بازی اعدام جان یک کودک هفت ساله را در استان فارس گرفت

در حادثه‌ای تکان‌دهنده و اسفناک یک کودک هفت ساله در دهستان «فیشور» استان فارس در پی بازسازی کودکانه صحنه اعدام در حیاط خانه‌اشان٬ معصومانه چشم از جهان فرو بست.
سایت‌های محلی خنج و فیشور در استان فارس گزارش دادند: در پی بازیگوشی و کنجکاوی کودکانه، کودکی معصوم و ۷ ساله بنام محمد (مروان) .... فرزند عبدالله ... در حادثه ای اتفاقی و تلخ به کام مرگ کشیده شد. این گزارش می‌افزاید: ظاهرا و در پی اعدام‌ اخیر دو محکوم به اعدام اهل دهستان فیشور در زندان عادل‌آباد شیراز، که بحث اهالی این منطقه بود، حس کنجکاوی این طفل معصوم در این مورد و بازی‌های کودکانه او را بر آن داشت تا آن را به صورت بازی کودکانه برای خود انجام دهد ولی متاسفانه باعث از دست دادن جانش شد.

اخیرا اعدام در ملاعام در شهرهای کشور افزایش یافته است
این کودک معصوم با استفاده از طنابی که در گوشه حیاط خانه‌شان برای خشکاندن رخت، آویزان بود با قرار دادن ماشین اسباب بازی در زیر پایش از طناب آویزان شد و در پی حرکت کردن ماشین اسباب بازی در زیر پایش، باعث خفگی و از دست دادن جانش شد. گفتنی اینکه، مهر ماه گذشته نیز یک کودک هشت ساله در روستایی کوچک در استان کرمانشاه در پی بازسازی صحنه اعدام جان خود را از دست داده بود.

در ایران سال‌هاست که با وجود انتقاد‌ها و اعتراض‌های فراوان٬ بسیاری از مجرمان «مواد مخدر»٬ «آدم‌ربایی»٬ «سرقت مسلحانه» و جرایمی دیگر به صورت علنی اعدام می‌شوند. مقام‌های قضایی معتقدند اجرای علنی این احکام منجر به کاهش جرم در جامعه می‌شود.

+104
رأی دهید
-24

آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
لعنت به حکومت کثیف ..... لعنت لعنت
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 12:11
juvel - اسلو - نروژ
آره دیگه وقتی‌ مردمو جم می‌کنین واسهٔ تماشای اعدام و مردم ....هم با بچه برای تماشا میان ، همین خواهد شد...
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 12:43
saeid_021 - تهران - ایران
لعنت به پدر و مادری که بچه هاشونو می برن تماشای اعدام لعنت به کسی که اعدام رو اینقدر عادی کرده تو ایران لعنت به اونایی که میرن تماشای ایران بی شرف عالم هستن کسایی که تماشای مرگ کسی رو ضبط می کنن با گوشی بلوتوث میکنن بد میگم وهابی ها وحشی هستن کلا مردم دنیا وحشی شدن همه لذت می برن
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 13:23
مانفرد - ایران - ایران
وقتی پدر مادرهای بی شعور و بی فرهنگ برای دیدن اعدام و شلاق مثل کفتار از ساعتها قبل در محل مورد نظر جمع میشند /این هم میشه آخر و عاقبت کار کودکان این مملکت بی صاحب.
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 14:58
bênêw - کردستان - ایران
بچه بیچاره بغیر از اعدام چی دیده؟
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 15:42
abdolmalek - رامسر - ایران
بالاخره این هم از برکات نظام مقدس جمهوری اسـ... است دیگه..ببین حضور پرشور مردم در صحنه ها چه میکنه!!!باریکلا..احسنت...تبارک اله..چقدر مردم فهیمی داریم!!!احسنت
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 16:02
samsad - تهران - ایران
مسئولینی که با اسلامتان و قوانین فرسوده و عهد بوق آن، جامعه ایران را به لجن کشیدید، تحویل بگیرید..خون این کودک بی گناه پای شما اسلامیون تهی مغز است و اگر عدالتی در این دنیا وجود داشته باشه همتون باید جواب پس بدید..دزدی که فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست، آدم کشی هم همینطور...آخوند بوگندو که حکم اعدام در ملا عام میدی تو این بچه رو کشتی تو با اون احکام ضد انسانیت.. و خاک بر سر اون خشکه مذهبی های جاهل که به خاطر حماقت آنهاست که جهالت همچنان ادامه دارد...
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 15:36
datis - سن دیگو - امریکا
خاک تو سر پدرو مادرایی که می‌رن تماشا، واقعا اینا چیزی از خشونت صحنه آعدام نمیدونند؟ اینم شده تفریح؟ احمقهای عقبفتد
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 18:03
nushin-alman - برونسچویگ - آلمان
من نمی‌خوام بگم اعدام نباید باشه، تا موقعیی‌ که هست زن و بچه هم تماشاگر میشوند، اما لعنت بر پدرو مادری که این بچه را تنها توی خونه گذاشتند و رفتن دنبال زندگی‌ خودشون. آخه نمیگن این بچه با این سنّ می‌تونه هر کاری بکنه؟
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 17:56
perser68 - فلوریدا - امریکا
nushin - alman- -برونسچوگ - آلمان. چرا اعدام باید باشه؟دیگه چی‌ باید بشه تا تو بگی‌ که اعدام نباشه؟بدترین جنایت به دار کشیدن یه موجود زنده هست که میفهمه،درک و شعور داره و به خاطر شرایط بد اجتماعی و خانواد‌گی دچار مشکلات و خلاف میشه!!!بار‌ها و بار‌ها گفته شد،اعدام فردی از خانواده،تمام اعضای خانواده و وابستگانش و دوستانش رو دچار بحران اجتماعی میکنه و این هم یه نمونه از بد آموزی که نسیب این بچه نگون بخت شد و به مادر و پدر هم ربطی‌ نداره!!!اعدام و خشونت در هر شکلش باید حذف بشه!ننگ به جمهوری فاسد اسلامی
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 19:55
شب قطبی - دبی - امارات
فقط برای اطلاع رسانی بیشتر:. اسم این طفل محمد پسر عبدالله هستش.اهل یکی از روستاهای جنوب فارس.قضیه از اونجا شروع شد که به علت اعدام دو نفر از اهالی این روستا در زندان عادل آباد شیراز,اکثر اهالی در مورد چگونگی اعدام و جزئیات آن در مجالس حرف و گپ میزدند!خب این طفل هم حتما از بزرگترهای خودش شنیده و حس کنجکاویش تحریک شده!تو حیاط خونه داشته بازی میکرده میره سمت بندی که برای آویزون کردن لباس استفاده میشده ماشین اسباب بازی خودش رو میذاره زیر پاش و طناب رو دور گردنش حلقه میزنه و !!!!متاسفانه جون خودش رو از دست میده!!. این که میگن اعدام در ملأعام بوده و همه تماشاچی بودند کذب محضه.
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 20:56
taghebostan - فرانکفورت - آلمان
آخوند کثیف ح... روزی می‌رسد که نسل تان از روی زمین نابود شود بامید هرچه زودتر آن روز
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 20:53
hatam.mirzaei - کویت - کویت
دوستان عزیز من همشهری این کودک هستم.ایشون به هیچ عنوان صحنه اعدام رو ندیده بودند فقط چون محیط دهات کوچک بوده و اعدامیها همسایه آنها بودند از در و همسایه شنیده و هی به مادرش میگفته اینها چطور اعدامشون کردند مادرش هم وایش توضیح میده.در ضمن 3 روز قبل دوباره 2 کودک یکی دختر و یکی پسر دست به کار مشابه زده بودند که خدارا شکر پدر و مادرشان از راه رسیدند و جلوگیری کردند
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 21:48
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
این بچه از پیشور، لارستان در استان فارس هست. در لارستان هیچوقت کسی‌ را دار نزدند، نه در خفا و نه در انظار عمومی‌. نشان دادن تصویر دار زدن در رسانه ها، و فیس بوک اشتباه محض است. یک در میلیون ایرانی‌ هم از نزدیک دار زدن را نمی‌بینند ولی‌ تقریبا همه تصاویرش را ناخواسته می‌بینند. تو پیشور کی‌ اعدام شده که همسایه این بچه باشه؟. اصلا کی‌ تو لارستان کسی‌ را در زدن؟ . چرا چرت و پرت میگی‌. اگر پیشوری بودی این چیز‌ها را میفهمیدی.
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 23:44
Cyrusiii - لیدز - انگلستان
hatam.mirzaei - کویت - کویت...ببخشید ممد و یعقوب که بعد ۱۳ سال اعدام شدن یادم نبود...البته قصاص بود ۲ نفر را کشته بودن.
‌پنجشنبه 23 آبان 1392 - 23:57
garmsari - یورک - بریتانیا
ملت ایران را خدا گرفته است که این بى ناموسهاى اخوند را به عنوان قاضى و حاکم کرده است،واقعا که این خبر دردناک بود،تف به شرف این اخوندهاى حرامى بیاد،.
جمعه 24 آبان 1392 - 04:38
زوربا - اصفهان - ایران
حکومت کثیفی که مراسم اعدام در ورزشگاه برگزار میکند ,والدین بی فرهنگی که خود و بچه ها به تماشای اعدام یا ذبح حیوانات بی گناه میروند,نتیجه ان ترویج خشونت و تبهکاری در جامعه است.به امید روزی که مردم ایران دنباله رو این ناهنجاریهای اسلامی نباشند.
جمعه 24 آبان 1392 - 05:22
زوربا - اصفهان - ایران
حکومت کثیفی که مراسم اعدام در ورزشگاه برگزار میکند ,والدین بی فرهنگی که خود و بچه ها به تماشای اعدام یا ذبح حیوانات بی گناه میروند,نتیجه ان ترویج خشونت و تبهکاری در جامعه است.به امید روزی که مردم ایران دنباله رو این ناهنجاریهای اسلامی نباشند.
جمعه 24 آبان 1392 - 05:21
a.sadriuk - لندن - انگلستان
لعنت بر اون دولتی که این عمل رو انجام میده و پدر و مادری که کودکانشان را به دیدن این نوع رفتار وحشیانه میبرن.
جمعه 24 آبان 1392 - 12:53
شاهنشاه روحت شاد - تهران - ایران
لعنت بر آخوند کثیف.
جمعه 24 آبان 1392 - 18:55
rahaei - تهران - ایران
حالا هی بچه هاتون رو دنبال خودتون بکشید برین اعدام تماشا کنید!
جمعه 24 آبان 1392 - 20:04
classic - تهران - ایران
اینم از بازیهای کودکانه بچه ها در ایران ! البته یک نکته هم هست که معمولا بچه ها تا حدود ده سالگی یا بیشتر علاقه دارند کارهای پر خطری رو امتحان کنند. مثلا بالا رفتن از یک ارتفاع یا پریدن از بلندی و غیره. بنابراین این خانواده ها هستند که میتونند درست به بچه هاشون آموزش بدهند یا اینکه ولش کنن به حال خودش.
شنبه 25 آبان 1392 - 00:03
classic - تهران - ایران
اینم از بازیهای کودکانه بچه ها در ایران ! البته یک نکته هم هست که معمولا بچه ها تا حدود ده سالگی یا بیشتر علاقه دارند کارهای پر خطری رو امتحان کنند. مثلا بالا رفتن از یک ارتفاع یا پریدن از بلندی و غیره. بنابراین این خانواده ها هستند که میتونند درست به بچه هاشون آموزش بدهند یا اینکه ولش کنن به حال خودش.
شنبه 25 آبان 1392 - 00:04
سرسره - اهواز - ایران
تحویل بگیرن کسانی که اعدام در ملا عام انجام میدن وپدر مادرهای بیشعوری که بچه رو به تماشای این مراسم میبرن
شنبه 25 آبان 1392 - 02:34
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
از کجا معلوم اگه ما هم دوران بچگیم این صحنه‌ها رو می‌‌دیدیم همین بلا سر مون نمیومد!!!؟؟؟ اون زمانها از این چیزا خبری نبود. طفلک بچه‌های امروزی.
‌چهارشنبه 29 آبان 1392 - 09:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.