درخواست معاون اوباما: تحریم های ایران را افزایش ندهید

درخواست معاون اوباما: تحریم های ایران را افزایش ندهید

جو بایدن معاون رئیس جمهور در کنار جان کری وزیر امور خارجه و جاک لو وزیر خزانه داری آمریکا در نشستی غیرعلنی با سران دموکرات در مجلس سنا و اعضای کمیته بانکی این مجلس شرکت کردند تا از آنها بخواهند از اعمال تحریم های جدید علیه ایران خودداری کنند.
معاون رئیس جمهور آمریکا از کنگره این کشور خواست از اعمال تحریم های جدید علیه ایران خودداری کند.

به گزارش عصر ایران به نقل از رویترز،  جو بایدن رهبری مقامات دولتی آمریکا در کنگره برای تاخیر در تصویب تحریم های جدید علیه ایران را برعهده دارد. بایدن همزمان ریاست مجلس سنا را برعهده دارد.

جو بایدن معاون رئیس جمهور در کنار جان کری وزیر امور خارجه و جاک لو وزیر خزانه داری آمریکا در نشستی غیرعلنی با سران دموکرات در مجلس سنا و اعضای کمیته بانکی این مجلس شرکت کردند تا آنها را از نتیجه مذاکرات هسته ای با ایران مطلع کنند.

آنها همچنین از اعضای کمیته بانکی مجلس سنا خواسته اند تصویب تحریم های جدید علیه ایران را به تاخیر بیاندازند.

یک مقام مسؤول در دفتر بایدن گفت: پیامی که دولت آمریکا به کنگره منتقل کرده این است که وقت آن می رسد که نیاز به اعمال تحریم های بیشتری باشد اما در حال حاضر زمان مناسب برای تحرک کنگره و افزایش تحریم ها علیه ایران نیست.

برخی از اعضای کنگره پس از نشست مشترک با مقامات ارشد کابینه آمریکا گفته اند که از دلایل مطرح شده قانع نشده اند و معتقدند باید تحریم های جدیدی علیه ایران اعمال شود.

"روبرت منیندز" رئیس کمیته روابط خارجی و عضو کمیته بانکی در مجلس سنا به خبرنگاران گفت: آمادگی ندارم اعمال تحریم جدید علیه ایران را به تاخیر بیاندازم.

سناتور جمهوری خواه مارک کرک که به شدت با تاخیر تحریم های جدید علیه ایران مخالفت می کند نیز گفت که هنوز خواهان تصویب تحریم های جدید علیه ایران است.

در مقابل سناتور جمهوری خواه مایک جوهانز گفت: من درخواست ها برای تاخیر در اعمال تحریم ها علیه ایران را تایید می کنم چرا که ممکن است مذاکرات هسته ای با ایران نتیجه بخش باشد. البته این تاخیر ، طولانی مدت نخواهد بود.

سناتور دموکرات تیم جونسون رئیس کمیته بانکی مجلس سنای آمریکا هم گفت: هنوز درباره تاخیر دوباره رای گیری درباره تحریم های جدید ایران تصمیم گیری نکرده ام.

کمیته بانکی مجلس سنای آمریکا در سپتامبر گذشته قرار بود درباره تحریم جدید ایران رای گیری کند اما با درخواست باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا این رای گیری به تاخیر افتاد.

+106
رأی دهید
-41

جمشیدبسم الله - یزد - ایران
جمش کن بینم.مگه تو این چند سال چه غلطی کردن .مرگ بر آمریکا رو عشقه!!!
جمعه 10 آبان 1392 - 12:21
Amoo Ashkan - لوکزامبورگ - لوکزامبورگ
خدارو شکر هنوز تو دولت آمریکا آدمای عاقل وجود دارن
جمعه 10 آبان 1392 - 12:47
tondar - شفیلد - انگلستان
دیگه چی مونده که میخوائین تحریم کنین .......حتما میخوائین الت سید عل یه دستو تحریم کنین ههههههههههههههههه
جمعه 10 آبان 1392 - 14:32
shahab46 - هانوفر - المان
بمیر کثافت. هم تو هم آن مردیکه مسلمان نفهم
جمعه 10 آبان 1392 - 19:05
آتیشپاره - گنت - بلژیک
جمشید-یزد دوست عزیز فراموش نکن آمریکا با همین سیاست توانست پایه های قدرت دیکتاتور عراق را ویران کند. اگربه فکر خودت نیستی لااقل به آن مردمی فکر کن که با اعمال تحریمهای بیشتر دیگر توان تهیه لقمه ای نان راهم نخواهند داشت.به بیمارانی فکر کن که توان تهیه دارو را حتی بقیمت ۲۰برابر قبل هم ندارند.دنیا بر مدار پول میچرخد دوست عزیز نه برمدار حماقت.
جمعه 10 آبان 1392 - 21:19
lona_düsseldorf - دوسلدورف - آلمان
دوست عزیز ،جمشید لطفا این حرف‌ها را نزنید ،شما برو کمی‌ خبر‌ها دنیا را بخون میبینی‌ که همین آمریکا با تحریم‌های که علیه کره شمالی به تصویب رسانید مردم بی‌چاره تو کره داشتن علف می‌خوردن ،امیدوارم که وضعیت هموطنان ما این گونه نشود،متاسفانه باید قبول کنیم که آمریکا فعلا در دنیا حرف اول را می‌زنه ،دیگه ایران عزیزه ما که بالاتر از آلمان نزد آمریکا نیست تلفن آنجلا مرکل را دارن کنترل می‌کنن و آلمانی‌‌ها هم هیچ کاری نتونستن بکنن ،لطفا این طرز تفکر اثر حجر را هم نکنید ،مرگ بر آن و این
شنبه 11 آبان 1392 - 03:06
eshgeman iran - ایران - ایران
ای ..وطن فروش lona_düsseldorf - دوسلدورف - آلمان و. آتیشپاره - گنت - بلژیک - ما اگر بمیریم اگر دارونباشد اگر ازبی عذایی جان بدهیم اگر بروین دربیابان علف بخوریم زیر ننگ وخفت نمی رویم. اگر بناست بدست آمریکا بمیریم میمیریم اما بدست خودمان خودمان را خفت وخوارنمیکنیم. مردن به از زندگی ننگین وخفتی وخواری است. امامطمئن باشید این مشکل درآینده ای نه چندان دوربدست باکفایت غیورمردان وشیرزنان دانشمنداین کشورحل خواهدشد واین روسیاهی تاابد برپیشانی شما ورشکستگان سیاسی وخودفروخته جاسوس اجانب نوشته خواهد شد. زنده بادایران،زنده باد ملت آزادایران، زنده بادمردم فهیم ایران
یکشنبه 12 آبان 1392 - 12:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.