رهبر ایران: هیچکس نباید مذاکره‌کنندگان را تضعیف کند

آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران گفته است که هیچکس نباید مذاکره‌کنندگان ایرانی را تضعیف کند. آیت‌الله خامنه‌ای ضمن تاکید دوباره بر اینکه به مذاکره با ایالات متحده خوشبین نیست، گفت که کسی نباید دیپلمات‌های ایرانی را سازشکار بخواند.

به گزارش وبسایت رهبر ایران، آقای خامنه‌ای امروز یکشنبه ۱۲ آبان (۳ نوامبر) در یک سخنرانی در تهران گفت: "اگر مذاکرات به نتیجه برسد که چه بهتر ولی اگر نتیجه نگرفتند، معنایش این باشد که کشور باید روی پای خودش بایستد."

او تاکید کرد: "همانطور که در مشهد هم گفتم،به مذاکره خوشبین نیستم ولی باذن الله از این مذاکرات ضرری هم نمیکنیم و این تجربه، ظرفیت فکری ملت ما را بالا خواهد برد."

رهبر ایران با این حال در دفاع از دیپلمات‌های ایرانی که مشغول مذاکره با قدرت های جهانی هستند، گفت: "هیچکس نباید مجموعه مذاکره‌کنندگان ما را سازشکار بداند، اینها بچه‌های خود ما و بچه‌های انقلابند. یک مأموریت سختی را بر عهده دارند و هیچکس نباید ماموری را که مشغول کاری است تضعیف کند."

آیت‌الله خامنه‌ای پیش از روی کار آمدن دولت حسن روحانی و در فروردین ماه سال جاری نیز درباره مذاکره با آمریکا کلیک گفته بود: "من به این مذاکره خوشبین نیستم اما مخالفتی هم با آن ندارم."

به دنبال رسیدن حسن روحانی به ریاست‌جمهوری و تلاش‌های دولت او برای بهبود روابط خارجی ایران، گروه‌هایی از محافظه‌کاران به او و مقام‌های سیاست خارجی دولتش حمله می‌کنند و می‌گویند آنها بیش از اندازه به آمریکا خوش‌بین هستند.

از جمله نصب کلیک تابلوهایی ضدآمریکایی در شهرهای مختلف ایران که نشان می‌داد طرف آمریکایی "صداقت" ندارد و با چکمه و لباس نظامی در مذاکره حاضر می‌شود، بحث‌هایی را برانگیخت.

این تابلوها بعد از چند روز جمع آوری شد.

+52
رأی دهید
-26

bardia.kaviani - زوریخ - سوییس
با مکر و حیله تا کی چرخ های این مملکت خواهد چرخید؟
یکشنبه 12 آبان 1392 - 20:43
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
ای امام عزیز، که ما ایستاده‌ایم همیشه برایت سینه خیز. کلام تو بر ما شیعیان حجت است، امت صادقانه در انتظار اوامر تو است. حال که استکبار ره گم کرده به انزوا، و پشیمان است از دروغ و ریا. ما با رشادت شیعه، میپذیریم توبه را، تا ببنیم بعد چی میشه.
یکشنبه 12 آبان 1392 - 20:34
marg bar doshman - لندن - انگلستان
ای رهبر آزاده آماده ایم آماده ,,دستور بده تا دنیا رو به آتیش بکشم
یکشنبه 12 آبان 1392 - 21:18
marg bar doshman - لندن - انگلستان
بزرگ مرد ایران زمین رهبر فهیم و غیور و وطن پرست ,درد و بلات بخوره تو سره پناهنده های زده ایرانی و وطن فروش که واسه پول مفت حاضرن هر کاری کنن
یکشنبه 12 آبان 1392 - 21:21
Aramix - کالیفرنیا - امریکا
ایت الله زرزررررر باز زر زد!
یکشنبه 12 آبان 1392 - 22:55
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
رهبر جمهوری قلابی اسلامی تر زد رفت بیست روز رفت سر چاه چمکران بعد امد چی گفت رید به خودش وبه هیکل جمهوری اسلامی اول با نرمش قهرمانانه وبعد من به امریکا امید ندارم ولی پشت پرده معامله را کردهام ومخصوصا گه رفسنجانی را هی امد و گفت بیا برو سر قبر خمینی وبا امام راحل راز و نیاز کن واو بتو خواهد گفت تا دیر نشده گه امریکا وحتی اسرائیل را بخور وگرنه این ملت همه شما را می خورند مرگ بر اصل ولایت فقه قاتل ودزد وتریکی وچلاق وحامیانش.
یکشنبه 12 آبان 1392 - 23:40
sharafYabi - بیمبه - انگولا
ای رهبره آزاده آماده‌ایم آماده، // درد و بلات فرزانه، وامانده ایم وامانده, . دستور بده فرمانده،// مخ نداریم، بد بختیم و درمانده,. دنیا رو به آتیش می‌کشیم، // سینه خیز و منتظر و خزنده,. با آمریکا لاس میزنیم / اگر شما خواهنده،. اوامرت پاینده،/ امتتم گوسفنده. بی‌ عرضه ایم بی‌ عرضه، // مفت میخوریم، بیارزه و می‌ارزه.
دوشنبه 13 آبان 1392 - 00:13
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
قابل توجه دوستان پشت این نام این کاربر (فدای آقا - اودنسه - دانمارک+ marg bar doshman - لندن - انگلستان+ ) همان بسیجی مزدور و کاسه لیس رژیم ملاها اگزم 292 سابق است که ده تا نام کاربری دیگر هم دارد و اسم شهرها و کشورهای خارجی را هم از طریق گوگل و اینترنت فقط بیرون آورده و عمراً به چنین مزدوری در اروپا اجازه اقامت نمیدهند مگر برای ماموریت تروریستی و سفارتی باشد. فریب نامهای کاربری مختلفش را نخورید و خودتان با مقایسه سبک نگارش و متن کامنتهایش و محتوا پی به شباهتشان می برید. جیره خوار دستمزد بگیر برای کامنت نویسی به نفع رژیم ملاها در این سایت است! مایه ننگ هر ایرانی آزاده و وطنپرست است! مرگ بر خامنه ای کله پوک که دستانش به خون مردم ایران آغشته است و دستور کشتار مردم در اعتراضات ضد رژیمی 88 در خیابانها را داده و آروزی مرگ هرچه زودتر برایش بکنیم تا شاید مردم ایران از این طریق از شرش راحت شوند قبل از اینکه ایران را با سیاستهای احمقانه اش کاملاً نابود کند. مرگ برنوکران و دوستداران خامنه ای چلاق و معلول مغزی که خودشان هم عقب مانده ذهنی هستند!
دوشنبه 13 آبان 1392 - 00:17
ذک گرجی - فررارا - ایتالیا
ای رهبر مسلمین جهان از عقب زرشک با ان مبارزه ضد امپریالیسم تو برو دو بست دیگه بکش ای رهبر ازاده ریدی به هیکلت برو حمام پیش مش مندلی که تورا دوتا قلج تورا با نرمش قهرمانانه بکشند تا حالت جا بیاید رهبر قلابی دزد قاتل شیره ای
یکشنبه 12 آبان 1392 - 23:44
henryaaaa - لوس انگلس - امریکا
سلطان ابله اوامر صادر فرمودند. تمام چاپلوسان، متملقان و نوکران مراتب اطاعت رو به جا آورند.
دوشنبه 13 آبان 1392 - 01:51
دنیای وحشی - تهران - ایران
چرا آقا بی تعارف نمیگن غلط فرمودند و از آمریکا و اروپا عذرخواهی نمی کنندکه هم خیال خودشان راحت بشود و هم آنها ؟!
دوشنبه 13 آبان 1392 - 02:44
compatriot - تورنتو - کانادا
marg bar doshman - لندن - انگلستان - شما مزدوران ایران را به آتش کشیدید بستون نیست حالا نوبت دنیاست!?
دوشنبه 13 آبان 1392 - 04:47
omidvaran - نورکل - امریکا
قابل توجه اون امام جمعه بیسوادی که دیروز خشتک بسرش کشیده بود وتمام مفت خورهائی که اموال مملکت رو زیر عنوان مرگ بر امریکا و مبارزه با امریکا به غارت میبرند - تضعیف مذاکرات سنگ اندازی ممنوع وگرنه بتدریج مردم شمارو مثل مارسمی با سنگ سرکوب ولت وپار میکنند - دیگه نمیشه پشت این شعار های ابلهانه مردم رو چاپید ومملکت رو غارت کرد
دوشنبه 13 آبان 1392 - 06:22
biparva-jan - تهران - ایران
میدونم هضم بعضی حقایق برات سخته حقیقت جو ولی حقیقت اینه که رهبر ایران طرفداران بیشماری هم در ایران و هم در سایر کشور ها داره.
دوشنبه 13 آبان 1392 - 07:38
biparva-jan - تهران - ایران
خدمت اقای حقیقتجو باید عرض کنم که اقای خامنه‌ای طرفداران بسیار زیادی در ایران و خارج از ایران دارد. اینطور نیست که هرکی از ایشون بدش نیاد مواجب بگیر و ساندیس خور و بسیجی باشد.
دوشنبه 13 آبان 1392 - 09:31
Azadikhah - تكسل - هلند
آغا همیشه نظرش یکی‌ به نعل زدن است یکی‌ به میخ زدن!
دوشنبه 13 آبان 1392 - 09:57
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
حقیقت جو. اسم کچله رو گذاشته بودن زلفعلی. شما داستانهای پلیسی زیاد مطالعه میکنی. تا حالا شنیدی skizofren یعنی چی؟
دوشنبه 13 آبان 1392 - 12:55
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
biparva-jan - تهران - ایران- ای مزدور و کاسه لیس رژیم ملاها فکر کردی من ترا نشناختم که باز نام کاربری جدید برای خودت انتخاب کردی و همان (فدای آقا - اودنسه - دانمارک+ marg bar doshman - لندن - انگلستان+ ) هستی! فکر میکنی با آقای حقیقتجو گفتن میتوانی هندوانه زیر بغل من بگذاری ؟ البته که خامنه ای تنها با باج دادن و سیستم نوکرپروری و جیره خواری تا حالا توانست مافیای نظام فاسد خودش را بچرخاند. صبر کنیم دیگر پول نفتی در بساطش نباشد بعد ببینیم جیره خواران و مزدورانی امثال تو برایش تره هم خرُد میکنند؟ سندش در سایت پیک ایران هست برای افشاگری که خامنه ای ملعون چطور در دنیا طرفدار میخرد از زبان خود ملای دیگر اعتراف شده که به چند هزار امام جمعه کشورهای مختلف و دانشجویان و دیگر مزدبگیرانی که از رژیم ملاها طرفداری بکنند و مثبت در باره اش بگویند و بنویسند کمک مالی پس نده میگیرند که یکی از این مزدورهای تهی مغز خود فروخته هم خودت هستی.! تو بسیجی چماقدارهم برو پول مداحی ات را سر ماه بگیر
دوشنبه 13 آبان 1392 - 13:15
biparva-jan - تهران - ایران
کاسه‌ام کجا بود برادر من. من امروز اولین بار بود که اینجا ثبت نام کردم. اما اگر جیره میدادند ما از خدا خواسته قبول میکردیم. ولی افسوس. حالا هم زیاد خودت رو ناراحت نکن و برای حفظ آرامش خودت هم که شده مشتی آب بریز ان جایی که میسوزد.
دوشنبه 13 آبان 1392 - 14:21
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
حقیقتجو من را یاد دایی جان نایپلیون میندازی. آفتابه لگن به هفت دست، شام و نهار هیچی.. خداییش این مصداق حال تو هست.
دوشنبه 13 آبان 1392 - 20:36
biparva-jan - تهران - ایران
چقدر این بنده خدا رو اذیت کردی اودنسه جان که همه رو شما میبینه
دوشنبه 13 آبان 1392 - 22:28
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
biparva-jan - تهران - ایران= فدای آقا - اودنسه - دانمارک- از مزدور بسیجی و کاسه لیس رژیم ملاها که باشی و کسی که در لنجزار حکومت اسلامی تربیت شده و از بسیجی که جای پای خامنه ای ملعون را میبوسد نباید هم انتظار دیگری داشت ! این مزدوران مثل خودت هستند که میدانم کامنتهای من مثل تیری به قلبتان میخورد و من هم برای همین دوست دارم چهارتا بسیجی و پاسدار تهی مغز مثل خودت را دق مرگ کنم تا از عصبانیت نفله شوید. این تو هستی که احتیاج به ریختن آب روی جای سوزشت داری بدبخت نه من! دزد را هم سر دزدی بگیری حالش گرفته میشه و من هم ترا خوب شناختم و افشا میکنم که چه مزدوری سایبری رژیم ملاها هستی و در نوکری هم لنگه نداری! ننگت باد! نه تنها از آدمیت و انسانیت بوئی نبردی بلکه بی چشم رو و بیاندازه هم گستاخ هستی چونکه برای همین کارها حق مزدوری میگیری و جیره خوار رژیم فاشیستی ملاها هستی ! باشد که روز انتقام مردم از شما بسیجیهای مزدور فرا برسد و جرات نکنید از سوراخ موشتان بیرون بیائید! مرگ بر رهبرت و هرچه بسیجی مزدور و آدمکش مثل خودت!
دوشنبه 13 آبان 1392 - 23:54
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
حقیقتجو حالا فرقش مگه چقدره که من خودم یا اونم! پیشنهاد میکنم کتاب سه تفنگدار را بخونی که میگن all for one, one for all. بیپروا جان برادر، انشاالله که خداوند حقیقتجو را به راه راست هدایت کند.
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 00:06
henryaaaa - لوس انگلس - امریکا
دوستان ......سپاه پاسداران با اندکی‌ جیره چندین مزدور اینترنتی استخدام کرده و این مزدوران کاری جز کامنت گذاری به نفع این رژیم جرم و فساد و اون رهبر ابله ندارند.
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 02:28
biparva-jan - تهران - ایران
بگو کجا جیره میدهند ما هم بریم بگیریم. والا به خدا به جیره نیازمندیم.
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 15:19
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
henryaaaa - لوس انگلس - امریکا- شما کاملاً درست میفرمائید که این رژیم ضد ایرانی سگ علی خامنه ای از شیوه های مختلف استفاده میکند مثل زندانی کردن مخالفینش ولی بعد آنها را زیر فشار قرار میدهد که اگر با رژیم در ارتش سایبری به نفع رژیم بنویسند مرخصی میگیرند یا آزاد میشوند طبق سند زیر: به گزارش کلمه، حسین رونقی فعال حقوق بشر و وبلاگ نویس منتقد و مسلط به فضای سایبری، پیش از این بارها و بارها در ایام بازجویی و پس از ان در دوران گذراندن حکم ۱۵ ساله اش با این پیشنهاد که با پیوستن به ارتش سایبری می تواند آزاد شود مواجه شد اما هر بار با رد این پیشنهاد فضای زندان و بازجویی ها را برای خود سخت تر کرد. - ولی این کاربر مزدور رژیم و بسیجی چماقدار- فدای آقا - اودنسه - دانمارک- از شستشوی مغزی داده شده های رژیم فاشیستی ملاهاست و در این نظام ننگ اسلامی ملاها کلی بهش منافع و امتیاز رسیده و خوب میداند که اگر رژیم ملاها سرنگون شود سرش سر دار آویزان خواهد شد و برای همین هم باید مزدور و کاسه لیس رژیم باشد تا جانش و منافعش را نجات دهد. مرگ بر سگ علی خامنه ای و طرفداران !
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 14:35
eshgeman iran - ایران - ایران
به عرض عزیزان وکاربران محترم می رسانم که کامنت-حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان - از مزدوران سازمان منافقین درآلمان می باشد ایشان فرزند ناخلق آقامسعود ومریم خانم می باشند. میدانیدچرا؟ چون وقتی حرص اورامیگیرد ناخواسته ازروی هواوهوس بفکر پادگان اشرف وهمقطاران کشته شده اش درپادگان اشرف می افتد. بنارم به کاربران باغیرتی مثل فدای آقا - اودنسه - دانمارک و biparva-jan - تهران - ایران. ضمنا ایشان وقتی کم می آورند همه را به یک چشم می بینند شاید هم کورباشندو خدابهتر می داند. زنده بادایران
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 17:41
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
حقیقتجو آخه این چه ادبیاتی هست که تو داری. اگر تو مجلس بود، حراثت مینداختت بیرون. با داد و بیداد و فحاشی که نمیتونی سیاست رو ببری جلو. ما به دستورات خداوند عمل میکنیم. جای این همه داستانهای پلیسی برو کمی قرآن بخون. ولی تو از اون گمراهان هستی که خداوند بر قلب و گوشت مهر زده.
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 20:23
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
حقیقتجو دیدی چطوری پتتو ریختند رو آب. نگفتم اول یه سوزن بخودت بزن، بعد یه جوال دوز به مردم. منافقین از کافران بدتر هستند. برادر عشق من ایران، موفق و موید باشید.
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 20:48
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
eshgeman iran - ایران - ایران- تو شکنجه گر زندان اوین و بسیجی چماقدار مزدور رژیم ملاها لازم نیست من را به دیگران بشناسی چونکه همه از تو شناخت دارند که فرزند ناخلق سگ علی خامنه ای و زن ... هستی .. و گستاخی و پرروئی تو هم از همینجا ناشی میشود و آبرو و حیا نداری و هرچی دیگران هم بهت فحش و ناسزا میدهند از رو نمیروی! مزدوران آدمکش و تشنه به خون ملت ایران عادتشان هست وقتی منطق و استدلال کم میآورند به دیگران تهمت مجاهد خلق بودن و نوکری به غرب و غیره میزنند و همه را به کیش نوکر صفت خودشان میپندارند. باید تا حالا روی من شناخت داشته باشی که اگر من مسلمان بودم حتماً با مسلسل مجاهدها به جان شما خونخواران ایرانیها میافتادم. مزدوران سرسپرده جانی مثل خودت فقط زبان گلوله را میفهمند و وجود .. تنها با مرگشان از خاک ایران پاک میشود! در ضمن این کامنت جواب> فدای آقا - اودنسه - دانمارک و biparva-jan - تهران - ایران هم میباشد چونکه یکی هستی
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 21:44
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
eshgeman iran - ایران - ایران- مزدور رژیم و بسیجی آدمکش که کار شناسی شکنجه گری مردم ایران را تحصیل میکنی. ترا برای جاسوسی در دانشگاه اجیر کردند تا جو امنیتی درست کنی و خود ملا روحانی اعتراف میکند که امثال تو مزدور جاسوس جو امنیتی نه تنها در ایران بلکه در دانشگاها هم درست کردید! این خودت هستی که با خوک پرستان محشور هستی! میگوئی نه نگاهی به قیافه خودت و سگ علی خامنه ای بکن بعد ببین توهین به خوک بیچاره است که در مقابل شما بسیجیها و طرفداران رژیم ملاها و مسلمانهای جعلی شیعه و متظاهر خوک حیوان پاک و نجیبی است و به خوک توهین شده و ارزشش پایین میاد با بسیجی و مسلمانهای شیعه قلابی امثال تو مقایسه شود! با همه جنایات و خیانتهائی که به ایران و ایرانی کردید باز آنقدر وقیح هستید که دم از ایرانی بودن میزنید؟ بارها بهت گفتم کاربران این سایت آنقدر دانا و آگاه هستند که فریب شعار زند باد ایران تو یکی بسیجی مزدور را نمیخورند و خودت را بیش از این مسخره نکن! مرگ بر هرچی بسیجی مزدور و کاسیه لیس دربار سگ علی خامنه ای و طرفدارانش! ننگت باد! در 2. ‌
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 21:58
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
2) در ضمن بسیجی چماقدار و نادان مگر خودت به ما ایرانیان مقیم خارج برچسب وطنفروشی و جاسوسی نمیزنی یا اینکه سند و مدرک یا علم غیب داری که توهین میکنی و همه را تهمت میزنی. چشم نداری ایرانیان مقیم خارج را ببینی و از حسادت و کینه است که با همه دشمنی داری و مدام گستاخی میکنی ! ولی از کامنتهایت مشخصه که چه مزدور رژیم ملاها هستی و تا حالا جز شعار زنده باد رهبر و دیگر اراجیف چیز دیگری ازت ندیدیم. ای مزدور که در کامنت بالا اعتراف هم کردی نوکر رژیم هستی و حق جیره خواری میگیری! ننگت باد که مایه ننگ ایرانیها هستی و باشد تا روز انتقام از امثال تو قاتلین مردم ایران فرا رسد! و سرتان را روی دار ببینیم که یک عمر مردم ایران را شکنجه و سرکوب کردید! ! مرگتان باد!.
‌سه شنبه 14 آبان 1392 - 21:58
biparva-jan - تهران - ایران
حقیقتجو، چرا به توصیه ما عمل نکردی و در ان محلی که به شدت میسزود اب نریختی عمو جان؟ بدو بدو برو اب بریز.
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 09:42
eshgeman iran - ایران - ایران
کابرای محترم دیدید که بنده تمام حرفهایی را که درباره این شخص حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان- زدم کاملا درست ازآب درآمد. 1- ایشان ابتداماهیت خودش را درسرسپردگی به دشمنان این ملت اثبات کردند که با مسلسل میخواهند حمله کنندپس ایشان مسلسل بدست هستند. 2- دوما من فارع التحصیل شده ام ودیگردانشگاه نمیروم واین چرندیات دیگر به من نمی چسبد. 3- سوما به خدامن بسیجی هم نیستم اما نمیتوانم چشمهایم رابرروی واقعیتها ببندم که یک مشت زالوصفت به هرکس وهرچی فحاشی وتوهین کنند چون توهین کردن مال افراد بی جنبه وضعیف النفس میباشد. ضمنا این شخص با چندکامنت درتمامی سایتها فقط به کسانیکه عقیده وفکر اوراهمراهی نمیکنند مدام درحال فحاشی وتوهین میباشد ومن وظیفه انسانیم بود که به دیگرکاربران بخاطر وجدانم اطلاع رسانی کنم. زنده بادایران
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 09:47
eshgeman iran - ایران - ایران
ادامه مطلب: بنده به تمامی ایرانیان وطن پرستی که باهرسلایق هستند ارادت مخلصانه داشته ودارم ولی این افراد حسابشان ازکسانیکه نطفه شان براساس فحاشی ودریوزگی بسته شده جدامیباشند. ایرانی برای من حقیرهمان ایرانی است که درایران وخارجندوهیچ فرقی هم ندارند چه مخالف وچه موافق ، اما غیرت هیچ ایرانی به اواین اجازه را نمیدهد که به دشمنانش فحش ناموسی و بدترازفحش ناموسی بدهد. این حرکات سخیف مال سرسپردگان خوک صفت وصهیونیست زاده ها میباشدکه برای اثبات حرفشان مدام به دیگران برچسب می زنند. زنده باد ایران، زنده باد ملت عزیزایران
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 09:54
eshgeman iran - ایران - ایران
جناب حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان- مزدور من جواب تورادادم وبی خودی پای دیگران را وسط نکش. وقتی کم می آوری .. من شخصی مستقل ودارای اراده ای قوی وثابت میباشم . وتهمت دیگران راتحمل میکنم الحمدالله نه شکنجه گرم ونه مثل تو جاسوس مسلسل بدست، اما من جواب مسلسل توراباقلم ودانشم میدهم نه بامسلسل. مسلسل مال زمان جنگ است پس حرف من که گفتم ازمنافقین پادگان اشرفی کاملا واضح وشفاف وصحیح بود .هرکس هم دراین سایت به کامنتها نگاه کندمتوجه حقه ونیرنگ تو خواهد شد. زنده بادایران،زنده بادملت ایران
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 10:01
eshgeman iran - ایران - ایران
بنازم به مطلب جناب biparva-jan - تهران - ایران- لطفا کسانیکه خبردارند جیره میدهند بما اطلاع رسانی کنند خیلی ازکسانیکه قبلا ازایران فرارکرده اندوالآن درخارج توالت شویی ویاکارگرپارکینگ ویا پمپ بنزین هستندنیازمبرم به مواجب دارند. ضمنا جناب حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان- بعلت قطع کمکهای انساندوستانه خیریه آلمانی ها بشدت محتاجند. ایشان برای خریدمسلسل نیازمبرم به پول ومواجب جیره ای دارند. زنده بادایران، زنده بادمردم پاک ایران
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 10:11
نوادا - تهران - ایران
بنده با نظرات eshgeman iran--- فدایی آقا ----biparva - jan کاملاموافقم. اینهایی که شما دارین باهاشون کل کل میکنین همون هایی اند که کف قایق خوابیدن رفتن انگلیس یا از کوه و کمر انداختند رفتند آلمان واسه حمالی. ولی دی کل یه نصیحتی به شما دوستان عزیز میکنم کلا این قشر افرادی که شما با اونه درگیرید افراد از طبقه ی پائین افراد جامعه چه در ایران چه در خارج هستند پس با اونه دهن به دهن نشید.
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 12:22
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
eshgeman iran (1 - ایران - ایران- بسیجی مزدور و عضو ارتش سایبری که برای همه در این سایت شناخته شده هستی و لازم به معرفی شدن توسط من نیستی و کامنتهای جوابی دیگر کاربران بتو را در جاهای دیگر بخوان تا نظرشان را نسبت به تو مزدور آدمکش بسیجی خوب بدانی که فقط نفرت و لعنت نثارت میشود. این بازی کهنه را که با چند تا نام کاربری کامنت مینویسی و خودت بعداً کامنتهای خودت را با نام کاربری دیگر تایید و حمایت میکنی درسش را گویا در سازمان امنیت ملاها یاد گرفتی ولی برای ما دیگر ریشش درآمده و برو خودت را گول بزن فریب خورده تروریست مسلمان! کسی در این سایت اینقدر مثل خودت نادان و ابله نیست که به این شیوه های احمقانه ات پی نبرد. برای همین هم ماهیت پلیدت را برملا کردم معلومه که خوشت نیاید و ناسزا و توهین بکنی که در ذات و تربیت بسیجی مزدور چماقداری مثل تو نهفته است که دهان مخالفان خودتان را یا با توهین و فحش و ناسزا ببندید یا با زور چماق و شکنجه و اسلحه! برای مسئولین این سایت جای تاسف دارد که به اعضای ارتش سایبری رژیمی مثل تو قاتل پلاتفرم شعار دادن به نفع رژیم ملاها درست میکنند..در 2
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:16
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
2) که بتوانی به تمام ایرانیهای مقیم خارج یا داخل ایران مخالف رژیم ملاها فحاشی و توهین بکنی و جای سوال میماند که چرا باید به مزدوری رژیمی که عضو ارتش سایبری ملاها و سازمان امنیتی رژیم فاشیستی است آزادی فحاشی و توهین به مخالفین رژیم فاشیستی ملاها را بدهند که برای رژیم کار تبلیغاتی و پروپاگاندا در این سایت بکند و آیا سایت ایرانیان یو.کی خودش را همدست و یاری دهنده رژیمی که بوئی از آزادی بیان نبرده نمیکند؟ پس چرا باید به نوکران مزدور رژیم ملاها مثل این کاربر در اینجا اجازه شعار دادن به نفع رژیم داده شود؟ حالا برگردم به چرندیاتی که بافتی که من با مسلسل ( کدام؟ ) دشمن ملت ایران هستم و برعلیه شان میخواهم بجنگم که باز دروغگوئی و تهمت ناروا زدن ( که در ذات مسلمان شکنجه گری مثل خودت است ) سعی میکنی حرفم را وارونه جلوه بدهی که گفتم مسلسل ها را باید برای پاک ساختن ایران از وجود بسیجیها و پاسداران و نوکران رژیم ملاها مثل خودت بکار برد و هرکه فکر کند که شما مزدوران رژیم با دسته گُل از قدرت سیاسی صرفنظر میکنید باید خام اندیش باشد. در 3
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:16
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
3) شماها بسیجیها و پاسداران جنایتکار همان کسانی نیستید که به ارتش سوریه کمک میکنید تا بر سر مردم خودشان بمب بریزند و ریختند؟ مطمئن باش تو یکی اولین کسی هستی که حاضری برای حفظ نظام ننگ اسلامی ضد ایرانی صدها ایرانی مخالف نظام اسلامی را بکُشی و یا کُشتی و شاید هم تا حالا به جنایاتی که کردی افتخار هم میکنی؟ دوماً نوشتی که تحصیلکرده حقوق هستی که باز یکی دیگر از چاخان هایت هست! چونکه اولاً خاک بر سر آن دانشگاهی طویله ای که امثال ترا بیرون داد و میدهد وقتی کسی که حقوق خوانده باشد هنوز نداند و یاد نگرفته باشد که نباید بدون مدرک و سند به کسی تهمت بزند که بارها به من و دیگران زدی و آدم حقوقدان ( که خالی بند هستی) اینقدر بی تربیت و بی ادب و لات سیاسی و هرزه گو نمیشود که به دیگران فخاشی میکند چه برسد که از حقوق دیگران دفاع کند. بیچاره ملت ایران که سرمایه شان برای تربیت یک مشت جنایتکار تلف میشود! حالا میفهمی که از توهین هایت و فحاشی به دیگران کسی باور نمیکند که تو تحصیل کرده باشی البته تحصیل چماقداری و مزدوری چرا کردی! در 4
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:16
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
4) و ماموریت جاسوسی برای لو دادن دانشجویان دیگر داشتی و خائن بودی و فکرکنم جو دانشگاه با وجود بسیجی مزدوری مثل تو امنیتی میشود یا نه غیر از این است؟ سوماً آن خدائی که قسم میخوری بسیجی نیستی و آن قرآنی که باورش داری کمرت را بزند اگر دروغ بگوئی تو یک کاربر نیستی با چند تا نام کاربری و آی دی و فقط برای تبلیغ رژیم کامنت میگذاری. چونکه یا از روی نادانی و ناآگاهی و فریبخوردگی ات است یا از روی مزدوری و جیره خواری برای رژیم که در هر دوحالش جای سرزنش و تنفر دارد. تو دهنت را باز میکنی و فقط لجن پراکنی به مخالفین رژیم ملاها و خصوصاً ایرانیان مقیم خارج میکنی ( که سندش هست) بعد انتظار داری ما به تو بسیجی مزدور و امثال تو بی ادب کمتر از گُل نگوئیم؟ تازه وقتی با تو مزدور نادان وارد بحث سیاسی میشویم که دوتا دلیل بیاور که برای چی از رژیم حمایت میکنی ولی فقط شعار میدهی یا سکوت میکنی و شانه خالی میکنی. هنوز هم فرصت داری دو تا نمونه بیاوری که این رژیم با میلیاردها دلار ثروت نفت در عرض 34 سال در زمینه اقتصادی و صنعتی و کشاورزی یا آموزشی و فرهنگی و غیره حتی در یک زمینه کوچک.. در 5 !
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:17
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
5) گوشه ای از ایران را آباد کرده و باعث پیشرفت ایران شده؟ چرا رژیم از آزادی بیان وحشت دارد یا به نظر تو ابله دیکتاتوری اسلامی در ایران نیست؟ اینهمه دزدی و فساد اقتصادی و اختلاس وغیره را همین نماز خوانهای مثل خودت فاسد انجام دادند یا ما که بیش از بیست و چند سال از ایران خارج هستیم؟ بهت میگویم دین و نماز سران رژیم دکانداری است برای چپاول ثروت مردم و به تجربه هم ثابت شد ولی باز نمیخواهی قبول کنی و قربان رهبر دیکتاتورت سگ علی خامنه ای هم هستی! معلومه که وقتی امثال تو در این رژیم به نان و نوائی برسند و کلی منافع دارند باید هم جان بی ارزششان را برای حکومت اسلامی بدهند چونکه با سقوط رژیم خودشان هم سقوط خواهند کرد مثل جریان سوریه میشود! از کدام وجدان نداشته ات و انسانیتت حرف میزنی که میخواستی به دیگر کاربران در باره من اطلاع رسانی کنی که بهتر بود تهمت زنی مینوشتی تا اطلاع رسانی؟ من به انداز ه کافی در این سایت شناخته شده هستم و تو خودت ابله بهتر میدانی یا اگر نام کاربری مرا به جستجوگر گوگل همین سایت بدهی لیست تمام کامنتهای من میاید که چه تخصصی دارم و چه گرایشات سیاسی دارم. در 6
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:17
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
6) جای مخفی کردن چیزی نیست. همین الان این کار را بکن و کامنتهای گذشته ام را پیدا میکنی که من بارها نظر انتقادی نه تنها به سازمان مجاهدین خلق و آمریکا و اسرائیل کردم که سندهای کامنتی من هست و تو ای بیسواد و نادان وقتی که من بارها گفتم و میگویم دین اسلام یک غده سرطانی است بعد چطور میتوانم با سازمان مجاهدین خلق که برای اسلام ( مثل امثال تو عقب مانده ذهنی هستند ) میجنگند همراه باشم؟ همان لحظه ترورم میکنند چونکه آنها هم اسلام را سیاسی کردند و با تروریسم و جنگ و جدال میخواهند به زور به قدرت برسند و برای همین شما مزدوران رژیم از مجاهدها وحشت دارید چونکه میدانید با سلاح ابزاری کردن اسلام میتوانند رقیبان شما و خطری برای گرفتن قدرت از دست شما جنایتکاران مسلمان باشند. یا چرا بر علیه سنی ها میجنگید و سنی های ایران را زیر فشار قرار میدهید و هرگونه حق تعیین سرنوشت را ازشان گرفتید و 34 سال حتی یک وزیر سنی در دولتهای ایران نبوده و روز و شب بر منبرها امامانشان عمر و عثمان و ابوبکر فحش میدهید و لعنت میکنید؟ چونکه رقیبهای ایدیولوژیکی شما خونخواران شیعه سیاسی هستند. در 7
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:17
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
7) تازه خودم در فاز اول دوران زندگیم که در خانواده مسلمان شیعه بزرگ شدم و اهل دعا و نماز و عبادت هم بودم به دو دلیل مسلمانی را کنار گذاشتم اولاً چونکه با چشم خودم دیدم کسی که من پشت سرش نماز میخواندم و پیشنماز بود چه دزد پدر سوخته ای بوده و چطور با مسلمان نمائی جیب خودش را پر میکرد و شاید هم هنوز میکند. دوماً بدلایل گسترده شدن افق دیدگاهم نسبت به وجود خدا در چهارچوب تحصیلات علم و دانش در بهترین دانشگاهای آلمان به نتیجه و نظری خلاف خداباوری و دینگرائی رسیدم. حالا من آتئیست چطور میتوانم بروم به نظر تو تهی مغز معتقد به اسلامی که آیین و مکتب خشونت و دستورنامه تروریستهاست بشوم و برای مجاهدین خلق یا عرب سنی و یهودیها و غیره و ذالک بجنگم؟ پس میفهمی طرف مقابلت که من باشم را خوب نشناختی و فکر کردی با تهمت ناروا زدن منافقی و نوکری برای غرب و غیره میتوانی دهانم را ببندی یا خرابم کنی که کور خواندی و تا زمانیکه زنده ام دست از مبارزه با خرافه پرستانی امثال خودت برنخواهم داشت حتی مجبور شوم برای دفاع از خودم از مسلسل استفاده کنم. در 8
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:18
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
8) در ضمن برای اینکه دنبال وصله دیگر نگردی که بمن بچسبانی کمونیست و سلطنت طلب هم نیستم! و آنقدر تخصص کاری و تحصیلی دارم که نانش را بخورم و مثل تو که اعتراف کردی دانشگاهی بیکار هستی و دنبال جیره میگردی (biparva-jan - تهران - ایران-) پس حرفم ثابت میشود که از راه مزدوری برای رژیمی که با ملت خودش دشمن است و باعث بیکاری میلیونها تحصیلکرده امثال خودت است کاسه لیسی میکنی تا یک لقمه نان به خواری و مزدوری درآوری یا شاید هم بچه آقازده باشی و متوجه هستی که برای حفظ امتیازاتت و منافعت باید از نظام آخوندیسم طرفداری بکنی؟ تو چه تحصیل کرده بیسوادی هستی که دشمن خودت و دشمن ملت ایران را که رژیم ضد ایرانی ملاها باشد هنوز نمیتوانی تشخیص بدهی؟ اگر سواد سیاسی نداری بگو تا برایت تعریف کنیم که چرا رژیم ملاها ضد ایرانی و ضد بشری و دیکتاتوری تمام عیار است و چرا اسلامگرائی تو اشتباه است و آخرش هم گوشت دم توپ برای جنگهای ملاها میشوی! تو فکر میکنی من خوشم میاید سطحم را برای دادن جواب کامنتهای بی ارزش تو پائین بیاورم و مجبور شوم جواب بی ادبی و توهینت را با روشنگری بدهم؟ در 9
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:18
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
9) برای همین وقتی ادعای خالی بندی میکنی که کارشناس ارشد حقوق هستی ولی با رفتار و نحوه برخوردت با دیگران در کامنتهایت لات منشی و هرزه گوئی و توهین و تهمت را ابزار بستن دهان مخالفین خودت انتخاب کردی من هم به تو میگویم برو کشکت را بساب که سطح بیسوادی ات نشان میدهد هم کیش بسیجی چماقدار مزدور هستی و پول میگیری تا نفهمی یا خودت را به نفهمی بزنی و برو خودت را سیاه کن و فریب بده نه ما را. سند کامنتهایت هست فقط در حد دوتا شعار به نفع رژیم ملاهاست ( و صف خودت را از ایران دوستان جدا میکنی ) و توهین و تهمت به این و آن که در خارج توالت شور است و دیگر چرندیات که باید از یک آدم حقوقدان فهمیده بدون سندیت بعید باشد و الحق که خوب شناختمت بسیجی مزدور و عضو ارتش سایبری سازمان امنیت ملاها شاید هستی از روی برداشت از کامنتهایت و شیوه فحاشی ات که شبیه به مداحان رژیم ملاهاست! اگر غیر از این است قضاوتش را برعهده دیگر کاربران بگذاریم! به نظر من مسئولین این سایت به امثال تو که برای ارتش سایبری رژیم ملاها کار میکنند نباید اجازه تبلیغاتی برای رژیم فاشیستی ضد ایرانی ملاها در این سایت بدهند . در 10
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:18
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
10) و امید است فلسفه کاری و فهم و درک خودشان را از آزادی بیان دادن به یک مشت تروریست مسلمان تجدید نظر کنند و مانع سمپاشی افکار تنفر و توهین و افترا زدن به ایرانیان مقیم خارج شوند چونکه مزدوران و حکومت سگ علی خامنه ای مگر به مخالفین خودش اجازه نظرات انتقادی را به خودشان میدهند که حالا طرفدارنش در این سایت با ده تا نام کاربری مختلف برایش سینه بزنند و ایا این توهین به ما ایرانیهای خارج از کشور نیست که در سایت ایرانیان یو .کی. شب و روز توسط این بسیجیهای سایبری مزدور مورد توهین و فحش و ناسزا قرار بگیریم؟ اینها هدفشان هم همین است که با تهمت زنی و توهین به دیگران خصوصاً ایرانیان مقیم خارج دهان مخالفین رژیم را ببندند که این کاربر بارها گفته که همه وطن فروشید و جاسوسی میکنید و نوکر غربیها هستید و غیره که سند کامنتش هست! مسئول محترم این سایت تا کی باید فحاشی و توهین نوکران رژیم فاشیستی ملاها را در این سایت هم بشنویم؟ اگر قرار است مزدوران رژیم در این سایت حضور داشته باشند پس دیگر جای دیگر ایرانیان شریف مخالف رژیم ملاها در این سایت در کنار اراذل و اوباش بد دهن . در 11
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:19
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
11) و لاتها و چاقوکشهای بسیجی و چماقداران سایبری رژیم دیکتاتوری ملاها نیست و باید همه دوستان فکری بکنند که یا میدان و گود را بر عهده اینها بگذارند یا حضور فعالتری داشته باشند تا صدایشان رساتر برای بستن دهان این مزدوران رژیم شنیده شود و نه اینکه سکوت کنند وگرنه من هم بهتر میدانم که وقتم را برای سرگرمی و تفریحات دیگر بگذارنم مثل میلیونها ایرانی دیگر در خارج از کشور. دریغا از کمی احساس مسئولیت و تعهد نسبت به وطنمان ایران که تنها با مبارزه من و شما از چنگال خونخواران ( بسیجیها و پاسداران و آخوندهای) ضد ایرانی رها و نجات داده میشود. یا فکر میکنید با دسته گُل دان بهشان از قدرت بدلخواه خودشان صرف نظر میکنند و یا منتظر معجزه اصلاح طلبی بی اساس یک مشت مسلمان فریبکار دیگر هستید و امیدوارید که ایران را آباد کنند؟ در 12
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:20
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
12) یا شاید فریب شعارهای احمقانه و جوک این کاربر بسیجی مزدور را میخورید که کامنتهایش را با زنده باد ایران ختم میکند برای عوامفریبی در حالیکه روز و شب با حکومت اسلامی اش تیشه به ریشه ایران و ایرانی دارد میزند و خودش یا حالیش نیست یا مزد میگیرد که عوامفریبی بکند و رد گم کند. غافل از اینکه یک ایرانی آگاه شعار توخالی زنده باد ایران را که از دهان یک بسیجی و پاسدار مزدور یا طرفدار رژیم ملاها مثل این کاربر مغز شستشو داده شده بیرون بیاید باور نمیکند و به ریشش باید بخندد. زنده باد ایران بدون اسلام میگفت باز یک چیزی! شعارمان باشد: نه اسلام نه قرآن، جانم فدای ایران. هر ایرانی هم که پاسدار و بسیجی و طرفدار رژیم فاشیستی ضد ایرانی ملاها باشد پاک نیست مثل پاسداران جنایتکار که در سورریه با اعمالشان در دنیا نام ایرانی را به گند کشیدند! خود مسئول رژیم ملاها چند وقت پیش که سندش هست اعتراف کرد با دخالت سپاه در سوریه و کل سیاست جنگ طلبی رژیم ملاها و حمایتش از ترویستهای حماس و حزب الله و غیره و ابلهی سگ علی خامنه ای اسم و نام ایرانی بدجوری در دنیا خراب شده که مدیون همین بسیجیهای مزدور مثل این کاربر هستیم.
‌چهارشنبه 15 آبان 1392 - 16:21
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.