دختر میرحسین موسوی: نیروهای امنیتی به ما حمله کردند

یکی از دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد امروز، پنجشنبه (دوم آبان) گفت پس از آنکه به مناسبت عید غدیر همراه با خواهرش اجازه دیدار دو ساعته با پدر و مادرشان پیدا کردند و به ملاقات آنها رفتند، مورد حمله نیروهای امنیتی قرار گرفتند.

به گفته نرگس موسوی، روز چهارشنبه اول آبان ماموران امنیتی با آنها تماس گرفتند و به آنها گفته شد که "نهار روز عید را می‌توانند با پدر و مادرشان باشند."

وی گفته است که این ملاقات با حضور دو مامور زن انجام شده است.

بنا به گزارش سایت کلمه، پس از پایان ساعت ملاقات به کلیک خواسته یکی از این دو مامور "به خانه امن اطلاعات که کنار منزل پدر و مادرم در پاستور است رفتیم که اطمینان حاصل آید که چیزی از خانه پدر و مادرمان برنداشته باشیم و غیر قانونی به خارج از زندان اختر منتقل نکرده باشیم که با درخواست کثیف و غیر متعارفی از این زندان بان روبرو شدیم. اول باورکردنی نبود اما باز با بی‌شرمی درخواست را تکرار کرد و حتی از ما خواست لباس زیر خود را در بیاوریم."

نرگس موسوی با اشاره به اینکه خانم رهنورد شاهد صحنه درگیری ماموران با فرزندانش بوده و پدرش نیز صدای این برخوردها را شنیده ادامه داده است: "در پی ممانعت ما از در آوردن لباس ایشان به ما حمله ور شد و سیلی محکمی به گوش من و زهرا خواهرم زد. در تلاش بنده برای گرفتن دست ایشان برای جلوگیری از حمله‌های بیشتر با رفتار غیر انسانی او روبرو شدم که با وحشی‌گری تمام مچ دست من را گاز گرفت، وی پیاپی به ما حمله می‌کرد و وقتی آقای فروغی رئیس زندان بان ها را صدا کردیم ایشان البته عذر خواهی کرد اما هیچ پاسخی بابت این رفتار غیر اخلاقی خود نداشتند."

میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی، از بهمن ماه ۱۳۸۹ در حبس خانگی به سر می برند و در آستانه هزارمین روز حصر خانگی هستند.

چندی پیش مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگستری ایران گفته بود که تصمیم گیری در مورد وضعیت این سه شخصیت سیاسی به شورای عالی امنیت ملی واگذار شده است.

+127
رأی دهید
-23

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
به درک ، به جهنم . حالا بفهمید که ۳۴ ساله مردم عادی چی‌ کشیدند .
‌پنجشنبه 2 آبان 1392 - 21:08
Ramin-cph - کپنهاگ - دانمارک
فدا سرم
‌پنجشنبه 2 آبان 1392 - 21:44
perser68 - فلوریدا - امریکا
دروغه!خانم کماندو زینب مهجبین افخم تو خبر بعدی گفت که خشونت در نظام فاشیستی اسلامی اصلا وجود نداره(:
‌پنجشنبه 2 آبان 1392 - 22:27
marg bar doshman - لندن - انگلستان
هرچی سرتون بیاد حقتون هست واسه بابای شما بود که این همه دشمن بل گرفت و به راحتی مارو تحریم کردن ,باید موسوی و کروبی هردو به سزاشون برسن
‌پنجشنبه 2 آبان 1392 - 22:56
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
pars_iran - دوسلدرف - آلمان:چرت وپرت نگو بابا دردورنج 34 سال گذشته مردم عادی چه ربطی به دختران میرحسین داره که اونموقع اصلاً وجود نداشتند به نظر من مردم عادی هرچی که سرشون اومده باشه ناشی از وجود امثال شماهاست ! میگی چرا الان بهت میگم : هرموقع افراد شجاعی مثل میرحسین موسوی وهمسرش ویا امثال زندانیان سیاسی که الان در بند هستند درمقابل ظلم وجور قدعلم کردند به جای اینکه ما کنارشون باشیم وحمایت کنیم افرادی چون شما پیداشدند وآدرس غلط به مردم دادند وباعث دلسردی آنان شدند
جمعه 3 آبان 1392 - 00:40
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
از دوحال خارج نیست شماها یا از ساندیس خورها هستید ویا نادانید اگراز ساندیس خورها باشید که خب برای ادامه وضع موجود و ریزه خواری خودتان مجبور هستید که اینچنین بگوئید و باعث دلسردی ورو گردانی مردم عادی از میر عزیزمان شوید واگر هم نادان هستید که باید دعا کنیم که افرادی چون شما از خواب سنگینتان بیدارشوید و به جای پرت وپلا گوئی حقیقت راه وهدف میر حسین برشماها آشکار بشه. درود وهزاران درود بر موسوی و کروبی و تمامی آزادگان دربندوخانواده های این عزیزان که هست ونیست خود را برای رهائی همین مردم عادی که شما از آنها دم زده اید درطبق اخلاص گذاشتند
جمعه 3 آبان 1392 - 00:41
Amir.mosafer - لیورپول - انگلستان
جمع کنید ببینم.
جمعه 3 آبان 1392 - 01:04
Ghoghnoos1 - لندن - انگلستان
اینا که با خودشون اینجوری رفتار میکنن حالا ببینید با مجاهدین و توده ای و سلطنت طلب و هر مخالف دیگه ای چیکار کردن.
جمعه 3 آبان 1392 - 01:15
Amir.mosafer - لیورپول - انگلستان
جمع کنید ببینم شما دیگه شو رشو در اوردید. طرف واسه ملت رفته تو حبس داره دهنش اسفالت میشه شما بازم طلبکارید. همین ادم الان خیلی طرفدار داره یعنی اون همه ادم اندازه شما نمیفهمند. نشستید اینور دنیا حکم صادر میکنید. برید مبارزه کنید دیگه قسم میخورم یه روز بازداشگاه ندیدید که اینهمه طلبکارید. همین ادم اگه کوتاه میومد الان همه چیز داشت. و وضعش این نبود. من نمیدونم شما که هیچکس و قبول ندارید بس دنبال چی هستید.
جمعه 3 آبان 1392 - 01:18
روزنه - تهران - ایران
واقعا من به این خارجنشینان عزیز افتخار میکنم . نیست همه شون تو کشورهای دمکراتیک زندگی میکنن ، افکار همه شون هم دمکرات شده. چه نعمتی ان اگر یه روز برگردن به وطن . بابای طرف سالها پیش یه کارهایی کرده حق دخترشه که الان بهش تجاوز بشه ، به درک ، به جهنم ، فدا سرم ، حقتونه ... خدایا شکرت
جمعه 3 آبان 1392 - 00:46
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
اون روز که عزیزان ما کشته شدند صدای یکی تون در نیومد حالا واسه یه سیلی و گاز همه دنیا رو رو سرتون میذارید.
جمعه 3 آبان 1392 - 02:04
raha1984 - هامبورگ - المان
چه چیزها !! جمهوری اسلامی و خشونت ؟؟!! مهد دموکراسی و ازادی هست این جمهوری اسلامی !!
جمعه 3 آبان 1392 - 07:31
علی غزنوی - مالمو - سویدن
غلط کرده این اطلاعاتی های کثیف.
جمعه 3 آبان 1392 - 08:34
saye20 - تهران - ایران
آقای روحانی رئیس جمهور منتخب ایران ای دولت تدبیر و امید چرا کلیدت نمی توته درهارا بازکنه مگر قرار نبود آقای میرحسین موسوی و خانم رهنورد رو آزادکنید پس چه شد حالا کاربه آنجا رسیده که دختران عزیز آقا ی میرحسین موسوی توسط جلادان مورد هجوم قرارگرفته و گاز می گیرند چقدر وقیحانه اینها سگهای هاری هستند که باید خفه شان کرد پس آقای خامنه ای که خودرا ولی امرمسلمین و حتی بالاتراز آن ولایت مطلقه فقیه می دونه چراکاری نمی کنه بعد خودش را جای عدل حضرت علی (ع)قرارداده دم از عدالت می زنه ناخن کوچک حضرت علی (ع) هم نمی شه
جمعه 3 آبان 1392 - 09:14
Ahmad1345 - گوتنبرگ - سوئد
روزنه حرف خوبی‌ زدی. این بیماری ملی‌ ماست. وقتی سلطنت‌طلب را میکشند، مجاهد می‌گوید به به! وقتی مجاهد را میکشند توده‌ای می‌گوید آفرین! وقتی توده‌ای را میکشند فدایی خوشحال میشود! من طرفدار موسوی نیستم ولی‌ با هیچ کسی‌ نباید این طور رفتار کرد. عدالت و دادگاه عادل حقّ هر شهرونی هست.
جمعه 3 آبان 1392 - 08:59
saye20 - تهران - ایران
راستی کلیدتان شکسته کارنمی کنه راستی فکرنمی کردیم که سرانجام انقلاب به قربانی کردن آزادی منجر میشه وگرنه هیچوقت انقلاب نمی کردیم شماها سرملت ایران کلاه گذاشتید حیف اینهمه شهید و جانباز آیا ارزششو داشت راستش ملت ایران داشتند زندگیشان را می کردند شماها اومدید باغ سبز به ملت ایران نشان دادید و ملت ایران شماها را باورکردند نگو که جهنم را نشان این ملت مظلوم دادید باورکنید ملت ایران از این وضعیت به ستوه اومدند دوجناح راست و چپ به جانب هم افتادند و مردم ایران را قیمه قیمه می کنند این مداحان چون حدادیان و منصورارضی برای ما شدند سیاستمدار اینها خودرا مداح اهل بیت می دانند نخیر اینطور نیست اینها بیسوادهایی هستند که نون را به نرخ روز می خورند
جمعه 3 آبان 1392 - 09:17
Ghoghnoos1 - لندن - انگلستان
تو زندانهای رژیم به دختران همین مرز و بوم تجاوز میشد و زن حامله رو تو زمستون مینداختن تو اب سرد و انواع و اقسام شکنجه ها. ... حالا خدا ظلم انداخته بین خودشون. فقط یه چیز حالا حالا باید تقاص کاراشونو بدن اینم دست من و تو نیس. این عدالت خداوندی است چه بخواهیم چه نخواهیم.
جمعه 3 آبان 1392 - 09:40
کبالت3 - کرج - ایران
یه مشکلی هست این چند وقته گاز گرفتن توسط عوامل حکومتی خیلی باب شده شاید اون نگهبان یا بازرس هم دست خودش نبوده و بیماری خاصی داشته و یه حسی بهش گفته گازشو بگیر برو کبلائی.
جمعه 3 آبان 1392 - 10:07
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران ... چرت و پرت کسی‌ میگه که از روی احساس و نادانی‌ و بیسوادی مثال گوسفندان قلعه حیوانات فریاد می‌زنه چهار پا خوب ، دو پا بد . از دو حال خارج نیست ، یا شما از عوامل ساندیس خور و ارزان قیمت ارتش سایبری رژیم آخوندی هستی‌ که با فیلتر شکن وارد اینترنت و این سایت میشی‌ و یا از ملنگ‌های جنبش سبز که از روی احساس بدون هیچ شناختی از کروبی دزد و موسوی دست امام بوس دفاع میکنی‌ . مشکل هزاران ساله ملتی مثل تو بیسوادی و احساسی‌ بودن هست . آدم‌های امثال تو کروبی و موسوی رو فقط و فقط در دوران انتخابات می‌شناسند .
جمعه 3 آبان 1392 - 10:14
توپوزی - لینز - اتریش
اینها که از رنج دیگران لذت میبرند و دختر را شریک گناه پدر میشمارندد از تازی ها هستند ولی نام پارس و پرزر بر خود میگذارند در منشور حقوق بشر کورش بزرگ او خواسته تا قانون بربریت قوم سامی و ترک که خانواده مسئول گناه تک تک اعضا هست را لغو کند.حتی اگر موسوی مسئول تمامی جنایات رژیم باشد باید توسط مردم و دادگاههای با هیئت منصفه محاکمه شود و نه توسط دیکتاتور و بدون محاکمه و حتی بدون حقوق زندانی عادی ایزوله گردد.دختران او چه گناهی کردند که باید مورد ازار قرار گیرند.این چه استدلالی است که چهار تا تازی نژاد و تاتار فرهنگ با اسامی ایرانی دارند.بخدا سوگند اگر یکی از امکانات افراد رژیم را به اینها بدهند چنان حزب اللهی بشوند و جنایت کنند که خامنه ای به وحشت بیفتد.ای تازیان و فرزندان لشکر خونخوار عمر و علی دست از فرهنگ ایرانی و اسامی ایران بردارید.ایرانی مظهر شرف و بزرگواری است کینه شتری تان را برای خود نگهدارید
جمعه 3 آبان 1392 - 10:39
perser68 - فلوریدا - امریکا
Amir.mosafer - لیورپول - انگلیس. شما و دیگر دوستان خودش رو ناراحت نکن!این آقا موسوی شما و اون آخوند جان شما کروبی خودشون هم نمیدونستند که ادامه راه امام راحل چقدر هزینه بر می‌داره!اینا خواستن راه خمینیه ذلیل و کبیر رو ادامه بدن،غافل از اینکه راهش چیزی جز خشونت و زندان و کتک و تجاوز به مردان و شلاق و سنگسار و تازگیها گاز گرفتن که خمینی گاز گرفتن رو به کسی‌ نشون نداده بود هست!شما فکر کردید اگه موسوی رئیس میشد شلاق و اعدام و قطع دست و پا و چشم در آوردن تمام میشد؟امروز روحانی اومد دیگه چرا نگرانید!یه بار به دار کشیدن و اگه دنیا اعتراض نمیکرد طرف رو دوباره به دار میخواستن بکشند که روحانی صداش در نیومد!همین آقا موسوی جان شما رئیس بود زمانی‌ که حدود ۵هزار ایرانی‌ رو در عرض یه هفته زنده بگور کردند!مشکل اینه که ما ایرانی‌‌ها همه چیز زود یادمون میره! انگار راه امام راحل چیز دیگه‌ای غیر از اینه؟من نمیدونم(:
جمعه 3 آبان 1392 - 10:06
Azadikhah - تكسل - هلند
شما حالا ببینید اینها از خودشانند این کارا رو باهاشون انجام میدهند با بقیه مخالفین دیگه چه کار میکنند!شاید اینها هم از آشناهای محسنی اژه‌ای باشند چون اونم اینکاره هست! منتظر واکنش روحانی هستیم . فقط بیزحمت یکی به وزیر امور خارجه ظریف و ناز بشی الهی بگه دختران موسوی رو هم نمیشناسید قربان ؟
جمعه 3 آبان 1392 - 13:30
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران/HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران/خیلی از بچه ها آن دوران اصلا وجود نداشتند ولی الان در دردورنج به سر میبرند یا پدرانشان در جنگ کشته شدند , یا اعدام شدند یا زندانی یا معتاد یا در بدبختی و مشکلات غرق هستند , این موسوی همونی است که تا دید مردم حمایتش میکنند و مثل سیل به خیابانها سرازیر شدند بخاطر اینکه رویاهای دوران طلائی امام اش تخریب نشه پشت ملت را خالی کرد و محتاطانه خودش را کنار کشید ولی آن موقع فکر نمیکرد که حصر در انتظارش است و پیش خودش گفت ای بابا مثل اینکه اشتباه کرده.....
جمعه 3 آبان 1392 - 17:32
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
یک کم بیشتر ادامه بده نظام اسلامی واژگون است و بعد از آن ممکن است هم خودش و هم فرزندانش در حکومت مردمی که در حال جوشش و شکل گرفتن است غرق بشوند و یا به محاکمه کشیده شوند پس به راحتی بدون توجه به خواست مردم و کشته های مردم خودش را کنار کشید , حالا اگر دهنش داره HAMID 71 --Amir.mosafer- 2.....الان هم اگر دهنش سرویس میشه نه بخاطر قهرمان بازی و آزادی خواهی اش بلکه بخاطر بی عرضه گی و محافظه کاری بودنش است اگر یک درصد فکر حصر میکرد و یا اگر تهدیش کرده بودنند آنقدر ادامه میداد که رژیم را واژگون کند , شما سوراخ دعا را گم کردید فکر میکنید برای چی کنار کشید؟ برای حمایت از نظام اسلامی ایران و کوبیدن به دهن ملت که قصد من براندازی حکومت اسلامی نیست قصد من گرفتن حقم ( عنوان ریاست جمهوری و مقام ) از نظام است با سو؛ استفاده از ملت ساده ایران.
جمعه 3 آبان 1392 - 17:35
علیرضا خان - لندن - انگلستان
بله هم موسوی کارهای بد کرده هم کروبی جنایتهای فراوان.. اما مگه قراره آدم بد همیشه بد بمونه؟خدا هم در توبه رو باز گذاشته ما انسانها نمیدونم چرا میگیم نه خیر!!! از خدا سخت کیفر تر میشیم!!! همه سر یه خبر دارن به هم بد و بیراه میگن خب همین میشه که نمیتونیم اتحاد داشته باشیم و وضعمون میشه این که 34 ساله این جنایتکارا موندن سر قدرت.این خبر ناراحت کنندس.نابود باد این رژیم جنایتکار
جمعه 3 آبان 1392 - 18:18
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
pars_iran - دوسلدرف - آلمان : من افتخار می کنم با اینکه بیسوادم ،ولی مثل بعضیها !! از کشورم واز واقعیات آن فرار نکردم ماندم وتلاش میکنم تا به هر شکل ممکن همراه وهمگام با همون هائی که توی باسواد به اونها توهین کردی مبارزه کنم و روزی مملکتم رو آزاد وسرفراز ببینم من افتخار می کنم که در وسط گود هستم و مثل بعضیها !! که کنار گود نشسته اند ومدام داد می زنند لنگش کن نیستم ، خلاصه اینکه من افتخار می کنم با اینکه به رغم پندار غلط بعضی از پروفسورهای فراری که بیسواد خطابم میکنندکتاب قلعه حیوانات رو طوطی وار نخوانده ام بلکه به توصیه همان میر دربندم با دقت تمام خواندم و برداشت صحیح از آن نموده ام ،در آخر افتخار می کنم به اینکه یک عضو بسیار کوچک جنبش همیشه سرافرازسبز هستم زنده باد میر حسین و کروبی و تمام آزادگان دربند
جمعه 3 آبان 1392 - 20:16
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا: عزیز من شما چرانیمه پر لیوان رو نمی بینید چرا نمی گید این موسوی همونی بود که وقتی رهبر اومد تو اون نماز جمعه معروف براش خط ونشون کشید وگفت نباید به خیابونا بیاید و نباید این وضعیت رو ادامه بدید و....فرداش سینه سپر کرد وپیشاپیش مردم به خیابونا اومد وبراشون سخنرانی کرد و ذره ای هم از اون خط ونشون های روز قبل هراس به دلش راه نداد درسته من اینجا که گفتید نباید پا پس می کشید با شما موافقم ولی عزیز هموطن موسوی چون دید اینا رحم ومروت سرشون نمی شه و مردم رو به خاک وخون خواهند کشید
شنبه 4 آبان 1392 - 00:08
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
بنابراین برای جلو گیری از این وضعیت صلاح رو دراین دید که در اون موقعیت کمی کوتاه بیاد وبا روش دیگری خواسته مردم رو پیگیری کنه که البته گمان هم نمی کرد که حصرش کنند واجازه هیچ کاری رو بهش ندند من خودم از جمله اون کسانی هستم که شما گفتید هم پدرم رو وهم دو تا از برادرام رو در جنگ از دست دادم ولی مقصرش موسوی نبود و خدائی هم انصاف نیست حداقل به جای حمایت زبانی از ایشون بخوایم تمام کاسه کوزه هارو سر ایشون بشکنیم به امید روزی که تمام مردم ایران هم دل وهم صدا بشند و دست در دست هم ایران عزیزمون رو آزاد کنند
شنبه 4 آبان 1392 - 00:09
سرسره - اهواز - ایران
hamid71-ل گفتی حرف دل مارو زدی ممنون
شنبه 4 آبان 1392 - 02:03
روزنه - تهران - ایران
Ahmad1345 - گوتنبرگ - سوئد ممنون از توجه تون. متاسفانه این بیماری ملی ما خیلی شاخه کرده و باعث خودباوری بیش از حد مردم ما شده. در عین حال که کارشناس فوتبالند تحلیلگر سیاسیند از یک طرف برا محیط زیست نسخه می پیچند از طرفی هم در مقام قاضی نشسته اند و متاسفانه در اغلب موارد نه از اتحاد و همبستگی خبری است نه بویی از عدالت برده . هنوز تو تعریف اولیه خیلی چیزها مشکل داریم . در مورد یه ظلم واضح و آشکار تفاهم نداریم. این در حالی است که تعریف ظلم مشخص است و در مورد کسی اعمال میشه که گناهی مرتکب نشده . در هیچ قانون و مذهب و آئینی هم گناه پدر رو به پای فرزند نمی ذارن ولی مردم ما راحتر از آب خوردن این کار رو میکنند. نمی دونم مشکل از عقده ناشی میشه یا ریشه در فرهنگ ما داره یا هر چیز دیگه ولی اینو میدونم تا زمانی که ما تو تعریف همین مفاهیم ساده و ابتدایی به تفاهم نرسیم ره به جایی نخواهیم برد.
شنبه 4 آبان 1392 - 03:08
Amir.mosafer - لیورپول - انگلستان
دوست عزیز فلوریدا أمریکا نمیدونم چرا هرکی مخالف شما حرف میزنه وصلش میکنید به خمینی و ....من حرفم اینه هر کسی خارج از ایرانه صحبت لازم نیست راه نشون مردم بده مردم توی ایران خودشون میدونن چیکار کنن طرف نشسته توی اروپا و امریکا داره میگه مردم چرا نمیان بیرون تظاهرات کنن برادر من خودت جات گرمه خبر از داخل ایران نداری. اگه میخوای عوض کنی برو ایران یه حرکتی کن. والا به جوونیم قسم سال ٨٨ از اینجا برگشتم ایران (اشتباهم کردم برگشتم ) فکر کردم داره درست میشه دیدم نشد بازم برگشتم اینجا همه داستان پناهندگیمم به فنا رفت. کامنت های سال ٨٨ به نام hamsafar اینجا اگه باشه میشه دید روز اخر اینجا از همه خداحافظی کردم
شنبه 4 آبان 1392 - 05:24
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
پندار تو در مورد من اشتباه بود . میگی‌ چرا ؟ چون نه من ساندیس خورم ( ساندیس خور‌ها تو ایران هستند ) نه نادان ( چون جوابت رو منطقی‌ دادم ) . اما حدس من در مورد تو درست بود ( تو جزو ملنگان سبز هستی‌ ) . اما لازم به تذکر می‌دانم در چند سطر کمی‌ چیز فهمت کنم . تو از میری در دنیای اینترنت به صورت توهین آمیز به دیگران دفاع میکنی‌ که در اندیشه سیاسی خودش به دنبال برقراری تفکرات کسی‌ بود که این وضعیت موجود را برقرار کرده . این میر در بند تو در پی‌ احیا دوران طلایی روح الشّیطان خمینی که احکام همبستری با نوزادان رو صادر کرده هست . مسلما من به عنوان یک انسان آزاده با تجربه ایی که از انقلاب ۵۷ با مطالعه به دست آوردم مثل گوسفند از هر کسی‌ بدون شناخت کافی‌ حمایت نمیکنم و سنگ کسی‌ رو به سینه نمی‌زنم و مسبب جریانی نمیشوم که با گذشت چند سال از آن حرکت پشیمان بشوم .
شنبه 4 آبان 1392 - 06:12
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
.. القصه ‌ای ملنگ محترم جنبش احساساتی‌ سبز ، از دوران مشروطیت ملت ایران در پی‌ آزادی هستند اما تاریخ به خوبی‌ نشان داده راه همیشه کج بوده . تا اکنون این همه تکاپو به نتیجه نرسیده است . میدونی چرا ؟؟؟؟؟ برو یکم مطالعه کن میفهمی . در آخر دفعه بعد طرفت رو بشناس بعد باهاش کل کل کن . حالا هم برو ساندیس سبزت رو بنوش
شنبه 4 آبان 1392 - 06:20
perser68 - فلوریدا - امریکا
Amir.mosafer - لیورپول - انگلیس. گرامی‌،من نه شما رو به خمینی وصل کردم و نه اعتقاد دارم که برای داخلی‌‌ها و هر کیس دیگه‌ای نسخه بپیچم و اصلا هم درست نیست که از اینجا برای دیگران تعیین و تکلیف کنم!اولا در حدش نیستم و دوما در شرایط مردم داخل بسر نمیبرم!اما تنفری که آدم از کاربران نسبت به این دزدان ایران و ایرانی‌ احساس میکنه بر میگرده به نظر من به اینهمه جنایت و کلاهبرداری و دزدی و اعدام و دربدری که این رژیم برای ما ایرانی‌‌ها به ارمغان آورد و قابل درک هم هست و این سایت هم شاید تنها جای هست که به راحتی‌ میشه نوشت و نظر داد!من هم اعتقادم این هست که پدر رو باید از فرزند جدا کرد اما وقتی‌ اتفاقی‌ براشون میوفته و میان عمومیش میکنند چه معنی‌ داره؟و مسلما واکنش طرف مقابل و چنین کامنت هایی‌!!!اصولا من به هیچ وجه طرفدار خشونت نیستم،اما همین موسوی و کروبی هم تفکرات خمینیسمی دارند و بس و وقتی‌ به قدرت برسند،روابط فامیلی و همین دختر‌ها حکومت خواهند کرد!
شنبه 4 آبان 1392 - 10:04
کبالت3 - کرج - ایران
این ناب گرائی آفت جنبش های مردمی بوده و هست و خواهد بود انگار تو یه مبارزه با دشمن غدار و بی رحم جبهه مقابل همه باید قدیس باشن و رهبر هم یه فرشته همچی تموم .یا مثل اینکه یه اپوزیسیون خیلی قوی و حاضر به یراق آماده است تا بیاد و از اساس همه چی رو زیر و رو کنه ولی مانع اصلی مردم کوچه بازارن که بیخیالن .حداقل اندازه همین ملا ها هم سیاسی نبودیم که برای پیروزی از مارکسیست و ملی و مجاهد و لیبرال و هرکی که تونستن سواری گرفتن چون یه اصل ساده رو اونا خوب فهمیدن سیاست یعنی بازی با امکانات موجود .نه تخیلات و آرمانهای موهوم کبلائی.
شنبه 4 آبان 1392 - 20:13
Amir.mosafer - لیورپول - انگلستان
دوست عزیز من منظورم شخص شما نبود. اون کسایی بودند که از اینجا فرمان صادر میکنن. و اینکه شما موسوی و بزار کنار و بگو چه کسی تا حالا سر قدرت بوده و اشتباه نکرده. موسوی هم یکی از انها حرف اینجاست که توی اون زمان بهترین گزینه بود و کسایی هم که اومدن بیرون واسه اعتراض طرفدارش بودند. با تشکر. اما اون اقایی که توهین میکنی کمی بیشتر فکر کن عزیز اینجا توهین کردن واسه بچه هاست که کسی دستش بهشون نمیرسه و خیالشون راحته
یکشنبه 5 آبان 1392 - 16:07
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران
....متاسفانه طرفم اینقر ریزه که قابل تشخیص نیست که بخوام شناسائیش کنم !!!!
یکشنبه 5 آبان 1392 - 20:59
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
HAMID 71 - ابهر-زنجان - ایران ... این مطالبی‌ رو که بالا نوشتم برای شما هست . چون اسمت ریز هست فراموش شدی . با دقت بخون تا کمی‌ از این سردرگمی جنبش سبز در بیایی .
دوشنبه 6 آبان 1392 - 05:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.