جوان شیشه‌ای بدهی‌اش را با ۲ جنایت پرداخت کرد

جوان ۱۹ساله که برای خرید شیشه طلاهای مادرش را دزدیده بود، وقتی فهمید دستش رو شده دست به جنایتی هولناک زد تا بدهی‌اش را پس بدهد. او عمه و دخترعمه خردسالش را به قتل رساند تا دست به سرقت از خانه آنها بزند اما راز این جنایت خیلی زود فاش شد.

وقتی تلفن همراه مرد جوان زنگ خورد، اسم پسرش را روی صفحه گوشی دید و تلفن را جواب داد. وحشت در صدای پسرش موج می‌زد و با شنیدن جملات بریده بریده او، رنگ از رخسار مرد جوان پرید. پاهایش سست شد و سراسیمه محل کارش را ترک کرد تا خودش را به خانه برساند. دقایقی بعد وقتی قدم به داخل خانه گذاشت، آنچه را که می‌دید باور نمی‌کرد. جسد غرق خون همسرش در گوشه‌ای افتاده و کمی آن‌طرف‌تر، دختربچه 4 ساله‌اش حلق‌آویز شده بود.

گزارش یک قتل

ساعت 13:45 یازدهم آبان ماه بود که ماموران پلیس شهرستان آرادان در استان سمنان در جریان جنایتی هولناک در خانه‌ای در مرکز شهر قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. قربانیان مادر و دختری بودند که تنها چند ساعت از مرگشان می‌گذشت. زن جوان با ضربات چاقو به قتل رسیده و دخترش خفه شده بود. از همان زمان بررسی‌های تخصصی برای کشف راز جنایت آغاز شد. پسر نوجوان خانواده نخستین کسی بود که با جسد مادر و خواهرش روبه‌رو شده بود. او دقایقی قبل‌تر، زمانی که از مدرسه به خانه برگشته بود، با دیدن صحنه جنایت، وحشتزده با پدرش تماس گرفته و ماجرا را به او خبر داده بود. ماموران در بررسی‌های اولیه متوجه شدند که جنایت احتمالا با انگیزه سرقت صورت گرفته است. چرا که از 12 حلقه النگوی زن جوان و 500 هزار تومان پول نقدی که در خانه بود، اثری نبود. اما چه کسی توانسته بود به راحتی وارد خانه شده و دست به این سرقت مرگبار بزند؟

مظنون شیشه‌ای

کارآگاهان برای پیدا کردن پاسخ این سؤال به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند. آنها درباره فرد آشنایی می‌پرسیدند که بین ساعت 8 صبح تا 13:45 در خانه قربانیان دیده شده بود. چرا که حدس می‌زدند قاتل به خاطر آشنایی با قربانیان به‌راحتی وارد خانه آنها شده و دست به این جنایت زده است. طولی نکشید که هویت نخستین مظنون به دست آمد. برادر‌زاده زن جوان(مقتول) تنها کسی بود که صبح آن روز هنگام ورود به خانه آنها دیده شده بود. بررسی‌های پلیس نشان می‌داد که این جوان 19ساله پدرام نام دارد و مدت‌هاست که به مخدر شیشه معتاد است. بنابراین فرضیه اینکه وی دست به این جنایت زده است قوت گرفت و وقتی معلوم شد که پدرام پس از جنایت ناپدید شده است، ماموران اطمینان یافتند که او در قتل عمه و دخترعمه‌اش دست داشته است.

دستگیری قاتل بی‌رحم

19 ساعت از شروع تحقیقات پلیسی می‌گذشت که ماموران رد تنها مظنون پرونده را در یکی از شهرهای اطراف به دست آوردند. پدرام در خانه یکی از دوستانش مخفی شده بود که در یک عملیات ضربتی به دام افتاد. با کشف النگوهای طلا و پول‌های مسروقه از وی، پسر جوان به اداره آگاهی انتقال یافت و در بازجویی‌ها پرده از راز جنایت برداشت. او گفت:

مدتی قبل برای خرید شیشه طلاهای مادرم را دزدیدم و فروختم. چند روز پس از سرقت، مادرم متوجه ماجرا شد و تهدیدم کرد که اگر طلاهایش را پس ندهم، ماجرا را به پلیس می‌گوید. می‌دانستم که تهدیدش جدی است و کتمان حقیقت فایده‌ای ندارد. تلاش کردم تا پول طلاها را جور کنم اما نتوانستم. می‌ترسیدم که دستگیر شوم و برای همین روز حادثه به خانه عمه‌ام رفتم. قصدم گرفتن پول بود نه جنایت. وقتی از عمه‌ام درخواست 500 هزار تومان کردم، او مخالفت کرد و گفت که پولی ندارد. می‌دانستم که حقیقت را نمی‌گوید.

عصبانی شدم و دوباره درخواستم را مطرح کردم. وقتی جواب قبلی را شنیدم، با او درگیر شدم و با ضربات چاقو وی را به قتل رساندم. آن روز دخترعمه 4‌ساله‌ام هم در خانه بود. می‌دانستم که اگر زنده بماند مرا لو می‌دهد. برای همین او را هم به قتل رساندم و بعد از سرقت طلاهای عمه‌ام و پول‌های موجود در خانه، فرار کردم. من یکراست به خانه دوستم در آرادان رفتم و می‌خواستم سر فرصت طلاها را بفروشم که دستگیر شدم.

سردار محمدرضا میرزایی، رئیس پلیس استان سمنان با اشاره به اعتیاد شدید متهم به شیشه و همچنین بیکاری او گفت: پس از اعترافات تکان‌دهنده مرد جوان، برای او قرار بازداشت صادر شد و تحقیقات تکمیلی درخصوص این پرونده ادامه دارد.

+11
رأی دهید
-8

hossein+87 - ایران - ایران
خدای من..!
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 11:28
سرسره - اهواز - ایران
پس مونده انقلاب 57 نمونش کم نیست متاسفانه
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 12:09
تپل مپل - شیراز - ایران
باید هر کسی که معتاد به شیشه هست رو سریع از بین ببرن قبل از اینکه دست به جنایتی بزنه.چون کسی که شیشه میکشه قطعا دیگه نمیتونه انسان باشه و هر لحظه ممکنه دست به جنایت هولناکی بزنه.خدا باعث و بانی پخش این موادهای خطرناک رو نابود کنه و رژیم کثیف اسلامی رو که باعث و انگیزه پخش این موادها هستن
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 14:16
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
سربازان تو گهواره خمینی گویا بزرگ شدند .
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 14:30
roshanaie - تهران - ایران
زاییده انقلاب را ببین خیلی خوب جوانهارا پرورش دادن سراغ ۷۵ ملیون دیگه‌ام میگیرند که جمعیت ایران بشه ۱۵۰ میلیون یعنی‌ جزیره‌ آدم خورها
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 15:31
دنیای وحشی - تهران - ایران
آمریکا اگر علنی موضع خصمانه خودراباایران مشخص می کند ولی روسهای بیشرف باظاهری دوستانه ولی درواقع باپنبه سر ملت ایران را می برند واین شیشه قلابی که ساخته و پرداخته دست آنهاست به آسانی و ارزان دراختیار جوانهای بخت برگشته خانواده های ایرانی قرار می گیرد.اگر شما از گوگل مواد ساخت شیشه وطرز تهیه اش را بخوانید خواهید دریافت که چه کثافت غیر قابل تصوری را دراختیار جوانهایمان قرار می دهند آن هم به قیمت بسیارررر ارزان که گاهی اوقات به گمان از تهیه یک بسته آدامس معمولی هم ارزان تراست .البته دراین بین ملایان و عواملشان هم خیلی بدشان نمی آید که جوانها مغز وجسمشان درگیر این چرندیات باشد و کم کم ذوب شده از بین بروند تانتوانند گیربه آنها بدهند و درخواستهای قانونی شهروندی خودرا از قبیل تسهیل درتحصیل و شغل و مسکن و غیره بکنند واحیانا مایه دردسرشان بشوند وگرنه هردولتی
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 18:15
mO30TAKTAZ - دوحة - قطر
ببینید از این جنایت بدتر تو امریکا اتفاق میفته هیجکه نمیاد بکه مقصر اوباماست یا بوش
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 09:55
عباس ترابی - تهران - ایران
فعلا داخل هر منزلی یک نفر از این آدمها هست باید اساسی فکر کرد برادر خودم یکی از اینهاست ک فقط پول میخاد
شنبه 18 آبان 1392 - 18:23
عباس ترابی - تهران - ایران
فعلا داخل هر منزلی یک نفر از این آدمها هست باید اساسی فکر کرد برادر خودم یکی از اینهاست ک فقط پول میخاد
شنبه 18 آبان 1392 - 18:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.