خبرنگار «شرق» ماجرای قتل را توضیح داده است.

چطور با مقتول آشنا شدی؟
 اولین بار او پیامک داد و نوشت با من تماس بگیر. چون شماره را نمی‌شناختم پیامک دادم و پرسیدم شما شماره من را از کجا آورده‌ای؟ بعد از آن مقتول زنگ زد و گفت ببخشید شماره شما شبیه شماره دوستم است و شماره آخر را اشتباه گرفته‌ام. ارتباط ما از آنجا شروع شد. بعد از مدتی او دوباره زنگ زد و از من درباره مجرد یا متاهل‌بودنم پرسید. به دروغ گفتم مجرد هستم البته او هم دروغ گفته بود و درحالی که شوهر و سه فرزند داشت گفته بود شوهر و فرزندش در تصادف کشته شده‌اند.


به غیر از مقتول با زن دیگری هم ارتباط داشتی؟
 بعد از ازدواج اصلا به فکر ارتباط با زن دیگری نبودم تا اینکه پارسال با همسرم به مشکل خوردم و بعد با یاسمن آشنا شدم البته اصلا به فکر دوستی با او نبودم اما وقتی پیش آمد وسوسه شدم. من در کل زندگی‌ام فقط با یک دختر دوست بودم. قبل از سربازی با او آشنا شدم و بعد سربازی ازدواج کردیم و الان هم همسر من است.


چند سال داری؟
 35 سال دارم. یاسمن گفته بود با من هم‌سن است اما وقتی به اتهام قتل او بازداشت شدم فهمیدم سه سال از من بزرگ‌تر بود.


مقتول دروغ دیگری هم به تو گفته بود؟
 گفته بود استاد دانشگاه شهرری است و در قیطریه زندگی می‌کند در حالی که حقیقت نداشت. او در ورامین زندگی می‌کرد. حتی به من گفته بود پدرش تاجر فرش است و در بازار اسم و رسم دارد.


قبل از قتل هم با مقتول اختلاف داشتی؟
 یک‌بار ارتباط ما قطع شده بود و فردی که مقتول به من گفته بود از دوستانش است باعث شروع دوباره ارتباط ما شد.


ارتباط دوباره چگونه شکل گرفت؟
 نزدیک عید بود. گوشی‌ام را در خانه جا گذاشته بودم و همسرم گوشی‌ام را دیده و متوجه ارتباط من با زن دیگری شده بود. همان موقع یاسمن متوجه شد من همسر دارم. همسرم پس از اینکه ماجرا را فهمید داد و بیداد راه انداخت و من هم چند ماهی گوشی‌ام را خاموش کردم و همین باعث شد ارتباط ما قطع شود. از یاسمن خبری نداشتم تا اینکه فردی به من زنگ زد و گفت حال یاسمن بد و در بیمارستان بستری است و سراغ شما را می‌‌گیرد و از آنجا بود که دوباره ارتباط ما شروع شد.


واکنش همسرت چه بود؟
 واکنش همسرم واقعا دور از انتظار من بود او تا الان پای من ایستاده است. او اولین زنی بود که عاشقش شدم الان هم شرمنده او هستم و نمی‌دانم چطور می‌توانم اشتباهاتم را جبران کنم.


چرا دوباره با یاسمن رابطه برقرار کردی؟
 طمع کردم. هم طمع پول پدر یاسمن و هم طمع رابطه با زنی غیر از همسرم را البته یاسمن هم با زبان‌بازی مرا نرم می‌کرد. علاوه بر آن یاسمن علایقم را می‌دانست.


رابطه‌ات با مقتول در چه حدی بود؟
 رابطه ما در حد بیرون‌رفتن و دوستی معمولی بود. هیچ رابطه جنسی با هم نداشتیم. من چند باری بعد از شروع دوباره ارتباطمان با دخترم پیش او رفته بودم. یاسمن خیلی به دخترم توجه و محبت می‌کرد حتی به من می‌گفت می‌تواند برای او مادری کند. او حتی می‌گفت هر مشکلی که داشته باشم در حل آن کمکم می‌کند.


دخترت چند سال دارد؟
 یکسال و چهار ماه دارد اما وقتی که یاسمن او را دید و این حرف‌ها را به من زد دخترم هشت ماهه بود.


در تمام این مدت چطور با یاسمن ملاقات می‌کردی؟
 معمولا در میدان رسالت با هم قرار می‌گذاشتیم و من با ماشین دنبالش می‌رفتم. او با مترو می‌آمد.


آیا هیچ‌وقت او را به خانه‌شان نرساندی تا نشانی واقعی‌اش را بفهمی؟
 نه معمولا بعد از ملاقات او را به میدان هروی می‌بردم.


شغلت چیست؟
10 سال انباردار یک شرکت غذایی معروف و دوسال هم در شرکت غذایی دیگری انباردار بودم اما یکی، دو سالی بود که آزاد کار می‌کردم. شارژ تلفن همراه می‌خریدم و به مغازه‌ها می‌فروختم.


از روز حادثه بگو. چطور شد یاسمن را کشتی؟
 من قصد قتل نداشتم. وقتی متوجه تناقض‌گویی‌های یاسمن شدم با او جر و بحث کردم. آن موقع سوار ماشین من بودیم. یاسمن بعد از جر و بحث بخشی از حقیقت را به من گفت. او گفت سه بچه و شوهر دارد، من هم ناگهان عصبانی شدم و یک یا دو مشت به او زدم، سرش به ستون ماشین خورد و بعد دیدم هیچ حرکتی نمی‌کند.


از کجا مطمئن شدی فوت شده است؟
 من در هلال احمر دوره آموزشی دیده بودم. وقتی دیدم بی‌حرکت است نبضش را گرفتم. نفس هم نمی‌کشید.


بعد از آن چه کار کردی؟
 خیلی ترسیده بودم. با ماشین به سمت بیابان‌های اطراف کهریزک رفتم. در راه بنزین گرفتم و بعد جسد را به بیابان بردم و آتش زدم.


بعد از اینکه جسد را از بین بردی چه کردی؟
 کارهایم را جمع و جور کردم چون می‌دانستم دستگیر می‌شوم و اگر هم دستگیر نمی‌شدم فکر کنم خودم را تسلیم می‌کردم کما اینکه قبل از افشای حقیقت خودم ماجرا را به افسر پرونده گفتم.


چطور دستگیر شدی؟
 چند روز بعد از آنکه جسد را سوزاندم از پلیس آگاهی به من زنگ زدند و گفتند به آنجا بروم. از من در مورد یاسمن پرسیدند و من همه چیز را انکار کردم. صبح هم به دادسرا رفتم و بازجویی شدم. عذاب وجدان داشتم ظهر که به آگاهی برگشتم راستش را گفتم و اعتراف کردم جنازه را سوزانده‌ام. محل جسد را هم به ماموران نشان دادم و پس از آن بود که سبک و راحت شدم.


گفته‌اند طلاهای یاسمن را سرقت کرده‌ای، در این مورد توضیح بده.
 من هیچ چیزی از او نگرفتم هیچ چیزی هم برنداشتم چون نیازی به آنها نداشتم.


الان چه حسی داری؟
 عذاب می‌کشم و احساس گناه می‌کنم. بعد از این اتفاق دوبار می‌خواستم خودکشی کنم. بار اول در اولین روز بازپرسی در دادسرای جنایی می‌خواستم خودم را از پنجره دستشویی به پایین پرت کنم که افسر بدرقه به موقع رسید و پایم را گرفت. یک‌بار هم در حمام زندان تیغ را شکستم و ‌خواستم رگم را بزنم که موفق نشدم.


خودت را در این قتل چقدر مقصر می‌دانی؟
 20درصد. چون نباید جواب اولین پیامک او را می‌دادم.


این روزها را در زندان چگونه می‌گذرانی؟
 بعد از دومین باری که خودکشی کردم در زندان رجایی‌شهر با فردی به نام مهرداد آشنا شدم که او هم متهم به قتل است. او با من خیلی صحبت کرد و آرام شدم. بعد از آن من که 11 سال نماز نمی‌خواندم دوباره نماز می‌خوانم و روزه می‌گیرم. مهرداد حرف خیلی خوبی به من زد و گفت ما نصف‌مان مرده است حداقل می‌توانیم با این کارها به بخشش گناهانمان امید داشته باشیم و با طلب بخشش پای چوبه‌دار برویم.


الان چه آرزویی داری؟
 هیچ چیزی برای خودم نمی‌خواهم اما آرزو دارم که بالای سر دخترم باشم و مدرسه‌رفتن او را ببینم در نهایت هم امیدوارم بتوانم از اولیای دم رضایت بگیرم.

+44
رأی دهید
-15

albalooo - لندن - انگلستان
خدایا الان که یه عده معلوم الحال اینو میخونن باز میان پیام میدن که البالو تو دهنتو ببند و چنین و چنان اما این مطلب رو برای تو می نویسم خدایا ای خدایا قادر متعال ما را آنی و کمتر از آنی به خودمان وامگذار
دوشنبه 27 آبان 1392 - 09:21
دوستدار - استهکلم - سوئد
اگر دانسته اشتباه کرده چگونه در ان هنگام قبل از جنایت فکر نکرد که دارد اشتباه میکند, و جان انسانی را میخواهد بگیرد که هیچ ارتباط فامیلی و قانونی به او ندارد و دارد مادر سه فرزند و دختر خانواده ای و همسر کسی را به قتل میرساند, که بعدها برایش مشکل ساز خواهند بود, ازش شکایت خواهند کرد و از قانون میخواهند مجازتش کنند. میخواهد با نماز و روزه گرفتن چی را به اثبات برساند, اینکه اشتباه کرده تا اعضای خانواده مقتول ببخشنش, مگر خیلی دیوانه باشن وگرنا هرگز به قاتلی مثل او رضایت نخواهند داد.
دوشنبه 27 آبان 1392 - 09:44
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
زنی‌ داشتی که عاشقت بود و باهات زندگی‌ میکرد. یک دختر تازه متولد شده داشتی که خدا بهت هدیه داده بود ، یک شغل آبرومندانه داشتی که زندگیتو به خوبی‌ اداره میکردی. هوس خانم بازی با زنی‌ غیر از همسر خودت؟؟؟ طمع پول پدر اون زن بی‌ وجدان؟؟؟ فرزندتو میبردی پیش‌ش که برای دخترت به جای مادر واقعیش که زنده و سالم بود مادری کنه؟؟؟ بعد میگی‌ ۲۰% مقصری؟؟؟ هم مرگ حق اون زن کثیف بود و هم قصاص حق تو بی‌ شرم کثافت. آدم اینقدر بی‌ شرمو قدر نشناس؟؟. حالا اگر زن خودت چنین میکرد اون‌وقت تو باهاش چه میکردی؟
دوشنبه 27 آبان 1392 - 10:05
be_pa.khaste - هارلم - هلند
لیلا گوتنبرگ من با شما کاملاً موافقم
دوشنبه 27 آبان 1392 - 12:16
bamiyan - استکهلم - سوئد
eila leila - گوتنبرگ - سوئد. واقعا زیبا گفتی‌ این قسمتو به راستی‌ که چنین خیانت‌هایی‌ هیچ وقت قابل جبران نیست !
دوشنبه 27 آبان 1392 - 12:28
تیردادسورنا - ایران - ایران
eila leila - گوتنبرگ - سوئد دوست گرامی مرغ همسایه غازه در مورد این مرد صادقه..کسی نیست بهش بگه آخه همسرت چی برات نذاشته که رفتی دنبال یه زن از خودت بزرگتر تا به اینجا برسی که شبها توی زندان همدمت بشه یه قاتل دیگه!؟
دوشنبه 27 آبان 1392 - 12:36
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
LLeila /leila سوئد اولین بار است بعنوان یک انسانی که با منطق بیگانه نیست اظهار نظر منطقی میکنی. چه ایرادی دارد که همیشه منطقی باشی و منطقی فکر کنی ومنطقی زندگی کنی
دوشنبه 27 آبان 1392 - 14:26
parsa_21 - لندن - انگلیس
eila leila - گوتنبرگ - موافقم. ۲۰% مقصری؟؟؟ . آنکس که خرش می‌رود آنجا که نباید. حتماً نگرفته جلوی کار خرش را. 100%.
دوشنبه 27 آبان 1392 - 15:16
کبالت3 - کرج - ایران
جدای از بد های داستان یه خوب داستان اینه که آدمکشی انسان را به خدا نزدیک میکنه کبلائی.
دوشنبه 27 آبان 1392 - 17:52
shaboruz - پاریس - فرانسه
آدم دلش می گیره!!!!!!!!
دوشنبه 27 آبان 1392 - 18:14
nushin-alman - برونسچویگ - آلمان
بابا این یارو پسره زود قضاوت کرده، احتمالا زنه نمرده بود ، بیهوش شده بود فکر کرده مرده برده اتییشش زده تموم. خیلی‌ برام همیشه جالب بود که آدما چطوری می‌تونن انقدر راحت آدم بکشند. من هرگز نمی‌تونم تصورشم بکنم.ژوئن یک آدمو میگیرن این آبه خوردن ، آتیش میزنن، بعدش می‌رن خونه میگیرن می‌خوابند، غذا میخورند.
دوشنبه 27 آبان 1392 - 18:03
azirooz - تهران - ایران
20درصد؟. خیلی دست و دل بازی دادا
دوشنبه 27 آبان 1392 - 19:01
شاهنشاه روحت شاد - تهران - ایران
حکومت اراذل و اوباش ملت اراذل و اوباش پرورش میدهد .تمام این جوانان ,جوانان بعد از ان قلاب57 هستند.
دوشنبه 27 آبان 1392 - 19:08
دوستدار - استهکلم - سوئد
leila leila - گوتنبرگ - سوئد! شما باور به گفته های یک جنایتکار کردید که یک زن را کشته؟ ایا میدانید ندیده و نشناخته دارید قضاوت میکنید؟ به چه معلوم همه اعترافات قاتل در مورد مقتول نگون بخت دروغ نباشد! لیلا عزیز نباید به کسی که هیچ چیز در موردش نمدانید و نمی شناسید و حداقل در جای اعترافاتی از او ندیده اید و نخواندید برایش حق مرگ صادر کنید و ان نگون بخت را کثافت خطاب کنید!
دوشنبه 27 آبان 1392 - 17:30
perser68 - فلوریدا - امریکا
کبالت - کرج - ایران. اینجور میزنی تو خال که خدا هم کم میاره((:تو مملکتی که وکیلش رو میندازن تو زندان،میشه به این داستان و اتفاق به همین راحتی‌ باور کرد؟مردی که زن داره و بچه و میره سراغ زنی‌ دیگه باید دید چرا این کار رو میکنه!!!چقدر در حکومت چندش اسلامی به خانواده آموزش داده میشه!؟از بس که فشار هست همه چیز ریخته بهم و هر کس برای خودش میبره و میدوزه!
دوشنبه 27 آبان 1392 - 20:49
gom gashth - تهران‎ - ایران
الان در ایران بیشتراز مردم ناراحتی وجدان دارن ولی‌ باید بدانند که تقصیر آنها بیست که دچار آنهم درد سر هستند آین شرایطی هست که در جو ایران حاکم هست مردم گونه ندارن همی‌ تقسرها گردن گردنندگن کشور هست باور کنید
دوشنبه 27 آبان 1392 - 23:38
gom gashth - تهران‎ - ایران
الان در ایران بیشتراز مردم ناراحتی وجدان دارن ولی‌ باید بدانند که تقصیر آنها بیست که دچار آنهم درد سر هستند آین شرایطی هست که در جو ایران حاکم هست مردم گونه ندارن همی‌ تقسرها گردن گردنندگن کشور هست باور کنید
دوشنبه 27 آبان 1392 - 23:38
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
واقع بین ایرانی - هامبورگ - الماندر عوض من حتا یکبار هم ندیدم شما دهنت رو نبندی و با چرند نویسیهات ابراز وجود نکنی‌. چه اشکالی‌ داره ساکت باشه و یک لحظه هم فکر کنی‌ که خیلی‌ اشتباه میکنی‌ و قبول کنی‌ که افکارت اغلب گندیده و بدرد نخوره ؟؟؟
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 10:55
dianat - شیراز - ایران
اون جواب اولی خیلی مهم است به من هم خیلی پیام میدن خیلی زنگ میزنند البته میدونم فقط بخاطر ثروتمه ولی خدارا شکر همیشه به فکر زن و بچه ام هستم و خدا کنه هیچ کسی گرفتار نشه اگر هم شد خدا مشکلات طرفین حل کنه
‌سه شنبه 28 آبان 1392 - 15:53
سرسره - اهواز - ایران
مردک اشغال دروغگو خواستی به زنت خیانت کنی وبری دنبال خانم بازی بعد که فهمیدی طرف بچه داره وبدرد نمی خوره زدی کشتیش حالا هم خودتو 20 درصد مقصر میدونی خاکبرسر وقیحت وخاکبرسر اون زنی که بخوادکنار تو ا زندگی کنه
‌چهارشنبه 29 آبان 1392 - 00:03
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.