مایلی کهن از سرمربیگری صبای قم برکنار شد

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد مایلی‌کهن سرمربی تیم فوتبال صبای قم از سرمربیگری خود امروز برکنار شد.

مایلی کهن از ابتدای این فصل هدایت این تیم را برعهده داشت.

صبا در جام حذفی مقابل نفت امیدیه حذف شد و در لیگ برتر نیز با 16 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارد.

 

مرفاوی: از روز جمعه کارم را با صبا آغاز می‌کنمسرمربی جدید تیم فوتبال صبای قم، گفت: کارم را از روز جمعه و در اردوی کیش آغاز می‌کنم.

صمد مرفاوی در مورد زمان آغاز به کارش در تیم صبای قم گفت: تمرینات تیم صبا فعلاً‌ تعطیل است و من کارم را از روز جمعه در این تیم شروع می‌کنم باشگاه تدارک اردویی را در کیش را دیده است که کار ما از این اردو آغاز می‌شود.

وی در مورد انتخاب دستیارانش برای صبای قم گفت:‌ امروز به عنوان سرمربی تیم انتخاب شده‌ام و هنوز در این مورد انتخاب قطعی نداشته‌ام.

سرمربی صبا در مورد مدت قراردادش گفت: قرارداد من با باشگاه تا آخر فصل است.

وی در مورد حفظ رضا عنایتی و لیست بازیکنان مازاد و مورد نظرش گفت: رضا عنایتی را قطعاً‌ در صبا نگه می‌دارم و فهرست بازیکنان را هم در 24 ساعت آینده به باشگاه خواهم داد.

مرفاوی در مورد اینکه فصل گذشته با وجود نتایج خوب از تیم صبا کنار گذاشته شد، گفت: دیگر به گذشته فکر نمی‌کنم، گذشته‌ها گذشته است و من برای مردم فهیم و خونگرم قم و هواداران صبا احترام زیادی قائل هستم.

+68
رأی دهید
-5

بت شکن - مونترال - کانادا
این پاچه خوار چرا از رو نمی‌ره؟ والا رفتگری و خیابان‌ها را جارو کردن هزار هزار بار شرافت داره به پاچه خواری!!البته با عرض پوزش و عذرخواهی از قشر زحمتکش و با شرف روفتگران که از آنان برای انتقاد از این اسطوره پاچه خواری نام بردم!!!
دوشنبه 20 آبان 1392 - 19:43
Emam Zaman - قم - ايران
مرفاوی چاپلوس و فرصت طلب و زیرآب زن..!!!
دوشنبه 20 آبان 1392 - 20:53
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.