دستگیری یک آمریکایی ایرانی‌تبار به اتهام تلاش برای خرید موشک.

+61
رأی دهید
-32

anti cleric - دوبلین - ایرلند
حبس ابد براش کم باید اعدامش کنن که درسی‌ بشه برای کسانی‌ که به حکومت آخوندی کمک می‌کنن
شنبه 4 آبان 1392 - 13:48
mammal - لندن - انگلیس
مگر سپاه پاسداران موشک نمیسازه که اینها میرند قاچاق از آمریکا میخرند؟ مگر به خود کفایی نرسیدند؟ اگر یک موقعیی‌ آمریکا بمیره اینها از کجا موشک میخرند؟ باز هم میگین مرگ بر آمریکا؟ باز هم میگین اینها از شما می‌ترسند؟
شنبه 4 آبان 1392 - 15:01
paksan - آمریکا - آمریکا
خیلی جالبه این آقا سال 2010 دستگیر شده و حالا خبرش میاد تو این سایت؟؟؟ معلومه خیلی ها دلشون نمی خواد مسائل بین دو کشور حل بشه و از هر دو طرف دارند همه کار می کنند تا منافع آنها که تحریمهاست برقرار باشه . این تحریمها میلیاردها دلار هم برای سپاه یا برادران قاچاقچی و هم برای کسانی که با آنها کار می کنند در خارج بخصوص در امارات و پاکستان و ترکیه ارزش داره و کشورهایی مثل ترکیه و عربستان و امارات و پاکستان و عراق هم از این تحریمها میلیاردها دلار سود می برند و مخالف هرگونه عادی سازی بین ایران و آمریکا هستند حالا در انتهای این لیست مخالفان به نظر من اسرائیل هستش که سروصداش بیشتره ولی سودی نمی بره ولی از اینکه ایران قدرتمند بشه نگرانه.در هر صورت کسانی که چندین بندر نظامی و فرودگاه و هواپیما و کشتی و شرکت های گمنام ساختن به امید این تحریمها خیلی این روزها نگرانند درثانی باز شدن درها دیگه قراردادهای میلیاردی انحصاری نمی تونند بگیرن
شنبه 4 آبان 1392 - 19:56
goosfand - نیویورک - آمریکا
زنده باد کسی که میخواست این کار رو بکنه. زنده باد
شنبه 4 آبان 1392 - 22:30
sharafYabi - بیمبه - انگولا
پوشالی بودن رژیم دروغ ملّا، حتی بر لاش خوران دور و بر خود هم آشکار میشود. این همه افتخار برای صنایع نظامی، پوششی بود برای میلیاردر شدن و چپاول بیتالمال توسط حاج ممد آقا، ممد سیاه سابق و حاج آقا ابوالفضل، ابول قلمبه سابق. به شما هم یک حقوق بخور و نمیر میدن تا هموطنان آگاه خود را وطن فروش خطاب کنید و در جهل خود باقی‌ بمانید. حیف که نمی‌فهمید چی‌ میگیم.
یکشنبه 5 آبان 1392 - 01:49
perser68 - فلوریدا - امریکا
goosfand - نیو یورک - آمریکا. مواظب باش سرت رو به با د ندی!
یکشنبه 5 آبان 1392 - 09:57
perser68 - فلوریدا - امریکا
بعضی‌‌ها چه زود خودشون رو لوو میدن!این تو بمیری از اون تو بمیری‌ها نیست!قدرت تو دست آمریکاست و برای منافع خودش هر کاری میکنه!فعلا آب خنکه که باید حالا حالا‌ها سر بکشه!نوش جونش! sharafYabi - بیمه‌ - انگولا،اینا می‌فهمند،اما چاره‌ای جز این ندران وگرنه دو روز هم دوام نمیارند!بدرود
یکشنبه 5 آبان 1392 - 09:55
sharafYabi - بیمبه - انگولا
perser68 باور بفرمائید که نمی‌فهمند. فکر میکنند که می‌فهمند. متاسفانه حکومتهای شرقی‌ همیشه بر زور و خود رای‌ای استوار بوده و نگاه داشتن دایره حکومتی با ترویج جهل برای اینگونه حکومت رانان آسانتر است. خرجش هم از جیب ملت پرداخت شده و این گروه به دزدیهای خود ادامه میدهند. به عنوان مثال بهتر است که مردم مشکلاتشان را از امام زاده طلب کنند و پولی‌ در آن بریزند به جای اینکه دولت وظیفه خود را انجام داده و مشکلاتشان را بر طرف کند. پس کی‌ به دزدیهاشون برسند؟!
یکشنبه 5 آبان 1392 - 12:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.