میداودی: می‌خواستم گل بزنم و بگویم خداحافظ کاپیتان/ استقلالی‌ها عدد ۸ را نشان بدهند نه

میداودی: می‌خواستم گل بزنم و بگویم خداحافظ کاپیتان/ استقلالی‌ها عدد ۸ را نشان بدهند نه

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اگر به پرسپولیس گل می‌زدم می‌خواستم بگویم خداحافظ کاپیتان اما هنوز فرصت هست و بازی برگشت جبران می‌کنم.

میثم رحمانی- میلاد میداودی که امسال به استقلال خوزستان پیوست بعد از جدایی از آبی پوشان تهرانی به دنبال اثبات خود بود ولی در آلومینیوم در سایه مشکلات این تیم دیده نشد. این بازیکن این بار زیر نظر عبدالله ویسی و در کنار دیگر بازیکنان بومی تیم خوزستانی خوب کار کرد و  حالا علاوه بر گل های سرنوشت ساز چشم به حضور در تیم ملی دارد. این بازیکن که در دیدار با پرسپولیس زیر پیراهن خود عکس فرهاد مجیدی را حک کرده بود در خصوص این حرکت و رویارویی اش با پرسپولیس صحبت هایی را انجام داده است.

متن گفت و گوی میداودی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس را در زیر می خوانید:

فارس: از شرایطت در خوزستان بگو. امسال در تیمی کم تماشاگر بازی می کنی.

قبول دارم که اینجا کم تماشاگرتر از استقلال تهران است ولی به هر حال تصمیم گرفتم در شهرم زیر نظر ویسی کار کنم. با او پیش از فصل صحبت کردم و فکر می کنم تصمیم خوبی گرفتم.

فارس: نتایجتان تا به اینجا راضی کننده بوده؟

نسبت به تیمی که از لیگ آمده خدا را شکر راضی کننده بوده است. البته از یک طرف هم نسبت به بازیکنانی که داریم و همه جزو با تجربه های لیگ هستند خوب نتیجه نگرفتیم ولی در نیم فصل دوم هماهنگ تر خواهیم شد.

فارس: کار کردن با عبدالله ویسی چطور است؟ خیلی ها معتقدند او در انتخاب بازیکنانش ریسک زیادی می کند و همین ریسک باعث می شود ضربه بخورد مثل سال گذشته؟

ویسی نشان داده مربی موفقی است. او با صبا بسیار خوب نتیجه گرفت و شاید در پیکان موفق نشد اما بازیکنان جوان خوبی را معرفی کرد. از یک جهت با حرفی که شما می زنید موافقم و شاید چیزی که خود او فکر می کند از آب در نیاید. ولی قطعا خود او بهترین تصمیم گیرنده است و من اعتقاد دارم ویسی جزو موفق ترین مربیان ایران است چون با خیلی از مربیان کار کردم و امسال هم با استقلال خوب کار کرده ایم و امیدوارم آخر فصل نتایج خوبی بگیریم.

فارس: در بازی با پرسپولیس یک امتیازی گرفتید که 3 امتیاز می ارزید و این مسئله باعث شد تا دایی نسبت به عملکرد تدافعی استقلال اعتراض کند.

قبول کنید که تیم ما نسبت به پرسپولیس شرایط متفاوتی دارد. ما در ورزشگاه آزادی مقابل آن همه تماشاگر نمی توانستیم از ابتدا حمله کنیم. از سویی دیگر چند مصدوم داشتیم و حتی کلاه کج بعد از هفته ها به جمع ما اضافه شد. پرسپولیس در آستانه قهرمانی نیم فصل بود و هر تیمی به جای ما بود تدافعی بازی می کرد. خدا را شکر که یک امتیاز از این تیم در آزادی گرفتیم و مطمئن هستم که این یک امتیاز در آینده به درد ما خواهد خورد.

فارس: در این بازی خیلی انگیزه داشتی و در بعضی از صحنه ها سر هم تیم هایت فریاد می کشیدی؟

من با دو تیم استقلال اهواز و استقلال تهران به پرسپولیس گل زده بودم و دوست داشتم با سومین تیم یعنی استقلال خوزستان همین کار را انجام دهم. گل زدن به پرسپولیس به خصوص در ورزشگاه آزادی حال و هوای خاصی دارد.اگر موقعیت هایی که داشتیم و  حتی می توانستیم به دست آوریم تبدیل به گل می شد همه چیز خوب پیش می رفت. حتی در بعضی از صحنه ها می توانستم تک به تک شوم و چون این اتفاق نیفتاد کمی عصبی شده بودم.

فارس: در این بازی خیلی انگیزه داشتی و در بعضی از صحنه ها سر هم تیم هایت فریاد می کشیدی؟

من با دو تیم استقلال اهواز و استقلال تهران به پرسپولیس گل زده بودم و دوست داشتم با سومین تیم یعنی استقلال خوزستان همین کار را انجام دهم. گل زدن به پرسپولیس به خصوص در ورزشگاه آزادی حال و هوای خاصی دارد.اگر موقعیت هایی که داشتیم و  حتی می توانستیم به دست آوریم تبدیل به گل می شد همه چیز خوب پیش می رفت. حتی در بعضی از صحنه ها می توانستم تک به تک شوم و چون این اتفاق نیفتاد کمی عصبی شده بودم.

فارس: زیر پیراهنت عکس فرهاد مجیدی بود و منتظر بودی آن را به همه نشان دهی...

متاسفانه نتوانستم گل بزنم ولی خیلی فکر کردم که عکس آقا فرهاد را زیر پیراهنم چاپ کنم.اگر گل می زدم پیغامم این بود که با مجیدی اینگونه خداحافطی کنم. البته هنوز بازی برگشت باقی مانده و به امید خدا در اهواز این کار را انجام می دهم.

فارس: چه خاطره ای از بازی در کنار مجیدی داشتی؟

کار با او خیلی لذت بخش بود. من از بچگی علاقه شدیدی داشتم که کنار مجیدی بازی کنم و خوشبختانه دو سال در کنار او بودم. در یکی از بازی هایی که استقلال با سپاهان در تهران داشت و ما 4 بر 3 حریف را شکست دادیم قبل از بازی مجیدی یک جفت استوک طلایی به من داد و گفت میلاد این کفش ها را بپوش حتما گل می زنی. من در آن بازی دو گل زدم و یک ضربه کاشته زیبا هم زدم که به دست رحمتی خورد و در برگشت هم آرش آن گل معروف را به ثمر رساند.

فارس: آن کفش ها را هنوز داری؟

بله دارم. ولی دیگر آنها را نمی پوشم و به یادگار نگه داشتم.

فارس: بعد از خداحافظی مجیدی شنیدی چه شایعاتی در مورد او رخ داد؟

مطمئنا بعد از چنین اتفاقاتی همین حرف ها هم زده می شود. حرف خاصی در این مورد ندارم. تا زمانی که فوتبالیست بازی می کند این حرف ها نیست ولی تا خداحافظی می کند این صحبت ها را برایش در می آورند.
 

میداودی: می‌خواستم گل بزنم و بگویم خداحافظ کاپیتان/ استقلالی‌ها عدد ۸ را نشان بدهند نهفارس: این روزها صحبت از بازگشتت به استقلال شنیده می شود. خبری هست؟

نیم فصل تازه تمام شده ولی من اطلاعی از این صحبت ها ندارم. تا الان که با شما صحبت می کنم با هیچ باشگاهی حرف نزدم و بازیکن استقلال خوزستان هستم.

فارس: ظاهرا علاقه خاصی به عدد 4 داری و همیشه در صفحات اجتماعی با نشان دادن عدد 4 به نوعی کری می خوانی؟ با این اتفاقات با پدرت که پرسپولیسی هست چه می کنی؟

مشکلی با پدرم ندارم ولی کری خوانی ها ادامه دارد. عدد 4 که در عکس ها می بینید همان چهاری است که آقا فرهاد نشان می دهد.

فارس: این نماد 4، چهار گل مجیدی است یا 4 دربی پیاپی؟

برای ما چهار دربی پیاپی است و برای مجیدی چهار گل خودش. اتفاقا ما استقلالی ها باید 8 را نشان دهیم!

فارس: در عکس ها حتی دخترت هم عدد 4 را نشان می دهد. او هم استقلالی است؟

صددرصد، اتفاقا هر جا می خواهیم عکس بگیریم او 4 را نشان می دهد. هر زمان هم که نمی خواهد عکس بگیرد 4 را جلوی صورتش می گذارد تا از او عکس نگیریم. خلاصه با 4 عجین شده است.

فارس: بگذریم. در ابتدای فصل شایعاتی در خصوص اختلافت با قلعه نویی به گوش می رسید. آیا اختلافت فوتبالی بود یا مشکل چیز دیگری بود؟

من با قلعه نویی مشکلی نداشتم و ندارم. آن یک اتفاق فوتبالی بود و قلعه نویی صلاح می دید در آن شرایط نمی توانم کمکی به او انجام دهم. من هم از استقلال جدا شدم ولی هر وقت فرصت پیش بیاید و هر زمان بخواهند حاضرم به استقلال برگردم چون همان طور که قبلا گفتم خونم آبی است.

فارس: در این مدت کی روش بازی های استقلال خوزستان را دیده یا نه؟

نمی دانم. چطور؟

فارس: فکر نمی کنی مثلا می شد در اردوهای پیش رو خودت یا مبعلی به تیم ملی دعوت شوی؟

نمی دانم کی روش بازی های ما را می بیند یا نه ولی یادم هست بعد از مصدومیتی که برایم اتفاق افتاده بود در مقابل داماش بازی کردم و در بازی بعد مقابل فولاد گل زدم و سپس در دربی خیلی خوب بازی کردم و بازی را هم دو بر صفر بردیم. کی روش بلافاصله من را دعوت کرد و مطمئن هستم اگر ببیند شرایطم خوب است دعوتم می کند. شاید در این مدت خیلی اوکی نبودم ولی به امید خدا در نیم فصل دوم طوری بازی می کنم که مسافر جام جهانی باشم.

+61
رأی دهید
-44

gaagol - دالاس - آمریکا
خخخخخخخخخخ. بچه آرزو داره
جمعه 17 آبان 1392 - 09:51
sheys - توکیو - ژابن
واویلا واویلا میلاد میداودی.....آفرین میلاد جان عجب گلی زدی به لنگیها... هنوز یادم هست..میلاد جان زنده باشی‌ و همیشه بگو ۴..۴..۴..۴..۴..۴..۴..۴..۴
جمعه 17 آبان 1392 - 10:52
*Fanoos* - ایران - ایران
17 آبان ماه , زادروز جـــادوگر سرخ عـــلی کـــریمی بر تـــمام ایـــرانیـــان گـــرامـــی باد
جمعه 17 آبان 1392 - 11:25
Artosh - آدلاید - استرالیا
برو اون سیبیلت رو بزن بابا.. نه جان من بیا ۲۰ نشون بده به ما. مال این حرفا نیستی که گل بزنی. اونم به پرسپولیس. ۹۰ دقیقه ۱۱ نفر جلو دروازتون بودید. اونوقت چجوری روت شد عکس اسطورهء دوپینگی رو بزنی که بعد گل نشون بدی..! نکنه بعد از گل به خودی میخواستی این حرکت رو کنی؟! مردتیکه جوگیرررر. 6666666
جمعه 17 آبان 1392 - 11:13
misha4780 - کی یف - اکراین
برو بابا گلابی.
جمعه 17 آبان 1392 - 11:42
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
هشششششششششششششششششششش هه هه. قهرمانی نیم فصل از آنِ ماست.
جمعه 17 آبان 1392 - 12:34
عاشق تبریز - تبریز - ایران
بدبخت .اولا که بابات سخت پرسپولیسه دوم اگه این مربئ پرسپولیسی (ویسئ) نبود باید تو لیگ شهرتون بازئ میکردئ...بعد بهترین گل زن داربئ همان خدابیامرز همشریت ایرانپاک با 7 گل ....پس قزمزها بجائ 6 باید 7 بدن....
جمعه 17 آبان 1392 - 12:42
denxik - لندن - انگلستان
44444444444444444444444444444444444444444444444444444444444444
جمعه 17 آبان 1392 - 13:40
آتیشپاره - گنت - بلژیک
خوشبختانه دوستان لنگی طاقت بیش تر از ۴ روهم دارند فقط باید شرایط براشون محیا باشه و زمین کج نباشه
جمعه 17 آبان 1392 - 16:14
mohsen_raja - تهران - ایران
حالا تو گل بزن، همه بیست و یکی انگشتت رو به هوادارات نشون بده. مرتیکه زاغارات! هر کی ندونه فکر میکنه توی هر بازی شش تا گل میزنه که اینقدر گنده .. میکنه. توی 15 تا بازی امسال پنچ تا گل زده، توی کل بازیهای پارسال هم کمتر از پنج تا زده حالا اومده برامون برای شادی بعد از گلش هم برنامه ریزی میکنه!
جمعه 17 آبان 1392 - 15:50
khalkobi - فرانکفورت - آلمان
کل بازی از ۱۸ قدم بیرون نیومدن بعد میگه اگه گّل زدم این کارو می‌کردم.....یه مثال هست به سیبیلات هم میاد،میگه اگه خالم سیبیل داشت بهش می‌گفتن دایی.....تو گّل بزن بعد هر کاری خواستی‌ بکن.
جمعه 17 آبان 1392 - 16:58
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
*Fanoos* - ایران - ایران. (((جمله ات کپی برابر اصله، اصلا مو نمی زنه!!!.......))) حال کردی چجوری مُچتو گرفتم! خواهشا نزن به کوچه علی چپ که من خودم معمار کوچه پس کوچه ام. فقط اینو داشته باش که فهمیده باشی که من فهمیدم( .. L )!. البته من پسر خوبیم فقط نمیدونم چرا گاهی وقتا شدید حس گاراگاهیم گُل میکنه.
جمعه 17 آبان 1392 - 23:31
راهجو - فریدونکنار - ایران
خوبه پرسپولیس یه چند ساله که به عمد تو بالانشینان لیگ نبوده(به غیر امسال) ببینچقدر عقده ای هستن این کوچولوهای سبییلوی آبی!!! اصلا میخوای عدد 100 نشون بدین یا هزار که چی چهارتا بازی با ناداوری و دفاعه اتوبوسی بردین تازه ما یه جا 10 3 3 ساختیم براتون با پرویز کچل فرستادیمتون پیشه فرناززز
شنبه 18 آبان 1392 - 17:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.