اظهارات توهین آمیز مداح مشهور به دولت: برید جلو ببینیم چه غلطی می کنید؟

انصاف نیوز :یکی از مداحان سیاسی که مداحی های آنها جدیدا رنگ و بوی دیپلماسی گرفته، در مداحی شب عید غدیر ضمن توهین شدید به مذاکره کنندگان ایرانی، خطاب به آنها گفت: یک مثل بدی داره که من روم نمیشه اینجا بگم، ولی دشمن اگه تا آخر کار نیاد رضایت نمیده، تو فکر کردی که مثلا با یک ماچ راضی میشه؟

به گزارش انصاف نیوز، در این سخنان که فایل صوتی آن با عنوان «سخنان داغ حاج مهدی سلحشور علیه مذاکره کنندگان با آمریکا» پخش شده، می گوید:
 

بیچاره، تو نمی فهمی! که آمریکا فقط و فقط سر نام علی (ع) معامله خواهد کرد نه چیز دیگه! دعوا سر نام علی است. آخه چرا اینقدر تو نفهمی؟

[حضار با دست زدن به همراه شعار: مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا]

حالا رهبر عزیزمون یک دوری داده [که] شما برید جلو ببینیم چه غلطی می کنید؟!

[دست زدن مداوم حضار]

ولی شما تردید نکنید، یک مثل بدی داره که من روم نمیشه اینجا بگم، ولی دشمن اگه تا آخر کار نیاد رضایت نمیده، تو فکر کردی که مثلا با یک ماچ راضی میشه؟

[خنده حضار]

این نیست، این اول کاره، تا آخرش میاد!

حالا مثلا یک خرده غنی سازی رو … اینا رو مثلا بیایید … دست بر می داره؟ آقا فرمودند، چرا گوش نمی کنید؟ آقا فرمودند به والله این دشمنی ها سر هسته ای نیست، از اول انقلاب این دشمنی ها بوده، تو استکبار ستیزی رو بگذار کنار، دشمنی با اسرائیل رو بگذار کنار، دفاع از مظلوم رو بگذار کنار، دفاع از حق رو بگذار کنار، هیچ کسی باهات کاری نداره. تا این هست نمی تونه باهات کنار بیاد، جمع نمیشه؛ یا به قول امام اون نباید میش باشه [احتمالا منظور مداح، گرگ بوده، نه میش]، یا تو باید از آرمانهات دست برداری دیگه.

تو علی و بگذار کنار، باهات کسی دیگه کار نداره. به والله تا آنجایی که امیر المومنین را نگیرند دست بردار نیستند، حرف سر چیز دیگه ای نیست، حرف سر اینجاست، اونها دارند توطئه می کنند، دارند فتنه می کنند، که توی مسایل اقتصادی به مردم فشار بیارند که مردم بگویند دیگه بابا به اینجام رسید، بریم دیگه راحت بشیم دیگه! می خواهند به اینجا برسونند.

یعنی دارند دو قطبی می کنند، حواستون جمع باشه. در مقابل آقا یک جبهه باز کنند که آقا رو مجبور کنند که از اصول بیاید پایین.

این صدای شما رو امشب همه ی سایت ها می روند و همه می شنوند، بذار همه بدونند که موضع بچه هیاتی ها چیه: «مرگ بر آمریکا» …

[جواب حضار: مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا، ...]

+57
رأی دهید
-364

greentree - تهران - ایران
تو رو خدا ببین یک مداح بی‌سواد هرزه‌ شده شده بر ضدّ دولت و مردم ایران
یکشنبه 5 آبان 1392 - 11:07
بت شکن - مونترال - کانادا
از ادبیات گفتاریشان معلوم هست که از چه فرهنگ و از چه تباری هستند این بچه هیأتی های عزیز دل‌ آقا!!!خوبه، اینطوری بهتر می‌شه ژن آقا و همه مخلص‌های داخل و خارجیش را هم تشخیص داد!!!
یکشنبه 5 آبان 1392 - 11:19
sama128 - شیراز - ایران
مملکت که هیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاتــــــــــــــــــــــــــــــی و کیلــــــــــــــــــــــــــــــویــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی یلخــــــــــــــــــــــــــــــــــــی و بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی صاحب باشه و حرف اول را در کنار ایمان قوی مسئولین دزدی و اختلاس بزنه بهترین از این نمیـــــــــــــــــــــــــــــــــشه .
یکشنبه 5 آبان 1392 - 11:23
albalooo - لندن - انگلستان
مردک بی شعور اخه اینا دیگه چه غلطی میکنند
یکشنبه 5 آبان 1392 - 11:32
raha1984 - هامبورگ - المان
یک مشت دزد سرگرنده چاله میدونی ! به روح ۷۰ جد و اباد اقا و جمیعتون
یکشنبه 5 آبان 1392 - 11:11
sama128 - شیراز - ایران
مـــــــــــــــــــداحهای نون به نرخ روز خور و کاسه لیس که جز اراجیف چیری ندارند بگن وقتی مملکت را اختلاس دزدی - باند بازی حقوق های آنچنانی و ضدو بند و هزاران کثافت کاری گرفته به راحتی میگن چند قطره اشک گناهان را پاک میکنه دیگه تا آخرش باید خوند آقایان مداح اگر می خواهید هفت هشت میلیونی که بابت خوندن میگیرید حلال بشه کمی از اختلاس ها دزدی ها ضدو بند های لو رفته که عالم و آدم میدونند بگید از اشتباهات احمدی نژاد که کلی باعث اختلاس حیف و میل بیت المال و .. شد . وجودش را دارید یا نه من از هیمن حالا میگن نــــــــــــه ندارید
یکشنبه 5 آبان 1392 - 11:16
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
سیاست خارجی کشور را باید مشتی مداح نادان تعیین کنند !! چقدر ایران عزیز ما بدبخت شده است !! چه دوران سختی را کشورمان داره تجربه می کنه ! این گاگولها تا دخل کشور را در نیآرند، ول کن نیستند ! یکی نیست به این بلانسبت الاغها بگه که شما چقدر از سیاست و دیپلماسی سرتون میشه !؟ واقعا ائمه ع با این نوع مداحان به واقع نادان و بیسواد مظلوم واقع شدند. اینها با نام ائمه دارند یا کاسبی و یا رفع عقده می کنند !! به قول معروف دشمن دانا بلندت می کند ، بر زمینت می زند نادان دوست !! دوستی و محبت اینها با علی ع و ائمه اطهار ع هم مثل دوستی خاله خرسه است ! با سنگ می زنند تو صورتت اگه زیاد دوستت داشته باشند ! لذا باید یکی اینها را جمع کنه که اینقدر زر نزنند!! از اینها نادان تر آنهائی هستند که دور اینها جمع می شوند !!
یکشنبه 5 آبان 1392 - 11:25
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
چاپلوسان متملق کاش کسی بود سر این مداحان و نوحه خوانان رو از سرشون جدا میکرد . مشکل بزرگتر اینه که ملتی ابله دور این کثافتها جمع میشوند و ریاکارانه و بیشرمانه به خودشون حتک حرمت میکنند و به سر و سینه میزنند . همچین ملتی حقش همینه . جامعه گوسفندی لایق حکومت گرگان هست
یکشنبه 5 آبان 1392 - 11:36
parviz1 - کترینگ - انگلستان
این که چیز عجیبی‌ نیست.اینها ( ملاها و شاگردانشان که همین مداحان هستند ) همه معیار‌هاشون شکمی یا زیر شکمی هست.اصلا عقلشان از این قدر به بالا دیگه رشد نکرده.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 12:20
Hojati 47 - استکهلم‌-سوئد - استکهلم‌-سوئد
خاک تو سره اونهایی که سواد دارن و می‌رن پای صحبت ؛؛صحبت که نه نمیشه گفت پای عر عر این کثافتها ..اینها وقتی‌ به خودشون احترام نمیگذارن فکر می‌کنن به اینها اهمیت میدان،،فقط مرگ با آمریکا برای مردم خوبه برای اون بچه‌هاشون که دارن تو آمریکا زندگی میکن بد نیست یه خودشون که کارت سبز دارن بد نیست؛؛لعنت به روحت امام ،لجن تو قبرت،همون نواش دختره ازهرا اشراقی که تو کانادا درس میخونه هیچی‌ نیست..یا مموتی که ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا میبره آمریکا بد نیست...
یکشنبه 5 آبان 1392 - 12:29
hossein+87 - ایران - ایران
این توله ی همون سلحشور که فیلمبازه نیست؟ ابله، اینا میخوان یه کاری کنن که مردم بگن به اینجام رسیده؟! حیوون مگه شماها ارباب این مردمید! اصل مردمن . اگه به اونجاشونم برسه ، اونجای تو و ننه ت رو یکی میکنن! حالا تو جقله داری به مردم خط میدی یا خط و نشون میکشی!؟
یکشنبه 5 آبان 1392 - 12:46
سرسره - اهواز - ایران
مرده شور تو واون کسان که ازاراجیف تو حظ میکنن خدایا به این مردم یه کم غیرت بده تا دهن کثیف این اوباش رو برای همیشه ببندند
یکشنبه 5 آبان 1392 - 11:38
سردار سپهبد - آمستردام - هلند
به قول احمدی نژاد اینقدر مرگ بر این و مرگ بر اون بگین تا مرگ بردونتون پاره بشه.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 11:51
sama128 - شیراز - ایران
یکی نیست به این نفهم بگه مگه قبل انقلاب اسم حضرت علی نبود مردم ایران و کشور شیعه نبود قبل از شاه هم شیعه بود و بر می گرده به صفویه حالا شما که علی علی می کنید و یک سری حضار نفهم هم تائید میکنند و گند و .. این مملکت به خاطر همین نفهم هایی هستش که هر خری پشت تریبون هر چی میگه میگن تو درست میگی شما برای علی (ع ) چی کار کردید جز اینکه به اسم علی دزدی کردید به اسم علی عدالت را لگد مال کردید اختلاس کردید باند بازی کردید بابا بسه دیگه خودتون را مسخره کردید.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 12:28
pasargad2 - شیراز - ایران
بدبختای خاک تو سر ساندیس خوره نان به نرخ روز خور.. مشکل شما نه علی نه محمد نه حسن نه حسین. مشکل شما خودتونید. چون اگه رابطه با امریکا انجام بشه نون رو شما بریده میشه. مردم به نون و نوا میرسن. همه چی درست میشه , بعد اونوقت مردم هشیار میشن و میفهمن 35 سال چه اشتباهی کردن و دیگه شما رو ادم حساب نمیکنن. بازارتون کساد میشه. درد شما اینه . حالا فهمیییدیییی احمق ساندیس خور ....
یکشنبه 5 آبان 1392 - 12:38
ارش کمانگیر - مشهد - ایران
اولا...این مداحا به فکر نون در اوردن خودشونن که یه وقت نوندونیشون کم نیاره چون اگه به فرض اینکه اقتصاد کشور ویا حتی مسائل سیاسی کشور هم مسالمت امیز بشه.یه حرکت بسیار خطرناکیهشت برای این مال مفتخورها.........دوما..اخه یکی نیست بگه احمق به جای اینکه به فکر اسایش وارامش و صلح بین ملت و دولتها باشین میای این اراجیفو میگی اخه مردک تو چه به این دخالتها
یکشنبه 5 آبان 1392 - 13:02
samuk66 - لندن - انگلستان
حیف که به خاطره بی‌ عرضه گی ما ایرانی‌‌ها امثال شما‌ها هر کاری میخواین می‌کنید!
یکشنبه 5 آبان 1392 - 13:58
mohandes57 - تهران - تهران
چقد مملکت بی صاحب شده که یه مشت بیسواد که حتی تو کار خودشون هم سواد و مطالعه کافی ندارند به خوشون اجازه میدن راجع به هر کاری اظهار نظر کنند، اگه اون لاریجانی بی همه چیز با اون از خدا بیخبر حدادیان جیره خور برخورد میکرد الان هر بی سروپایی اظهار نظر نمیکرد.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 13:54
adsi - شانگهای - چین
در هر دوره ای از حکومت یه مشت بی سرو پای ..میان واسه خودشون واق واق میکنند از شعبون استخونی گرفته تا امسال این نره خر که فقط بلدن عر عر کنند یه مشت احمق تر و بی لیاقت تر از خودشون هم تائیدشون کنند .
یکشنبه 5 آبان 1392 - 14:44
mountainman - استکهلم - سوئد
بدبختا برید کشورتون رو نجات بدید . سلفی ها و وهابی ها میان مرزبانهای نیروی انتظامیتون رو میکشن و شما اینجا ... ول میکنید. یک روزی هم شما مثل سوریه میشید . و مثل عربستان یک کشور متحجر . البته الان هم هستید ولی اونوقت از نوع سلفی اش میشید.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 15:01
abdolmalek - رامسر - ایران
این بچه روضه خون رو کی میشناسه؟؟!!!تاحالا کسی اسمشو شنیده؟؟!!تورو خدا این شعبون بی مخهای ولایی رو اینقدر بزرگش نکنید..این روضه خونهای بیسواد حتی نمیدونن سیاست رو چطور مینویسن!!بنظر من همین بزغاله های ولایی رو بفرستن جلو ببینم چه .. در عرصه سیاست میخورن
یکشنبه 5 آبان 1392 - 15:39
ukguy4u - لندن - بریتانیا
کدوم آدم حسابی میره مداح میشه؟ یک مشت لات بی سر و پا و بی تربیت!. کی میره مداحی گوش میده؟ یک عده دراز گوش و نفهم!
یکشنبه 5 آبان 1392 - 15:49
XMAN2 - کارا کاس - ونزوئلا
جون آقا جون این صحبتها مال کسیه که پنبه پاکی باشه ، نه مهدی سلحشور که وقتی‌ انقلاب شده بود دماغش بالا لبش ته دیگ بسته بود و حالا خودشو وارث انقلاب میدونه .
یکشنبه 5 آبان 1392 - 15:56
golagha - منچستر - انگلستان
بی شعور این چه طرز حرف زدنه.یک مثل بدی داره که من روم نمیشه اینجا بگم، ولی دشمن اگه تا آخر کار نیاد رضایت نمیده، تو فکر کردی که مثلا با یک ماچ راضی میشه؟.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 16:55
مانفرد - ایران - ایران
اجتماع حـ... ها
یکشنبه 5 آبان 1392 - 17:02
a.ahooraei - کلن - آلمان
به خدا هر کی به اینها خرده بگیره از اصل پرته، عزیز جون مسئله عرضه و تقاضاست. تا وقتیکه یه عده ابله و نادان وجود داره که پای منبر این اوباش و اراذل می شینند این قضایا ادامه خواهد داشت. اصلاً به اینها خرده نگیرید که اینها مشتری های پر و پا قرصی دارند.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 18:00
farzad power - لوس انجلس - امریکا
رئیس جمهوری که عرضه خفه کردن یه همجنس باز مداح رو نداشته باشه که رئیس جمهور نیست.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 18:45
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
ببند دهان کثیف تو، همین شما آشغال‌ها مملکت رو به گند کشیدین، همتونو باید بریزن تو دریا.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 18:37
قیصرمنم - اصفهان - ایران
به ارواح خاک آن مرحوم قسم که این مداحان یه مشت آدم لات و لختی و بی سرپا و چاله میدونی هستند که از سر ناچاری و بیسوادی به این حرفه روی آورده اند. اگر شخصیت و شرف و ناموس و کار و زندگی داشتند این حرفه را به روحانی ها میسپردند و میرفتند دنبال کفتر بازیشون...
یکشنبه 5 آبان 1392 - 17:33
akhoond shepeshoo - ورونا - ایتالیا
جنگ مداحهای لات و وراج با روضه خوانهای دوزاری که به خاطر غفلت مردم ایران صاحب این مملکت شده اند.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 18:16
ekman - شیراز - ‫ایران
این آشغال ها همونائی هستند که هنگام عزاداری و ختم مرده در جلوی تابوت حرکت میکردند،در مسجد فرآن میخواندند و یا از مرده و خانواده اش تعریف و تمجید میکردند که صنار بیشتر کاسب شوند.حال چی شده که سیاسی شده اند.یکی نیست که به اینها بگه که اونا (غرب و آمریکا) با نام علی چکار دارن!!!بااینکه ما هم رویمان نمیشود به چنین افرادی مثل خودشان برخورد کنیم،فقط میتونیم بگیم که سرتان به جای اوّلتان.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 18:18
iSam - لندن - انگلستان
آخه بدبخت، از درد دارین میرین جلو و به غلط کردن افتاده اید وگرنه میدونید نهایتا با یک بمب ۲۵ تنی ازتون پذیرایی میکنند تا ببینند تو تا کجا راضی میشه عمو.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 19:43
paksan - آمریکا - آمریکا
تحریمها برکت است . این جمله ای است که اینها می گن حالا میشه فهمید که چرا اینها انقدر از برچیده شدن تحریمها ناراحت و عصبانی هستند .شاید خیلی از ماها این موضوع رو به مسخره بگیریم ولی واقعاً این گروههای مثلا مذهبی نظامی منافع میلیاردی از این تحریمها دارن و به بهانه این تحریمها و فشارها این گروهها تاجر و بازاری شدن و هرچقدر این فشارها بیشتر باشه بازار اینا سکه تره و می تونند رانتهای بیشتری بگیرن به بهانه کمک به مردم یا استکبار ستیزی .بیشتر اینا نون خور زنجانی هستند و از طریق او و دامنه فاسد جلیلی تغذیه می شوند که فقط یک نمونه اش هزینه میلیاردها تومن برای زدن بیل بردهای شهری بود که هرکسی توان پرداخت هزینه بیل برد نداره .درزمان جنگ ایران و عراق هم خیلی از همین مذهبی ها بعد از قبول قطعنامه 598 سکته کردن و عقده آنها از رفسنجانی از اونجاست که نون آنها رو سکه کرد چون اون موقع اونا همه چیز دستشون بود و همه افراد بی سروته کارت تاجری گرفته بودن و تو دبی و شوروی چین داشتن خرید می کردن
یکشنبه 5 آبان 1392 - 20:05
کبالت3 - کرج - ایران
دمب همه اینا به دخمه تمساح میرسه اینا بلندگوی جلیلی و تمساح یزدین این الاغ هم توبره ش از همونجا پر میشه.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 20:34
amir-amir - تورنتو - كانادا
مداح که این باشد و منبر نشینانش آن معلوم است که از چه قماشى هستند همان چماق دارارن و لباس شخصى ها و اراذل واوباشى که گاه گاهى مزاحم مردم مخصوصا دانشجویان مى شدند٠ البته همه شان از توبره ولایت سفیه آبشخور مى کنند و پشت شان قرص و محکم است براى کارهاى بى قانونى که انجام مى دهند
یکشنبه 5 آبان 1392 - 22:10
ali.moon - واشینگتن - آمرکا
خاک تو سرت، مداح عوضی... برو به مداحیت برس، چرا حرف مفت میزنی....
یکشنبه 5 آبان 1392 - 22:17
farzad power - لوس انجلس - امریکا
آخه مداح یعنی‌ چی‌؟ یعنی‌ لاتها ی هر محله که محرم تو هیئت‌ها میکروفون رو میگیرن و به اسم حسین بلند آّر آّر می‌کنند تا به همه بفهمونند که گنده این محل منم. تمام نوحه‌ها هم که مال گوگوشو داریوشو معینو فتانه است.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 23:21
سرسره - اهواز - ایران
غلط تو میکنی واون رهبر چلاقت بی همه چیز یونجه زیادی خوردی رودل کردی هی عرعر زیادی میکنی البته با عرض معذرت ازجناب خر
دوشنبه 6 آبان 1392 - 01:41
hamed0020 - قم - ایران
سلطنت طلب چیه بازم هارت و پورت می کنی!؟ تو اول برو افتضاح جهاد نکاحتون رو جمع کن بعد بیا به سینه زدن و نوحه خوندن گیر بده. من نمی گم اینا کار خوبی می کنن اما به تو هیچ ربطی نداره برو فامیلاتو از جهاد نکاح جمع کن.
دوشنبه 6 آبان 1392 - 04:54
hesam2 - تبریز - ایران
ببین ما چقدر بدبختیم که یک مداح بیسواد هم داره صحبتهای رهبر مملکت را تفسیر میکنه مگه رهبر معظم به عملکرد هیات ایرانی نظارت نداره مگه نمیتونه در صورت خطا به اونا تذکر بده این احمق چیکاره است که داره همه رو زیر سوال میبره آقا باید خودش جواب اینهارو بده والا همه کارشناش سیاسی میشند معمولا اینجور افراد آدمهای بی شخصیتی هستند که میخواهند با طرح چنین مسائلی خودشان را در جامعه مطرح کنند البته گاه و بیگاهی هم شخصیت واقعی و پشت پرده آنها با حرفهای سخیف و بی ادبانه ای که از مغزشان تراوش میکند بیرون زده و سابقه گذشته لاتی خودشان را بروز میدهد نباید هر تریبون را دست هر کسی داد اینها آبروی اسلام و مسلمانان و آبروی ایرانیان فهیم و با فرهنگ را میبرند مگر آقا خودش علی (ع) را نمیشناسد که این نفهم دم از علی میزند . اگه با چنین افرادی برخورد نشود نتیجه اش هرج و مرج خواهد شد مداحی امام حسین (ع) نیز برای این افراد زیاد است .
دوشنبه 6 آبان 1392 - 05:14
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
تا زمانی‌ که برای حسین سینه می‌زنید ، تا زمانی‌ که عید خم و غدیر و صد تا کوفت و زهر مار دارید ، تا زمانی‌ که سریال مختار و علی‌ و حسن و حسین می‌بینید و در شب‌های رمضون ناله سر میدید به زبان عربی‌ تقاضا می‌کنید ، ‌اش همینو کاسه همین است . بقول این دوست که در بالا اشاره کرده تا تقاضا هست عرضه هم می‌باشد . پس لطفا مخالفت نکنید . برید سفره‌های نذر کرده تون رو به جا بیارد .
دوشنبه 6 آبان 1392 - 05:33
دنياي بي ارزش - مریوان - ایران
نمیدونم اینبار مشروبتو کجا گرفتی ولی خودمونیم جنسش توپه!!!!!!!!!!!!!دیگه فکر کنم اینبارحتی مورد تمسخر افغانستان و پاکستان وسومالی همقرار گرفتیم بیسواد .....ادم وحشی با چشای خودم ندیده بودم که دیدم......
دوشنبه 6 آبان 1392 - 06:28
masoud72 - شهرکرد - ایران
امان از شکمی که سیر باشه
دوشنبه 6 آبان 1392 - 08:54
srdash - تبریز - ایران
حالابیاودرستش کن آخه مگه اینااینهمه بدبختی ملت ونمی بینن مگه ازیه کره دیگه اومدن که اینچنین نفسشون ازجای گرم درمیادشماروبه جون ناموستون اگه داریدبه این ملت بخت برگشته رحم کنیدباباوالله کرم ازداخل خوددرخته واعلامشکل ایران قابل حله .نمیدونم خداخودش بهمون رحم کنه.
دوشنبه 6 آبان 1392 - 09:28
mohsen.f - سیدنی - استرالیا
علی و حسین و جعفر و نقی و تا برسه به خامنه ای و دارو دسته اش و طرفداراش به درک یکجا...یه مشت انسان نادان و ابله
دوشنبه 6 آبان 1392 - 12:33
rahaei - تهران - ایران
ببینید رابطه خوب ایران با دنیا چقدر به اینا ضرر مالی میزنه که انقد به هول و ولا افتادند!
دوشنبه 6 آبان 1392 - 21:53
trust - بوشهر - ایران
الان منافع این مداح و وهابیت و اسراییل کثیف یکی شده
‌سه شنبه 7 آبان 1392 - 20:01
omidvaran - نورکل - امریکا
اصلا مداحی یک شغل زاید و مزاحمه که باید هر چه زودتر تعطیل بشه اگه رضا شاه بود همه شما رو تو گونی میکرد وتو حندق خالی میکرد - بعلاوه تو اگه واقعا مداحی تو همون شغل وحرفه خودت میتونی حرف بزنی - مسائل سیاسی مملکت درحد فهم وشعور تو نیست که همینطوری پا برهنه وارد بشی الدنگ --- من موندم که اون ابلهانی که بحرف تو کوش میدن چه ادمائی هستن !!!
‌چهارشنبه 8 آبان 1392 - 06:21
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.