وحشت دختربچه ها در مواجهه حضوری با راننده سرویس قلابی

مواجهه حضوری دختران نوجوان و کم سن و سال با راننده سرویس قلابی در اداره آگاهی صحنه دلخراشی را رقم زد.

آنها با دیدن متهم وحشت کرده بودند و دست و پایشان به وضوح می‌لرزید. بعد انگشت لرزانشان را به سوی او گرفتند و درحالی‌که جرأت نداشتند به چشمانش خیره شوند، به افسر پرونده گفتند، خودش است. او بود که ما را دزدید.

همین چند روز پیش بود که خبر دستگیری مرد شیطان‌صفتی را منتشر کردیم که خودش را جای راننده سرویس مدرسه معرفی می‌کرد و دختران نوجوان را می‌دزدید. این مرد با پرسه زدن در خیابان‌های مرکز پایتخت، دختران 11 تا 15 ساله را که کنار خیابان منتظر رسیدن سرویس مدرسه بودند شناسایی می‌کرد. بعد مقابل آنها توقف کرده و به آنها می‌گفت:

سرویس مدرسه خراب شده و من به جای راننده قبلی آمده‌ام که شما را به مدرسه ببرم.با این ترفند، او طعمه‌هایش را سوار ماشین می‌کرد و بعد از ربودن آنها، با تهدید چاقو مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. سپس طلاهایشان را می‌دزدید و قربانیانش را کنار خیابان رها می‌کرد. پس از دستگیری این مرد و چاپ خبر در روزنامه‌ها، شاکیان تازه‌ای به اداره آگاهی رفتند. آنجا بود که مشخص شد مرد شیطان‌صفت تا‌کنون با این شگرد 8 دختر نوجوان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده است. گفت‌وگو با این مرد را بخوانید تا در جریان جنایت‌های سیاهش قرار بگیرید.

فکر نمی‌کردی دستگیر شوی و کارت به اینجا بکشد؟


اصلا به دستگیری فکر نمی‌کردم. البته می‌دانستم بالاخره به دام می‌افتم و هر بار می‌گفتم که این بار آخر است اما وسوسه باعث می‌شد که ادامه دهم.

تا کی می‌خواستی به این کار ادامه دهی؟

نمی دانم. باور کنید در آن لحظات اصلا در حال خودم نبودم.

یعنی مواد مصرف کرده بودی؟

نه اصلا. من معتاد نیستم. این وسوسه بود که به جانم افتاده بود و باور کنید هر بار هم دچار عذاب وجدان و پشیمانی می‌شدم.

 پس چرا دوباره این کار را تکرار می‌کردی؟

گفتم که نمی‌دانم.

ازدواج کرده‌ای؟

بله. یک دختر 10ماهه دارم.

اگر همین اتفاق برای خانواده خودت می‌افتاد چه می‌کردی؟

گریه می‌کند و می‌گوید: ‌ای کاش خانواده‌های این دختر بچه‌ها حلالم کنند.

شاکی‌ها می‌گویند که دخترانشان دیگر زندگی عادی ندارند و ‌شب‌ها کابوس می‌بینند و با جیغ و گریه از خواب می‌پرند و فکر می‌کنند کسی دنبالشان است. با این وضعیت باز هم توقع داری تو را ببخشند؟

می‌دانم. اشتباه کردم.

چه شد که فکر این کار به سرت زد؟

اولین بار صبح زود که از محل زندگی‌ام در اسلامشهر به محل کارم در امیرآباد می‌رفتم، فکر می‌کنم ساعت 7صبح بود که یک دفعه چشمم به دختر 10 یا 12 ساله‌ای افتاد که کنار خیابان ایستاده بود. لباس مدرسه تنش بود. در آن زمان پراید داشتم. مقابلش ایستادم و به او گفتم سرویس مدرسه شما خراب شده و من جای راننده آمده‌ام. او هم سوار شد و من یک دفعه وسوسه شدم...

چرا فقط به سراغ دختربچه‌ها می‌رفتی؟

نمی‌دانم. شاید به‌خاطر اینکه راحت گول می‌خوردند.

 چقدر درس خوانده‌ای؟

دیپلمه‌ام.

همسرت از کارهایت خبر دارد؟

شنیدم که به اداره آگاهی آمده تا مرا ببیند. بیچاره الان کلی غصه می‌خورد به‌خاطر من. فکر کنم روزنامه‌ها را خوانده است. او اصلا از کارهایم خبر نداشت. شاید هم الان باورش نمی‌شود.

از طعمه هایت سرقت هم می‌کردی؟

نه. فقط از یکی از آنها گوشواره‌اش را گرفتم. می‌خواستم او را بترسانم. آن روز او را که دیدم، به او گفتم پلیس هستم تا بترسانمش. بعد دستش را گرفتم و به زور سوار ماشین کردم. او را به کوچه‌ای خلوت بردم و گوشواره‌اش را دزدیدم و نقشه‌ام را عملی کردم.

همه طعمه هایت را صبح زود شناسایی می‌کردی یعنی زمان رفتن به مدرسه درسته؟

بله همه آنها را صبح زود سوار ماشینم می‌کردم. زمانی که می‌خواستم سرکار بروم. بین ساعت 7 تا 8 صبح.

چرا مرتب مدل ماشینت را تغییر می‌دادی؟

دوست داشتم ماشینم را عوض کنم پول که دستم می‌رسید ماشین دیگری می‌خریدم.

وقتی نقشه‌ات را اجرا می‌کردی، نمی‌ترسیدی همان موقع که قصد فریب‌دادن دختر بچه‌ها را داشتی یک دفعه سرویس مدرسه برسد؟

نه به این موضوع فکر نمی‌کردم.

سابقه داری؟

نه.

حرف آخر؟

پشیمانم‌، خیلی پشیمانم.

+20
رأی دهید
-21

Arash_Barcelona - بارسلونا - اسپانيا
مریض و روانی‌.اینجاست که میگن .پشیمانی فایده نداره.دلم برای این بچه‌ها خیلی‌ به درد آمد.
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 10:24
raha1984 - هامبورگ - المان
مریض پست فطرت !
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 10:30
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
رها هامبورگ. صحیح این شخص بیماری روحی/ جنسی دارد و باید مداوا شود. ولی اینکه شما او را پس فطرت قلم میزنید. به منتسبه توهین حساب میشود.
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 12:17
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
شاید مقصر اصلی والدین این دوشیزگان هستند که آموزش کافی در مقابله با افراد غریبه را به آنها نیاموخته اند.
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 12:24
biparva-jan - تهران - ایران
حالا وقتی این پست فطرت رو اعدام کنند سر و صدای همین شمایی که دارید بهش ناسزا میگید بلند میشه که ای داد و ای بی داد رژیم ایران و اخوند های فلان فلان با اعدام و کشتار جوانان وطن حکومت میکنند.
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 12:56
بت شکن - مونترال - کانادا
حرف آخرت فقط جهنم!!! دیپلم بی‌ سواد!! در دوران طاغوت که حکومت عدل اسلامی سر کار نبود، دیپلم‌ها معلم مدارس دخترانه بودند، رئیس مدرسه بودند، رئیس اداره هایی بودند که زنان و دختران زیادی آن هم بی‌ حجاب شاغل بودند ولی‌ از این جنایات و فجایع خبری نبود، حالا در حکومت امام زمان، چه اتفاقاتی که از طرف دیپلمه ها، لیسانسه‌ها و حتی پزشکان که نمی‌افتد!!!
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 15:38
goosfand - نیویورک - آمریکا
حالا روشنفکرا بگند چه مجازاتی واسه این آشغال بیمار خوبه: آیا روشنفکرا راضی‌ میشند اگه برای این اشغال حبس آباد ببرند و بفرستند یه زندان با همه شرایط رفاهی‌ بویژه اینترنت با دسترسی‌ به فیسبوک؟ فکر کنم اگه بعد از چند سال تو زندان، آزادش کنند و بگند که طرف بدست روان‌پزشکان درمان شد، روشنفکرا خیلی‌ حال کنند و به ایران افتخار کنند! با قرتی‌بازیهای روشنفکری هیچی‌ حل نشده و نمیشه
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 15:52
goosfand - نیویورک - آمریکا
پاسخ مشکلات روحی آینده این بچه‌ها رو کی‌ میده؟ پاسخ جامعه بیمار رو که درصد این بچه‌ها توش رو به افزایشه کی‌ میده؟ آیا هنوز باید بیماران کثیفی چون این وحشی رو به دید انسان تحمل کرد؟ آیا باید کلی‌ هزینه کرد که این انگلها رو توی زندان نگه داشت تا یه روشنفکر بگه کشورش بر اساس قوانین حقوق بشر غربی اداره میشه، و کراواتش رو بزنه، و ریشش رو سه‌ تیغ کنه، و سربلند بشه؟ به چه نرخی؟ به نرخ کابوس‌های چندین بچه، اون هم دختر
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 15:56
asemanabi1 - اتن - یونان
این بابا مشکل روانی داره باید جونشو بگیرن که دیگه به جامعه بر نگرده....
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:09
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
همیشه از این خبرها ، روزی نیست که به روزنامه ها وسایت ها واخبار مراجعه کنی ویه همچین خبر شومی درش نباشه اما چرا هیچوقت به علت اصلی ماجرا پرداخته نشده ؟ چرا با وجودی که تا بحال هزاران مجرم اینچنینی در ملاعام اعدام شده اند ولی درس عبرتی برای بعدی ها نشده؟ چرا ! چرا ! . اینبار هم بعد از انجام چندین دادگاه ومحاکمه و.....عاقبت حکم صادر واجرا میشه و باز هم فردا روز از نو وروزی از نو به نظر شما چکار باید کرد دوستان عزیز لطف کنید هریک از ما هر راه کاری که به ذهنش می رسه رو بیان کنه تا شاید بشه راه حل مناسبی برای کم کردن یا خشکاندن ریشه چنین افعال شومی پیدا بشه.
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:25
تیردادسورنا - ایران - ایران
فدای آقا - اودنسه - دانمارک شاید مقصر خود دخترها بوده باشند!!آخه فدا شده که امیدوارم هرچه زودتر فدا شوی تا یک محله (محله سکونتت) از دستت راحت شوند
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 17:28
ehsanusa - تهران - ایران
مقصر پدر آغا بوده که آغا رو پس انداخته.. آغا هم ایران رو به این روز انداخته.. شاید هم دختران.. چون طبق قانون اسلام جنس مؤنث باید خودش رو از جنس مذکر بپوشاند تا جنس مذکر به فساد نیافتد!!! تو مملکت ما با قوانین اسلامی، همیشه صورت مسئله پاک میشود و مسئله لاینحل باقی میماند.. شرع اسلام بلای جان مردم و مملکت شده.. میبینید؟ دختران قانون شرع را رعایت نکرده اند!!!
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 18:55
Rommel - سیدنی - استرالیا
فقط اعدام جلوی وسوسه این پست فطرتها را می گیره آخر بی وجدان تو خودت دختر داشتی آهای دانمارکی که میگی این مریض هست باید درمان بشه حالا آمدیم جون خودت درمانش کردیم این بچه های نازننین را چطور درمان کنیم پس پول درمان باید خرج مشاوره برای این بچه ها بشه شما هم فقط از خارج همین را یاد کفتی کی جبهه مخالف بگیری.
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 21:11
a.sadriuk - لندن - انگلستان
حیف واژه حـ... و پست فطرت . فکر کنم هیچ صفتی واسه یه همچنین کثافتهایی تو دنیا نمیشه پیدا کرد و باید این آشغال رو مثل یه موش کثیف سوزوند و بس .
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 21:22
Rommel - سیدنی - استرالیا
فقط اعدام جلوی وسوسه این پست فطرتها را می گیره آخر بی وجدان تو خودت دختر داشتی آهای دانمارکی که میگی این مریض هست باید درمان بشه حالا آمدیم جون خودت درمانش کردیم این بچه های نازننین را چطور درمان کنیم پس پول درمان باید خرج مشاوره برای این بچه ها بشه شما هم فقط از خارج همین را یاد کفتی کی جبهه مخالف بگیری.
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 21:13
منوچهری - کرمان - ایران
ای آقا این چیزا اینجا عادیه، مرض روحی یه جورایی اپیدمی شده. تازه این چیزهای هست که رو میشه. بیشتر مردم حتی نمیذارن صداش در بیاد. نه اینکه اسلام در خطر میافته
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 23:28
gom gashth - تهران‎ - ایران
مطمئن باشید مشکل از تربیتش هست.
‌پنجشنبه 16 آبان 1392 - 08:51
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
زوملا اگر درمان نکنی، پادزهری هم پیدا نخواهی کرد که جلوگیر این عمل در آینده باشد. تو الان جوگیر شدی، زود قضاوت میکنی.
‌پنجشنبه 16 آبان 1392 - 15:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.