سرقت پسر 10ساله از پدرش

رییس پلیس فتای استان یزد گفت: پسر10 ساله از روی کنجکاوی و برای سرگرمی اقدام به برداشت غیرمجاز بیش از 12 میلیون ریال از حساب پدرش کرده بود.

سرهنگ حسن رضایی گفت: در پی شکایت شخصی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حسابش پرونده ای در دادسرای ویژه جرایم رایانه ای تشکیل و برای ادامه تحقیقات به پلیس فتای استان ارجاع و با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله در دستور رسیدگی قرار گرفت.

وی افزود: مالباخته در اظهارات اولیه خود بیان داشت مدتی پیش برای سرگرمی فرزند 10ساله خود به یکی از سایت های سرگرمی وارد شده و تعدای سکه بازی از طریق کارت بانکی خریداری کردم و پس از این ماجرا فهمیدم مبلغ 12 میلیون و900 هزار ریال از حسابم بصورت غیرمجاز برداشت شده است.

رییس پلیس فتای یزد افزود: ماموران به فرزند 10ساله وی مشکوک و طی صحبت هایی که با وی انجام دادند، فرزند شاکی به خرید سکه بازی اعتراف کرد.

وی افزود: فرزند مالباخته در ادامه صحبت های خود گفت که بعد از اینکه پدرم سکه بازی را با استفاده از کارت بانکی خود برایم خریداری کرد، برای ادامه بازی به شکل اقدامات پدر، اقدام به خرید سکه بازی کردم.

سرهنگ رضایی گفت: هویت شخص ایجاد کننده سایت شناسایی و با کسب مجوز قضایی به پلیس فتا احضار شد و در بازجویی های فنی مدارکی را مبنی بر قانونی بودن سایت ارائه کرد.

رییس پلیس فتای استان یزد با اشاره به سهولت بانکداری اینترنتی، افزایش آگاهی شهروندان را راهی در مقابله با تهدیدات این فضا دانست.

+45
رأی دهید
-7

paksan - آمریکا - آمریکا
چه ربطی به مالک سایت بدبخت داشته ؟ بچه اش خریده و درهرصورت این خسارتی است که بچه زده مثل اینکه بچه ات با ماشین تصادف کنه ؟ خوب طرف مقابل که نباید خسارت شما رو بده چون بچه سوار ماشین بوده ؟
یکشنبه 5 آبان 1392 - 05:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.