خواستگار ناکام دختر موردعلاقه‌اش را آتش زد

کارآگاهان پسری را که در پی دریافت جواب رد به خواستگاریش، دختر مورد علاقه‌اش را ربوده و آتش زده بود، دستگیر کردند.
به گزارش ایسنا، اعضای خانواده‌ای در 27 مهرماه امسال با مراجعه به دادسرای امور جنایی و طرح شکایتی اعلام کردند که دختر آنها پس از ربوده شدن، توسط جوانی که از وی درخواست ازدواج کرده اما با پاسخ منفی از سوی دخترشان روبرو شده مورد حریق عمدی قرار گرفته و در حال حاضر نیز در بیمارستان بستری است.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آدم‌ربایی و شروع به ارتکاب جنایت، پرونده برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان اداره یازدهم با مراجعه به بیمارستان محل بستری شدن مصدوم پرونده (شاکی اصلی پرونده) به تحقیق از وی پرداختند.
شاکیه متولد 1358 در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به قصد خرید از خانه خارج شده بودم که ناگهان جوانی که از من درخواست ازدواج کرده و من به وی جواب منفی داده بودم، با یک پراید نقره‌ای و تهدید چاقو مرا به زور سوار ماشین کرد و پس از بردنم به خانه‌ای در محدوده میدان نبوت، اقدام به بستن دست و پایم و در ادامه به آتش کشیدنم کرد.
شاکیه در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت: پس از دقایقی سوختن داخل آتش و در حالی که خواستگار سابقم در طول این مدت در مقابلم ایستاده و دیوانه‌وار می‌خندید، وی مرا به بیمارستان منتقل و از آنجا متواری شد که بلافاصله از آنجا با خانواده‌ام تماس گرفتند و موضوع را به آنها اطلاع دادند که آنها نیز بلافاصله به تهران و بیمارستان مراجعه کردند.
کارآگاهان اداره یازدهم در ادامه تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که متهم پرونده، به عنوان مشاور در بنگاهی واقع در منطقه نارمک مشغول به کار بوده و آشنایی وی با شاکیه نیز از طریق مراجعه شاکیه به بنگاه محل کار وی بوجود آمده است. بدین صورت که شاکیه پس از پذیرش در دانشگاه و برای اجاره یک واحد سوئیت دانشجویی در نزدیکی دانشگاه محل تحصیل خود، به بنگاه محل کار متهم به نام فرشید متولد 1369 مراجعه و از آن زمان نیز فرشید پس از مدتی با اطلاعات بدست آمده از محل سکونت و شماره تماس شاکیه به او مراجعه و درخواست ازدواج خود را مطرح می‌کند که با پاسخ منفی از سوی شاکیه روبرو می‌شود.
با توجه به اطلاعات بدست آمده از هویت متهم، کارآگاهان اداره یازدهم قبل از هرگونه اطلاع فرشید از موضوع شکایت مطرح شده از سوی شاکیه اقدام به شناسایی بنگاه و محل سکونت وی در محدوده میدان نبوت کرده و وی را در 28 مهرماه دستگیر و به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.
متهم پس از دستگیری ابتدا منکر هرگونه ارتکاب آدم‌ربایی و آتش‌زدن شاکیه شده اما در ادامه و پس از ترخیص شاکیه از بیمارستان و انجام مواجهه حضوری به ناچار لب به اعتراف گشوده و انگیزه خود از این اقدام را اینگونه بیان کرد: این کار را به این علت انجام دادم تا خانم ... ( شاکیه ) مجبور شود تنها با من ازدواج کند.
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهم و به دستور قاضی عموزاد، بازپرس شعبه سیزدهم دادسرای امور جنایی تهران، متهم با قرار بازداشت موقت و برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره یازدهم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفته است.

+23
رأی دهید
-51

tony_3344 - بوخارست - رومانیا
این اشخاص بیرحم که نمیشود گفت حتی ذره‌ای بوی انسانیت را نچشیده اند آیا بایستی زنده بمانند تا جنایات‌های دیگری انجام دهند
‌پنجشنبه 16 آبان 1392 - 20:51
دنیای وحشی - تهران - ایران
خدانکند که ماآدمها به نقطه ای از زندگی خودمان برسیم که از فرط حس بدبختی دست به چنین تصمیم گیریها و رفتارهایی وحشیانه بزنیم .این پسر بیچاره هم معلومه از فرط ناامیدی چنین کرده وگرنه ذات خیلی خرابی داشت هرگز دخترک را به بیمارستان نمی رسانید و تاخاکسترشدن دختر صبر میکرد .خداوند انشاالله خودش کمک همه آدمهایی باشد که واقعا ذاتا بدجنس نیستند ولی گاهی اوقات درشرایط بد زندگیشان غیرعاقلانه تصمیم می گیرند.
‌پنجشنبه 16 آبان 1392 - 21:37
asemanabi1 - اتن - یونان
این بچه که هنو پشت لبش سبز نشده رفته از کسی که متولد58 خواستگاری کرده....بابا ایول به بچه های مملکت خودم که همه جوره پرو خط امام و ولایت هستن..........اوووووورین
‌پنجشنبه 16 آبان 1392 - 21:55
Marde shab - لندن - انگلستان
شاکیه، شاکیه دیگه چیه؟ بابا مگه شما عربید که برا زن ه مى زارید. بابا دیگه بسه از یک جا شروع کنید این فرهنگ و ادبیات عرب را بسپرید به خود اعراب.
‌پنجشنبه 16 آبان 1392 - 22:34
countrystyle - لندن - انگلستان
مردک روانی. این طرز تصاحب قلب یک زنه؟ . ای بدبخت اگه یک درصد هم شک داشت دیگه الان نداره که تو به درد زندگی مشترک نمی‌خوری. به جای اینکه خودتو مهربون و حامی نشون بدی رفتی این کار غیر قابل توجیه رو کردی حالا هم توجیه می‌کنی؟ … تنها عقلی که کردی نگذاشتی بمیره بنده خدا رو.
‌پنجشنبه 16 آبان 1392 - 22:00
مسعود آبادانی - تهران - ایران
یکی از برکات این انقلاب کثیف این بود که ما دوباره خوی وحشی گری و حیوان صفتی عربهای هزار و چهار صد سال پیش را دوباره زنده کردیم.
جمعه 17 آبان 1392 - 04:09
dark night - تهران - ایران
حقوق بشریها و ضدّ اعدام کردنها لطفا همگی‌ خفه شن.
جمعه 17 آبان 1392 - 02:11
raha1984 - هامبورگ - المان
احساساتشون یا دروغی و تظاهری هست یا خرکی !!!!
جمعه 17 آبان 1392 - 07:57
hamidla - هامبورگ - المان
چه‌خبره بابا!؟ مردم دیوانه شدند!؟
جمعه 17 آبان 1392 - 08:14
birmingham - شیراز - ایران
۱۳۵۸ ۱۳۶۹ واقعا اسکل بوده یارو
جمعه 17 آبان 1392 - 11:51
sepherdad - سیدنی - استرالیا
تقصیر پسره نیست تقصیر کسانی‌ هست که به این مردم نشون ندادن که چطور با هم ارتباط برقرار کنن، کی‌ می‌خواد یادشون بده? هنرپیشگین سینما?، گولشیفته فراهانی یا بهروز وثوقی؟
جمعه 17 آبان 1392 - 15:31
سرسره - اهواز - ایران
از مسلمون جماعت کلا انتطار راستگویی نمیره همیشه همینطوره جرمشون رو حتی با وجود دلایل محکم گردن نمی گیرن
جمعه 17 آبان 1392 - 19:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.