دانشجویان ترکیه نگران تشکیل "پلیس ارشاد" .

+56
رأی دهید
-7

skylone - تورونتو - کانادا
به به ای دلم خنک میشه این ترکها بشن مث ما ...مگه ما فقط مسلمونیم؟ چرا ما فقط بدبختی بکشیم ؟
‌پنجشنبه 16 آبان 1392 - 23:07
توفیق - سیاتل - آمریکا
اردوغان میگه معلوم نیست تو اون خوابگاه‌ها چی‌ می‌گذره. بیشرف، به تو چه مربوطه؟ اگر خود دانشجوها، که آدم‌های عاقل و بالغی هستن، شکایتی ندارن تو این وسط چه کاره ای؟ تازه، هر کی‌ هم ناراضیه، جا کم نیست، کسی‌ مجبورت نکرده تو خوابگاه مختلط زندگی‌ کنی‌. این دیندارها همیشه خودشون رو سرپرست بقیه میدونن و مردم رو احمق و بی‌ عقل فرض می‌کنن.
جمعه 17 آبان 1392 - 01:09
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
از اولش گفتیم این اردوغان ملای بدون عمامه است و به کراوتش نگاه نکنید و مسلمان متعصب گرگ در لباس میش است و میخواهد ترکیه را گاماس گاماس اسلامیزه کند و اول حجاب اسلامی ( روسری) را که در دانشگاها ممنوع بود برداشت و حالا دستور جدائی پسر و دختر در خوابگاها را میدهد و فردا جدائی زن و مرد در اتوبوس و قطار و خلاصه برنامه کپی کردن رژیم ملاها. حالا از این احمق باید پرسید که حکومت اسلامی با این همه قوانین تبعیض جنسی ( خصوصاً بر علیه زنها ) ایا از ایران کشور با معنویت اسلامی و اخلاقی برتر ساخته که آمار ناهنجاریهای اجتماعی از خودفروشی زنان و طلاق و جرم و جنایت و مصرف الکل ( با وجود ممنوع بودنش ) و غیره ایران رتبه های اول دنیا را دارد. پس قوانین اسلامی هرگز نتوانسته و نمیتوانند مشکلات امروزی نسل جوان را حل کنند. با اینکارها فقط کمک به اسلامگریزی بیشتر نسل جوان میشود. چه بهتر! تازه مرتیکه احمق تلاش میکند وارد اتحادیه اروپا شود با اسلام عقب مانده اش و حالا برخی بفهمند که چرا ما مخالف عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا هستیم چونکه کشور اسلامی است و اسلام مخالف برابری حقوق زن و مرد است!
جمعه 17 آبان 1392 - 01:37
perser68 - فلوریدا - امریکا
skylone - تورنتو - کانادا. ترکا خلخالی و ریشهری و مطهری و بهشتی‌ و خاتمی و بازم خاتمی و کروبی و رفسنجانی‌ و جنتی و سوسمار و سوسک و داینسور خامنه‌ای و ندارند که بهش دلخوش کنند!شانسی که آوردن ۳۴سال جذام خمینی خرفت شپشو رو دیدن که مثل خوره ایران و ایرانی‌ رو قورت داد و به این سادگی‌‌ها سرشون کلاه نمیره!
جمعه 17 آبان 1392 - 00:55
Amirgabar - استانبول - ترکیه
skylone - تورونتو - کانادا خوب زدی به خال،،موافق ام
جمعه 17 آبان 1392 - 02:20
رضا پهلوان - لندن - انگلیس
حضور زنان محجبه در اداره‌ها و اجتماع و دانشگاه‌های ترکیه چیز جدیدی نیست؟ چیز جدیدی هست!! تا قبل از دولت اردوغان حجاب در دانشگاه‌ و مجلس ترکیه ممنوع بود و زنان محجبه اخراج میشدن. درسته کسی زنان را به خاطر محجبه بودن به زندان نمی‌انداخت اما از تحصیل و سیاست محروم بودن و این یک مدل زندان است
جمعه 17 آبان 1392 - 03:28
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
skylone - تورونتو - کانادا این متاسفانه فرهنگی است که در خیلی از ایرانیها دیده ام . از انجا که خودشان توان پیشرفت ندارند چشم دیدم بقیه رو هم ندارند و میخواهند بقیه هم زمین بخورند. من از عقب افتادگی در هیچ جای دنیا راضی نیستم.
جمعه 17 آبان 1392 - 09:16
azirooz - تهران - ایران
یه اسلام گرای خوب یه اسلام گرای مرده ست. هیتلری دیگر باید تا هولوکاستی دیگر شاید، اما اینبار برای مسلمانان
جمعه 17 آبان 1392 - 10:13
souroosh - ساری - ایران
skylone - تورونتو - کانادا. مرسی از کامنت زیبات. ولی ما ها حالا کجا بریم.؟ باید بریم موزامبیک یا بورکینافاسو.
جمعه 17 آبان 1392 - 10:30
کبالت3 - کرج - ایران
یا مکن با فیلبانان دوستی یا بنا کن خانه ای در خورد فیل .یعنی وقتی اسلام یا دین دیگه ای رو به دولت و حکومت راه دادی باید فکرش رو میکردی که طرف با دفتر دستک و مخلفاتش میاد یعنی شلاق و بگیر ببند و شحنه و گزمه و کند و زنجیرش رو که از لوازم دینشه با خودش میاره.پس گله نکن اگه نمیخوای پرتش کن بره کبلائی.
جمعه 17 آبان 1392 - 10:24
اذرئ ایرانئ اصل - باکو - ایران
مطمعن باشید .این عثمانئ ......به درک واصل میشن.با این دیکتاتوریشون....همه بئ سواد و با تعصب کور....
جمعه 17 آبان 1392 - 12:46
parandeh - بیرمینگهام - امریکا
و باز هم کامنت های گهربار هموطنان عقده ای که کاری یرای اصلاح مملکت خودشون ازشون بر نمیاد و از بدبختی یه ملت دیگه دلشون خنک میشه. مثلا با اسلامی تر شدن ترکیه چی گیر شما میاد؟غیر از اینه که ترکیه دلخوشی خیلی از هموطنای خودمونه که هر از گاهی از ایران می زنن بیرون و یه کم بهشون خوش میگذره؟. Amirgabar - استانبول - ترکیه. تو که مثلا اونجا زندگی می کنی دیگه چرا؟
جمعه 17 آبان 1392 - 15:22
khorramdin babak - فرانكفورت - فرانكفورت
ضا پهلوان - لندن - انگلیس : جناب می‌‌شود به ما توضیح دهید منظور شما از زنان محجبه چیست؟ آخر آخوند صفت از کی‌ حجاب ببخشید محجبه شخصیت یک زن را مشخص می‌‌کند ؟ وگر این دلایل شما می‌‌باشد سریع به جلوی حرم رضا زنید تا بینید زنان محجبه شما در زیر چادر چه می‌‌کنند ؟ ما یک بار گفتیم که همه زنان چادری مثل هم هستند ؟ واقعأ لندن هستید یا اینکه در یک گوشه بسیج نشستهید و آخوندی سخن می‌‌گوهید . زنان محجبه عجب کلامی‌ هرکه نداند .باور ٔبر این دارد که دیروز از زیارت ریش مقدس آقا باز گشته اید
جمعه 17 آبان 1392 - 15:09
مراد درشوری - ویله - دانمارک
جمهوریت آتا ترک با این باد‌ی که از طرف گنداب میاید نمیلرزد
جمعه 17 آبان 1392 - 18:55
راهجو - فریدونکنار - ایران
جمهوریت آتاتورک سرتا پاش داره بندری میرقصه و میلرزه!!! کجای کارین شما که اردوغان میخاد از این هیاهوی دوسه ساله شورشهای عربی تو منطقه خودشو جا کنه و بشه خلیفه مسلمین و باز لشکرکشی و کشتار !! زهی خیال باطل که داره دستی دستی یه ذره اعتبارشم به حراج میذاره!!!بیچاره مردم ترکیه و کوردهای اونجا!
شنبه 18 آبان 1392 - 17:01
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.