کمین با ماشین های مدل بالا بـرای دخـتران ساده‌دل

روزنامه ایران : پسرجوانی سوار بر خودروی پرشیا به فریب دختران جوان در کرمان می‌پرداخت و آنان را به خلوتگاه دوستانش می‌کشاند.
دختر جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی کرمان خواستار دستگیری چند مرد شیطان‌صفت که وی را تسلیم نیت شوم خود کرده بودند شد و گفت: روز گذشته یک پژو پرشیا مقابلم توقف کرد و چند جوان مرا به زور سوار خودرویشان کردند و به خارج شهر بردند.
این دختر در حالی که گریه می‌‌کرد ادامه داد: هر چه التماسشان کردم که رهایم کنند تلاش‌هایم بی‌نتیجه بود، یکی از پسرها سرم را به زیر صندلی فشار می‌داد تا بیرون را نبینم. وقتی به این فکر می‌کردم که چطور می‌توانم از دستشان فرار کنم، خودرو در جاده خاکی توقف کرد و آنان پیاده شدند و مرا به زور پیاده کردند و قصد شیطانی داشتند. گریه و التماس‌‌‌کردم و گفتم هر چه می‌خواهند برایشان تهیه می‌کنم از پول گرفته تا هر چیز دیگری ولی آنان می‌خندیدند و مرا به زور تسلیم نقشه شیطانی‌شان کردند، سپس همانجا رهایم کردند و رفتند.
با ادعاهای تلخ این دختر تیمی ویژه به دستور سرهنگ هوشنگ پوررضا قلی، رئیس پلیس آگاهی استان کرمان مأموریت یافت برای دستگیری مردان شیطان‌صفت وارد عمل شوند.
کارآگاهان در نخستین گام در رسیدگی به این پرونده از دختر جوان خواستند با انجام چهره‌نگاری سرنخی از مردان تبهکار در اختیارشان قرار دهد که با استفاده از این اطلاعات موفق به بدست آوردن تصاویر فرضی آنان شدند.
تیم تحقیق با مطابقت قراردادن تصاویر فرضی و آلبوم مجرمان قدیمی نتوانستند سرنخ جدیدی به دست آورند و بررسی‌هایشان در این شاخه بی‌نتیجه ماند.
چند روز از این ماجرا گذشته بود و هیچ ردی از مردان وحشت به دست نیامده بود تا این‌که دختر جوان دوباره به پلیس آگاهی رفت و این بار ادعاهای جدیدی را عنوان داشت.وی به کارآگاهان گفت: من برای حفظ آبروی خود و یکی از دوستانم مجبور شدم حقیقت را پنهان کنم و دروغ بگویم. راستش ماجرا از زمانی آغاز شد که مرد جوانی با خودروی سوناتا مقابل پایم توقف کرد و درخواست دوستی داشت، ابتدا قبول نکردم ولی آنقدر با خودروی مدل بالایش دنبالم آمد تا این‌‌که مجبور شدم سوار شوم. خودش را بهنام معرفی کرد و ابراز علاقه زیادی به من داشت و ادعا می‌کرد از مدت‌ها پیش مرا تحت نظر داشته است و با حرف‌هایش مرا بیشتر به خود علاقه‌مند کرد، پیش خودم می‌گفتم که مرد رویاهایم را پیدا کرده‌ام.
وی در ادامه افزود: بهنام ادعا می‌کرد دانشجو است و در کارخانه پدرش کار می‌کند و آن شب بیرون رفتیم و شام را کنار هم خوردیم و قرار شد فردا همدیگر را ببینیم. بدین ترتیب به یکی از دوستانم نیز گفتم که وی نیز همراهم بیاید، روز بعد سرقرار رفتیم و بهنام نیز آمد و سوار خودرویش شدیم و در شهر گشت می‌زدیم که خودروی پژویی راهمان را سد کرد و سرنشینان آن خود را مأمور مبارزه با مفاسد معرفی کردند و گفتند باید ما را به مقرشان منتقل کنند. دختر فریب‌خورده افزود: یکی از مأموران سوار خودروی ما شد و با تهدید ما را به حاشیه شهر برد، در طول مسیر از آن جوان خواستم از اشتباهمان چشمپوشی کند ولی هیچ حرفی نمی‌زد و مدام با موبایلش با راننده پژویی که پشت سر ما بود تماس می‌گرفت تا این‌‌که آنان ما را به جاده فرعی کشاندند، آنجا بود که فهمیدم بهنام نیز با 2 جوان دیگر همدست است. آنان با نقشه قبلی دست به این کار زده‌اند، خواستم خودم را از خودرو به بیرون پرت کنم که نشد. این 3 جوان با کتک ما را از سوناتا پیاده کردند و بعد از اقدام سیاهشان ما را در شهر رها کردند و دوستم که می‌ترسید پلیس و خانواده‌اش را در جریان قرار بدهد برای شکایت همراهم نیامد.با ادعای تلخ دخترجوان که ناخواسته قربانی اشتباه خود شده بود کارآگاهان با سرنخ‌هایی که به دست آورده بودند موفق به شناسایی راننده سوناتا شدند و تجسس‌های آنان نشان می‌داد که وی خود را به دروغ معرفی کرده و دارای چند سابقه کیفری در این ارتباط است.
تیم پلیسی با شناسایی پاتوق و مخفیگاه مرد شیطان‌صفت، او را تحت تعقیب قرار دادند و وی را در حالی که با دختر جوان دیگری در حال صحبت بود دستگیر کردند.
جوان شیطان‌صفت در ابتدای بازجویی‌ها ادعا کرد قصد فریب دختر جوان را نداشته. این مرد شیک پوش هنگامی که با طعمه‌های دیگرش روبه‌رو شد چاره‌ای جز اعتراف ندید و پرده از جزئیات سناریوهای سریالی و شیطانی‌اش برداشت.
دختر جوانی که در آستانه قربانی شدن در نقشه سیاه مرد تبهکار قرار داشت به پلیس گفت: من دانشجو هستم و از تهران برای تحصیل به کرمان آمده‌ام، با این جوان روز گذشته آشنا شدم، وی خود را دانشجو معرفی کرده و می‌گفت: قصد ازدواج با من را دارد.
سرهنگ کارآگاه هوشنگ پوررضا قلی، رئیس پلیس آگاهی استان کرمان در این باره  گفت: رئیس این باند و دو نوچه‌اش با مشخصات جعلی و استفاده از خودروهای مدل بالا و با معرفی خود تحت عنوان دانشجو و از خانواده‌های ثروتمند، دختران جوان را فریب می‌دادند و با استفاده از این سناریوی از پیش طراحی شده آنان را به حاشیه شهر می‌کشاندند و نقشه سیاه‌شان را به اجرا می‌گذاشتند.
سرهنگ پوررضا قلی در ادامه افزود: تاکنون چند تن از طعمه‌های این باند شناسایی شده‌اند و متاسفانه باید گفت در این گونه از پرونده‌ها قربانیان به خاطر برخی مسائل همچون خجالت از خانواده، دوستان و آشنایان یا حفظ آبرو از شکایت کردن پرهیز می‌کنند و این کار آنان باعث می‌شود افراد تبهکار به مجازاتی که حقشان است، نمی‌رسند و پس از چندین سال که آزاد می‌شوند فعالیت‌های تبهکارانه خود را دوباره شروع می‌کنند که باید گفت در تحقیقات و بازجویی‌ها، همه مدارک نزد پلیس محرمانه خواهد بود و قربانیان می‌توانند با خیال آسوده به پیگیری پرونده خود بپردازند.رئیس پلیس آگاهی استان کرمان یادآور شد: براساس پرونده‌های رسیدگی شده در این باره 46 درصد از پرونده‌های تجاوز به عنف‌ در استان کرمان بر پایه ارتباط ابتدایی قربانی با افراد شیطان‌صفت است، اگر این غفلت و خروج از روند صحیح زندگی سرلوحه دختران جوان باشد شاهد این‌گونه اتفاقات تلخ نخواهیم بود.
سرهنگ پوررضا قلی در پایان گفت: رسیدگی به پرونده این 3 مرد تبهکار به پایان رسیده است و بازپرس پرونده، آنان را با 3 اتهام آدم‌ربایی، جعل عنوان پلیس و آزار و اذیت روانه زندان کرده است.

+107
رأی دهید
-12

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
اینها همون سربازان روح الشیطان خمینی دجال هستند که وعده داده بود سر از گهواره در خواهند آورد .
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 15:24
hamidla - هامبورگ - المان
باید اینها را کهریزکیکنند که قانون چشم در مقابل چشم یا برای اینها قانون ....در مقابل ...اجرا بشه تا تکرار نکنند!
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 15:38
azirooz - تهران - ایران
پیش خودم می‌گفتم که مرد رویاهایم را پیدا کرده‌ام. مرد رویاها؟. خخخخخ. آب قطعه
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 16:06
berdia - تهران - تهران
باید عرض کنم که این جنایات فقط تو ایران بیشتر اتفاق می افتد.من ۲۰ سال است تو کشورهای اروپا زندگی میکنم بندرج شاهد چنین جرایمی هستیم....اگر هم رخ میدهد ا ز مردهای مسلمان است که به زور به دختران جوان تجاوز میکنند
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 16:26
goosfand - نیویورک - آمریکا
دختره پررو عجب رویی داره؛ خودش سوار ماشین طرف شده، عاشق آهن‌پاره شده، و فکر کرده مرد رویاهاش رو پیدا کرده، و جالبه که دوستش رو هم برده سر قرار! انگار که سر راهی‌ واسه دوستش هم یه مرد رویاها پیدا کرده! بابا دیگه خربزه خوردی، پای لرزش بمون، و اتهام دروغ نزن؛ خب از این طرف هم شیادان کثیفی چون این سه‌ نفر پیدا میشند که از دخترانی چون تو عشق و حال بکشند! اما خب مجرم این سه‌ شیادند
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 16:32
goosfand - نیویورک - آمریکا
hamidla - هامبورگ - المان: باهات موافقم، البته در صورتی‌ که یه قانون بذارند که دخترانی که با دروغ و دسیسه هم به یکی‌ تهمت میزنند درست حسابی‌ مجازات بشند؛ البته این دختره این داستان خودش رفته و دروغ‌هاش رو پس گرفته بود، اما نمی‌شه گفت که اینجور تهمت‌ها رخ نمیده؛ مردای شاید رو باید به بدترین شکل تنبیه کرد، اما از تنبیه زنها خبری نیست
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 16:41
تپل مپل - شیراز - ایران
آدم هوسباز کثیف که به خاطر ارضا خودش تجاوز میکنه حقش چیه؟= اعدام
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 18:04
perser68 - فلوریدا - امریکا
دست پروده‌های جمهوری گنداب اسلامی!حتما با اینا میخوان برن به جنگ اسرائیل!؟خمینی وعده داده بود اما آرزو بدل موند و به گور رفت،حالا نوبت خامنه‌ای روانیه که چنین فرزندانی مییزاد!هر چی‌ تو مدرسه‌ها از صفات خوبه علی‌ و محمد و حسن و حسین تو کتاب‌های دینی به بچه‌های ما یاد میدن،آخوند و ملا به سر کلاس‌ها می‌فرستند،نماز جماعت به راه میندازن،معلم مفت خور پرورشی استخدام میکنند باز چنین مردانی تولید میشن((-:
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 19:16
farzad power - لوس انجلس - امریکا
دخترا ماشین باز هستن پسرا هم...باز.ولی‌ خواسته پسرا طبیعی.
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 19:31
m.n.s - کرج - ایران
دختره ماشین مودل بالا و مرد رویا های خودرا پیدا کرده بود خوب خوشحال بود دوست خود را هم بد بخت کرد همینکه خودت به آرزوها یت رسیده بودی بس نبود که دوست خود را هم به آرزو هاش رساندی؟؟ عین همون دوربین مخفی دیروز بچه پول دار
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 20:07
بت شکن - مونترال - کانادا
مگر مجازات تجاوز به عنف اعدام نیست؟! پس چرا باید بعد از چند سال دوباره آزاد شوند تا جنایات پلیدتری را مرتکب شوند؟ فقط قانون اعدام و شکنجه و کشتن برای ۴ تا بدبخت وبلاگ نویس و روزنامه نگار و فعال حقوق بشر است که از بد حادثه شریفترین فرزندان آن مملکت هستند؟؟؟!!
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 20:26
may4th - فرانکفورت - آلمان
وای دخترا گول نخورید. من ۳ سال پیش که ایران رفته بودم. شبی شام رو با دوست پسر خواهرم خوردیم . و بعداز خداحافظی اون دو همدیگر رو خیلی‌ دوستانه در آغوش کشیدن همینطور من . ظاهر ما هم بسیار ساده و معقول بود. نه آرایش زیادی و نه لباس تنگ و کوتاهی‌. بعداز رسیدن از شمال تهران به غرب تهران و خونه یک موتوری همین که ماشین رو پارک کردیم با لباس شخصی‌ دستور توقف داد. گفت طبق مدارک و عکس هایی که از شما تهیه کردن همکارام شما آقای جوانی رو در خیابون بوسیدید و در آغوش گرفتید. همین جا صبر کنید تا ماشین گشت برسه. حالا ما هم کوپ کردیم که این از کجا آدرس و همه اطلاعات رو داره. نگاه کردم دیدم دمپایی پاشه و مثلا الکی‌ با موبایل دستی‌ با گشت صحبت می‌کنه کارت هم نداشت. اما کم مونده بود گول بخوریم. اصلا نترسید از این آدما
‌سه شنبه 21 آبان 1392 - 20:56
mir1976 - واشنگتن - آمریکا
berdia - تهران - تهران، ساده نباش. خارج از ایران لازم نیست به خودت اصلا زحمت بدی. عرضه بیش از تقاضا است. فقط باید مواظب باشی HIV نگیری.
‌چهارشنبه 22 آبان 1392 - 04:33
gom gashth - تهران‎ - ایران
بیچاره دخترهای بی‌ گونه که آخرش هم تقصیر کار خواهند شد. همیشه به‌‌‌ اونا ظلم میشود چه در خانه خ پدر مادرش شون به‌‌‌ اونا زور میگن چه از آنکه بیرون از خونا براشون امان بیست
‌چهارشنبه 22 آبان 1392 - 04:34
gom gashth - تهران‎ - ایران
بیچاره دخترهای بی‌ گونه که آخرش هم تقصیر کار خواهند شد. همیشه به‌‌‌ اونا ظلم میشود چه در خانه خ پدر مادرش شون به‌‌‌ اونا زور میگن چه از آنکه بیرون از خونا براشون امان بیست
‌چهارشنبه 22 آبان 1392 - 04:33
farzad power - لوس انجلس - امریکا
perser68 - فلوریدا - امریکا - دیگه روانپزشک هم کاری از دستش واسه تو بر نمیا‌د، باید ببرمت امین آباد حاجی.
‌چهارشنبه 22 آبان 1392 - 06:21
siavash2a - تهران - ایران
دختری که ماشین یه غریبرو سوار میشه حقشه این بلا سرش بیاد
‌چهارشنبه 22 آبان 1392 - 08:20
mashreghi - لوس انجلس - آمریکا
این یک پرونده سازی برای این آقایون هست که پیش زمینه اعدام خیابانی بشه . خواهید دید بعد از مدتی‌ اینارو به جرم تجاوز به عنف عدم در ملأ عام خواهند کرد . با توجیح تجاوز به عنف . و یک عده روانی‌ عقده‌ای هم جم میشند و اعدام پارتی میگیرن و لذت میبرند . انگار نه انگار که اتفاقی‌ افتاده .
‌چهارشنبه 22 آبان 1392 - 07:38
yasi1969 - لندن - انگلستان
مگه این چیزا که الان هم داریم میخونیم جدید هستند ؟ سالیانه سال داره این موضوع اتفاق می‌‌افته، و تا این ملک و این روزگار مردم بیچاریه ایران هست باز هم تکرار و تکرار، فقط جوانها باید خودشون آگاه باشند و نذارند این مسائل تکراری براشون اتفاق بیفته :(
‌چهارشنبه 22 آبان 1392 - 12:35
exam292 - تهران - ایران
perser68 - فلوریدا - امریکا/pars_iran - دوسلدرف - آلمان/این افراد سربازان تربیت یافته ی برنامه های ماهواره ای اربابای شما هستن!!
‌چهارشنبه 22 آبان 1392 - 13:13
exam292 - تهران - ایران
بت شکن - مونترال - کانادا/خوبه قاضی نیستی! دخترا اول دوست بودن... در ضمن قانون میگه که باید ازدواج کنن....
‌چهارشنبه 22 آبان 1392 - 13:17
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
خداییش رویا‌های دختر‌های ایرانی‌ چقدر ساده و خنده دار هست . دختر‌های خارجی خودشون زحمت میکشند به جایی برساند ، ایرانی‌‌ها یک عمر نون بابا رو میخورند یک عمر هم تو سری شوهر رو . خودتون رو تکون بدید .
‌چهارشنبه 22 آبان 1392 - 15:18
katebrowns - تهران - ایران
نمیدونم چرا دخترهای ایرانی تشنه شوهر کردن هستن......
‌چهارشنبه 22 آبان 1392 - 20:14
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.